Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Metalni opiljak u Simka čokoladi

elitemadzone.org :: MadZone :: Metalni opiljak u Simka čokoladi

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 11999 | Odgovora: 41 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zorg
Beograd

Član broj: 20796
Poruke: 769
*.dynamic.sbb.rs.



+109 Profil

icon Metalni opiljak u Simka čokoladi20.04.2009. u 18:51 - pre 182 meseci
Našao sam metalni opiljak u Simka čokoladi... Pisao sam fabrici, požalio se, ali me nisu udostojili odgovora. Pitam vas kome se žaliti, jer takve stvari su opasne po zdravlje, i ljude treba upozoriti o ovakvim stvarima...
 
Odgovor na temu

Kosuth

Član broj: 206609
Poruke: 329
79.101.200.*



+7 Profil

icon Re: Metalni opiljak u Simka čokoladi20.04.2009. u 19:02 - pre 182 meseci
Sredstvima javnog informisanja sa dokazom(ako ga niko do sada nije pojeo)
 
Odgovor na temu

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
93.87.194.*



+7 Profil

icon Re: Metalni opiljak u Simka čokoladi20.04.2009. u 19:02 - pre 182 meseci
Dobro je da nisi zagrizao. Ja imam jedan zub sa rupichicom i proshlo mi je na trenutak kroz glavu situacija kako jedem chokoladu,
gde mali opiljak nalazi mesto bash gde treba... brrrr.

Kome da se zalish?
Ne mogu ti pomotji.

Jedino shto mozesh je da predjesh na Milku....
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-78-30-161-188.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Metalni opiljak u Simka čokoladi20.04.2009. u 19:06 - pre 182 meseci
@kosuth,hajde u tegli kad vidis misa,ali kako dokazati da je opiljak bio u cokoladi,a da ga nisi ti naknadno ubacio?

ontopic:zar ne postoje "sluzbe za zastitu potrosaca"??

i za pocetak,nemoj vise da kupujes simku,uzmi neku redovnu cokoladu :)
 
Odgovor na temu

qazqaz

qazqaz
Član broj: 138871
Poruke: 65
93.87.151.*



+15 Profil

icon Re: Metalni opiljak u Simka čokoladi20.04.2009. u 19:21 - pre 182 meseci
Nisam znao da postoji neko ko jede Simku, a u isto vreme zna da postavi temu na internet forumu! Izgleda da ucimo uvek, i svuda.
 
Odgovor na temu

Kosuth

Član broj: 206609
Poruke: 329
79.101.200.*



+7 Profil

icon Re: Metalni opiljak u Simka čokoladi20.04.2009. u 19:38 - pre 182 meseci
Citat:
Horvat: @kosuth,hajde u tegli kad vidis misa,ali kako dokazati da je opiljak bio u cokoladi,a da ga nisi ti naknadno ubacio?

ontopic:zar ne postoje "sluzbe za zastitu potrosaca"??

i za pocetak,nemoj vise da kupujes simku,uzmi neku redovnu cokoladu :)

he,he to jeste problem uvek,DOKAZ,ali manje -više samo kod nas,jer Simka uvek može da kaže da si zagrejao opiljak i NAMERNO ga utopio u čokoladu da im naneseš štetu ugledu koji uživaju među potrošačima bla bla bla,pa ti onda beri kožu na šiljak kad sud presudi u njihovu korist.

Da se to kojim slučajem desilo sa Nestle čokoladom,dok si kaz'o KEKS eto ti kamion Nestle slatkiša direktno iz Švice pred njegovu kuću samo da ćuti...

A ovo"službe za zaštitu potrošača" ti je dobar štos...
 
Odgovor na temu

marko37
Nera Networks
Novi Beograd

Član broj: 6545
Poruke: 714
212.200.65.*



+104 Profil

icon Re: Metalni opiljak u Simka čokoladi20.04.2009. u 22:14 - pre 182 meseci
Prvo, ne vidim šta fali "Simka" čokoladama?!
Ok, ova u pitanju je možda bila bogatija gvožđem od konkurentskih, ali kad se izuzme to, ostaje dobra čokolada.
A što se kamiona "Nestle" čokolada tiče, ajd probaj pa nam javi šta se desilo. Bilo čak i ono famozno trovanje po Evropi sa čokoladama, pa nikom ništa.
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-78-30-161-188.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Metalni opiljak u Simka čokoladi20.04.2009. u 22:23 - pre 182 meseci
@kosuth ,jeste,evo ja nazovem sad call centar kraft food-a [milka] i kazem nasao sam lupinju u cokoladi sa lesnjacima,i oni ce meni avionom ispustiti u dvoriste paletu cokolada?
malo teze
ne znam s cime se ti bavis,ali zamisli da tebi neko reklamira tek tako [hajde primer drugi,bavis se uvodjenjem grijanja,postavis radijatore,pustis vodu u sistem,sve stima...kroz mesec dana dobijes poziv,kako nista ne valja,spojevi kod radijatora su propisali
tebi zvuci sumnjivo da je tvoja greska - pojavilo bi se ranije,ali hajde,pozvali su te,odes...i imas sta viditi...na radijatoru su sedeli i odvalili ga malo,pa sjbli i cevi]

