Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Registracija automobila preko 2000 kubika kostace od 1000 do 2000 evra

elitemadzone.org :: MadZone :: Registracija automobila preko 2000 kubika kostace od 1000 do 2000 evra
(Zaključana tema (lock), by StORM48)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 48548 | Odgovora: 104 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

stsung
NS

Član broj: 12899
Poruke: 432
*.ptt.rs.



+2 Profil

icon Re: Registracija automobila preko 2000 kubika kostace od 1000 do 2000 evra18.04.2009. u 11:56 - pre 181 meseci
Ako se taj navodni "luksuz" predstavlja samo kubikazhom vozila, bez obzira na starost, cela stvar je jednostavno smeshna. Za gospodu koja svesrdno mrze one koji imaju vozila od 3000 kubika - ako takvo vozilo vishe zagadjuje, za to se treba naplacivati veca ekoloshka taksa, a ne "luksuzna". Ako takvo vozilo previshe zagadjuje, siguran sam da postoji vec neki zakon koji propisuje koliko je ovo dozvoljeno (ili ne postoji?). Ako vozilo vishe troshi, to znachi da ce vlasnik morati da kupuje vishe goriva, chime automatski i vishe puni drzhavnu kasu od akciza i poreza na to gorivo, a ako taj vlasnik nema puno novca, nece se ni voziti toliko kada nema da plati gorivo.

Zamislite recimo situaciju neka je 20 godina staro vozilo, kupljeno u neka srecnija (da ih tako nazovemo) vremena kada je vlasnik imao novca, dobar posao, itd ... danas je taj vlasnik ostao bez posla zbog recesije, bolesti, bilo chega ... znachi sada je potrebno da ga dobro kaznimo zato shto se pre 20 godina usudio da poshtenim radom stekne sredstva i kupi vozilo od 3000 kubika? Ili stan od 100 kvadrata? Da mu zabranimo da vozi to vozilo, iako smo svesni da danas nema novca za visoku registraciju ili za novi automobil? Da mu zabranimo da zhivi u svojoj kuci vec neka se odseli negde drugde jer je eto u medjuvremenu to postao luksuz? Da ga kaznimo zato shto je tih proteklih 20 godina placao poreze drzhavi i od chijeg je poreza ishao novac za shkolovanje i lechenje ovih shto se danas ovde javljaju spremni da ga satru?

Sutra kada izadjete ispred vashe zgrade, posmatrajte malo malu dechicu koja se igraju na suncu ... za 20 godina ce mozhda bash oni da budu isto tako revnosno spremni upravo vas da isteraju iz stana na periferiju i zabrane vam da vozite automobil jer ste se danas drznuli da na tom mestu kupite stan, i kupite automobil, i tokom tih 20 godina se usudili da poshteno placate drzhavi poreze kako bi zhiveli bolje. Mozhda je nekima malo nejasna svrha poreza - on sluzhi da bi se finansirali drushtveni projekti kako bi drushtvo (a to ste vi gospodo) zhivelo bolje, a ne da bi vas to drushtvo kada se istroshite izbacilo na ulicu.

U nekima na zhalost ne mogu da osetim ni najmanji trachak ljudskosti. Kako ide ona ... neka onaj koji je bezgreshan baci prvi kamen.

Svako dobro svim dobrim ljudima.
 
0

StORM48

Član broj: 22809
Poruke: 7536



+401 Profil

icon Re: Registracija automobila preko 2000 kubika kostace od 1000 do 2000 evra18.04.2009. u 12:22 - pre 181 meseci
Koliko demagogije...

Izbegavam da kažem, da ne budem pogrešno shvaćen, ali ja sam direktno pogođen ovom merom i iskreno da kažem - očekivao sam da se to desi jednog trenutka. I treba! Ne može se voziti autobus po gradu svaki bogovetni dan, ne mogu se zlostavljati sugrađani zbog manjka parkinga, koji uzrokuju te "lađe" i tako to.

