Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!

elitemadzone.org :: MadZone :: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!
(HARDTOP topic)
Strane: << < .. 85 86 87 88 89 90

[ Pregleda: 968299 | Odgovora: 1797 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

newtesla
Aleksander Segedi
CEO / owner
Tim011 Digital doo
N 44.69344 - E 20.38175

newtesla
Član broj: 147164
Poruke: 1532
79-101-72-197.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.knjigovodja.in.rs


+404 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!08.02.2013. u 19:21 - pre 135 meseci
Ja ne mogu da verujem da ta škola i dalje postoji:

nlprogroup.com/
Kad, tokom pravljenja Nes kafe, umesto da uzmeš mleko iz friza tamo ustvari staviš Nes konzervu - shvatiš koliko je multitasking za*ebana i pipava rabota :)
 
Odgovor na temu

Dr.sima

Član broj: 6237
Poruke: 478



+119 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!08.02.2013. u 21:43 - pre 135 meseci
Sajt u FrontPage uradjen
it expert za 7 dana WoW
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!08.02.2013. u 21:53 - pre 135 meseci
Citat:
Dr.sima: Sajt u FrontPage uradjen
it expert za 7 dana WoW


Nije to ništa, šta tek reći za kompletnu gramatiku engleskog za 4 dana, za 10 postaneš IT ekspert i profesor engleskog
 
Odgovor na temu

newtesla
Aleksander Segedi
CEO / owner
Tim011 Digital doo
N 44.69344 - E 20.38175

newtesla
Član broj: 147164
Poruke: 1532
178-223-9-10.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.knjigovodja.in.rs


+404 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!12.02.2013. u 20:48 - pre 135 meseci
Citat:
Dr.sima:
Sajt u FrontPage uradjen :)
it expert za 7 dana :) WoW


Pa taman: nauče te FP za jedno popodne - i onda seješ takve kljakave sajtove po netu ;)
Kad, tokom pravljenja Nes kafe, umesto da uzmeš mleko iz friza tamo ustvari staviš Nes konzervu - shvatiš koliko je multitasking za*ebana i pipava rabota :)
 
Odgovor na temu

since1986BC

Član broj: 63369
Poruke: 1075



+236 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!11.03.2013. u 21:53 - pre 134 meseci
Evo ga Zarko na Turbetu
http://www.youtube.com/user/PHPkeyboard
 
Odgovor na temu

ratak
Trader
Betfair

Član broj: 177751
Poruke: 7
*.mediaworksit.net.



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!27.06.2013. u 14:24 - pre 130 meseci
Ne mogu da verujem da ova tema traje od 2001. godine.

Sada Zarko ima skolu engleskog jezika i dosta ga ljudi i oni koji su zavrsili tu skolu hvale.
Licno ne znam o njemu mnogo, procita sam svih 90 strana i u najmanju ruku sam sokiran.
Mislim da cu otici u tu njegovu skolu da vidim kako je pa cu Vam svima preneti utiske i reci kako (prevarant-ako jeste) izgleda iz mog ugla,
ako to jos nekoga zanima???
Pozdrav,
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8281
*.dynamic.sbb.rs.



+1337 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!27.06.2013. u 14:34 - pre 130 meseci
Žarko je par-excellence primer kako postati poznat na prevaru i totalnu izmišljotinu.

Kolike su razmere toga kod njega u ovoj temi još i malo pričalo, jer po dimenzijama prevare i hladnokrvnošću kojom ju je prezentovao, Žarko je bez realne konkurencije u Srbiji.

A kada se dostigne tolika popularnost među prosečnom (polupismenom) rajom - najmanji je problem i sasvim rutinska stvar to unovčiti.

A na engleski je prešao zato što mu je to još lakše od matematike i sličnih predmeta, a i više mu odgovara iz razloga jer se tu još manje vidi činjenica da on nema apsolutno nikakvo obrazovanje (izbačen je i sa ETF-a, o čemu se takođe ovde pričalo, itd.)
 