a ne znam kako ces naci opiljak u cokoladi,osim ako je ne pojedes [unistis dokaze :P] ,ili ako je opiljak velicine "pola cokolade" [sto vec izuzetno menja situaciju]

sto se tice primedbe na zastitu potrosaca,na zalost,moram se sloziti "dobar stos" sam dao...
sad cu i obrazloziti,prije par godina,sasvim slucajno sam naisao na site [tj ni ne secam se kako sam naisao na to] zastite potrosaca u vojvodini,tamo su lepo bili testovi raznih "zdravih" sokova,pa ovo pa ono...
i prije par meseci ,ja nesto hteo da proverim na njihovom site-u,kad ono,nema vise...tj nasao sam site,ali materijal je manje vise poskidan,s obrazlozenjem da nemaju vise finansija,da niko nije zainteresovan za njih ,zalistno...

 
Odgovor na temu

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
95.180.59.*

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: Metalni opiljak u Simka čokoladi20.04.2009. u 22:54 - pre 182 meseci
Citat:
qazqaz: Nisam znao da postoji neko ko jede Simku, a u isto vreme zna da postavi temu na internet forumu! Izgleda da ucimo uvek, i svuda.


UMREH :)))) SVAKA CAST!!!!

zorg
ne mozes se nikom zaliti a da imas neki zadovoljavajuci ''feedback''. Ali dovoljno je sto si to napisao ovde-ja necu kupiti nikad tu cokoladu (mada nisam ni do sad)
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
Odgovor na temu

dekibre
Dejan Mladenovic
Oslo, Norveska

Član broj: 21820
Poruke: 246
195.1.61.*

Sajt: dekibre.on.w802.net/index..


+4 Profil

icon Re: Metalni opiljak u Simka čokoladi20.04.2009. u 23:50 - pre 182 meseci
Zalosno sto je tako ali ovoga si puta video sta jedes, nemoj samo da pomoslis da kad nevidis metalni opiljak u nekom konditorskom proizvodu da to znaci da ga nema.

Dovoljno dugo sam radio u konditorskoj industriji tako da sam poprilicno upoznat sa desavanjima. Najcesce mi je jasno kad vidim na liniji kada je iskljucen metal detektor zasto je to tako ili obrnuto. Dva najcesca sastojka konditorskih proizvoda: secer i brasno ne tako retko umeju da budu u najmanju ruku veoma problematicnog kvaliteta.

Metal nije jedini problem, ali jeste cest, postoje i mnogi drugi kojih krajnji potrosac - konzumator najcesce nije ni svestan. Sta si deklarisao a sta stvarno proizvodis, gramaza ili zapremina proizvoda, oblik i velicina proizvoda i mnogi drugi. Bio sam svedok slucaja da se gubi posao zbog toga sto proizvodjac deklarise jedno a proizvodi drugo sto je na nekim ozbiljnim trzistima neoprostivo, medjutim po starom dobrom obicaju kako se nesto brzo pojavi kao afera brze bolje se isto tako i zataska i nikom nista, to sto si sada sebi zatvorio to trziste a mozda i drugim proizvodjacima iz Srbije nikom nista, koga je uostalom za to i briga.

Srpsko trziste i ne samo to vec i mnoga druga u okruzenju nisu nesto posebno razvijena po pitanju ispitivanja kvaliteta i probirljivosti potrosaca vec najcesce manje vise skoro sve prolazi tako da skoro da funkcionise po prinicipu "za dobru svinju nema losih pomija" na nasu veliku zalost.

Nebih sada da navodim imena kompanija koje su svetli primer ili los primer u resavanju ovakvih situacija, jer niko u ovoj igri nije nevin. Postoje firme koje to veoma dobro rade a nije ni preterano skupo za kompaniju a moze da ima dobar efekat na njihov imidz.

Nazalost nemam neki dobar savet kome da se obratis ili sta da uradis da dobijes nekakvu kompenzaciju za ono sto si iskusio.
You can fool some people sometimes,
But you can't fool all the people all the time. (Bob Marley)
 
Odgovor na temu

bobiska
Beograd

Član broj: 10393
Poruke: 1074
*.adsl-3.sezampro.yu.



+90 Profil

icon Re: Metalni opiljak u Simka čokoladi21.04.2009. u 08:31 - pre 182 meseci
Sudeći po novom zakonu o saobraćaju, uskoro donose zakon po kojem si ti kriv, jer nisi prilagodio brzinu konzumacije uslovima brenda.
 
Odgovor na temu

zorg
Beograd

Član broj: 20796
Poruke: 769
*.dynamic.sbb.rs.



