Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Nove tablice za Srbiju

elitemadzone.org :: AutoZone :: Nove tablice za Srbiju

[ Pregleda: 8874 | Odgovora: 15 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

acapn91
Aleksandar Obradović

Član broj: 172894
Poruke: 149
93.86.111.*



+3 Profil

icon Nove tablice za Srbiju08.04.2009. u 23:11 - pre 182 meseci
Pre nekih godinu dana bas se dosta pricalo o tome, a sad.. Nzm jel ce da bude nesto sa tim novim tablcama? Crna gora je maltene na svim vozilima zamenila tablice.
 
Odgovor na temu

BioSQUAD
BioSQUAD

Član broj: 70379
Poruke: 566
212.200.23.*



Profil

icon Re: Nove tablice za Srbiju08.04.2009. u 23:21 - pre 182 meseci
Cekajuci ove tablice, nisam uzeo broj koji zelim :@
Samsung Note II # iPhone 5 user
 
Odgovor na temu

Zemlja čuda
Serbialand
Srbija

Član broj: 189674
Poruke: 3
93.86.66.*



Profil

icon Re: Nove tablice za Srbiju20.04.2009. u 23:27 - pre 181 meseci
Dajte ljudi, jel zna neko kad će više te tablice? Još koliko ćemo da budemo Jugosloveni??? Dokle smo osuđeni da nosimo zastavu Jugoslavije i grb Jugoslavije na svim dokumenima??? Plzzz nek mi neko da informaciju o tome kad kreću nove tablice? A DA, PREKJUČE SAM VIDEO U JAGODINI AUTOMOBIL "ŠKODA FABIA" SA NOVIM TABLICAMA NA KOJIMA STOJI GRB CCCC PA ONDA SLOVO P, PA 4 BROJA... Ne znam šta ta vrsta tablica označava...???
Ne razumem ovaj narod!
 
Odgovor na temu

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.eunet.yu.



+1269 Profil

icon Re: Nove tablice za Srbiju21.04.2009. u 00:01 - pre 181 meseci
Citat:
Zemlja čuda: PREKJUČE SAM VIDEO U JAGODINI AUTOMOBIL "ŠKODA FABIA" SA NOVIM TABLICAMA NA KOJIMA STOJI GRB CCCC PA ONDA SLOVO P, PA 4 BROJA... Ne znam šta ta vrsta tablica označava...???


Izgleda su kod njih stigle tablice pre zirafe.
 
Odgovor na temu

Galenika
Student

Član broj: 211438
Poruke: 94
*.opera-mini.net.



Profil

icon Re: Nove tablice za Srbiju21.04.2009. u 02:05 - pre 181 meseci
Polako, strpite se. Sad ćete menjati tablice, polagaće se vožnja za duplo više keša, plaćaćemo kazne na svakom ćošku. . . Država nema para, sad će da pune budžet ovim potezima. E da, zaboravio sam i crnogorske autiće i od njih će da se namlate para :-)

A uskoro i plaćanje udahnutog vazduha. Na ustima će da nam zašrafe protokometre pa ćemo i tu da štedimo :-)
 
Odgovor na temu

sasa022

Član broj: 15151
Poruke: 4501



+361 Profil

icon Re: Nove tablice za Srbiju21.04.2009. u 06:54 - pre 181 meseci
@Zemlja čuda

To su vojne tablice.

I samo ti srljaj u tu "demokrtatsku Srbiju" u kojoj treba izbrisati svaki trag Jugoslavije - srecan ti put :) :)
U Srbiji prvo moraju da se promene navike i shvatanja - a ove "sitnice" treba ostaviti za kraj.
 
Odgovor na temu

HoT_Steppa

Član broj: 25399
Poruke: 1940



+398 Profil

icon Re: Nove tablice za Srbiju21.04.2009. u 14:00 - pre 181 meseci
Citat:
Zemlja čuda: Dajte ljudi, jel zna neko kad će više te tablice? Još koliko ćemo da budemo Jugosloveni??? Dokle smo osuđeni da nosimo zastavu Jugoslavije i grb Jugoslavije na svim dokumenima??? Plzzz nek mi neko da informaciju o tome kad kreću nove tablice? A DA, PREKJUČE SAM VIDEO U JAGODINI AUTOMOBIL "ŠKODA FABIA" SA NOVIM TABLICAMA NA KOJIMA STOJI GRB CCCC PA ONDA SLOVO P, PA 4 BROJA... Ne znam šta ta vrsta tablica označava...???


U vezi tvog potpisa i tvog posta, ja ne razumem tebe i tebi slicne.

