Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Propisi o sigurnosti gasovoda - udaljenosti

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Propisi o sigurnosti gasovoda - udaljenosti

[ Pregleda: 2663 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

blaki
Kraljevo

Član broj: 9616
Poruke: 400
91.150.108.*

Sajt: Kraljevo


+14 Profil

icon Propisi o sigurnosti gasovoda - udaljenosti18.09.2009. u 16:16 - pre 176 meseci
Pozdrav svima,

Molio bih nekoga ko poznaje ovu problematiku da mi odgovori na sledeće pitanje:

Na kojoj udaljenosti od oduške gasovoda (ona cev koja viri iz zemlje, savijena pri vrhu nadole, a pored nje se nalazi još jedna četvrtasta kutija ) je dozvoljeno postaviti recimo metalnu montažnu garažu za auto?

Hvala unapred na odgovorima.

blaki.

Druže Tito skrenuli smo s puta, sad nas jebe i Kurta i Murta
 
Odgovor na temu

Azzrael
Dejan Citakovic
Beograd

Član broj: 52100
Poruke: 244
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 248047022
Sajt: www.arpel.rs


+9 Profil

icon Re: Propisi o sigurnosti gasovoda - udaljenosti19.09.2009. u 09:12 - pre 176 meseci
Ne znam koliko ću biti od pomoći, ali najbolje je da odeš u Srbija gas (ne znam gde se nalazi u KV) i da od njih tražiš "situaciju". Ja sam se raspitivao za isto pre kupovine placa ovde u Bg, i saznao sam (na vreme) da 30 m levo i 30 m desno duž magistralnog gasovoda ne sme da se gradi ništa. E sad ne znam kakvo je stanje kod tebe, i kog je reda trasa, ali u S.G. znaju sigurno.

Cheers
Dejan Citakovic
Arpel Automation
www.arpel.rs
 
Odgovor na temu

ybeelsec
Bozo Jokic
industrijska elektronika i automatika
Mali Zvornik

Član broj: 21009
Poruke: 412
93.86.164.*



+15 Profil

icon Re: Propisi o sigurnosti gasovoda - udaljenosti21.09.2009. u 15:40 - pre 176 meseci
kazu da propisi postoje zato da bi mogli da se krse.
Evo ti fotografija pa pogledaj.Ova cijev je izmjestena da bi se izgradila garaza na gasovodu a sama cijev je pomjerena.
Vlasnik garaze nije guzonja ali je dobar sa guzicarima.
Pored ove garaze u mom mjestu postoji i ugostiteljski objekat koji je izgradjen na gasovodu.Za vlasnika ne pitaj.
Pa ti vidi...
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

blaki
Kraljevo

Član broj: 9616
Poruke: 400
93.86.233.*

Sajt: Kraljevo


+14 Profil

icon Re: Propisi o sigurnosti gasovoda - udaljenosti22.09.2009. u 15:32 - pre 176 meseci
Citat:
ybeelsec: kazu da propisi postoje zato da bi mogli da se krse.
Evo ti fotografija pa pogledaj.Ova cijev je izmjestena da bi se izgradila garaza na gasovodu a sama cijev je pomjerena.
Vlasnik garaze nije guzonja ali je dobar sa guzicarima.
Pored ove garaze u mom mjestu postoji i ugostiteljski objekat koji je izgradjen na gasovodu.Za vlasnika ne pitaj.
Pa ti vidi...


Baš svega i svačega "pod kapom nebeskom"!
Nažalost to što takve stvari postoje ne mogu mene opravdati ako prekršim propis.
I dalje nisam saznao ništa jer u Kraljevu "Srbijagas" ima nepostojeći telefon i adresa je "bb", tako da ne mogu naći predstavništvo, pretpostavljam da su možda zbog slabog interesa zatvorili?

Pozdrav,

blaki.




Druže Tito skrenuli smo s puta, sad nas jebe i Kurta i Murta
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Propisi o sigurnosti gasovoda - udaljenosti

[ Pregleda: 2663 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.