Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

ARDO kombinovani frižideri

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: ARDO kombinovani frižideri

[ Pregleda: 4888 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Djuka91

Član broj: 148680
Poruke: 32
*.ADSL.neobee.net.



+12 Profil

icon ARDO kombinovani frižideri20.07.2009. u 14:11 - pre 178 meseci
Razgledao sam neke raznorazne kombinovane frižidere za kupovinu, medjutim ograničavajući faktor prilikom kupovine jeste visina samog frižidera.

Gledao sam Gorenje, Samsung, LG, Indesit, Bosh i tako neke, za mene, poznatije marke, međutim ispod 1.7m ništa valjano nisam našao, a da je frižider gore, a deo za zamrzavanje dole...

Naleteo sam na neke Beko modele, međutim i cena i zemlja porekla (koliko znam marka je Turska, a sklapaju se u Rumuniji) mi ne ulivaju neko poverenje.

Gorenje mi je nekako favorit, prvenstveno zbog 5 godina garancije, a i zbog toga što u kući imam još neke njihove aparate koji sasvim OK rade, međutim kao što rekoh, ništa ispod 1.7 nisam našao, a za mene bi idealno bilo nešto manje (ili u krajnjem slučajaju tačno) 1.7m visine. I naleteh na neki Ardo frižider (35k, http://www.tehnomanija.rs/kata...der-kombinovani-co-1410sa.html), sasvim solidan kapacitet frižidera, energetska klasa A i visina od 1.66m, a još i 1+4 godine garancije. Koliko vidim, marka je italijanska (mada se verovatno sklapaju u NRK ili gde već), a vidim da imaju sajt na srpskom (www.ardo.co.rs)...

Zanima me ima li ko iskustva sa njihovim proitvodima... Mogu li se eventualno naći rezervni delovi ukoliko se pokvari itd, kakav im je servis...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: ARDO kombinovani frižideri

[ Pregleda: 4888 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.