Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Učenik pretukao profesoricu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Učenik pretukao profesoricu

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 66327 | Odgovora: 340 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

drbogi

Član broj: 5045
Poruke: 601
93.86.220.*

ICQ: 454238854


+3 Profil

icon Re: Učenik pretukao profesoricu21.06.2009. u 14:39 - pre 180 meseci
Narod koji ima ovakvu omladinu, ne treba da brine za svoju budućnost.
Sreća pa je Holandija normalna država, pa ovakve drži dalje od sebe i Evrope.
Braćo Flamanci I Valonci, ne popuštajte, kad su ovi iz zapadne Vojvodine ovakvi, možte misliti kakve li su tek ove gedže preko Save i sa juga i istoka?
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
91.150.119.*



+558 Profil

icon Re: Učenik pretukao profesoricu21.06.2009. u 16:05 - pre 180 meseci
Citat:
Take 5Strašno je kakvu to decu mi odgajamo!?

Kakva djeca, to su sve buduci prijestupnici i kriminalci -Bob Rok

Saseci u korenu, tako se to radi. Humanost je za jajare. Brutalna fizicka sila pa unistavaj i zastrasuj, i sloboda je za jajare.
 
Odgovor na temu

Marenović Slaviša

Član broj: 85917
Poruke: 1298



+264 Profil

icon Re: Učenik pretukao profesoricu21.06.2009. u 17:16 - pre 180 meseci


Kako buduci, vec sada je prestupnik.....

Lepo ja rekoh, konopac i sapun



PČELAR.

OTKUPLJUJEM STARI NOVAC, STRIPOVE, ITD
_______________________________________________________________________
 
Odgovor na temu

Hattalasat

Član broj: 60069
Poruke: 388



+38 Profil

icon Re: Učenik pretukao profesoricu21.06.2009. u 18:13 - pre 180 meseci
Mislim da je neko vec na prvim postovima odgovorio da su po trenutnim pravilnicima ocene javne i ucenik ima pravo da zna koje ocene ima i zasto ih je dobio . Nema veze da li je kraj ili pocetak godine. Da ovaj Highlander nije smeo da takne bakicu stoji,ali nije smela ni bakica njega prvo .
Pre nego ga je odalamila on je nije tukao samo joj nije dao da ode, iako cas nije gotov...htela je da izadje sa dnevnikom da ona stoka ne vidi ocene jer je ona tako rekla. Nema da vidis i tacka.
Kao sto neko rece , profesore mrzi danas da budu i pedagozi i psiholozi sto je nekada bilo must have za profesora.....

..za konopac i sapun se slazem u promil ...a sta da radimo sa nastavnickim kadrom koji nije ni za rad na strugu ?
Lead, follow.....or get a fuck out of my way !
 
Odgovor na temu

_andjela_

Član broj: 219432
Poruke: 200
...96.58.static.exetel.com.au.



+1 Profil

icon Re: Učenik pretukao profesoricu21.06.2009. u 18:20 - pre 180 meseci
Citat:
Hattalasat: Pre nego ga je odalamila on je nije tukao samo joj nije dao da ode, iako cas nije gotov...

Samo?
 
Odgovor na temu

madcama
Valjevo

Član broj: 103936
Poruke: 794
93.87.160.*



+184 Profil

icon Re: Učenik pretukao profesoricu21.06.2009. u 18:42 - pre 180 meseci
Citat:
Hattalasat: Mislim da je neko vec na prvim postovima odgovorio da su po trenutnim pravilnicima ocene javne i ucenik ima pravo da zna koje ocene ima i zasto ih je dobio . Nema veze da li je kraj ili pocetak godine. Da ovaj Highlander nije smeo da takne bakicu stoji,ali nije smela ni bakica njega prvo .
Pre nego ga je odalamila on je nije tukao samo joj nije dao da ode, iako cas nije gotov...htela je da izadje sa dnevnikom da ona stoka ne vidi ocene jer je ona tako rekla. Nema da vidis i tacka.
Kao sto neko rece , profesore mrzi danas da budu i pedagozi i psiholozi sto je nekada bilo must have za profesora.....

..za konopac i sapun se slazem u promil ...a sta da radimo sa nastavnickim kadrom koji nije ni za rad na strugu ?

