Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

H1N1 globalna vakcinacija i 9 pitanja

elitemadzone.org :: MadZone :: H1N1 globalna vakcinacija i 9 pitanja

Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7 8 9

[ Pregleda: 32090 | Odgovora: 160 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Zurg

Član broj: 340713
Poruke: 58



+368 Profil

icon Re: H1N1 globalna vakcinacija i 9 pitanja13.05.2020. u 11:44 - pre 47 meseci
Mislim da sam imao asimptomatsku koronu januara ove godine, ali ne mogu da budem siguran. Mlađe dete mi je januara imalo težak oblik gripa sa simptomima koji se poklapaju sa onim što sam čuo o koroni. Znaću tek kada (ako) budemo uradili test na antitela. Ostali ukućani su imali neke blage simptome, dok su tast i tašta jedva preživeli (ne žive sa nama, ali su bili u kontaktu sa decom). Zvanično to je bio grip, ali niko nije tada radio testove na koronu. Bolnice su bile pune, a škole prazne.
 
Odgovor na temu

djoka_l
Beograd

Član broj: 56075
Poruke: 3453

Jabber: djoka_l


+1462 Profil

icon Re: H1N1 globalna vakcinacija i 9 pitanja13.05.2020. u 11:46 - pre 47 meseci
U svetlu tvog prethodnog posta, da li i dalje misliš da tvoji tast i tašta treba da umru zato što neko ne želi da primi vakcinu?
 
Odgovor na temu

Zurg

Član broj: 340713
Poruke: 58



+368 Profil

icon Re: H1N1 globalna vakcinacija i 9 pitanja13.05.2020. u 11:51 - pre 47 meseci
U svetlu tako lepo sročenog pitanja, ajd odgovori ti meni da li treba neko da umre od vakcine da bi nečiji(moji) tast i tašta živeli?
 
Odgovor na temu

vjamovic
Vlada Jamovic

Član broj: 99968
Poruke: 95
188.71.206.*



+39 Profil

icon Re: H1N1 globalna vakcinacija i 9 pitanja13.05.2020. u 12:43 - pre 47 meseci
Evo zašto se Švedska ponaša sada drugačije od drugih

2010 godine glavni epidemijolog isti kao i sada je vodio super kampanju za vakcinaciju protiv gripa.

Isti je trvdio da će umreti milion Švedjana od gripa bez vakcine.

Švedska je napravila ubrzano sopstvenu vakciju i vakcinisala 5.5 miliona gradjana.

Epilog vakcina nije bila dobra oštećivala je nervni sistem i 500 ljudi
imaju teško obolenje od narkolepsije ( toliko se za sada zna )

Poučeni tim iskustvom isti epidemijolozi sada propagiraju kontra aktvnost.

Tako da je vrlo teško proceniti da li se vakcinisati ili ne.

2010 ja sam bio protiv baš iz sumnjičavosti zbog prevelike kampanje ,
ali sam nabavio od tada redovno Tamifly u kučnoj zalihi.

A danas ću verovatno morati da se vakcinišem i čiujpem jer često putuje od Srbije do Azije i nazad
i po 4 puta gošnje.
 
Odgovor na temu

djoka_l
Beograd

Član broj: 56075
Poruke: 3453

Jabber: djoka_l


+1462 Profil

icon Re: H1N1 globalna vakcinacija i 9 pitanja13.05.2020. u 12:43 - pre 47 meseci
Znam za čoveka koji je umro u bolnici zato što se ugušio viršlom koju je imao za doručak. A u bolnici je bio zbog neke trivijalne intervencije.

Da li to znači:
1. da treba zabraniti prodaju i konzumaciju viršli?
2. da ne treba ići u bolnicu nego beli luk u uvo?
3. da potpuno treba izbaciti konzumaciju bilo kakve hrane zbog mogućnosti gušenja i živeti od svetlosti?
 