Ako budem mogao da priuštim registraciju i dalje - super. Ako ne, zadovoljiću se autom manje kubikaže i to je to.
Doduše, ja ni dosad nisam vozio taj auto po gradu (ukupno po gradu je vožen 100km, dok izađem iz grada i vratim se u njega), nego manji, koji ima 1600cc. Ako ne bude drugog rešenja, zadovoljiću se autom od 1600cc i ćao!

Šta sad? Ruši se svet je presveti ja ne mogu da vozim auto od 3200cc?

Šta je s vama?

Citat:
Horvat: sta je sopot opstina,nista od odgovora na moja pitanja?

Gosn. Sopoćanac ignoriše sva škakljiva pitanja koja su mu postavljena, poput onog mog o Vanuatu tablicama i registraciji o kojoj nam su nam on i još jedan genijalac držali predavanja na 15 strana, o tome kako smo mi glupi što dozvoljavamo da nas deru, a oni voze besna kola od xxxxx kubika, za koje plaćaju registraciju neku siću (ili njima plaćaju?). I evo, pitam već 15-ti put, ali odgovora nigde - stručno se pravi mutav - Sopoćanac, šta bi sa Vanuatu kombinacijom?

Pozdrav

[Ovu poruku je menjao StORM48 dana 18.04.2009. u 14:31 GMT+1]
 
0

mist
Milos Stanic
Kragujevac

Član broj: 4871
Poruke: 210
*.dynamic.sbb.rs.



+190 Profil

icon Re: Registracija automobila preko 2000 kubika kostace od 1000 do 2000 evra18.04.2009. u 12:27 - pre 181 meseci
Jedino pantic68 i stsung su ukapirali o cemu se ovde radi.

Evo da ponovim i ja: luksuznost vozila može da se odredi samo i jedino na osnovu tržišne vrednosti. A ovaj porez je na luksuz.
Što se tiče ekologije za to postoji sasvim druga jedna taksa i potpuno je u redu da ona bude veća za veće zagađivače.

http://www.kgonline.info - Prvi kragujevački portal i forum
 
0

Sopocanac

Član broj: 15777
Poruke: 469
93.87.165.*



+1 Profil

icon Re: Registracija automobila preko 2000 kubika kostace od 1000 do 2000 evra18.04.2009. u 12:47 - pre 181 meseci
Citat:
Meni se najvise dopada USA izraz - "Nigger Rich" - nema pseto za sta da te ujede, ali mora da se vozi besan auto, pa makar prodao bubreg za njega :-)


zamisli ti nigger richu , placaju nemci za svoj auto registraciju svabiji recimo 500 evra i povecaju ti istu na 5000 evra . jel bi placao to ko? cisto sumnjam.
 
0

StORM48

Član broj: 22809
Poruke: 7536



+401 Profil

icon Re: Registracija automobila preko 2000 kubika kostace od 1000 do 2000 evra18.04.2009. u 12:48 - pre 181 meseci
Ne može na osnovu tržišne vrednosti, zato što bi to proizvelo svojevrsni paradoks: tržišno najbezvrednija vozila su upravo najveći zagađivači, sa mnogo snage i kubika, tako da bi takav način oporezivanja bio podsticaj da ljudi kupuju BMW 750i iz '88 godine, Jaguar Soverign sa svojih 4500 i V12 motorom, razne slonove od po 5-6 hiljada cc i tako dalje.

Vama to deluje logično?!

E sreće, pa se ne pitate...

@Sopoćanac
A šta bi sa Vanuatu kombinacijom?

Pozdrav
 
0

BokasaTzar
kurir,
Centar

Član broj: 179470
Poruke: 136



+162 Profil

icon Re: Registracija automobila preko 2000 kubika kostace od 1000 do 2000 evra18.04.2009. u 12:52 - pre 181 meseci
Osnova za porez zaista treba da bude TRŽIŠNA vrednost.

Kod stanova apsolutno treba voditi računa i o tome KOLIKO ima stanara u tom stanu od 150 m2.

Što se ekologije tiče - azotara u Pančevu je PRIVATNO vlasništvo i potpisujem da zagađuje neuporedivo više nego ceo Beograd sa svojim autima.