Koristis dvostruke arsine u samo jednoj recenici.
Po temi http://www.elitesecurity.org/t385534-0 ja sam terorista.
Use The Force my young Luke Filewalker.
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-78-30-161-188.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Učenik pretukao profesoricu21.06.2009. u 18:48 - pre 180 meseci
Citat:
Hattalasat:ali nije smela ni bakica njega prvo .
Pre nego ga je odalamila on je nije tukao samo joj nije dao da ode,

kako je ona prva kad joj je on pokusao oteti dnevnik,izmedju ostalog?
 
Odgovor na temu

Hattalasat

Član broj: 60069
Poruke: 388



+38 Profil

icon Re: Učenik pretukao profesoricu21.06.2009. u 18:50 - pre 180 meseci
Pa ? Da je uspela pedagoski da smiri sitjuejsn , prijavila bi ga direktoru i mamlaza bi vec nekako sklepali . A ovako ona se tera sa njim po onom sistemu ko u klin ko u plocu. Ona je rekla ne moze da vidi ocenu i ima baka da pogine al neprijatelj nece prodreti do Mazino linije na dnevniku ....

Daj sad uporedi to sto joj je blokirao put ,akcija reakcije, sa time sto mu je zviznula samarce ...pokusala bar . Ne opravdavam ovog bilmeza,samo sam pod utiscima koje nosim iz jedne srednje skole ,gde rekoh provedoh neko vreme na izvodjenju radova...
Bar polovinu nastavnika i profesora treba provuci kroz razne edukacije,kurseve i slicno i testirati ih periodicno obavezno. Tek onda kad se oni dovedu u red ,preci na decu .
Devojke dolaze polugole na casove , razni kreteni naduvani,alkosi,tipovi bez ijedne olovke i lista hartije .... i oni ih primaju na casove. Zale se roditelji direktoru,video ja licno, on samo sleze ramenima i u fazonu : pa sta da radim...

Kad bi se zaveo red na nivou skole , u smislu da se zna kakav trebas doci na cas i da se toga pridrzavaju solidarno i kolegijalno od direktora do cistacice ..mislis da bi bilo isto ?
Ali ovako 10 profa je ok , voli svoj posao i ima neke principe dok 50 njih cim dodje tata ili mama koji su " neko i nesto" lizu im dlan ....da se ne zamere. Odes kod direktora , isti penis drugo pakovanje...i kako onda da nesto funkcionise normalno ?

Horvat , pa nije dnevnik deo njenog tela pa da pokusa da joj iscupa ....

Madcama , koje dvostruke..ja od pocetka na ovakve slucajeve primenjujem iste arsine ...stoku treba zadaviti ali i ove nad kojima sazaljevamo treba dovesti malo u red.
Lead, follow.....or get a fuck out of my way !
 
Odgovor na temu

Skandy
AB, Canada

Član broj: 152655
Poruke: 944
*.static.ziggozakelijk.nl.



+41 Profil

icon Re: Učenik pretukao profesoricu21.06.2009. u 18:55 - pre 180 meseci
Na samom pocetku snimka izmedju 5. i 10. sekunde bilmez jasno kaze da hoce da UPISE ocenu. Druga stvar, ako ucenik ima pravo da zna koja mu je zakljucna ili trenutna ocena, do te informacije moze doci i usmenim putem, ne mora licno da lista dnevnik.
Ponasanje ovakvih bilmeza je uglavnom podrzano od strane njegove okoline (drustvo, roditelji) u suprotnom to ne bi radili.

edit: ... 8. sekunda--> "ja cu da upisem moju ocenu".

 
Odgovor na temu

combuster
Ivan Bulatovic
Kraljevo

Član broj: 151351
Poruke: 4563
93.86.111.*

Sajt: www.linuxsrbija.org


+104 Profil

icon Re: Učenik pretukao profesoricu21.06.2009. u 19:01 - pre 180 meseci
Citat:

Horvat , pa nije dnevnik deo njenog tela pa da pokusa da joj iscupa ....