Odgovor na temu

djoka_l
Beograd

Član broj: 56075
Poruke: 3453

Jabber: djoka_l


+1462 Profil

icon Re: H1N1 globalna vakcinacija i 9 pitanja13.05.2020. u 12:50 - pre 47 meseci
Citat:
The concerns raised by the Finnish and Swedish researchers attracted a lot of media attention back in 2010, a fact that may have actually made it harder to see if the association was real. In a presentation of the SOMNIA findings at a recent meeting of the CDC’s Advisory Committee on Immunization Practices, Dr. Tom Shimabukuro — a CDC vaccine safety expert and a member of the SOMNIA team — used the analogy of an apple tree to explain the problem, known as “awareness bias.”

In the normal course of events, apples ripen and fall in their own time, but if you shake the tree, more apples fall at once. With narcolepsy, some of the people who are genetically vulnerable to developing the condition will be diagnosed with it over time. In some countries, however, the time from onset of the condition to a diagnosis can be years. But the publicity surrounding the problem — the tree shaking — may have brought forward narcolepsy diagnoses that might otherwise only have come to light later.

That could create an artificial spike in cases that appears to suggest a causal relationship between, in this example, the pandemic vaccine and incidence of narcolepsy — even if such a relationship doesn’t exist.


Citat:
“The limited information about influenza in our study gives great uncertainty in the calculations of risk for such a rare disease like narcolepsy. However, there was a slight, statistically significant association between influenza and an increased risk of narcolepsy during the first six months after infection. Also, it cannot be ruled out that having influenza at the same time as vaccination may increase the risk of narcolepsy, but we cannot conclude this from our data” emphasises Trogstad.

The risk of narcolepsy after influenza is generally poorly studied, but an increased incidence of narcolepsy after the influenza pandemic was also seen in countries with low levels of vaccination, including China and Denmark.
 
Odgovor na temu

Zurg

Član broj: 340713
Poruke: 58



+368 Profil

icon Re: H1N1 globalna vakcinacija i 9 pitanja13.05.2020. u 12:54 - pre 47 meseci
Da li je viršla za doručak zakonska obaveza ili je tvoj poznanik sam izabrao?
 
Odgovor na temu

djoka_l
Beograd

Član broj: 56075
Poruke: 3453

Jabber: djoka_l


+1462 Profil

icon Re: H1N1 globalna vakcinacija i 9 pitanja13.05.2020. u 14:03 - pre 47 meseci
Ti nisi nikada bio u bolnici? Nemaš tamo švedski sto nego jedeš ono što dobiješ. Viršla je bila za doručak, mogao je da bira da li će da je pojede ili ne. A mogao je da se, isto tako, zadavi i da nije bilo viršle...
To što se on ugušio viršlom, ni na koji način nije uticalo na to da li će neko drugi da se uguši nekom drugom hranom. Kao što onaj ko ne vozi, uglavnom, ne može da pregazi pešaka na ulici, ali onaj ko vozi je obavezan da to ne učini, u suprotnom, sleduje ćorka.

Nemam ja ništa protiv da se ti ili neko, za čija se prava "zalažeš", odluči da živi na pustom ostrvu, kao alternativu vakcini. Štaviše, podržavam takve. ALi kao što postoje kaznene odredbe za onoga koji NAMERNO širi zarazne bolesti (išli su na sud oni koji su imali neku polnu bolest, a nisu o tome obavestili partnere), tako se slažem i sa kaznenim odredbama za one koji NAMERNO izbegavaju vakcinaciju, a imaju kontake sa drugim ljudima.
 
Odgovor na temu

Zurg

Član broj: 340713
Poruke: 58



+368 Profil

icon Re: H1N1 globalna vakcinacija i 9 pitanja13.05.2020. u 15:03 - pre 47 meseci
Prespavao sam u bolnici sa detetom, inače nisam nikada bio bolestan da bih bio u bolnici. Niko me nije primoravao bilo šta da jedem i mogao sam da unesem svoju hranu. Imao sam izbor da li hoću da jedem ili ne. Kao što mislim da je u mom interesu da primim vakcinu, bio sam gladan i jeo sam jer je to u mom interesu. Da mi je neko rekao da moram da jedem to bi mi bilo prilično čudno.

