Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Molim preporuku za neki dobar system optimizer "all in one"...

[es] :: Windows aplikacije :: Molim preporuku za neki dobar system optimizer "all in one"...
(Zaključana tema (lock), by Goran Mijailovic)
Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 12620 | Odgovora: 45 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Sc0rp10
Virtual

Član broj: 150826
Poruke: 327



+16 Profil

icon Re: Molim preporuku za neki dobar system optimizer "all in one"...07.01.2010. u 14:41 - pre 174 meseci
Hehe, daleko od toga da ja hocu da se svadjam, pogotovo ne danas.On ima svoje misljenje koje ja apsolutno ne mogu, niti zelim da promenim, samo hocu da vidim zvanicne dokaze njegovih stavova.Jer logicno ako vec nesto tvrdi, mora postojati odredjeni dokaz za to. ;) Decko je rekao da pogledam njegove postove (bez ljutnje hvala mu na tome), slatko sam se ismejao. :)
Divide et impera.

Android power!
 
0

93 Stefan
Stefan 93

Član broj: 208278
Poruke: 624
*.dynamic.sbb.rs.



+13 Profil

icon Re: Molim preporuku za neki dobar system optimizer "all in one"...07.01.2010. u 17:21 - pre 174 meseci
Citat:
Sc0rp10: Kakve to veze ima pod kojim si nickom bio?Jel to kad si pod drugim nickom onda si stariji? :)

Da li ti je palo na pamet da neću sam sebe da pretražujem i citiram se pa ti zato rekoh?
Citat:
Sc0rp10: ... AVG... Kaspersky... Jako objektivno misljenje. ;)

Vidiš u tome i jeste problem. Svi ovde dođu i pričaju kako je neki program (ovde AV) savršen jer su tako pročitali na nekom testu, a ja sam lepo iznosio svoje iskustvo što je nekima mnogo vrednije nego da čita tamo neke testove na internetu koji su ili neobjektivni ili još gore namešteni. Zato gomila ljudi uopšte ne posećuje takve sajtove.
Evo baš sad kaže Aca kako je NOD na svim testovima najbolji AV, ima najbolju heuristiku, najmanje fp-a... Ali skoro svi koji dolaze da se čiste na forume imaju upravo taj NOD i mnogi ga više neće ni stavljati.
Za licencu sam ti pričao jer bi onda ti potego priču o tome kako mogu da se žalim kad koristim na taj način ili nešto slično... Ili zašto te je zanimalo?
A to pola es-a i it-a... Molim te, pa koliko ih ovde na es-u priča da ni nema potrebe za AV-ima ili da koristimo Linux jer za to "nema" virusa.
To za dokaze, citiraj ako hoćeš ja naravno da se ne sećam od pre 2 godine ili koliko.
A to šta je najbolje je sve relativno. Zavisi kako ceniš koju funkciju i od potreba.
P.S. Za SuperAntiSpyware nisam rekao da je nikakav jer je meni pre dve godine nije našao ništa bitno nego sam spomenuo. To što ti izvodiš ko zna kakve zaključke i trpaš ih meni u ruke, šta ti mogu...
Izvinjavam se svima koje sam razgnevio svojim pisanjima. Trudiću se da se popravim.
 
0

Goran Mijailovic

Član broj: 12684
Poruke: 6907



+437 Profil

icon Re: Molim preporuku za neki dobar system optimizer "all in one"...07.01.2010. u 19:28 - pre 174 meseci
Ok dosta je bilo i NOD-a i AV price nije vam ovo zastita :)
 
0

Blue82
dipl. ecc.

Član broj: 165981
Poruke: 838
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



+322 Profil

icon Re: Molim preporuku za neki dobar system optimizer "all in one"...07.01.2010. u 19:57 - pre 174 meseci
Ja jednu stvar ne shvatam. Ok bice ovo off topic ali kad se vec dotaknula ta tema. Primetio sam da su ljudi na ovim prostorima (mozda i negde drugde, to ne znam) poprilicno optereceni zastitom. Napucace racunar sa 2 antivirusa, 3 anti malwarea, makar 2 firewall-a + windows-ov i tome slicno. Da li je iko od vas cuo za programe tipa Acronics True Image i njemu slicne programe? Kakve vi to podatke na racunaru imate kada se stitite "bolje" nego vecina firmi. Zaista ne vidim cemu tolika paranoja u odabiru zastitnih programa? Imam racunar odavno. Koristim crackove kao i 90% ljudi ovde, posebno sam ih koristio kao klinac za 10000 igara koje ne bih bilo zgodno kupiti a zelja za njima nezasita, isao na xxx sajtove, radio sve sto jedan tinejrzer moze raditi i ako mi se 3 puta desilo da sam morao formatirati komp. A nisam morao ni tada samo nisam imao Acronic. Kada mi se jednom u x godina desi neka katastrofa, F11.... i slika sistema je vracena za 20-25 minuta i kao da se nista nije deslo. Na c:\ je windows, a muzika i takve stvari koje se cuvaju su na d:\ i nikada ali NIKADA mi se nije desilo da mi se i na d:\ zaraze fajlovi i sve propadne. Sansa za to je zaista, ali zaista mala i trosenje tolikog vremena na "zastitu" je apsolutno bezpredmetno i glupo.
 
0

Goran Mijailovic

Član broj: 12684
Poruke: 6907



+437 Profil

icon Re: Molim preporuku za neki dobar system optimizer "all in one"...07.01.2010. u 21:24 - pre 174 meseci
znaci kraj :)
 
0

BBS
Be Back Soon
ŠUMADIJA DO TOKIJA

Član broj: 40443
Poruke: 1720
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 250629747


+75 Profil

icon Re: Molim preporuku za neki dobar system optimizer "all in one"...07.01.2010. u 23:33 - pre 174 meseci
Citat:
Blue82: Ja jednu stvar ne shvatam. ako mi se 3 puta desilo da sam morao formatirati komp.

Zato sto ovde ima ljudi koji nikad nisu formatirali komp tj jesu ali samo kad "ubacuju" odnosno instaliraju nov sistem.

Citat:
Blue82: trosenje tolikog vremena na "zastitu" je apsolutno bezpredmetno i glupo.

Ovde nije rec bas o trosenju vremena za zastitu vec optimizovanju sistema. Ljudi izgube mnogo vremena na podesavanju i optimizaciji i nece da se stalno bakcu oko toga jer je to bezpredmetno i glupo. A zasto je to bitno i u cemu je razlika? E neki imaju kompjuter (formatiraju ubacuju slike diskova, ne podesavaju, nije ih briga za zastitu) a drugi imaju mahinu (idealno optimizovan sistem koji radi kao sat i daje bolje rezultate cak i ako je po komponentama losiji od onih koji koriste kompjuter). Neki se igraju a neki na racunaru rade ili pomocu racunara rade i zaradjuju novac
 
0

[es] :: Windows aplikacije :: Molim preporuku za neki dobar system optimizer "all in one"...
(Zaključana tema (lock), by Goran Mijailovic)
Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 12620 | Odgovora: 45 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.