Kao u basketu, ako je lopta u ruci onda je deo tela... Ako je dnevnik u ruci onda je deo tela... :D :D :D FAUL!
make love - !war
 
Odgovor na temu

_andjela_

Član broj: 219432
Poruke: 200
...96.58.static.exetel.com.au.



+1 Profil

icon Re: Učenik pretukao profesoricu21.06.2009. u 19:02 - pre 180 meseci
Citat:
Hattalasat: Pa ? Da je uspela pedagoski da smiri sitjuejsn , prijavila bi ga direktoru i mamlaza bi vec nekako sklepali . A ovako ona se tera sa njim po onom sistemu ko u klin ko u plocu. Ona je rekla ne moze da vidi ocenu i ima baka da pogine al neprijatelj nece prodreti do Mazino linije na dnevniku ....

Naravno da nece. Jedanput popustis, i sledeci put hodaju po tebi.

Citat:
Daj sad uporedi to sto joj je blokirao put ,akcija reakcije, sa time sto mu je zviznula samarce ...pokusala bar .

Izvini, jesi ti uopste pogledao taj video i izracunao koliko sekundi on NIJE stajao pored nje? Ovaj koji je snimao je uhvatio situaciju dok je vec trajala - racunaj da nije snimao dok se on fino prosetao do nastavnice - znaci, moguce je da je bar minut-dva isto tako stajao.

Citat:
Zale se roditelji direktoru,video ja licno, on samo sleze ramenima i u fazonu : pa sta da radim...

Pa ne moze nista da uradi u vezi vaspitavanja njihove dece, ako oni nisu imali vremena ili bili zainteresovani da vaspitaju svoju decu.

Citat:
...pa nije dnevnik deo njenog tela pa da pokusa da joj iscupa ....

Ne, nije. Ali je ona zivo bice, a on se namestio kao da zeli da zadrzi neku zivotinju pri ulasku u kavez, i nece se pomaci dok ne iscima ono sto je naumio. Posto nije zivotinja, onda se i njena reakcija razlikuje. Da je bila zivotinja, mozda bi dobio udarac drugacije vrste.

Nije ni on neki balvan koji pluta po vodi, nego neciji sin, slucajem malkice olesen i izborom, nezadovoljan, pa hoce da promeni situaciju na svoju ruku. Mozda ne zna sta znaci kad cuje 'ne'.
 
Odgovor na temu

Hattalasat

Član broj: 60069
Poruke: 388



+38 Profil

icon Re: Učenik pretukao profesoricu21.06.2009. u 19:38 - pre 180 meseci
Varas se Andjela , direktor i nastavnici mogu mnogo toga ali nisu zainteresovani ...vecina. Kao sto rekoh mogu da na nivou skole propisu neke norme koje se MORAJU postovati i oni MORAJU ostati dosledni. Molim te,kada si zadnji put usla u skolsko dvoriste ili na cas da vidis ko i kako sve dolazi u skolu ?

Oni uvedu nesto , dignu se roditelji, i to uvek najglasniji budu oni cija deca nisu bas reper za dobrog djaka, i ocas posla skola linijom manjeg otpora ukine ono sto je pocela da sprovodi ! U takvoj situaciji deca vise vide slabost skole nego u tome sto je bakica pokusala da "zastiti" dnevnik od upisivanja ocene ili sta god .....

A te tehnikalije tipa koliko sekundi je on stajao,da li je hteo da vidi ili upise ocenu su sasvim trivijalne u odnosu na sustinu : da li profesor treba biti i pedagog i znati kako sa problemima kao sto je ovaj ,izaci na kraj i kako hendlovati sa ovakvim likovima .
Lead, follow.....or get a fuck out of my way !
 
Odgovor na temu

_andjela_

Član broj: 219432
Poruke: 200
...96.58.static.exetel.com.au.



+1 Profil

icon Re: Učenik pretukao profesoricu21.06.2009. u 19:50 - pre 180 meseci
Citat:
Hattalasat: Varas se Andjela , direktor i nastavnici mogu mnogo toga ali nisu zainteresovani ...vecina.

Oni su samo jedni u fazi vaspitanja. Najbitnija faza je ona koja se desava u ranoj dobi. Ostalo mogu biti smernice. Sta bi ovi mogli (a nece) je druga tema.

