Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Izdavanje novog pasosa

elitemadzone.org :: MadZone :: Izdavanje novog pasosa

Strane: 1 2

[ Pregleda: 11092 | Odgovora: 24 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

EmilijaV
Forumska tetka
Beograd

Član broj: 159453
Poruke: 206
85.222.179.*



+62 Profil

icon Re: Izdavanje novog pasosa18.04.2009. u 16:15 - pre 182 meseci
Citat:
1vi: @EmilijaV
Ha,ha. Ok u pravu si za to...cekanje,guzva...Inace slika jeste crno bela ali policajci kada ubace pasos u citac njima na ekranu ispadne slika u koluru.
Inace nisam pomislio da lupas, taman posla.

Vidis, to nisam znala! Vidim samo da se svi zale sto je slika crno-bela, a ni meni nije bilo jasno, u danasnje vreme...

Citat:
bttp: Da stvarno. Klasični policijski mugshots u pasošu. Samo još fali da ti uvale onaj broj dosijea da ga držiš ispod brade. Bar da su zaposlili neke fotografe nego kolko sam video fotografisanje vrše neke daktilografkinje otprilike.

E, bas tako izgledas na slici, samo ti jos taj broj fali!
Inace, slika te ona salterusa koja radi sve ostalo...
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-78-30-161-188.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Izdavanje novog pasosa18.04.2009. u 16:30 - pre 182 meseci
pa uvek je i vazilo ono "kad ti kazu da licis na sliku iz licne,jako lose onda izgledas"

kako god,nisu dobro organizovani nikako...
 
Odgovor na temu

StORM48

Član broj: 22809
Poruke: 7536



+401 Profil

icon Re: Izdavanje novog pasosa18.04.2009. u 16:54 - pre 182 meseci
Ja sam hteo da se samoubijem kad sam video na šta ličim na toj "fotografiji" koju oni urade tamo!

Lepo sam pitao tetku da li mogu ja da podesim aparat ili da im donesem svoju na CD-u. Nije prihvatila.

I sad izgledam kao debil, sa nekim senkama pored očiju, na unutrašnjoj strani lica, što daje utisak zrikavosti i krajnje imbecilnog pogleda, a sve zbog katastrofalno postavljenog osvetljenja, na 90° sa obe strane lica. Ko god da im je rekao da se to tako radi, s fotografijom je imao kontakta samo kada su ga mama i tata škljocali kad je bio u pelenama. .

Ali je najjača fora dil sa fotografskim radnjama, zbog kojih se moraju doneti slike, za koje onda konstatuju da "nisu dovoljno dobre" (mada ovi to otaljavaju, jer znaju da to neće biti primljeno, pa se i ne trude), ali zato budu lepo naplaćene.

Strašno!

Pozdrav
 
Odgovor na temu

EmilijaV
Forumska tetka
Beograd

Član broj: 159453
Poruke: 206
85.222.179.*



+62 Profil

icon Re: Izdavanje novog pasosa18.04.2009. u 23:06 - pre 182 meseci
Citat:
StORM48
Ali je najjača fora dil sa fotografskim radnjama, zbog kojih se moraju doneti slike, za koje onda konstatuju da "nisu dovoljno dobre" (mada ovi to otaljavaju, jer znaju da to neće biti primljeno, pa se i ne trude), ali zato budu lepo naplaćene.

Pa rekoh im ja ovde vec za to, a oni zamalo da proglase da lupam...

A sto se ovog opisa tice, upravo pokusavam da te zamislim po opisu koji si dao... Mada svi ispadaju k'o kreteni na njihovim slikama.
 
Odgovor na temu

shonex
Beograd

Član broj: 5871
Poruke: 229
*.adsl-2.sezampro.yu.



+1 Profil

icon Re: Izdavanje novog pasosa22.04.2009. u 08:21 - pre 182 meseci
Uz rizik da me neko napljuje da vec postoji druga tema (bar nisam otvorio novu :) jedno pitanje, da li je zazivela u nekom sup-u ona prica kako ce se zakazivanje predaje dokumenata vrsiti telefonskim zakazivanjem, umesto ustajanje_u_cik_zore varijantom ??
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Izdavanje novog pasosa

Strane: 1 2

[ Pregleda: 11092 | Odgovora: 24 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.