Zašto bi nametao svoje mišljenje bilo kome? Zbog minimalnog rizika po tvoje zdravlje i zdravlje tvojih bližnjih ili zbog brige za te ljude? Ti ljudi sigurno neće biti srećni zbog toga niti će ti biti zahvalni, a tvoj rizik zbog njihovog nevakcinisanja nije ništa veći od njihovog rizika zbog vakcinisanja. Mnogi ljudi se deklarišu kao neke demokrate, sloboda izbora, ovo, ono, a u stvari su samo diktatori koji nisu dobili šansu. Istorija je pokazala da je sve što se zasniva na prinudi kratkog daha i ima nus efekte.

P.S.
Vakcinisao se ili ne na kraju ćeš umreti.
 
Odgovor na temu

djoka_l
Beograd

Član broj: 56075
Poruke: 3453

Jabber: djoka_l


+1462 Profil

icon Re: H1N1 globalna vakcinacija i 9 pitanja13.05.2020. u 15:29 - pre 47 meseci
Zašto je tvoj izbor važniji od mog izbora?
Ja biram da živim u društvu ljudi koji su vakcinisani i koji me ne mogu zaraziti malim boginjama ili nekom drugom bolešću za koju postoji vakcina.

Da li možeš da biraš da li ćeš da ubiješ komšiju kojeg ne voliš, siluješ poznanicu koja je suviše lepa, ili opljačkaš čoveka koji ima više nego ti?
Sve su to "prinude" na koje si pristao, ako želiš da živiš u društvu drugih ljudi.

Isto tako možeš da se zalažeš za legalizaciju medicinski potrebne nekrofilije, jer to onom drugom neće smetati.
 
Odgovor na temu

Zurg

Član broj: 340713
Poruke: 58



+368 Profil

icon Re: H1N1 globalna vakcinacija i 9 pitanja13.05.2020. u 15:36 - pre 47 meseci
Ti imaš izbor da se vakcinišeš i budeš zaštićen od malih boginja, ali ti to nije dovoljno i hoćeš svoj izbor da nametneš drugima.

Citat:
Da li možeš da biraš da li ćeš da ubiješ komšiju kojeg ne voliš, siluješ poznanicu koja je suviše lepa, ili opljačkaš čoveka koji ima više nego ti?


Zapitaj se ko je ovde siledžija? Ja sam se vakcinisao, vakcinisao sam decu i kažem da je vakcinacija odlična stvar, ali ne želim nasilno da vakcinišem ljude koji to ne žele. Poznanici bi bilo super, ali ona to ne želi... nema veze, ti znaš bolje šta je dobro za nju, jer je to u stvari dobro za tebe.
 
Odgovor na temu

Zurg

Član broj: 340713
Poruke: 58



+368 Profil

icon Re: H1N1 globalna vakcinacija i 9 pitanja13.05.2020. u 15:55 - pre 47 meseci
Sloboda : socijalna distanca = Leptir : lepra



P.S.
Ovo naravno važi samo za stanovnike Đavoljeg ostrva. Đoka je u ranijem postu pomenuo lepru, pa sam morao da podelim ovaj klip.
 
Odgovor na temu

djoka_l
Beograd

Član broj: 56075
Poruke: 3453

Jabber: djoka_l


+1462 Profil

icon Re: H1N1 globalna vakcinacija i 9 pitanja13.05.2020. u 16:24 - pre 47 meseci
Ti samo troluješ, ali ja ti ipak odgovaram.
Po čemu se razlikuje odluka da se dete ne vakciniše, od odluke da dete ne primi transfuziju? Istina, odbijanje transfuzije dovodi do vrlo brzog i nepovoljnog ishoda po dete, a i ne ugrožava druge.
Sa druge strane odbijanje vakcine, potencijalno dovodi do problema mnogo kasnije, nekada utiče na druge ljude, a u neverovatno malom procentu može da bude štetno.

Otprilike u procentu u kojem dete može da se povredi ili pogine u školi i na putu od kuće do škole. Onda treba da se zabrani i školovanje.

