Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Lepljenje plasticne plafonjere na plafon

elitemadzone.org :: TechZone :: Lepljenje plasticne plafonjere na plafon

Strane: 1 2

[ Pregleda: 22222 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Goran Mijailovic

Član broj: 12684
Poruke: 6907



+437 Profil

icon Re: Lepljenje plasticne plafonjere na plafon22.03.2009. u 16:22 - pre 183 meseci
Nacrtacu samo sto ni ja nisam siguran 100% kako.
 
Odgovor na temu

Deep|Blue
Srce Srbije

Član broj: 631
Poruke: 1431
195.178.63.*

ICQ: 101830817


+314 Profil

icon Re: Lepljenje plasticne plafonjere na plafon24.03.2009. u 07:54 - pre 183 meseci
predlog: zastravi tu plafonjerku u plafon (ne u rupu), ali udaljeno nekih 20 cm od zida.
izbeci ces rupu, a i zavese ce mnog lepse da izgledaju.
jedino ako ti je mala prostorija, onda moze da bude problem.

druga opcija,
hilti i busi gredu, malo duzi tiplovi, sa duzim srafovima i nema problemcica.

treca opcija, ukoliko nisi vec omalterisao. mala metalna konstrukcija, sa jedne strane fiksirana za kutiju roletne, sa druge strane ustrafljena u plafon...
ali dosta toga ovisi o stvarnom izgledi, tako da ... olovku u ruke.

"Hmmm", rekao je, "...suprostavlja se nadrealizmu prikrivene metafore..." Razmišljao je tome na trenutak, a onda je zatvorio beležnicu s mrkim osmehom.
"I smrt je za njih suviše dobra"
 
Odgovor na temu

Goran Mijailovic

Član broj: 12684
Poruke: 6907



+437 Profil

icon Re: Lepljenje plasticne plafonjere na plafon24.03.2009. u 14:08 - pre 183 meseci
Nisam zaboravio za ovu temu, javicu se jos, trenutno sam u nedostatku vremena. Inace rupe su zatvorene, ovo na slikama je bilo pre ugradnje PVC i zatvaranja rupa.
 
Odgovor na temu

Black_eyed
Black_eyed
Kać (pored Novog Sada)

Član broj: 24662
Poruke: 841
93.86.121.*



+110 Profil

icon Re: Lepljenje plasticne plafonjere na plafon28.03.2009. u 07:44 - pre 183 meseci
Ja sam imao slican problem, tj. razmisljanje, sta da mi drzi garnisnu.

Da bi kako tako imao neki oslonac ja sam u tu rupu postavio drvene letve koje mi nose GPK plocu, ta ploca pokriva rupu a rupu sam ispunio stiroporom. Kada budem kacio garnisnu ubusivacu na mestima gde su mi te drvene letve i garnisnu fiksirati sa obicnim srafovima za drvo (na tim mestima).

Ipak, moram napomeniti da tu nisam planirao nikakave teske zavese jer u tom slucaju mislim da se nebi usudio to tako da kacim, sto kaze Java neko ce zakaciti zavesu ili ce dete povuci ima to da leti iz stirodura ko' nista...

Evo i slike kako je to izgledalo pre gletovanja, jbg. nemam slika kada sam pravio konstrukciju unutra..


...It's nothing very special...
Try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations.

Monty Python's The Meaning of Life
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Lepljenje plasticne plafonjere na plafon

Strane: 1 2

[ Pregleda: 22222 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.