Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

zalba na brisanje teme u wireless forumu

[es] :: Predlozi i pitanja :: zalba na brisanje teme u wireless forumu
(Zaključana tema (lock), by Gojko Vujovic)

[ Pregleda: 1751 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

digisat
Petar Pan
Beograd

Član broj: 9759
Poruke: 361
77.46.190.*



+13 Profil

icon zalba na brisanje teme u wireless forumu27.04.2009. u 08:22 - pre 182 meseci
Smatram da je ovaj sajt u sluzbi mafijasko tajkunski firmi iz oblasti wireless internet provajdinga, jer mi je obrisana tema u kojoj sam ukazivvao na opasnost od nepropisno instaliranih antenskih sistema po baznim stanicama za wireless internet a tema koja je obrisana je bila

Skuplja pita nego tepsija ili 1 kw za rad bazne stanice


Pa posto je u toj temi naglaseno da ni jedna ili skoro ni jedna firma nema propisno uzemljen antenski sistem u srbiji i potencijalna opasnost od izbijanja pozara u slucajevima direktnog udara groma.

Naravno u temi je bio pomenut i famozni RATEL kao bic boziji ali da nebi neko iz ratela uzeo da ceslja stvari po provajderskim baznim stanicama kao i skretanje paznje gradjanima i presednicima kucnih saveta.


Ukoliko ES zeli da dokaze da stvari ne stoje tako kako ja tvrdim neka vrati temu , ukoliko i ovu temu obrise znaci da sam ja rekao jednu cinjenicu.




 
0

ventura

Član broj: 32
Poruke: 7781
93.87.147.*



+6455 Profil

icon Re: zalba na brisanje teme u wireless forumu27.04.2009. u 08:30 - pre 182 meseci
Ako nemaš nameru da jasno i glasno kažeš o kojoj je firmi reč, i sve to dokumentuješ - ne prdi.
 
0

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: zalba na brisanje teme u wireless forumu27.04.2009. u 09:09 - pre 182 meseci
Procitaj ovo pa postavi zalbu ponovo:
http://www.elitesecurity.org/t...ITATI-pre-pokretanja-nove-teme
 
0

[es] :: Predlozi i pitanja :: zalba na brisanje teme u wireless forumu
(Zaključana tema (lock), by Gojko Vujovic)

[ Pregleda: 1751 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.