Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako Otvoriti predstavnistvo Stranog Pravnog Lica

[es] :: Vodič za posao :: Kako Otvoriti predstavnistvo Stranog Pravnog Lica

[ Pregleda: 3499 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

InzenjerBG
Pavle Markovic
inzenjer,NN d.o.o
Beograd

Član broj: 230474
Poruke: 1
217.169.221.*



Profil

icon Kako Otvoriti predstavnistvo Stranog Pravnog Lica18.08.2009. u 14:31 - pre 178 meseci
Imam par pitanja pa bih Vas zamolio za Odgovore.

1. Trenutno sam zaposlenik jedne firme u Beogradu ali bih trebao da predjem u drugu , problem je sto ta druga firma tek treba da se registruje kao Inostrano predstavnistvo u Srbiji , tj. u Beogradu.
2. Bio sam na sajtu APR-a i video sta je sve potrebno za registraciju Inostranog predstavnistva koje nece da posluje kao d.o.o
3. Na osnovu kontakta sa Buducim Ino principalom predoceno mi je da bi moj deo posla bio priprema sve dokumentacije za registrovanje date firme.Posto sam u malo delikatnoj situaciji ( treba da dam otkaz u novoj firmi ) interesuje me kako to najbezbolnije da uradim.Predstavnistvo nije registrovano , a meni treba potpisan ugovor o radu sa datom firmom.Njegova ideja je da se otvori predstavnistvo , da bi me tu i prijavio.
4.Koju vrstu ugovora ( i da li postoji ) ili nekog dokumenta da zahtevam prilikom prelaska u datu firmu.
5.Koliko traje postupak registracije u zemlji Srbiji za Registraciju Ino predstavnistva?
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za posao :: Kako Otvoriti predstavnistvo Stranog Pravnog Lica

[ Pregleda: 3499 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.