Da ne budem nepravedan - ima još kandidata: Rafinerije, Bor, termoelektrane, fabrike boja i lakova i sl.

Jel zabranjen rad (ili neko uhapšen) u Zvezdi kad su se Slovenci setili da PODELE buriće sa teškim hemijskim otpadom ?

Zato mislim da tripovanje o ekologiji u državi koja je na ivici gladi..... mislim, šta reći

Nadalje, auta koja idu na TNG neuporedivo manje zagađuju vazduh od BILO KOJE DRUGE varijante. Propan butan (tng) ne sadrži sumpore i ostale otrove, sagoreva potpuno (ko vozi na gas na šipki od ulja vidi jasno drastičnu razliku)

Nisu englezi blesavi što DOTIRAJU ugradnju gasa u auto! Tamo na to imaš i popust na registraciji, čini mi se!?

Naša država sledi Nemačke poreske razrede, tako da ubuduće treba paziti na sve preko 2000 cm3.

Verano gazda se sada verovatno nervira, jer ima dosta Pežoa sa 2.1 td i 2.2 hdi, a i miško se sekira zbog 2,4 jtd u Fijatima, Lančama i Alfama.
Očekujem amandman od naše bezobrazne države, gde bi se vozila kupljena kod delte i verana izuzela iz ovog zla


Još krik slobode detinji je plač
 
0

DrJekyll

Član broj: 26330
Poruke: 849



+152 Profil

icon Re: Registracija automobila preko 2000 kubika kostace od 1000 do 2000 evra18.04.2009. u 12:53 - pre 181 meseci
Citat:

StORM48

I evo, pitam već 15-ti put, ali odgovora nigde - stručno se pravi mutav - Sopoćanac, šta bi sa Vanuatu kombinacijom? Ne daju mama i tata džeparac za vikend do Vanuatu republike, pa propade plan ili šta?



Pa verovatno sada "vozi" na vanuatu, ali mu se ne svidja nova odluka da drzavljani srbije ne mogu da voze strane tabice pa mora da ga preregistruje.

Samo ne znam zasto se sekira zbog skupe registracije, kad njegov golf 2 GTI ima manje od 2000 kubika i to ga uopste ne kaci. :D
 
0

Sopocanac

Član broj: 15777
Poruke: 469
93.87.165.*



+1 Profil

icon Re: Registracija automobila preko 2000 kubika kostace od 1000 do 2000 evra18.04.2009. u 12:55 - pre 181 meseci
Citat:
Gosn. Sopoćanac ignoriše sva škakljiva pitanja koja su mu postavljena, poput onog mog o Vanuatu tablicama i registraciji o kojoj nam su nam on i još jedan genijalac držali predavanja na 15 strana, o tome kako smo mi glupi što dozvoljavamo da nas deru, a oni voze besna kola od xxxxx kubika, za koje plaćaju registraciju neku siću (ili njima plaćaju?). I evo, pitam već 15-ti put, ali odgovora nigde - stručno se pravi mutav - Sopoćanac, šta bi sa Vanuatu kombinacijom? Ne daju mama i tata džeparac za vikend do Vanuatu republike, pa propade plan ili šta?

Pozdrav


sto rece stsung, u tebi i tebi slicnim nema ni malo ljudskosti .

e vidis to je ta razlika izmedju mene i tebe , ti se radujes tudjoj nesreci , a mene tudja patnja boli , i pogotovo me boli nepravda . a nepravda je da se ljudima otima 6 prosecnih licnih dohodaka samo zato sto imaju neko vozilo vredno 4-5-6.000 evra sa motorom od 3000 kubika. to je za mene vrhunska nepravda i predstavlja krsenje njihovih ljudskih prava kao sto je pravo na normalan zivot.

sto se tice samog poreza mene on kaci samo delimicno sobzirom da vozim automobil od 2400 kubika, poskupljenje registracije ce mi biti nekih 100 evra , dok ce ovim nesrecnicima poskupeti za vise nego duplo .

ko sto rekose neki ovde , besmisleno je porez na luksuz odredjivati prema zapremini motora u automobilu i svugde se porez na luksuz placa u zavisnosti od vrednosti onoga sto imas i vozis. nigde u svetu luksuzna vozila nisu vozila jeftinija od 20.000 evra - sem u Srbiji.