Citat:
Kao sto rekoh mogu da na nivou skole propisu neke norme koje se MORAJU postovati i oni MORAJU ostati dosledni. Molim te,kada si zadnji put usla u skolsko dvoriste ili na cas da vidis ko i kako sve dolazi u skolu ?

Pre koji mesec. Nemas zasto da molis bilo koga - nije u pitanju skolovanje u Japanu, nego u Srbiji.

Isto jedno pitanje: kad si poslednji put video kako nastavnici vode cas (pri tom ne mislim na ko i kako dolazi obucen) u Srbiji? Japancu (nastavniku) je dovoljno da jedanput digne glas, i svi imaju da se poredaju kako znaju i umeju. Jedanput.

Citat:
A te tehnikalije tipa koliko sekundi je on stajao...

Mislis, koliko minuta je on stajao? Otprilike pet + jedan = sest. Koliko sekundi nije stajao?

Citat:
...da li je hteo da vidi ili upise ocenu su sasvim trivijalne...

A sto da dere djonove patika i da se siroma muci da ide u skolu? Koliko dece ima koji nemaju priliku da idu u skolu, niti da uce da citaju i pisu, a on ima sve to i hoce sve po njegovom? Koliko dece setaju kilometrima (KILOMETRIMA) da samo udju u ucionicu, a on svima sabotira cas jer zeli ocene po izboru?

Citat:
... u odnosu na sustinu : da li profesor treba biti i pedagog i znati kako sa problemima kao sto je ovaj ,izaci na kraj i kako hendlovati sa ovakvim likovima .

Upravo zato sto je 'lik', moguce je da skole nisu najbolje opremljene pri podrsci koja mu je potrebna. Prevashodno, da sedne sa svojim roditeljima i da im objasni da li bi tako udario danas-sutra jedno od njih, kad mu se ne bi svidelo sta oni kazu.
 
Odgovor na temu

sonus70
Novi Sad

Član broj: 120808
Poruke: 176
91.148.80.*



+266 Profil

icon Re: Učenik pretukao profesoricu21.06.2009. u 20:23 - pre 180 meseci
Citat:
Pa ? Da je uspela pedagoski da smiri sitjuejsn , prijavila bi ga direktoru i mamlaza bi vec nekako sklepali ...


Gde si ti živeo ovih godina , majke ti? Pedagoški da smiri situaciju? Ovakva situacija se smiruje samo teaserom. Sprljiš mu koji kilovolt pa zoveš muriju. Šte konjina ima uopšte da prilazi katedri. Moja majka je bila profa u srednjoj i da se ovako nešto desilo (ma i u blažem obliku) to bi mu verovatno donelo batine kakve nije ,po svemu sudeći, dobio kad je trebalo. Za ovakve džibere "batina je iz raja izašla".
Da je bakica izvukla utoku i ukokala ga , slobodno bi mogla da računa na mene ako organizuje demonstracije podrške. I da dobije nagradu "Učitelj godine". Pa kad njih pet-šest dobije na taj način nagradu da viš' da li bi bile potrebne fore tipa "školski policajac".
Ajd, malo preterujem, iznerviraju me ovakve stvari.

Sretnem pre 10 dana mog profu matematike iz srednje škole iz Rume (hint:Pinokio). Pitam ga kakvi su ovi današnji klinci. Samo što se nije rasplakao od muke. Kaže: Vi ste bre bili suvo zlato. Jeste se zezali, zezali i mene i ostale profesore ali sam posle svakog časa sa vama znao da ste nešto od matematike naučili.
I stvarno je tako i bilo, ne sećam se ni jednog profesora koji je "otaljavao" posao sa mojim razredom. Mi smo bili matematičko odeljenje i svi smo pucali da idemo na neki faks. Možda je otaljavanja bilo sa onim tekstilnim i kožarskim smerovima gde je krajnji cilj učeni(ka)ca i bio drugačiji. Mogao si da nafrljaš 25 neopravdanih i prođeš sa kecom iz vladanja pa pišeš molbu da te puste u sledeći razred. Ali kad dobiješ 26. nema boga koji će te spasiti od izbacivanja iz škole i ponavljanja razreda. A neopravdani se dobijao i kad u razred uđeš koji sekund posle profe. Nije bilo onih fora da roditelj nazove razrednu pa ti opravda nešto unazad. No Way. A vala i roditeljima nisu takve ideje ni padale na pamet.
 
