Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sudo mašina Venus ADW08FM 45A biti ili ubiti se sad??

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: Sudo mašina Venus ADW08FM 45A biti ili ubiti se sad??

[ Pregleda: 6254 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

najdraza1969
domaćica i poštanska službenica
Beograd, Avala

Član broj: 230453
Poruke: 31
62.108.102.*



+3 Profil

icon Sudo mašina Venus ADW08FM 45A biti ili ubiti se sad??11.01.2010. u 20:57 - pre 173 meseci
Ne znam kako da postavim temu, tj. kako ukratko napisati naslov za moj problem sa pomenutom mašinom.
Imam je 4 godine i do skoro je svarno dobro radila, ali...
Pre par meseci je pukla bravica na vratima, pa sam ih morala podupirati metlom, da voda ne bi prštala na sve strane.
Pre mesec dana je počela da koči na jednom delu programa, pa kad je ručno "poteram" ona krene dalje normalno.
Međutim, posle n puta takvog forsiranja mašine, počela je da trokira, tj. nije više htela da nastavi program, već je počela
pumpa da ispušta vodu u nedogled...
Suprug ima zlatne ruke (čitaj-majstor za sve po kući, ljubi ga ženica) pa je krenuo u masakriranje iste. Prvo je skinuo bravicu, pa programator-špulna je crkla, trči u grad, traži u Končaru i Ivana Milutinovića te delove... naravno našli neke polovne (ukupno 1000din), stavili nazad, ma ništa, ni da mrdne(bravica i dalje ne radi),... Proces rasklapanja krenuo dalje, proveren hidrostat, akva-stop, termostati (valjda ih ima dva),... i mašina sada kao radi, mada je jedan termostat trenutno van mašine i tražimo mu zamenu. Naravno, sada ne smemo da je puštamo noću po jevtinoj struji, bez nadzora može svašta da bude...
Kada bi i pronašli nov programator i te neke sitne deliće pukli bi jedno 3-5 hiljadica , a moje pitanje je: uložiti u nju ili je "ubiti" i poslati na reciklažu, pa skupljati pare za neku Bosh, Ariston, Indesit...???? A da- gde naći te delove za nju? To je tek avantura gora od Potrage za zelenim dijamantom, hehe, a možda bi mi Indijana Džons bolje pomogao?!

Pozdrav svima, a najviše Bakari i Test1234
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: Sudo mašina Venus ADW08FM 45A biti ili ubiti se sad??

[ Pregleda: 6254 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.