Još jedna zabluda je da korona nije ozbiljna bolest. Moja, ranije pomenuta, sestra je lečila gomilu ljudi od malarije. Uglavnom naši radnici koji su radili u Africi. Gadna bolest sa trajnim posledicama.
Svi ti radnici imali su na raspolaganju lekove kojima su mogli da spreče malariju. Svima je savetovano da koriste mreže oko kreveta kad spavaju, kao i da nanose sredstva za odbijanje komaraca na kožu.
Svi su to znali, mnogi nisu to radili, pa su završili kod nje u bolnici, neki i u crnim kesama (bele kese se koriste za preminule koji nisu imali zaraznu bolest).
Ono što je frapantno, to je da svake godine u Africi umire stravično mnogo ljudi i dece od malarije, a lokalci malariju ne smatraju opasnom. Čak se podsmevaju onima koji koriste preventivne mere. 400,000 mrtvih i preko 200 miliona zaraženih. 70% mrtvih od malarije su deca do 5 godina.

Ovo podsmevanje ozbiljnoj bolesti je, možda, noramlno za nekog nepismenog seljaka iz Tanzanije, ali takav stav od ljudi koji znaju da koriste kompjuter i forum je apsurdno.


edit: broj smrti od COVID-19 je trenutno oko 300.000 na 4.2 miliona potvrđenih slučajeva. Još koji mesec će dostići godišnji prosek smrti od malarije od koje oboli 50 puta više ljudi.
 
Odgovor na temu

Zurg

Član broj: 340713
Poruke: 58



+368 Profil

icon Re: H1N1 globalna vakcinacija i 9 pitanja13.05.2020. u 16:41 - pre 47 meseci
Moja stvar je da li trolujem ili ne. Imaš izbor, ne moraš da raspravljaš sa mnom.

Transfuzija je opasnija od vakcine. Odluka može da bude bolja ili gora u zavisnosti od okolnosti. Odluku neko mora da donese, pitanje je samo ko. Donošenje odluka je teško, život je surov, a evolucija funkcioniše.

Bio sam u Keniji. Pre puta primio sam vakcinu protiv žute groznice. Protiv malarije postoje neke tablete koje se uzimaju preventivno i imaju slab učinak, a protiv komaraca u suštini ne možeš ništa. Bio sam u vrhunskom hotelu. Na prozorima su bile mrežice, ali komarac je ipak uspeo negde da prođe i podmuklo me ujede dok sam spavao. Srećom nisam dobio malariju, a moglo je da se desi iako sam uradio sve što sam mogao.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.pool.telenor.hu.



+2283 Profil

icon Re: H1N1 globalna vakcinacija i 9 pitanja13.05.2020. u 19:31 - pre 47 meseci
Citat:
djoka_l:
Ja biram da živim u društvu ljudi koji su vakcinisani i koji me ne mogu zaraziti malim boginjama ili nekom drugom bolešću za koju postoji vakcina.

Ako sam dobro pratio, na planeti postoje drzave gde vakcinacija nije obavezna. Da li planiras da ljude zaustavljas na ulici i trazis im uverenje o drzavljanstvu, ili kako planiras da resis taj problem?
 
Odgovor na temu

djoka_l
Beograd

Član broj: 56075
Poruke: 3453

Jabber: djoka_l


+1462 Profil

icon Re: H1N1 globalna vakcinacija i 9 pitanja13.05.2020. u 20:01 - pre 47 meseci
Ja to neću da tražim, a baš me interesuje u koju ćeš državu ti da putuješ, onda kada budu tražili na granicama dokaz o vakcijaciji.

http://rs.n1info.com/Vesti/a59...ije-nema-besplatnog-testa.html
 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1333
87.116.178.*



+559 Profil

icon Re: H1N1 globalna vakcinacija i 9 pitanja13.05.2020. u 23:02 - pre 47 meseci
Citat:
Zurg:
@Major Milija

Doktori koje sam 2008. godine pitao da li postoji epidemija u mestu u kojem živim nisu mogli noćas da skeniraju lične karte, pa ću ti dostaviti putem foruma čim to budu obavili.