Da li ti znas koliko ce da kosta zamena tablica? Da li ti se zuri? Nema frke, ajd plati i meni zamenu, necu imati nista protiv. Ocigledno nemas gde da potrosis lakocom stecene pare.
 
Odgovor na temu

Zemlja čuda
Serbialand
Srbija

Član broj: 189674
Poruke: 3
93.87.172.*



Profil

icon Re: Nove tablice za Srbiju21.04.2009. u 15:49 - pre 181 meseci
Citat:
HoT_Steppa: U vezi tvog potpisa i tvog posta, ja ne razumem tebe i tebi slicne.

Da li ti znas koliko ce da kosta zamena tablica? Da li ti se zuri? Nema frke, ajd plati i meni zamenu, necu imati nista protiv. Ocigledno nemas gde da potrosis lakocom stecene pare.


Šta je bre s tobom čoveče? Kakve "lakoćom stečene pare", ko još u ovoj zemlji ima uopšte pare a kamoli "lakoćom stečene"??? I sam znaš da ih najavljuju od 2007. godine a sad je 2009.!!!
A u vezi mog potpisa, naravno da me ne razumeš jer sam Srbin u Srpskoj državi, a izgleda Srba u ovoj zemlji čuda ima sve manje!!!
Ne razumem ovaj narod!
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1738
*.dynamic.sbb.rs.



+2282 Profil

icon Re: Nove tablice za Srbiju21.04.2009. u 23:02 - pre 181 meseci
Da, i meni nije jasno koji će mi moj neke nove tablice (ako sa starima moze najnormalnije da se vozi). Uvek sam to menjanje tablica, dokumenata, domena i slicno smatrao maltretiranjem i nuznim zlom, a ne necim cemu se ima logike radovati i nestrpljivo ga prizivati.
 
Odgovor na temu

milos23
matf
bgd

Član broj: 16989
Poruke: 118
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.autoshowserbia.info


Profil

icon Re: Nove tablice za Srbiju23.04.2009. u 06:31 - pre 181 meseci
Pa iako je pitanje koj ce mi moj, tablice ce se menjati zbog uskladjivanja sa evropom i standardima... Jeste da zvuci vise izakan taj izraz, ali jbg
A kad ce, stvarno zavisi od ovih odozgo. Trebalo je od ove godine svako ko registruje auto da uzima nove tablice, pa onda od juna, pa cini mi se nista do daljnjeg, jer odlazu za 6 meseci svaki put... A bilo je pre par meseci u SAT-u ili tako nekom casopisu kako su nabavili extra kvalitetnu masinu, kako se tablice kod nas izradjuju i za nemacko trziste, blablabla... Ocigledno je da nekome ne odgovara (da li su sitni politicki poeni, ili jos neka kradja, ili obe stvari, ko ce ga znati :( ).... Cini mi se ista stvar kao sa pasosima :) Samo da jos nema vise serija, i to razlicitih, tablica pa da nas ne pustaju u inostranstvo :D
 
Odgovor na temu

srdjanm3

Član broj: 68298
Poruke: 491
*.static.sbb.rs.



+60 Profil

icon Re: Nove tablice za Srbiju23.04.2009. u 06:54 - pre 181 meseci
Ja sam isto pre par meseci u emisiji SAT slusao o tim novim tablicama...i to je trebalo kao od juna da krene...Mada, vidite kako to kod nas ide...garant ce i tablice biti lazne kao i pasosi, pa se nece moci nigde ici.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

NOVISAD
Novi Sad

Član broj: 61775
Poruke: 65
*.eunet.yu.

ICQ: 323372728


Profil

icon Re: Nove tablice za Srbiju24.04.2009. u 08:25 - pre 181 meseci
Receno je da ce nove tablice poceti da se izdaju tek nakon usvajanja novog zakona o bezbednosti u saobracaju.
 
Odgovor na temu

srdjanm3

Član broj: 68298
Poruke: 491
*.static.sbb.rs.



+60 Profil

icon Re: Nove tablice za Srbiju24.04.2009. u 12:20 - pre 181 meseci
Citat:
NOVISAD: Receno je da ce nove tablice poceti da se izdaju tek nakon usvajanja novog zakona o bezbednosti u saobracaju.


Tako je..A kad ce oni usvojiti zakon boga pitaj...Ja ako se dobro secam, u SAT-u sam slusao da ce zakon da se usvoji do leta i onda kao od juna/jula ce krenuti sa tablicama..
 
Odgovor na temu

tasicss
Vranje

Član broj: 204760
Poruke: 228
*.adsl-a-2.sezampro.yu.