A sto se tice tvojih pitanja , ta pitanja nemaju veze sa ovom temom pa i dalje nemam nameru na njih da odgovaram. Ako te interesuje odgovor na to pitanje postavi mi isto preko privatne poruke.

[Ovu poruku je menjao Milan Gligorijevic dana 18.04.2009. u 14:31 GMT+1]
 
0

Sopocanac

Član broj: 15777
Poruke: 469
93.87.165.*



+1 Profil

icon Re: Registracija automobila preko 2000 kubika kostace od 1000 do 2000 evra18.04.2009. u 12:56 - pre 181 meseci
Citat:
Pa verovatno sada "vozi" na vanuatu, ali mu se ne svidja nova odluka da drzavljani srbije ne mogu da voze strane tabice pa mora da ga preregistruje.

Samo ne znam zasto se sekira zbog skupe registracije, kad njegov golf 2 GTI ima manje od 2000 kubika i to ga uopste ne kaci. :D


jok brate , vozim automobil na BG table uredno placena carina i PDV , motor 2400 kubika . jel te zanima jos nesto ?

 
0

Sopocanac

Član broj: 15777
Poruke: 469
93.87.165.*



+1 Profil

icon Re: Registracija automobila preko 2000 kubika kostace od 1000 do 2000 evra18.04.2009. u 13:00 - pre 181 meseci
Citat:
Osnova za porez zaista treba da bude TRŽIŠNA vrednost.


upravo tako . sustina cele price je nebuloza da se luksuz odredjuje prema zapremini motora mesto da se odredjuje prema trzisnoj vrednosti vozila. tako navodno drugo nigde u evropi voznja bilo kojeg automobila jeftinijeg od 30.000 evra nije luksuz . Sem u Srbiji -zemlji apsurda.

Po toj glupavoj logici ganc novi VW Passat sa 2.0 motorom vredan 30.000 evra nije luksuz a Ford Taurus 1991 godiste sa motorom od 3000 kubika je nevidjeni luksuz.....

I mesto da drzava uzme od onih koji imaju tj od onoga ko je kupio VW Passat vredan 30.000 evra , ona ce da oporezuje onoga ko je jedva kupio automobil vredan 2-3-4.000 evra

Izuzetna nepravda i za ovo narod srpski da ima malo mozga bi izasao na ulice i srusio ovu lopovsku vlast.

I na kraju krajeva ajde da ce ovi porezi da se uloze u nesto na opstu drustvenu korist, kao recimo izgradnja novog auto puta hidrocentrale ili nesto slicno , nego ce sve te pare da odu u njihove lopovske dzepove, na isplatu otpremnina budzetskim parazitima , i na vracanje dugova koje su ONI NAPRAVILI.

A inace cela pljacka sopstvenog naroda se radi da bi lopovi uzeli jos 3 milijarde od MMF-a koje takodje nece biti ulozene ni u sta u Srbiji, vec ce otici na vracanje vec uzetih kredita.
 
0

stsung
NS

Član broj: 12899
Poruke: 432
*.ptt.rs.



