Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pronađena vakcina koja leči rak??

elitemadzone.org :: MadZone :: Pronađena vakcina koja leči rak??

Strane: 1 2

[ Pregleda: 10773 | Odgovora: 38 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dejan s
ddd
Niš

Član broj: 194308
Poruke: 69
*.ninet.rs.



+14 Profil

icon Pronađena vakcina koja leči rak??09.05.2009. u 02:42 - pre 181 meseci
Hm, video li je neko ovo??
http://www.blic.rs/slobodnovreme.php?id=91600

još jedna šarena laža ili istina, šta mislite???
 
Odgovor na temu

Kosuth

Član broj: 206609
Poruke: 329
77.46.242.*



+7 Profil

icon Re: Pronađena vakcina koja leči rak??09.05.2009. u 07:03 - pre 181 meseci
Ja mislim da će tu konačnu reč da da "matematika buđelara"..."VELIKIH".

A ti?
 
Odgovor na temu

mrle 011

Član broj: 143142
Poruke: 234
*.ptt.rs.



+8 Profil

icon Re: Pronađena vakcina koja leči rak??09.05.2009. u 07:07 - pre 181 meseci
Germanska nova medicina ( http://nova-medicina.net/ ) uspesno leci rak vec decenijama.
Jedini problem ove "teorije zavere" (© strucnjaci) je sto saznanja do kojih je dosao Dr. Ryke Geerd Hamer kompletno iz temelja ruse sve dogme, zablude, teorije i hipoteze gradjene nekoliko stotina godina, na kojima pociva celokupna danasnja ortodoksna skolska medicina.

Od ove vakcine naravno nema nista.
Jedino sto verujem ...

Citat:
... "Zbog toga smo za sada sposobni da produkujemo samo jednu vakcinu nedeljno. Za godinu dana smo sposobni da uradimp 50 vakcina, ali kada tempo ubrzamo do maksimuma, godišnja proizvodnja se može udvostručiti. Tada će istraživački projekt ući u fazu koja će omogućiti proizvodnju 'na veliko'", istakla je Bartnjukova.
Cena vakcine u sadašnjoj fazi proizvodnje, prema rečima dr Bartnjukove, iznosi preko 100.000 kruna (oko 4.000 evra), ali će ovoj cifri, najverovatnije, biti dodati i neki prateći troškovi, vezani, pre svega, za distribuciju.


... da ce slobodno trziste, na osnovu prirodnih zakona ponude i potraznje, da regulise i nivelise ovu cenu.

Uostalom, i dosadasnji uspesi u lecenju te bolesti se mogu tumaciti po slobodnom izboru volje svakog pojedinca, posto je sada sloboda i demokratija, jer oboleli u vecini slucajeva, zapravo i ne umiru od samoga raka, vec od posledica tzv. lecenja (kasapljenja, zracenja i trovanja citostaticima).

Da li treba zanemarivati posledice psihickog soka obolelog u trenutku kada saznaje istinu, koja mu se brutalno sljusne u lice, da ima rak i da ce ga leciti oni koji svakodnevno potvrdjuju da je ta bolest neizleciva?
Krug?

Da li i vakcine pospesuju nastajanje raka, one kojima ce nas i leciti?
Krug?

Da li zracenje leci od raka, ako ga i izaziva?
Krug?

Da li se kompletna medicina vrti u zacaranom mracnom krugu?

"Ovaj krug sam smislio, ovaj krug sam stvorio ..."
 
Odgovor na temu

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
93.86.31.*



+35 Profil

icon Re: Pronađena vakcina koja leči rak??09.05.2009. u 07:12 - pre 181 meseci
'Die Beste', 'Die Beste', nemacka (nova) medEcina je najbolja na svetu!
 
Odgovor na temu

NoneVi
Novi Sad

Član broj: 116972
Poruke: 17
*.dynamic.sbb.rs.



+24 Profil

icon Re: Pronađena vakcina koja leči rak??09.05.2009. u 09:36 - pre 181 meseci
Mrle ne lupaj gluposti.
On a long enough timeline, the survival rate for everyone drops to zero.
 
Odgovor na temu

Kosuth

Član broj: 206609
Poruke: 329
77.46.242.*



+7 Profil

icon Re: Pronađena vakcina koja leči rak??09.05.2009. u 12:18 - pre 181 meseci
Što tako imperativnim tonom....?
Njegovo pravo....

Konačno,još uvek nije "lupio" tamo di najviše bole...
 
Odgovor na temu

Stefan Markic

Član broj: 82674
Poruke: 759
*.dynamic.sbb.rs.