Odgovor na temu

Hattalasat

Član broj: 60069
Poruke: 388



+38 Profil

icon Re: Učenik pretukao profesoricu21.06.2009. u 21:12 - pre 180 meseci
Ja sam proveo nekih 6 meseci svakodnevno na casovima ,krajem prosle i pocetkom ove godine i blago sam uzasnut . Ko je kakav kuci i kako se ponasa na ulici je jedno , dok je ponasanje u srednjoj skoli ili faksu nesto sasvim drugo. Kako ?
Pa lepo . Prvi hint je da srednja ni faks nisu obavezni . Drugo, a vezano sa prvim, kada udjes u skolu ti si djak ..to sto si kuci ili na ulici ili medju ortacima mozes da zaboravis. Samim tim sto je srednja ili faks fakultativna "aktivnost" daje prostor skolama da kazu,odluce i DOSLEDNO sprovednu odluke. Znaci kazu : u ovoj skoli ima da svaki djak ima olovku,svesku,udzbenik,da se ne oblaci nista iznad kolena bilo muski bilo zenski,da se zna sta je granica u odnosu nastavnik-djak ....itd itd.
Ko hoce da prihvati dobrodosao je djak ko nece..hit the roud Jack . U privatnu skolu ili ostani nepismen . Who cares .
Kod nas je jos uvek ona komunisticka nit da svi treba da zavrse.....bilo nekada .

E samo skole sa svojim direktorcicima i nastavnicima ( cast pojedincima) nemaju ni volje ni SNAGE da tako nesto sprovedu .Za sta sve dolaze roditelji da intervenisu pa to je cudo.Kazem nagledao sam se svacega a da sam profa poludeo bih ovako lud.
Razumem da nastavnik mora da "balansira" kada mu dodju pojedini "jaki" roditelji ali onakvu poniznost ..... u neku ruku ih i razumem ,jer ako ih on odjebe onda ovi skoknu do dishe pa se on napravi dobar ,ubelezi koji poen a nastavnik najebe.
Da se oni kao prosvetni kolektiv ozbiljno i odlucno pozabave problemom,uveren sam da bi stvari isle drugim tokom.
Lead, follow.....or get a fuck out of my way !
 
Odgovor na temu

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

boccio
Član broj: 7594
Poruke: 2458
*.rev.numericable.fr.

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: Učenik pretukao profesoricu21.06.2009. u 21:28 - pre 180 meseci
Bogami, kako je krenulo plakacemo mi jos za devedesetima... Pa nisam ja bre pre 100 godina isao u skolu, te stare dobre '94 kad sam bio maturant nikom nije padalo na pamet da se zakaci sa profesorom u Devetoj... Bilo je trvenja, drami, pokusaja da se na 200 nacina dopise ili izmeni ocena u dnevniku (kakav bre Hitman, to su bile stealth akcije za medalju) - ali da neko stoji ispred profana i zahteva da mu ovaj da dnevnik na "uvid" - to se bogami nije ni pomsljalo. Onaj fizicki deo nakon toga ne zelim da komentarisem, nema poente.

Ovo nije problem profesora, direktora ili skole, vec drustva u celini. Debeli, veliki problem od kojeg svi sklanjaju pogled, a on pomalja svoju ruznu glavu. Nece ovo da se resi ni lako ni brzo... kao sto se nije ni desilo preko noci. Danas ucenici samaraju profane u skoli, sutra ce da pale knjige na ulici...
Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
Odgovor na temu

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

boccio
Član broj: 7594
Poruke: 2458
*.rev.numericable.fr.

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: Učenik pretukao profesoricu21.06.2009. u 21:36 - pre 180 meseci
sa b92

Citat:

U ministarstvu prosvete nisu želelli da se oglašavaju o ovom batinanju profesorke iz Sremske Mitrovice, jer je slučaj, kako kažu, trenutno u
nadležnosti direktora škole.

Od njega se očekuje da pokrene disciplinski postupak u okviru škole, a tek nakon toga bi ministarstvo preduzelo dalje korake.

