Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Site za manju firmu/prodavnicu

[es] :: Web razvoj :: Site za manju firmu/prodavnicu

[ Pregleda: 2229 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

wacko_warrior

Član broj: 67447
Poruke: 11
62.68.109.*



Profil

icon Site za manju firmu/prodavnicu21.03.2009. u 23:43 - pre 183 meseci
Ovako trebam da napravim site za firmu koja ce se baviti prodajom dijelova... Site bi trebao biti koncipiran na fazonu http://mobilnisvet.com/mobilni-proizvodjac . To zanci sa lijeve strane bi bili dijelovi ( tj vrste dijelova ) a klikom na neku vrstu dijelova izlistavali bi se dijelovi koji postoje za tu vrstu , a daljim klikom bi bio opis tih dijelova. Nadam se da me shavtate. Krenuo sam da radim u Joomla 1.5, smao ne znam da li je ona za te stvari. Nasao sam neki template pa pokusavam po njem uda prepravljam. Da li je potrebno da mijenjam nacin na koji cu praviti site i sta da radim uopste :)

Hvala
 
Odgovor na temu

stef55
Stevan Vampola
web developer,Telit Power doo
Telit Power doo
Niš

Član broj: 225297
Poruke: 51
*.adsl-1.sezampro.yu.

Sajt: telitpower.com


Profil

icon Re: Site za manju firmu/prodavnicu16.06.2009. u 12:42 - pre 181 meseci
Wacko - ratniče, ovako stoje stvari:

Izvini, možda ću biti grub, ali, ako već pitaš šta da radiš, nemoj toga da se hvataš.
Ostavi to da urade drugi koji znaju.
A firma, ako nema da plati za izradu i postavljanje sajta - bolje da ga i ne naručuje, jer već u početku ne zna šta bi s njim.

E sad, ako već ne želiš da poslušaš ovaj savet, onda ide plan B.
- Joomla je CMS, i po meni je genijalan program za ubacivanje tekstova, vesti, a sa odredjenim modulima ( npr. VirtueMart ) može da se pretvori i u
e-commerce sajt.
- Ipak, ako želiš e-commerce sajt - bolje je da izabereš nešto što je već u tom smislu i orjentisano, kao što su Zen Cart ( koji ja koristim - možeš videti neke od mojih sajtova preko mog profila ), zatim OS Commerce, Magento i još mnoge druge. Svi su CMS kao i Joomla i mogu se lako prilagodjavati.

Srećno sa sajtom


Ljudski je grešiti, ali, ako vam se gumica potroši pre olovke, malo ste preterali.
 
Odgovor na temu

[es] :: Web razvoj :: Site za manju firmu/prodavnicu

[ Pregleda: 2229 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.