Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pomoč oko Suzukija RG 125 F

elitemadzone.org :: MotoZone :: Pomoč oko Suzukija RG 125 F

[ Pregleda: 2244 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kuniovcea
Dorel Boliantu
domar,Pevec Bg
Ovcea

kuniovcea
Član broj: 206096
Poruke: 12
93.87.190.*



Profil

icon Pomoč oko Suzukija RG 125 F10.12.2009. u 20:42 - pre 174 meseci
Pozdrav svima..

Imam jako veliki problem sa tim motorom . Izluđuje me toliko da mi maltene dođe da ga zapalim .

Imao sam druge motore i uglavnom su bili OK. ali ovaj mi j... m....

No da vam objasnim o čemu se radi ,sa desne strane motora ima dve sajle koje regulišu protok ulja kroz uljnu pumpu barem predpostavljam . Taj mehanizam je prikačen ispred same glave motora.Po katalogu meni fali jedan deo na tom mehanizmu i to neki distancer(spacer)koji nemam pojme kako izgleda. Ulje mu je do daske otvoreno i pravi sr... Nemogu da ga upalim iz prve kad je hladan ni da j.. kevu a kad upali dim da se ugušiš . Vozim ga malo da se ugreje i izbaci dim a onda čudo ni ne pipnem dobro prekidač on pali bukvalno kad pomislim da se upali on se upali.

Taj spacer ne mogu nigde da ga nađem kao rezervni deo uglavnom ide cela pumpa glupo mi je da kupujem celu. Ako neko ima takvu pumpu molio bih ga samo nek mi da dimenzije tog sr... da probam da ga napravim kod nekog strugara
ili ako neko ima staru pumpu a da to valja nek mi da kontakt i da se čujemo.[img][/imgD:\Documents and Settings\Kristina Boliancu\My Documents\My Scans\2009-12 (dec)]
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MotoZone :: Pomoč oko Suzukija RG 125 F

[ Pregleda: 2244 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.