Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sprint Eagle se gasi u vožni

elitemadzone.org :: MotoZone :: Sprint Eagle se gasi u vožni

[ Pregleda: 3589 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

igaigi
Igor Ivanković
----

Član broj: 229525
Poruke: 35
*.tel.net.ba.



Profil

icon Sprint Eagle se gasi u vožni11.09.2009. u 20:14 - pre 177 meseci
Pozz da li netko zna šta može bit slučajno da mi se skuter gasi u vožnji i nikako da se upali prvi put je bilo do svećice i presaugovao sam ga ali drugi put nakon što sam prešao 10km opet se ugasio i majstori nisu znali šta je pa je poslan u Sjedište u Banja luku ako netko zna neki razlog neka javi thx pozz
 
Odgovor na temu

Kypck
Beograd

Član broj: 172292
Poruke: 57
*.adsl.beocity.net.



Profil

icon Re: Sprint Eagle se gasi u vožni06.11.2009. u 09:39 - pre 176 meseci
Ja sam imao slican problem na fvision 125cc. Mislim da je do punjenja struje ili mozda cak i do rezervoara (mislim da se problem desava kad rezervoar nije pun). Obisao sam nekoliko servisa u Beogradu i na kraju u Novom Sadu, i opet mi se desavao isti problem. Ugasi se i nece da upali posle 100, posle 10km...nema pravila. Posle 3 meseca cimanja, zamenili su mi motoric.
besplatni onlajn fudbalski menadzer
www.hattrick.org
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: Sprint Eagle se gasi u vožni30.12.2009. u 18:00 - pre 174 meseci
i ja sam imao takav problem ali moj se ugasio i nije vise hteo da upali,meni je otisao onaj plasticni tocak sto pokrece uljnu pumpu i tako je isao na cist benzin i crkao je na oko 3500km,menjao sam mu radilicu sa klipom......i sada mu pravim sam mesavinu direktno u rezervar.......pozz
 
Odgovor na temu

igaigi
Igor Ivanković
----

Član broj: 229525
Poruke: 35
*.tel.net.ba.



Profil

icon Re: Sprint Eagle se gasi u vožni30.12.2009. u 23:55 - pre 174 meseci
meni se to isto dogodilo,,,kad sam dao skuter na servis zovu mene za koji dan i kazu skuter zaribao jer nije imao ulja a ja im kazem da nije tocno da sam uvijek sipao ulje i da sam imao rezervnu bocu uvijek i mislim da je isto bio problem s tim uljem jer nije tio skuter vise upalit i tako da su mi sad napravili sve ok ali ipak sam ostao pri tom da on sam mješa!!!!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MotoZone :: Sprint Eagle se gasi u vožni

[ Pregleda: 3589 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.