Sajt: Skype: tasicss


+1 Profil

icon Re: Nove tablice za Srbiju04.05.2009. u 23:26 - pre 181 meseci
Ma ljudi zar ne vidite da ovi odozgo samo nesto odlazu, Crnogorci zamenise table za 2meseca a kod nas sve ide nekako traljavo, najave pa treba da prodje barem 3-4 godina da se to usvoji, i kad se usvoji barem jos 1 godinu za realizaciju tako da isto sumnjam da ce se pojaviti nove tablice pre januara 2010. Da mi je samo jedan dan da odem u skupstinu da se odmorim malo i da za to uzmem poprilicnu dnevnicu, taman da prezivim jedno mesec dana.
"The quieter you become the more you are able to hear"
 
Odgovor na temu

Deep|Blue
Srce Srbije

Član broj: 631
Poruke: 1431
195.178.63.*

ICQ: 101830817


+314 Profil

icon Re: Nove tablice za Srbiju05.05.2009. u 07:09 - pre 181 meseci
Pa kad god da pocnu uvek ce trebati godinu dana tj 14 meseci za zamenu.
Jer niko nece da radi vanrednu zamenu, vec pri produzenju registracije.
Ako se ne varam, planirana je i izmena saobracajnih.
"Hmmm", rekao je, "...suprostavlja se nadrealizmu prikrivene metafore..." Razmišljao je tome na trenutak, a onda je zatvorio beležnicu s mrkim osmehom.
"I smrt je za njih suviše dobra"
 
Odgovor na temu

Zemlja čuda
Serbialand
Srbija

Član broj: 189674
Poruke: 3
93.87.165.*



Profil

icon Re: Nove tablice za Srbiju03.07.2009. u 19:52 - pre 179 meseci
Citat:
Preuzeto sa : Pressonline.rs

Ministarstvo unutrašnjih poslova neće ni do kraja ove godine početi sa izdavanjem novih registarskih tablica za automobile, saznaje Press. U Informativnoj službi MUP-a rečeno je da će tablice morati da sačekaju početak stupanja na snagu novog zakona o bezbednosti saobraćaja, što je najavljeno tek za šest meseci.

„Razgovor na temu novih registarskih tablica nije celishodan i sveo bi se na nagađanja dok se ne donesu i svi neophodni prateći podzakonski propisi", stoji u saopštenju koje nam je uputio MUP.

Direktor Komiteta za bezbednost saobraćaja Damir Okanović kaže za Press da je sasvim izvesno da izdavanje novih registarskih tablica neće početi do početka sledeće godine.

- Srbija je jedina zemlja u okruženju koja nema tablice standardnih dimenzija 52 puta 12, što je evropski standard. Sa aspekta bezbednosti u saobraćaju kašnjenje sa izdavanjem novih tablica nema neki veliki značaj - ističe Okanović.

Budući da je Skupština usvojila novi zakon o bezbednosti saobraćaja, nove registarske tablice počeće da se izdaju nakon početka njegove primene, ali i uz sve podzakonske akte kojima treba bliže da se regulišu uslovi i postupak registracije vozila, izgled i sadržaj nove saobraćajne dozvole i registarskih tablica - stoji u saopštenju MUP-a.

Inače, Pravilnik o registraciji motornih i priključnih vozila, kao i o obliku, boji, dimenziji i sadržini registarskih tablica, objavljen je još 29. decembra 2007. u „Službenom glasniku", a na snagu je stupio petog januara 2008. Zakonski rok je uveliko prošao, ali tehnički uslovi za početak izdavanja novih tablica ni posle skoro godinu dana ne postoje. Kako Press nezvanično saznaje, razlog kašnjenja je MUP-ov informacioni sistem, koji je veoma zastareo i koji u potpunosti treba promeniti.

Autor : V. Nedeljković


Kao i pre što su najavljivali, od početka 2010 će krenuti... Nego me zanima da li će biti tablica posebnih dimenzija za automobile poput "Zastava 750" "Zastava 850" "Renault 4", razni tipovi Audija jer je prostor za tablicu na tim automobilima vrlo mali pa bi trebalo biti tablica manjih dimenzija kao u Francuskoj, Nemačkoj, Crnoj Gori itd jer nije logično da i ove nove tablice krivimo, lomimo, seckamo, skraćujemo kao neki klošari, jel zna neko nešto više o tome???
Ne razumem ovaj narod!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Nove tablice za Srbiju

[ Pregleda: 8874 | Odgovora: 15 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.