+73 Profil

icon Re: Pronađena vakcina koja leči rak??09.05.2009. u 13:15 - pre 181 meseci
Zasto svet ne bruji o ovim vestima? :/
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
93.86.6.*

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Pronađena vakcina koja leči rak??09.05.2009. u 13:47 - pre 181 meseci
Mozda jos nisu citali Blic...
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
91.148.89.*



+4 Profil

icon Re: Pronađena vakcina koja leči rak??09.05.2009. u 14:32 - pre 181 meseci
Jel li bre mrle, opet saljes neke diletentske sajtove za ispijanje mokrace i slicne terapije?
Sta radis ti kada ti dete dobije upalu pluca? Odvedes ga kod lekara ili ga odvedes kod kovaca?
 
Odgovor na temu

Rumpletstilskin

Član broj: 42454
Poruke: 297
195.229.236.*



+13 Profil

icon Re: Pronađena vakcina koja leči rak??09.05.2009. u 15:48 - pre 181 meseci
Citat:
zaraza: Jel li bre mrle, opet saljes neke diletentske sajtove za ispijanje mokrace i slicne terapije?
Sta radis ti kada ti dete dobije upalu pluca? Odvedes ga kod lekara ili ga odvedes kod kovaca?
Ma jok, posadi ga u stolicu i natenane mu objasni da su drugovi Marks i Lenjin dijalekticki dokazali kako je upala pluca kapitalisticka izmisljotina lekarsko-farmaceutsko-rotsildovskog lobija zarad zgrtanja profita i eksploatacije proleterijata. I gle - temperatura ko rukom odnesena!
If there's ever a time when I've matured to the point that I don't want to look at camera-phone-titties, go ahead and bury me in a shallow grave by the railroad tracks.
 
Odgovor na temu

dejan s
ddd
Niš

Član broj: 194308
Poruke: 69
*.ninet.rs.



+14 Profil

icon Re: Pronađena vakcina koja leči rak??09.05.2009. u 16:41 - pre 181 meseci
Citat:
Stefan Markic: Zasto svet ne bruji o ovim vestima? :/


e pa zbog toga i ja sumnjam najviše da je neka stvarno efikasna vakcina :(
 
Odgovor na temu

mrle 011

Član broj: 143142
Poruke: 234
*.ptt.rs.



+8 Profil

icon Re: Pronađena vakcina koja leči rak??09.05.2009. u 23:22 - pre 181 meseci
Citat:
Rumpletstilskin: ... I gle - temperatura ko rukom odnesena!


yebiga, ako ti i ovaj tvoj genija iznad niste iz do sada napisanog mogli da zakljucite da dete ne vodim kod strucnjaka u belim mantilima na "lecenje", vec da se sam brinem o njegovom zdravlju, onda vi imate neke probleme sa koriscenjem malih sivih celija.
ja se stvarno trudim da pisem svima razumljivim jezikom, ne koristim komlikovane izraze, razdvajam ove recenice da bi bile citljivije ...
ovo gore tvoje citirano je recimo jedan od mnogo razloga zasto to radim.
povisena temperatura i ne treba da bude "ko rukom odnesena", al' me sad mrzi da vam objasnjavam.
... a i ne verujem da biste shvatili.

no bez obzira na sve to, nejasno je kakve veze imaju zivot i zdravlje moga deteta sa ovom temom.
... a i bez obzira na temu ... ovo je forum, a ja se ni u stvarnom zivotu ne druzim sa takvim mudracima ko sto ste vi.
zivite svoje zivote.
ovako licite na frustrirane babe koje zive tudje, zivote junakinja spanskih serija iz televizora.

bilo bi dobro da uz ovakve postove stavis i nekog smajlija, cisto da ljudi znaju da je post duhovit.
ovako ce neko mozda da pomisli da je glup.


elem, vas nekoliko velikih mislilaca bi trebalo da vratite temu na "on topic".

jel' imate ikakvu misao u glavi koja je povezana sa temom?

sta mislite o ovoj vakcini?

sta uopste mislite o toj bolesti, od koje se svake godine za 5% uvecava broj obolelih?

evo na primer, sta mislite o ovome ...

Citat:
...
Oni su, kako bi se vojničkim rečnikom moglo reći, tragali za načinom kako da neprijatelja, odnosno obolelo, neizlečivo tkivo, okruže zdravim "zidom" neprobojnim za ekspanzionističke metastatičke ambicije smrtonosnog neprijatelja", u čemu su i uspeli.
...
Prof. Bartnjukova naglašava da tako osposobljene i aktivirane specifične ćelije brzo pronađu mesto gde se ugnezdilo kancerozno tkivo i okruže ga.
...


