Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

offline problem sa bezicnim internetom

[es] :: Wireless :: offline problem sa bezicnim internetom

[ Pregleda: 1386 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mika81

Član broj: 179819
Poruke: 13
79.175.92.*



Profil

icon offline problem sa bezicnim internetom06.04.2009. u 10:15 - pre 183 meseci
Pozdrav svima,imam jedan problem koji mozda vam deluje smesno al ja ne mogu sama da ga resim bez vase pomoci ,naime imam bezicni internet tj sa komsijom placamo po pola pa delimo signal i sad ja tu imam problem kad se konektujem,protok mi je 1 mbps,sve je super ali nikako ne mogu da otvorim google ili bilo sta drugo msn...uvek sam offline,isla sam u file pa da iskljucim opciju work offline al ne pomaze i dalje sam off,ne znam sta da radim. Unapred xvala
 
Odgovor na temu

tox master
RS

Moderator
Član broj: 57200
Poruke: 2706
94.250.107.*



+122 Profil

icon Re: offline problem sa bezicnim internetom06.04.2009. u 12:56 - pre 183 meseci
cek malo,nesto nisam shvatio.
kako to sve super,imas 1mb a nemozes da otvoris ni google?
jel ti negde pise da imas 1mb ili sta?
opisi malo bolje na koji nacin to delite internet?
jel imate neki zajednicki ruter pa ste spojeni na njega ili je njeka druga kombinacija?
 
Odgovor na temu

mika81

Član broj: 179819
Poruke: 13
*.adsl-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: offline problem sa bezicnim internetom06.04.2009. u 14:42 - pre 183 meseci
Pa nisam bas htela da napisem krademo internet jer placam coveku pola racuna,on ima bezicni a ja mogu laptopom da hvatam njegov signal i super,sto bi placali duplo a kad se povezem na njegov net,pise mi dole pored sata kad stavim pokazivac da je povezan net i da je 1 mbps protok,kad otvorim status primer pise mi da sam povezana sat vremena a ja nikako da otvorim google il msn,za msn mi pise da je problem sto sam offline i dns. Xvala
 
Odgovor na temu

tox master
RS

Moderator
Član broj: 57200
Poruke: 2706
94.250.107.*



+122 Profil

icon Re: offline problem sa bezicnim internetom06.04.2009. u 15:07 - pre 183 meseci
pa jel ti uopste radio internet ikako dosad?
posto mi ovo djeluje kao da ti je jako slab signal pa ti zato pokazuje brzinu 1mb umesto 11 ili 54mbit (zavisi da li kartica radi u b ili g modu)?
kakav ti signal pokazuje softver od wireless kartice ili windows?
ako je signal slab kao sto mislim onda bi trebalo da radi ako bi bila blize sa laptopom u odnosu na njegovu antenu a samim tim bi ti i brzina trebala da se poveca.
pogledaj jos u statusu konekcije koju ip adresu dobijes,gateway i dns pa postuj.
a pretpostavljam da je previse da te pitam sta komsija ima od opreme,jel neki ruter u pitanju i u kom modu radi?

ps:a ako komsija zna da ti koristis taj njegov net onda to nije kradja vec je srovanje konekcije!
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: offline problem sa bezicnim internetom

[ Pregleda: 1386 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.