Oh, pa, ali, u prethodnoj izjavi nije pisalo da se radi o mestu u kome ti živiš, neko bi mogao da stekne utisak da su tebi doktori potvrdili da epidemija uopšte nije postojala kao što si napisao. Što se tiče skenova, nema potrebe, nisam te to ni pitao ni zamolio, već:

"Koliko je to nekoliko lekara, kako se zovu i prezivaju, za koju oblast medicine su stručni, koji su bili njihovi izvori informacija, ako su znali da epidemija ne postoji u kom medicinskom časopisu su to objavili, ili su rekli samo tebi, i gde im je humanost i Hipokratova zakletva, ja baš hvatao zalet da se vakcinišem, a ako su oni to znali a nisu rekli, objavili u medicinskom časopisu, javili medijima, ispada da sam samo gubio vreme, nije to lepo."

Ako je frka za podatke o imenima, samo stavi inicijale, ili jednostavno preskoči taj deo pitanja.

Citat:
Trenutno su zauzeti zbog epidemije izazvane korona virusom, koja za razliku od H1N1 postoji i u mom mestu.


Dobro je da epidemija izazvana korona virusom ipak postoji i u tvom ... ups! Nije dobro što epidemija izazvana virusom postoji u tvom mestu, ali je dobro da su ti potvrdili da postoji, naravno ako je postojala mogućnost da ne postoji, a neko te ubedi da postoji, jer da je tako onda bi bilo loše što su i oni potvrdili jednu takvu laž i izmišljotinu. Al što bi to radili osim ako ih ne plaća Soroš? A da komplikovane li teme, hoćeš li da probamo da pojednostavimo, da podelimo viruse na stare dobre proverene i ove nove nepredvidljive?

Citat:
Uglavnom si mi lepo odgovorio, tako da nema potrebe da komentarišem, samo me zanima gde je ta struka koju si ti pratio?


Već si sam odgovorio, moj izabrani lekar, samo što ga te godine nisam pitao da li epidemija postoji, niti bilo šta drugo, jer nisam imao problema sa zdravljem.

Citat:
Koliko se sećam Kon je predstavljao struku i savetovao je vakcinaciju putem TV-a.


Koliko ja znam još se niko nikad nije vakcinisao putem TV-a, osim možda Ali Imama, njega su vakcinisali Titom i izgleda da se dobro primila vakcina.

Citat:
Ja sam se konsultovao sa svojim izabranim lekarom i sa još par prijatelja koji su lekari i očigledno sam pogrešio. Ajd kaži mi molim te da znam za ubuduće.


Nećeš se ljutiti, sad stvarno nisam u stanju da pratim, u prethodnih par rečenica si pričao i o savetovanju o n1h1, i o savetovanju o koroni, kao i da su ti za jedan potvrdili da ne postoji, a za drugi da postoji, pri tom nisi opisao ni jednu svoju akciju, pa nemam pojma u čemu si ti to pogrešio? U buduće u se i u svoje kljuse, i veruj Slavici iz Ljeposavića što Bil Gecs hoće da je čipuje uz pomoć vakcine protiv korone da bi uvek imao uvid da li je naranila krave, borbene.


Citat:
Država nam je sasvim dobra! Da stvarno misliš da je truba ne bi ti želeo da država donosi odluke umesto tebe. Ako misliš da je truba, a želiš da donosi odluke umesto tebe, onda je država fenomenalna u odnosu na to kakvi su njeni građani.


Ali država i ne donosi odluke umesto mene, potpuno samostalno sam odlučio da ti odgovorim na post, to je bila moja odluka a ne državina, mada cenim da mi se ne isplati, radim to na volonterskoj bazi, a i ti de ode, u odnosu na zle, primitivne i zatucane građane sve drugo je fenomenalno pa i država. Mada sam fasciniran tako zatucani da su ipak provalili da su u inkriminisanoj vakcini abortirana toksična pseća prkna i čip, bravo građani, to je progres.

Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

Zurg

Član broj: 340713
Poruke: 58



+368 Profil

icon Re: H1N1 globalna vakcinacija i 9 pitanja13.05.2020. u 23:23 - pre 47 meseci
Citat:
Ako je frka za podatke o imenima, samo stavi inicijale, ili jednostavno preskoči taj deo pitanja.