+2 Profil

icon Re: Registracija automobila preko 2000 kubika kostace od 1000 do 2000 evra18.04.2009. u 13:01 - pre 181 meseci
Bez obzira na glupost oko toga shta je luksuz a shta ne, kada bi se to i ispravilo kroz eko takse, opet ne mozhe da se dozvoli da neshto odjednom poskupi 3 puta. Narochito zato shto smo svi vrlo svesni da je cela ova pricha potekla iz toga da drzhava vishe nema para da odrzhava svoj aparat, i da joj isto tako ne pada na pamet da taj aparat smanji (prochitajte samo malo vesti ovih dana na tu temu po novinama), vec je smislila da ako neko zhivi u 100 kvadrata to je luksuz (nije recheno da li pravi razliku da li lice zhivi samo u 100 kvadrata ili zhivi sa josh 10 chlanova porodice, i da li ima primanja ili je ostalo bez posla kao mnogi, ili im je to isto?), ili ako vozi auto od 3k kubika, ili ako ima mobilni telefon. I to zashto? Ne da bi taj novac ulozhila u ekoloshke projekte, vec da bi isplatila otpremninu drugom zameniku referenta za fotokopiranje u EPS-u od pola miliona dinara, i da bi vracalo kredit MMF-u, koji ce biti, svi smo uvereni u to, utroshen po trzhishnim principima (moracu zaista da posetim taj WC na zheleznichkoj stanici koji je koshtao 60 000 evra, pa da se is**em ko gospodin chovek).

Vezano za enorman porast svesti o zagadjenju - shta kazhete da podignemo takse na 50 000 evra godishnje za sva vozila sa fosilnim gorivom? Time bi apsolutno sigurno smanjili zagadjenje, a pride, gledajuci toliku registraciju, odjednom Tesla auto zvuchi dosta jeftino - pa to je samo 2 te registracije, zar ne? Samo treba da imate 100 000 evra. Shta mislite kako zvuchi 8k evra za novi auto (stari smo mu je li tako, zabranili da vozi jer je to luksuz) nekome ko izdrzhava porodicu sa jedva dovoljnim primanjima, a, ne dao mu bog, automobil mu je potreban za obavljanje posla? Koliko takvih ljudi ima u Srbiji? Kada pogledamo, apsolutno niko nece umreti ako ne bude mogao da vozi automobil jel tako? Zashto da onda ne stavimo 150 000 taksu za bilo koji automobil, pa ako vam je puno, vozite se GSP-om?

Iznenadno enormno poskupljivanje nechega, ne mozhe da donese nishta dobro, i u svakoj normalnoj drzhavi gradjani ovo ne bi dozvolili.
 
0

DrJekyll

Član broj: 26330
Poruke: 849



+152 Profil

icon Re: Registracija automobila preko 2000 kubika kostace od 1000 do 2000 evra18.04.2009. u 13:08 - pre 181 meseci
Citat:

Sopocanac

jok brate , vozim automobil na BG table uredno placena carina i PDV , motor 2400 kubika . jel te zanima jos nesto ?



Da, zanima me sta znaci ovo?

Citat:

Sopocanac

egositcka svinja



Drugo, vozis BG tablice a tocis gorivo na kosovu, znaci ovlascenje, nisi vlasnik uopste, zeznuo si drzavu jer nisi paltio porez na prenos vlasnistva, a posle kukas kad drzava zavrce tebe.


Trece, objasni slobodno ovde zasto ne vozis auto na vanuatu tablice, verujem da to sve ovde jako zanima. :)
 
0

Sopocanac

Član broj: 15777
Poruke: 469
93.87.165.*



+1 Profil

icon Re: Registracija automobila preko 2000 kubika kostace od 1000 do 2000 evra18.04.2009. u 13:10 - pre 181 meseci
Citat:
Drugo, vozis BG tablice a tocis gorivo na kosovu, znaci ovlascenje, nisi vlasnik uopste, zeznuo si drzavu jer nisi paltio porez na prenos vlasnistva, a posle kukas kad drzava zavrce tebe.


Trece, objasni slobodno ovde zasto ne vozis auto na vanuatu tablice, verujem da to sve ovde jako zanima. :)


auto je registrovan na mog brata , koji zivi u beogradu i u kojem sam ja u to vreme takodje ziveo pa mi bilo lakse da ga registrujem na njega u tom trenutku nego na sebe jer sam morao da idem 250 km do mesta mog stanovanja. gorivo naravno sipam na kosovu jer zivim 10 km od istog . i ima da sipam dok god bude jeftinije , ko sto svi koji zive uz bosansku granicu sipaju gorivo u bosni jer je 20-30% jeftinije nego u srbiji. voziti vozilo na ovlascenje izdato u srbiji nije nikakav prekrsaj trebao bi malo da naucis zakon da ne bi iduci put pricao gluposti.



a sta ti vozis ? trolu , cipele ili tramvaj?