+109 Profil

icon Re: Metalni opiljak u Simka čokoladi21.04.2009. u 10:33 - pre 182 meseci
Simka čokolade generalno su dobre čokolade. Ako neko misli da je Milka ili Nestle išta boljeg kvaliteta, može lako da se prevari. Ja od Simke ne očekujem kvalitet jednog Hachez-a, Callebaut-a ili Neuhaus-a. Niti me zanima ikakva kompenzacija za neprijatno iskustvo, samo očekujem da dobijem ono što sam platio i što je na proizvodu deklarisano. A posebno je razočaravajuća njihova poslovna politika ophođenja prema kupcu...
 
Odgovor na temu

Black_eyed
Black_eyed
Kać (pored Novog Sada)

Član broj: 24662
Poruke: 841
195.252.123.*



+110 Profil

icon Re: Metalni opiljak u Simka čokoladi21.04.2009. u 11:26 - pre 182 meseci
A i mi ovde (u zemlji, ne na ES-u) digosmo Milku u nebesa...


...It's nothing very special...
Try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations.

Monty Python's The Meaning of Life
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-78-30-161-188.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Metalni opiljak u Simka čokoladi21.04.2009. u 13:14 - pre 182 meseci
@zorg,pa i dobio si :D,cak i vise :P
ti njima dodjes naknadu :D

 
Odgovor na temu

marko37
Nera Networks
Novi Beograd

Član broj: 6545
Poruke: 714
212.200.65.*



+104 Profil

icon Re: Metalni opiljak u Simka čokoladi21.04.2009. u 23:13 - pre 182 meseci
Citat:
Black_eyed: A i mi ovde (u zemlji, ne na ES-u) digosmo Milku u nebesa...

Milka i jeste odlična čokolada. Ali ona Milka koja se pravi za tržište zapadne evrope, a ne ovo naše.
Domaće čokolade su u odnosu na inostrane na našem tržištu X puta bolje.
 
Odgovor na temu

bugsu
Vojvodina - Subotica

Član broj: 40006
Poruke: 381
77.46.188.*



+3 Profil

icon Re: Metalni opiljak u Simka čokoladi21.04.2009. u 23:46 - pre 182 meseci
ukusi su razliciti :)
mada bi se mogla ova tema promeniti u "koje cokolade volite" :)
Say NO to pop culture!!!
Crno je uvek u modi....
 
Odgovor na temu

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
79.101.249.*



+7 Profil

icon Re: Metalni opiljak u Simka čokoladi22.04.2009. u 01:21 - pre 182 meseci
Ma, kakve chokolade, beli eurokrem je najbolja stvar.
 
Odgovor na temu

Black_eyed
Black_eyed
Kać (pored Novog Sada)

Član broj: 24662
Poruke: 841
195.178.50.*



+110 Profil

icon Re: Metalni opiljak u Simka čokoladi22.04.2009. u 06:12 - pre 182 meseci
Citat:
marko37: Milka i jeste odlična čokolada. Ali ona Milka koja se pravi za tržište zapadne evrope, a ne ovo naše.
Domaće čokolade su u odnosu na inostrane na našem tržištu X puta bolje.


Imam brata koji zivi u Becu i kade je dolazio ovamo za vreme ranih 90` svi klinci su mu trazili da im donese Milke. On im je tu zelju ispunjavao ali mi je rekao da ga je pomalo sramota sto donosi Milke, ja mu kazem "pa sta fali Milki, nije losa cokolada..." a on meni "gledaj, to je jedna od najjeftinih cokolada u supermarketu u Becu..."
...It's nothing very special...
Try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations.

Monty Python's The Meaning of Life
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-78-30-161-188.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Metalni opiljak u Simka čokoladi22.04.2009. u 08:56 - pre 182 meseci
Citat:
marko37: Milka i jeste odlična čokolada. Ali ona Milka koja se pravi za tržište zapadne evrope, a ne ovo naše.
Domaće čokolade su u odnosu na inostrane na našem tržištu X puta bolje.


a ova milka se proizvodi u ??

@black pa kakve veze ima sto je medju najjeftinijima ako je dobra!??!
i ona nusskracker [ne znam tacno kako se pise,s velikim lesnjacima] je jako dobra
a i nestle nisu lose :)


a od "domacih" pionirove [galeb,sa rizom...mada su ovu s rizom s novim pakovanjem i pokvarili prilicno]
 
Odgovor na temu

Black_eyed
Black_eyed
Kać (pored Novog Sada)

Član broj: 24662
Poruke: 841
195.178.50.*



+110 Profil

icon Re: Metalni opiljak u Simka čokoladi22.04.2009. u 10:22 - pre 182 meseci
Ma nema nikakve veze, vec sam rekao da je i meni Milka OK (dobro, ja nisam neki reper posto nisam bas fan cokolade)... samo promecujem da smo Milka brend poistovetili sa pojmom kvaliteta za cokoladu, niko nece navoditi npr. Lindt...eto toliko...
...It's nothing very special...
Try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations.

Monty Python's The Meaning of Life
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Metalni opiljak u Simka čokoladi

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 11999 | Odgovora: 41 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.