Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

povezivane ap-a sa ruterom

[es] :: Wireless :: povezivane ap-a sa ruterom

[ Pregleda: 1299 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

nestorbad
ns

Član broj: 219204
Poruke: 30
*.neobee.net.



+2 Profil

icon povezivane ap-a sa ruterom10.04.2009. u 23:42 - pre 183 meseci
evo ovako...
na jednom kraju sam postavio d-link di524 wifi ruter koji je povezan sa adsl modemom usrobotiks i na njega je nakacen preko lana znaci kablom laptop...povremeno se nakacim nokijom preko wirelesa...

na drugom kraju...3 prostorije dalje su dva desktop racunara...povezani utp kablom preko switcha i na jednom je wifi pci kartica isto d-link marke koja je povezana sa spoljnom grid antenom uperenom u di-524...konekcija je bridzovana na kompu koji poseduje karticu i to sve lepo radi...

e sad posto sam resio da da malo unapredim lokalnu mrezu pazario sam dlink wdl-700AP...povezao sam ga sa spoljnom antenom i prikopcao na switch u koji su povezana i dva desktopa...

tu se i javljaju problemi...nemogu da nateram ap ...posto sam ga prebacio u klijent mod... da se nakaci na postojecu mrezu bazao sam po forumima isprobavao sve zivo...uglavnom problem ne mogu da resim pa ako bi bio neko ljubazan da mi odgonetne par stvari sto se tice problema bio bi mu jako zahvalan
 
Odgovor na temu

valigator

Član broj: 107783
Poruke: 1
91.191.10.*



Profil

icon Re: povezivane ap-a sa ruterom22.04.2009. u 21:51 - pre 182 meseci
nisam neki strucnjak ali stavi dlink wdl-700AP kao server pa sve to sto imas nakaci na njega.i nazovi svoga provajdera da bi ti pustio net na ap
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: povezivane ap-a sa ruterom

[ Pregleda: 1299 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.