Ovo su inicijali onih kojih sam uspeo da se setim. Izvinjavam se ako sam nekoga greškom izostavio.

J.F.,O.K.,J.F.,P.J.,G.P.,J.I.,E.P.,G.G.,C.B.,I.C.,R.M.,C.D.,C.D.,O.H.,D.A.,U.C.,H.P.,F.O.,J.O.,M.B.,B.I.,G.M.,T.I.,P.O.,I.U.,H.O.,T.M.,H.I.,O.O.,R.I.,O.F.,P.E.,I.B.,F.I.,F.H.,D.U.,A.
A.,C.M.,D.J.,D.M.,F.E.,F.B.,P.A.,F.B.,J.E.,P.U.,A.F.,H.E.,F.L.,L.K.,C.E.,T.C.,K.M.,I.B.,T.I.,C.R.,U.J.,I.H.,H.O.,U.D.,J.G.,K.L.,H.F.,A.I.,D.C.,P.D.,H.C.,E.K.,I.A.,J.S.,C.R.,M.F.,F.O.,
I.F.,K.G.,K.C.,B.L.,R.S.,J.F.,S.T.,H.C.,S.A.,E.B.,C.C.,H.F.,K.G.,C.A.,R.B.,E.R.,M.I.,M.P.,A.M.,R.I.,S.M.,P.D.,S.A.,U.B.,P.G.,I.R.,J.C.,M.S.,E.E.,J.S.,H.B.,A.O.,M.D.,B.S.,O.U.,A.
C.,U.A.,R.K.,K.L.,I.H.,C.C.,E.P.,O.M.,H.D.,S.D.,E.T.,D.O.,C.U.,B.F.,J.M.,U.K.,M.J.,P.A.,L.P.,A.G.,S.F.,U.F.,T.K.,L.C.,H.D.,B.C.,D.E.,L.D.,H.E.,B.U.,I.H.,J.O.,T.L.,I.B.,H.U.,G.G.,
S.M.,M.F.,E.U.,I.R.,B.H.,F.L.,M.H.,O.F.,G.I.,K.I.,C.F.,F.S.,M.R.,B.I.,F.P.,E.P.,O.K.,F.M.,U.B.,C.A.,H.L.,P.S.,P.E.,L.R.,K.D.,M.S.,A.A.,S.S.,B.L.,A.M.,F.R.,M.B.,I.T.,S.P.,S.F.,D.A.,
C.C.,U.F.,C.K.,P.F.,K.F.,D.C.,H.T.,B.O.,T.L.,L.C.,E.S.,S.H.,E.T.,K.M.,D.C.,S.P.,T.P.,M.O.,E.F.,A.U.,I.H.,A.C.,B.O.,D.U.,T.F.,H.K.,C.C.,O.J.,M.C.,T.E.,A.F.,P.T.,R.U.,E.C.,L.U.,K.F.,P
.K.,U.E.,J.L.,M.F.,O.L.,S.H.,K.F.,I.E.,K.J.,E.P.,R.J.,S.C.,G.U.,C.S.,C.J.,J.B.,J.P.,S.A.,H.C.,C.O.,C.I.,O.C.,T.H.,C.S.,H.G.,I.M.,U.L.,L.P.,O.C.,C.O.,R.L.,D.H.,G.K.,A.A.,M.R.,L.H.,
M.K.,B.A.,U.M.,J.F.,S.C.,I.E.,G.R.,C.U.,P.O.,C.J.,O.S.,A.F.,D.B.,F.D.,D.H.,E.H.,F.B.,J.J.,F.G.,T.B.,H.U.,G.S.,J.O.,C.C.,P.H.,K.C.,S.C.,A.O.,U.C.,T.I.,U.G.,M.H.,T.F.,F.M.,I.L.,C.H.
,S.C.,L.C.,J.H.,F.T.,R.R.,O.F.,D.P.,F.A.,F.H.,D.H.,C.M.,S.H.,D.M.,A.E.,J.I.,F.M.,C.K.,S.A.,I.B.,H.M.,L.M.,E.F.,D.I.,B.F.,I.G.,H.U.,B.H.,A.E.,O.C.,F.E.,S.S.,B.J.,L.G.,S.H.,S.H.,I.L.
,G.M.,L.G.,S.U.,O.I.,K.L.,H.J.,A.F.,P.K.,I.M.,O.H.,O.B.,B.F.,F.S.,C.J.,G.G.,K.R.,S.R.,G.R.,T.R.,S.U.,E.T.,F.G.,H.S.,A.A.,F.H.,J.D.,F.G.,K.S.,U.H.,T.O.,H.H.,H.H.,L.H.,G.A.,R.U.,
O.A.,J.H.,S.F.,L.C.,B.F.,J.E.,J.I.,B.O.,S.C.,S.C.,H.L.,R.H.,G.K.,F.U.,A.H.,J.A.,P.O.,F.P.,G.J.,I.C.,E.B.,M.D.,R.U.,A.D.,C.I.,M.F.,K.D.,C.I.,T.F.,F.R.,R.E.,H.H.,S.F.,P.P.,F.H.,H.I.,E.
G.,J.J.,F.F.,F.L.,C.K.,A.P.,T.D.,J.S.,J.T.,U.M.,H.A.,E.F.,C.C.,C.P.,H.L.,H.J.,G.U.,H.J.,H.J.,H.O.,F.L.,H.F.,P.M.,A.L.,B.C.,K.O.,L.F.,R.J.,D.R.,E.K.,F.E.,M.J.,R.F.,D.D.,S.O.,L.J.,M.D.,
C.F.,R.B.,U.T.,T.U.,C.O.,G.J.,E.P.,K.U.,D.B.,S.R.,H.R.,H.T.,E.S.,R.H.,T.P.,L.F.,R.O.,G.K.,O.E.,G.H.,K.B.,F.O.,B.J.,U.G.,C.B.,S.H.,K.J.,C.C.,H.D.,O.O.,L.C.,U.E.,K.B.,O.T.,U.C.,L.
D.,O.C.,C.T.,G.H.,J.L.,U.C.,U.H.,G.O.,K.O.,C.U.,R.C.,R.I.,E.F.,C.A.
 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1333
87.116.178.*