Odgovor na temu

Trick Fix
Behind a soldering iron

Član broj: 314532
Poruke: 1251
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1909 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!27.06.2013. u 15:51 - pre 130 meseci
Nisam hteo da dignem ovu temu jer me strahovito nervira da je u TOP-TEMI

Citat:
ratak: Ne mogu da verujem da ova tema traje od 2001. godine.


Ali ako, ratak ode u tu školu
Citat:
ratak:Mislim da cu otici u tu njegovu skolu da vidim kako je pa cu Vam svima preneti utiske i reci kako (prevarant-ako jeste) izgleda iz mog ugla


Ratak,
javi kako se ta podvala odvija danaske ?

Mada me ceo naslov iritra sa 150 Oktana, i voleo bih da neko od MOD-ova zaključa ovu temu,

-jer SMARA do neba.

Svako dobro,

pOz




 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8281
*.dynamic.sbb.rs.



+1337 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!27.06.2013. u 16:04 - pre 130 meseci
Ova tema će svakako biti TOP dokle god Žarko "posluje" a verovatno i nakon toga, jer je veoma poučna.

Puno se iz nje može naučiti i steći dosta životnog i svakog drugog iskustva o mehanizmima prevara, kako ih prepoznati, kako ih izbeći, kako prepoznati prevarante, kako ih raskrinkati, i slično.

Zato i ne čudi što je ova tema u HARDTOP-u na ES-u, što znači da je neko od Admina ES-a procenio da je ona veoma vredna, sa čim se u potpunosti slažem, te ona iz puno razloga zauzima jedno od počasnih mesta na ES-u.
 
Odgovor na temu

CooLa
Sibin Grašić
SysAdmin
Beograd

Član broj: 57939
Poruke: 698
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: etfovac.com


+4 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!04.07.2013. u 01:16 - pre 130 meseci
Neverovatno je da je ova tema i dalje aktivna posle toliko godina.

Ova tema je must read za sve ljude koji planiraju da krenu da se bave IT-jem ovde :)
Pitaj decka zasto ga zovu Gojko Sisa
 
Odgovor na temu

Internetuser

Član broj: 317418
46.240.246.*



+2 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!07.09.2013. u 09:24 - pre 128 meseci
Odem ja na kurs Žarka Radosavljevića, brzog čitanja i boljeg pamćenja. Prvih sat vremena pričao je o temi zbog koje smo i došli. Onda je prešao na to kako sve to nećemo moći da izvedemo ako ne izbacimo SO iz hrane O_O. Onda je krenuo o tome kako su njemu, da bi bio tu gde danas jeste (gde li je to, pitam se?), pomogli neki vidovnjaci, bioenergetičari, a uputio nas je i na ''Hrista'', koji je ''vaskrsnuo'' već 200 ljudi, jednog Rusa http://www.youtube.com/watch?v=neo6l23IxJQ

Do tad mi je kuvalo u želudcu a kad sam čula to za ''Hrista'' nisam više mogla da ćutim. Pa rekoh Vi nas na sektu upućujete? Kakve veze ima ovo o čemu govorite sa tehnikama brzog čitanja?!? Kaže čovek mora sa svih strana biti ''sređen'', da bi mogao najbolje moguće da primenjuje te tehnike. U sebi sam se pitala šta da radim .. da li da odmah odem, tražim novac nazad ili da izdržim ovu agresivnu torturu (ja nisam došla da me neko upućuje na to gde za sebe da potražim pomoć po bilo kom pitanju već da naučim da brzo čitam :/ ), jer to jeste veoma agresivno sa njegove strane. Srce mi je lupalo i jedva sam se smirila. Naročito jer sam pravoslavna i znam da je sve to o čemu priča budalaština i to opasna za čoveka. Delovalo mi je kao da vrbuje ljude za sektu tog Rusa.