... a u svetlu tvrdnje skolske medicine da se celije raka putem krvnih sudova prenose sa mesta primarnog tumora do metastaze?

sta bi npr. po vasem misljenju nase drustvo trebalo da uradi na prevenciji te bolesti, pored do sada vec uradjenog - izlepljenih nalepnica "pasivno pusenje ubija" po gradskim autobusima i plakata "rak je izleciv, ako se javite na vreme" po zidovima domova zdravlja?

kako cete se vi leciti, ako vas ne daj boze strefi ta bolest?

jel' poznajete licno nekog ko se izlecio?
kako se izlecio?

jel' mozete da iznedrite bilo kakvu misao, kroz makar jednu prosto-prosirenu recenicu, koja je vezana za temu?

zarazo, jel' si kadar?

.... a ja se odjavljujem sa teme, da ne bih lupao gluposti.
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
91.148.88.*



+4 Profil

icon Re: Pronađena vakcina koja leči rak??09.05.2009. u 23:29 - pre 181 meseci
I kako lecis dete od upale pluca (bakterijske)?
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
91.148.88.*



+4 Profil

icon Re: Pronađena vakcina koja leči rak??09.05.2009. u 23:32 - pre 181 meseci
Citat:

jel' poznajete licno nekog ko se izlecio?
kako se izlecio?


ontopic.
ja poznajem.
izlecio se modernom, skolskom medicinom.
Ove tvoje vestice i nadri lekare kontaktiraj i njihove terapije konzumiraj licno ti.
Na kom principu su uopste bazirane? Ovo je kljucno pitanje.
Inace, moderacija bi trebalo da obrise gornji link, s ozbirom da moze da bude potencijalno opasan.

PS.
I dalje cekam odgovor na pitanje.
 
Odgovor na temu

Kosuth

Član broj: 206609
Poruke: 329
77.46.242.*



+7 Profil

icon Re: Pronađena vakcina koja leči rak??10.05.2009. u 00:00 - pre 181 meseci
Citat:
zaraza:
Inace, moderacija bi trebalo da obrise gornji link, s ozbirom da moze da bude potencijalno opasan.

Pa ti si se,sinko,stlasno upasio!
Oce to tako kad ne slusas mamu i ne pajkis epo u tvom klevecu...
ajde sad ,epo piski i nazad u klevet...a povedi i negog tvog dlugala da se ne pasis...
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
91.148.88.*



+4 Profil

icon Re: Pronađena vakcina koja leči rak??10.05.2009. u 00:09 - pre 181 meseci
Mozda ti mozes da odgovoris na cemu se zasniva ova vakcina?

Ili se ti samo, po obicaju, glupiras?
Ili si opet pijan?
 
Odgovor na temu

Kosuth

Član broj: 206609
Poruke: 329
93.86.196.*



+7 Profil

icon Re: Pronađena vakcina koja leči rak??10.05.2009. u 06:48 - pre 181 meseci
"Prema svecu i tropar"

Za vakcinu ?

Znam!!!

Sadrži živu(Hg)u sredstvu za konzervisanje...i još neke "fine" stvari...

i neće da te zaštiti NI OD JEDNOG GRIPA(za rak ne znam,ovi Česi su mi "sumnjivi",a ne mogu da razmišljam o tome jer sam još uvek"ificiran" ovim od pre neki dan)jer,gle majku mu,baš kad je stig'o do tebe,"on" MUTIR'O...inače da

je stig'o "onaj" prvi,e tu je druga stvar...

ili sam ja nešto pobrk'o,..

ma jok bre NE MUTIRA ON UOPŠTE,lupaju ovi "naučnici",.....onda 'oće...

će ti pomogne,ajde našpricaj se i kuliraj...stiže baba-rogagrip...

ostali elementi su :svinjske jetra,bubreg od majmuna,srce od zeca...nastavi ti dalje sastav ovog "paprikaša"...

(izvinjavam se paprikašu)

[Ovu poruku je menjao Kosuth dana 10.05.2009. u 07:58 GMT+1]
 
Odgovor na temu

superbaka

Član broj: 5290
Poruke: 2924



+1298 Profil

icon Re: Pronađena vakcina koja leči rak??10.05.2009. u 08:02 - pre 181 meseci
Citat:
Ekipa lekara iz češke bolnice "Motol" uspela da napravi vakcinu, koja, za razliku od dosadašnjih lekova, prepoznaje ćelije raka, napada ih i uništava ili potpuno sprečava njihovo napredovanje, metastaziranje u telu obolelog, pišu frankfurtske „Vesti".


sta god da su napravili trebalo bi lepo da dokumentuju negde... ovaj medicinski nepismen novinar ocigledno ne zna sta je vakcina a sta lek... vakcina (za razliku od nekih lekova) ne napada nista po organizmu vec samo iritira organizam da stvara imunitet...

ok, kako sam razumeo, oni uzimaju celije raka (znaci bilo kog raka?!), hemijski ih 'obrade' a zatim time vakcinisu? vakcinisu celijama?! kako to izvode?

malo sam googlao i ovo mi sve lici ili na novinarsku izmisljotinu ili na reklamu za Motol privatnu bolnicu u Pragu... na njihovom sajtu se ovo uopste ne pominje u sekcije 'News', takodje ni u godisnjem izvestaju, medju osobljem te bolnice nema nikakve Jirine Bartnjukove, ali zato postoji ista na medicinskom fakultetu u Pragu, odsek imunologija...
 