+559 Profil

icon Re: H1N1 globalna vakcinacija i 9 pitanja13.05.2020. u 23:24 - pre 47 meseci
Citat:
vjamovic:
Švedska je napravila ubrzano sopstvenu vakciju i vakcinisala 5.5 miliona gradjana.

Epilog vakcina nije bila dobra oštećivala je nervni sistem i 500 ljudi
imaju teško obolenje od narkolepsije ( toliko se za sada zna )


Kako su saznali da vakcina nije dobra? Zar je nisu dobro proverili pre nego što su vakcinisali 5 miliona ljudi? 500 obolelih na 5 miliona je deseti deo promila, kontraindikacije od vakcina obično izražavaju u merama 1/10.00, 1/100.000, 1/1.000.000 tako da se tvoj broj uklapa među opisane, ja bih rekao po tom parametru da je bila dobra vakcina. Ostaje još samo da se vidi šta su postigli vakcinacijom, da li su zaštitili populaciju, da li su poredili procente i apsolutne brojke zaraženih, izbačenih iz takta i mrtvih sa nekom državom koja nije razvila svoju vakcinu a zaraza stigla do te države? A?

@Zurg Bojim se da nije dovoljno.

Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

Zurg

Član broj: 340713
Poruke: 58



+368 Profil

icon Re: H1N1 globalna vakcinacija i 9 pitanja13.05.2020. u 23:27 - pre 47 meseci
Code:

<?php

$arr = "ABCDEFGHIJKLMOPRSTUFHC";

for ($i = 0; $i < 1000; $i++) {
    echo $arr[rand(0, strlen($arr)-1)] . "." . $arr[rand(0, strlen($arr)-1)] . "." . ",";
}


Ako ti nije dovoljno evo ti skript pa generiši sam.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: H1N1 globalna vakcinacija i 9 pitanja

Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7 8 9

[ Pregleda: 32090 | Odgovora: 160 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.