Od uprave škole, međutim, nije bilo moguće precizno saznati koji su tačno koraci preduzeti ovim povodom, već nam je rečeno da se u školi radi na rešavanju ovog slučaja.

policiju niko i ne pominje :) Jos ce klinac da dobije ukor nastavnickog veca :))))

Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
Odgovor na temu

pitikovski

Član broj: 116407
Poruke: 263
*.adsl-2.sezampro.yu.



+19 Profil

icon Re: Učenik pretukao profesoricu21.06.2009. u 22:18 - pre 180 meseci
Radovanović: Učenika batinaša na sud
Citat:

Državni tužilac Slobodan Radovanović zahteva hitnu reakciju nadležnog tužilaštva u Sremskoj Mitrovici i pokretanje sudskog postupka protiv učenika srednje tehničke škole u tom gradu koji je brutalno tukao profesorku, izjavio je Tanjugu portparol tužilaštva Tomo Zorić u nedelju uveče.

"Očekujemo da izgrednik koji je brutalno tukao profesorku bude priveden pravdi i da tužilaštvo u Sremskoj Mitrovici pokrene protiv njega odgovarajući sudski postupak", rekao je Zorić.

Prema njegovim rečima, republički tužilac zahteva i utvrđivanje svih okolnosti povodom tog incidenta i utvrđivanje eventualnih propusta rukovodstva škole "Nikola Tesla" i nadležnog tužioca.

Republički tužilac zahteva da se utvrdi zašto se kasnilo sa reakcijom i prijavljivanjem incidenta nadležnim državnim organima, rekao je Zorić.

On je istakao da je ovo poruka svima drugima da će tužilac energično reagovati na sve pojave nasilja i najozbiljnije oblike kriminala.


Izvor:
http://www.mtsmondo.com/news/vesti/text.php?vest=138472
 
Odgovor na temu

Take 5

Član broj: 200551
Poruke: 1423
77.46.226.*



+12 Profil

icon Re: Učenik pretukao profesoricu21.06.2009. u 23:47 - pre 180 meseci
^ Samo da se ne završi kao sa pominjanim incidentom od pre neku godinu kada su se uneredili po zbornici i iscepali dnevnike u mitrovačkoj gimnaziji.
Izgrednici su bili izbačeni iz škole, ali...
Pošto se radilo o "deci iz viđenijih gradskih porodica", kao i da je otac jednog od njih advokat, ispostavilo se da su bila povređena nekakva "prava okrivljenih" i da ceo postupak nije izveden u skladu sa važećim propisima... bla, bla... EU .. bla, bla... demokratija... bla, bla "školski sud"... "roditeljska porota"...
Ceo grad je bio danima uzbuđen oko toga... Kompletna predstava!

Epilog:
Posle kraćeg vremena svi izbačeni su bili ponovo vraćeni u školu


Par godina posle toga eto premlaćuju nastavnike na času, sledeće je valda ubistvo direktora u hodniku škole(!???!!!!)

Reakcija i kazna moraju biti primerene
(ovo bi valda u srpskom trebalo da znači i da služe za primer za u buduće)

Inače eto nama opet Srbije išarane grafitom: "Pravda za..."

PS
Može li neko od moderatora da doda ispred reč "Pijani" u naslovu teme?

[Ovu poruku je menjao Take 5 dana 22.06.2009. u 00:57 GMT+1]
"Take Five" is the famous jazz piece written by Paul Desmond and performed by The Dave Brubeck Quartet. It is famous for its distinctive saxophone line and use of the unusual quintuple (5/4) time, from which its name is derived.

Take Five (1966)

Take Five by Al Jarreau 1976
 
Odgovor na temu

_andjela_

Član broj: 219432
Poruke: 200
...96.58.static.exetel.com.au.



+1 Profil

icon Re: Učenik pretukao profesoricu22.06.2009. u 05:23 - pre 180 meseci
Citat:
boccio: policiju niko i ne pominje :) Jos ce klinac da dobije ukor nastavnickog veca :))))

Sta je ukor nastavnickog veca? Je l' to papir gde pise da nisi bio dobar? Sta ce sa tim papirom?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Učenik pretukao profesoricu

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 66327 | Odgovora: 340 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.