Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

fiat croma 2.0 i.e.

elitemadzone.org :: AutoZone :: fiat croma 2.0 i.e.

[ Pregleda: 4790 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

alexveljko
aleksandar petrovic
muzicar
srbija

Član broj: 216814
Poruke: 5
93.87.178.*



Profil

icon fiat croma 2.0 i.e.27.03.2009. u 13:56 - pre 183 meseci
Pozdrav svima!Zanimaju me iskustva sa fiat cromom 2.0 i.e.Naime,posedovao sam jedan primerak iz 1986.godine i u globalu sam bio jako zadovoljan.Jedini problem sam imao sa zadnjim kocionim klestima(sapama),koja su nekada znala da blokiraju,te sam zbog toga ima par neprijatnih situacija u voznji.Da li je to kod njih simptomaticno(jos jedan vlasnik je imao slican problem),i sta uopste mislite o ovom automobilu?Postoje price da je to najbolji fiatov automobil starije generacije(proizvodila se od 1986-1997.).
 
Odgovor na temu

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.eunet.yu.



+1269 Profil

icon Re: fiat croma 2.0 i.e.27.03.2009. u 15:48 - pre 183 meseci
U toj generaciji (mada so pogresio za 1997.) najbolji Fiatov auto je bio TIPO.
 
Odgovor na temu

JollyBGD
:)))))

Član broj: 222415
Poruke: 3
77.46.193.*



Profil

icon Re: fiat croma 2.0 i.e.14.05.2009. u 08:39 - pre 182 meseci
Nisam neki strucnjak za automobile,...ali pre par dana kupih bas tu Cromu, koja te zanima.
Moja je 1991 godiste. Iskreno da ti kazem, ja sam do sad vozio samo jugice i keceve,...ali ovaj auto me je zaista odusevio!
Ne znam da li je to najbolji fiatov auto tog doba, niti me zanima, ali video sam neke clanke o tome na netu!
Auto ide kao zmaj, jedini problem koji imam jeste sa zamenom amortizera,...zadnjih,...ali to cu resiti ovih dana!
Imam ekstra servo volan, centralnu bravu, podizace,......ne znam sta bih ti jos rekao,...menjac je fantastican, auto ide kao nevreme,....koliko god da zgazis on ide ....bez ikakvih problema! Isto tako kad zgazis na kocnicu, ukopa u mestu, bez obzira na brzinu! Motor radi toliko tiho da, kad si na semaforu i izbacis u ler, ne cujes ga da radi....:)))) sto je meni bilo jako cudno da se naviknem, cak sam se tripovao da mi se auto gasi :)))
Nemam plin,...i iskreno, jos uvek pokusavam da kontam koliko auto zapravo trosi,...sad cu jos jednom da resetujem brojac,...ali mislim da mi trosi 11 litara,...a vozim se po gradu! Nije strasno ali nije ni tragicno!
Moj primerak je super,....jedino sto mi fali je muzika,...nemam cak nikakav drndavi kasetofon i to moram da resim,....a po gradu sam video cak i bolje i nabudzenije od mog....verovatno i par godina mladje....mada ni mom nista nefali, sem sto "na oko" nije bas toliko fancy...nema alu felne ...bla bla bla....enterijer mu nije nesto posebno,...a to me zabole :)))))

Za ovih desetak dana, ako mene pitas, auto je fantastican!!!
 
Odgovor na temu

alexveljko
aleksandar petrovic
muzicar
srbija

Član broj: 216814
Poruke: 5
79.101.175.*



Profil

icon Re: fiat croma 2.0 i.e.18.05.2009. u 17:05 - pre 181 meseci
Hvala na odgovoru.Croma je i sada extra auto i dobra kupovina,s obzirom na cenu za koju se moze kupiti,i sta za uzvrat pruza.Ipak je to pravi auto,komforan,opremljen,itd.Ja sam svoju prodao sa 200.000km,i motor je bio besprekoran,tj ima da se vozi jos dugo.Imao sam tu srecu da sam je kupio kompletno servisiranu,pa nisam imao bukvalno nikakvih ulaganja za godinu dana koliko sam je vozio.E sad,nije sve tako sjajno.Naime potrosnja preko zime je isla i do 15-17l,sto je zaista mnogo,registracija...U principu jaaako dobar auto i ozbiljno razmisljam da je ponovo kupim.Kad pogledam sta se sve nudi u oglasima,i za koji novac,mislim da je croma dobar izbor,s obzirom na cenu od 1500-3000e znaci od 1986-1996god.
 
Odgovor na temu

glackop
Le.

Član broj: 168452
Poruke: 1143
*.ninet.rs.



+26 Profil

icon Re: fiat croma 2.0 i.e.18.05.2009. u 22:06 - pre 181 meseci
Nekada davno imao sam cromu 2.0 i.e.turbo,(88.god)a to sto tek vuce...u trecu je na gasu znala prokliziti,iskustva su mi sva pozitivna ne secam se potrosnje ali znam da nije bila neki potrosac naspram snazi koju je odavala,jednostavno auto za klasu u koju jeste i cenom je perfektan,bio i ostace!
 
Odgovor na temu

alexveljko
aleksandar petrovic
muzicar
srbija

Član broj: 216814
Poruke: 5
93.86.208.*



Profil

icon Re: fiat croma 2.0 i.e.19.05.2009. u 12:57 - pre 181 meseci
2.0t.i.e je tek posebna prica!Cini mi se da je imala oko150ks,ali to je vec verzija za ljude naklonjene sportskoj voznji.No bez obzira na to masina za svaki respekt.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: fiat croma 2.0 i.e.

[ Pregleda: 4790 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.