Odgovor na temu

NoneVi
Novi Sad

Član broj: 116972
Poruke: 17
*.dynamic.sbb.rs.



+24 Profil

icon Re: Pronađena vakcina koja leči rak??10.05.2009. u 11:41 - pre 181 meseci
Citat:
superbaka: sta god da su napravili trebalo bi lepo da dokumentuju negde... ovaj medicinski nepismen novinar ocigledno ne zna sta je vakcina a sta lek... vakcina (za razliku od nekih lekova) ne napada nista po organizmu vec samo iritira organizam da stvara imunitet...

ok, kako sam razumeo, oni uzimaju celije raka (znaci bilo kog raka?!), hemijski ih 'obrade' a zatim time vakcinisu? vakcinisu celijama?! kako to izvode?

malo sam googlao i ovo mi sve lici ili na novinarsku izmisljotinu ili na reklamu za Motol privatnu bolnicu u Pragu... na njihovom sajtu se ovo uopste ne pominje u sekcije 'News', takodje ni u godisnjem izvestaju, medju osobljem te bolnice nema nikakve Jirine Bartnjukove, ali zato postoji ista na medicinskom fakultetu u Pragu, odsek imunologija...


Što znači da je ovo prevara. Ili ih CIA već eliminisala zbog farmaceutskog lobija.

Mislim da bi novinari koji promošu ovakvo nadrilekarstvo morali da krivično odgovaraju.

Mrle naravno nije odgovorio na pitanje.
On a long enough timeline, the survival rate for everyone drops to zero.
 
Odgovor na temu

101010

Član broj: 166349
Poruke: 112
93.86.15.*



+18 Profil

icon Re: Pronađena vakcina koja leči rak??10.05.2009. u 12:33 - pre 181 meseci
Nije izmisljotina.

U pitanju je naucni projekat, istrazivanje. Opsta praksa u nauci je da se rezultati istrazivanja predstavljaju javnosti u formi naucnog rada. Naucni rad se salje na adresu nekog od naucnih casopisa, gde njihovi odabrani recezenti odlucuju o tome da li ce taj rad biti objavljen u tom casopisu. Vecina je verovatno cula caspoise, zurnale "Nature" i "Science", koji su najpoznatiji siroj javnosti, a u kojima se objavljaju radovi vodecih istrazivaca iz oblasti prirodnih nauka. Svi casopisi imaju odredjeni rang i ugled, koji je izrazen cifrom koja se zove impact faktor. Naucnik ili njegovo istrazivanje se moze relativno valorizovati po tome u kojim casopisima objavljuje svoje radove i koliko cesto to radi...

Mesto na kome cete pronaci sve bitne naucne radove iz oblasti nauka vezanih za zivot (zgodna engl. kovanica life sciences) je www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed .
Pa tako mozete uvek proveriti cime se neki naucnik bavi, gde objavljuju i da li se uopste bavi naukom (ovo pisem zbog inflacije raznih naucnih "autoriteta" koji nikada nista znacajno nisu uradili, napisali i objavili, sem clanaka u dnevnim novinama ili u naucnom zurnalu nultog ranga...).
Npr. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/si...&term=Stojkovic+M.&log$=activity mozete videti objavljene naucne radove Miodraga Stojkovica, apstrakte i casopise u kojima su objavljeni.



Ovo je bilo vise informativno, mislim da ce koristiti svima koje interesuje naucna tematika.
Sto se tice konkretnog istrazivanja:
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pu...ultReportPanel.Pubmed_RVDocSum

Kako oni prave vakcinu ? Ono od cega krecu je celijska kultura tumorskih celija prostate i kultura dendritskih celija, dakle to je sve u epruveti. Dendritske celije su vrlo bitna karika u zapocinjanju imunskog odgovora naseg organizma. Ideja je da se nas imuni sistem iskoristi u borbi protiv zlocudnih celija raka.
D. celije se u epruveti "treniraju" da aktiviraju nas imunski sistem da napadne celije raka prostate, pa se tako istrenirane ubacuju u nas organizam.
Po njihovom istrazivanju imali su statisticki znacajan odgovor na ovu terapiju. Nije u pitanju izlecenje 100% pacijenata, vec poboljsanje stanja kod 1/3 tretiranih.
Da li ovaj pristup definitivno ima perspektivu, pokazece dalji istrazivacki i klinicki rad.

 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Pronađena vakcina koja leči rak??

Strane: 1 2

[ Pregleda: 10773 | Odgovora: 38 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.