Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Linksys wrt54gl problem

[es] :: SOHO Networking :: Linksys wrt54gl problem

[ Pregleda: 2652 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

blade23
Petar Blazevski
Skopje

Član broj: 134186
Poruke: 8
92.55.108.*



Profil

icon Linksys wrt54gl problem28.06.2009. u 08:17 - pre 180 meseci
Zdravo na site,

Neznam dali e tocnata tema pa premestete ja, imam eden problem. Imam ruter Linksys wrt54gl (so fabricki frimware) , kupen od prodavnica, e sega imam dva kompjutera na kabel povrzani i eden wireless, koga ke gi uklucam site kompjuteri internetot e uzasno spor, koga ke napravam ping na google.com gubam pola paketi i preku 400 e pingot, a koga ke bide samo eden kompjuter uklucen brzinata e super. Me interesira kako da go nadogradam frimware -ot, koj da go stavam (ako moze link)???

Fala odnapred.
 
Odgovor na temu

RiciSambora
Banja Luka

Član broj: 150572
Poruke: 388



+5 Profil

icon Re: Linksys wrt54gl problem28.06.2009. u 23:30 - pre 180 meseci
Nije mi poznato da taj router ima problem sa padanjem paketa kad se na njega spaja vise klijenata, tako da sumnjam da ce ti flashovanje pomoci. Pokusaj uzrok traziti negdje drugo. Postavi NIC-ove na 100Mbps full duplex... Da ti upravo taj Windows 7 ne pravi problem?

U svakom slucaju evo ti link sa fw-om i manualom (SAMO PROVJERI JEL KORISTIS ISTU VERZIJU ROUTERA). http://www-in.linksys.com/serv...laypage=download#versiondetail
Da ga flashujes ides na Administration>Upload fiemware (cini mi se da je tako - nije mi router pri ruci pa da provjerim). Dalje ces se snaci.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

[es] :: SOHO Networking :: Linksys wrt54gl problem

[ Pregleda: 2652 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.