 
0

DrJekyll

Član broj: 26330
Poruke: 849



+152 Profil

icon Re: Registracija automobila preko 2000 kubika kostace od 1000 do 2000 evra18.04.2009. u 13:16 - pre 181 meseci

Ma sve je jasno kao dan, ostalo je samo jos ovo da nam objasnis

Citat:

Sopocanac

egositcka svinja




Citat:

Sopocanac

auto je registrovan na mog brata od tetke , koji zivi u beogradu i u kojem sam ja u to vreme takodje ziveo pa mi bilo lakse da ga registrujem na njega u tom trenutku nego na sebe



Zanimljivo :) znaci ziveo si u Bg a nisi bio prijavljen tamo, to je opet prekrsaj, i opet si zavrnuo drzavu a posle kukas kad drzava zavrce tebe.
 
0

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-78-30-161-188.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Registracija automobila preko 2000 kubika kostace od 1000 do 2000 evra18.04.2009. u 13:19 - pre 181 meseci
posto iznova i iznova i iznova neces da "odgovoris" na moju poruku,ja cu je ponoviti

Citat:
jbte...gledam sad na netu,upisao "sopot srbija" i vidim sopot je jedno mesto-opstina na jugu begeske "opstine" tj "grada beograda"...

i ti navodno tocis na republjik of kosova und metohien pumpama...pa tebi da stignes treba jedno 10-20 litara goriva,pa toliko i nazad,koliki ti je rezervoar ? 1000 litara da ti se isplati?

ajd kad vec tocis kosovski benzin,dovuci malo i za skupstinu :P


i koliko tvoj teca vozi? :)
koliko ga izadje mesec dana goriva? [osim ako ne vozi jednom u godinu dana 2 km]


sopot opsitna,problem je kod tebe sto se "bunis" samo protiv 1. cene registracije ,2. cene goriva, 3. cene registracije, 4. cene goriva

i eto,krknuo bi svima koji imaju ,recimo vise od 40 000 platu,porez koji bi im smanjio duplo,tako?
a sta ako je samo jedna osoba zaposlena u porodici? sta ako imaju npr malu bebu? sta ako su podstanari?

da se razumemo ,nije svaki automobil koji ima 2.0 plocicu tenk po potrosnji i zagadjenju
ali pravdati tu one ciganske mecke,kako je smrc,sramota sto dizu na to...

sramota je sto ne stimulisu kao npr svedska...
bas sam neki dan gledao ,uporedni test
saab 9-3 [cini mi se da je taj] benzinac i isti ,ali alkoholac [doduse ,po secanju ide 85% etanola,15 % benzina]...sta mislis koji je pobedio? ;)
[pomocu ti,alkoholisani]

glupo bi bilo stavljati namet na takva vozila...


nego,sad vidim kazes zivis na 10 km od kosova...dakle ne zivis u sopotu?


[izvor]
ova crna mrlja je valjda sopot,a koliko vidim ima ooojoooj vise od 10km do kosova ;)

edit:luksuz je tankirati u tog taurusa od 3 litre,mnogo veci nego u ovog drugog od 2,ne mislis?
 
0

Sopocanac

Član broj: 15777
Poruke: 469
93.87.165.*



+1 Profil

icon Re: Registracija automobila preko 2000 kubika kostace od 1000 do 2000 evra18.04.2009. u 13:24 - pre 181 meseci
u slucaju turistickog boravka se ne vrsi promena mesta prebivalista covece bez mozga :)

drugo ja ne znam sta ti pokusavas, da osvojis nagradu za najgluplji post godine ili sta , ovde raspravljamo o novim cenama registracije vozila u Srbiji tako da bih te zamolio da ne zagadjujes topic sopstvenim glupostima koji nemaju veze o onome o cemu mi ovde diskutujemo i sto je predmet diskusije ovog topica.
 
