Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Prokišnjavanje krova

elitemadzone.org :: TechZone :: Prokišnjavanje krova

[ Pregleda: 3642 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mensana
Miloš Milanović
Niš

Član broj: 55409
Poruke: 3
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Prokišnjavanje krova16.07.2009. u 09:29 - pre 180 meseci
Živim u potkrovlju zgrade koja je prekrivena tegolom (ispod tegole, mislim da je ter papir i zaštitna folija). Zgrada je stara 10 godina i već od druge godine je počelo da nam prokišnjava. Pokušavali smo bitumenom i bimizolom da prekrijemo te delove, ali je to trajalo samo par meseci i ponovo počne da prokišnjava. Problem je u tome što postoje dve kupole i majstori kažu da se tu zadražava voda i onda siđe to stana. Drugi problem je što je tegola loše pričvršćena (ni sam ne znam kako), pa kada dune vetar, deo tegole prosto odleti. Skoro su dolazili različiti majstori i utvrdili da ima rupa u krovu i čak da su daske ispod tegole na nekim mestima trule.

Ponudili su mi sledeće: da ili ceo krov (ili samo deo iznad mog stana) prelepe kondor trakama i preliju bimizolom ili da podignu postojeću tegolu, postave trake i postave novu tegolu, što je bolja varijanta, ali i mnogo košta. Dakle, pitanje ljudima koji se bolje razumeju u ove stvari od mene – koja je od ove dve varijante bolja ili da li postoji i neka treća, sigurnija? Da, i ako neko poznaje nekoga u Nišu ko je pouzdan i kvalitetan za krov, neka mi se, molim Vas, javi na PM.

Hvala unapred

Miloš Milanović
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Prokišnjavanje krova

[ Pregleda: 3642 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.