0

Sopocanac

Član broj: 15777
Poruke: 469
93.87.165.*



+1 Profil

icon Re: Registracija automobila preko 2000 kubika kostace od 1000 do 2000 evra18.04.2009. u 13:29 - pre 181 meseci
Citat:
ova crna mrlja je valjda sopot,a koliko vidim ima ooojoooj vise od 10km do kosova ;)

edit:luksuz je tankirati u tog taurusa od 3 litre,mnogo veci nego u ovog drugog od 2,ne mislis?


odakle ti to da sam ja iz sopota ?

gde si ti video da sam ja rekao da sam iz sopota ?

znaci procitao si moj nick koji se zove Sopocanac i izveo si zakljucak da sam iz Sopota ?

Jesi cuo ti mozda nekad za manastir Sopocani ? Zaduzbina kralja Urosa I iz 13. veka , pod zastitom UNESCO-a i ima u sebi ocuvane freske koje predstavljaju najlepsa umetnicka dela 13. veka u svetu i u svakom slucaju najlepse freske srpske srednjevekovne umetnosti?

Sopocanci su ti monasi manastira Sopocani . Ja nisam monah , ali sam dosta vremena boravio i proveo u tom manastiru.

Vidim da ti je nivo opste kulture na na nuli nego u debelom minusu kad ne znas i nisi cuo za manastir Sopocani.

I dalje vi neobrazovani primitivci u nedostatku cinjenica i fonda reci za argumentovanu diskusiju pokusavate da bombardovanjem teme sopstvenim glupostima, skrenete diskusiju u nesto sto uopste nije tema ovog topica ? Ovde govorimo o cenama registracije vozila, tako da te molim da nas kao i onaj drjeckyl postedis sopstvenih gluposti , neobrazovanja i primitivizma ako nista drugo - makar na ovom topicu.


Tako da i za tebe vazi sto i za ove ostale neobrazovane - za sva pitanja u vezi moje malenkosti koristi alat privatnih poruka ,mesto sto pitanjima upucenim meni zagadjujes ovaj topic.
 
0

DrJekyll

Član broj: 26330
Poruke: 849



+152 Profil

icon Re: Registracija automobila preko 2000 kubika kostace od 1000 do 2000 evra18.04.2009. u 13:29 - pre 181 meseci
Cekaj, jel si ziveo ili je u pitanju turisticki boravak :)

Citat:

koji zivi u beogradu i u kojem sam ja u to vreme takodje ziveo



A nagradu za najgluplji post si vec osvojio

Citat:

Sopocanac

egositcka svinja



Pozdrav
 
0

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-78-30-161-188.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Registracija automobila preko 2000 kubika kostace od 1000 do 2000 evra18.04.2009. u 13:31 - pre 181 meseci
sad cemo se vrecati?
hahahaha
mali covece ;)


samo ti izbegavaj pitanja
 
0

Sopocanac

Član broj: 15777
Poruke: 469
93.87.165.*



+1 Profil

icon Re: Registracija automobila preko 2000 kubika kostace od 1000 do 2000 evra18.04.2009. u 13:35 - pre 181 meseci
Hrvat, mnogo si smesan i licemeran

Prozivas mene za nesto , a ti sam pozivas na ovom podforrumu javno na neplacanje TV pretplate.

Evo ovo stoji u tvom potpisu "recite DA neplaćanju pretplate na rtv begeš"

da li znas da pozivanjem na neplacanje poreza koji su po zakonu obaveni za placanje drzavi cinis krivicno delo ? I jos povrh svega prozivas mene , zato sto tvrdim da su sadasnji porezi na registraciju vozila ove bande Dahija preveliki i da treba da se smanje ?


Kako te nije sramota ?

Ja za razliku od tebe nisam pozivao na neplacanje poreza , vec sam izneo stav da su postojeci porezi na registraciju vozila preveliki i da treba da se smanje do recimo nivoa visine poreza kakav je u Svedskoj. Sta ima lose u tom stavu?

 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Registracija automobila preko 2000 kubika kostace od 1000 do 2000 evra
(Zaključana tema (lock), by StORM48)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 48548 | Odgovora: 104 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.