Sutradan me je nazvao da mi kaže da je ZA MENE NAJBOLjE da mi on vrati novac jer kurs nije za mene. Izgleda da se ukakio da bih mogla da mu dovedem inspekciju pa je hteo da izbegne bilo kakav konflikt samnom. Video je druškan koliko je sati i da je eto neko i reagovao i pokvario mu plan, barem za početak. Ja sam mu rekla da nije korektno da me još i isteruje sa seminara, jer upravo to radi. I da je povredio moja verska osećanja jer ja ne verujem u sekte i nisam ga pitala u šta on veruje, jer me to NE INTERESUJE. DOŠLA SAM DA NAUČIM TO ŠTO ON REKLAMIRA DA PODUČAVA. Ali nažalost, nije naveo SVE što podučava. Vidite kako zloupotrebljava celu priču?

Juče sam išla po novac, on onako licemerno kaže ''poštovanje'', a ja njemu kako sam trebala bolje da se raspitam i da se mnogo loše stvari pišu o njemu na netu (mislila sam na ovaj forum).

ŠIRI DALjE!
 
Odgovor na temu

Internetuser

Član broj: 317418
46.240.246.*



+2 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!07.09.2013. u 09:28 - pre 128 meseci
I da, kaže ''kako ja mogu čoveka od 105 kila da naučim da brzo čita''? Aha, pa rekoh, što niste naveli u reklami da primate vitke, zdrave, emotivno ispunjene (pričao je i o tome, kako je za brzo čitanje veoma važno da nismo sami O_O)? I da ako sam učiš, a ne u timu, to je propast.

Pa rekoh, što ne reče mufljuzu nego gubim svoje dragoceno vreme?
Da smo država, ovo ne bi smelo da postoji u ovom obliku.
Dečko bi morao da prođe psiho test, u šta sumnjam da bi prošao.
 
Odgovor na temu

Wile E. Coyote
Munze Konza!

Član broj: 24305
Poruke: 15
195.222.97.*

Jabber: wile.e..coyote@elitesecurity.org
ICQ: 472100474
Sajt: www.oocities.com/wilesttd..


Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!20.11.2013. u 10:47 - pre 125 meseci
Tražim nešto drugo i natrčim sasvim slučajno na ovu temu. Ovo je verovatno najduža aktivna tema na svim domaćim forumima! Nije me mrzelo da pročitam svih 90 strana (čitao sam od subote) i nisam mogao da verujem kako je neko, posle svih obmana koje su nam servirali devedesetih, godinama gradio biznis na tuđoj naivnosti.

Par stvari su ovde, čini mi se, ostale nedorečene (ili ja nisam dobro skapirao celu priču), pa me to navelo da postujem posle mnogo godina ovde (inače pratim ES forume manje-više redovno, ali ne postujem suviše - jbg, ipak postoje ovde ljudi koji su pametniji od mene u IT oblasti).

Koliko sam shvatio, tip je popio bar dve tužbe. Šta se na kraju desilo sa tim tužbama?
Da li je stvarno bankrotirao i batalio školu računara? Sajt koji je navođen ne radi, ali Google izbacuje školu računara i školu stranih jezika (nisam video da ima neka "škola brzog čitanja", a ni škola matematike), tako da mi nije jasno čime se trenutno bavi.
I love cigars,
I love rum,
I love good baby,
and tanjir pasulja pun!
 
Odgovor na temu

su27killeryu

Član broj: 50706
Poruke: 394
213.133.8.*



+334 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!20.11.2013. u 20:30 - pre 125 meseci
hehe da, Ivan Dimkovic je bio mlad kad je napisao prvi njegov post u temi :D
 
Odgovor na temu

Flo33
Slovenija

Član broj: 137113
Poruke: 738



+1554 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!22.11.2013. u 14:04 - pre 125 meseci
http://www.crtanjedesnomstranommozga.com

Nisam neki umetnik, ali ovaj sajt mi zvuci poput aktera iz naslova teme.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16681
*.web.vodafone.de.



+7166 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!22.11.2013. u 18:19 - pre 125 meseci
Crtanje desnom stranom mozga? Jednostavno:

Korak 1: uzmite olovku levom rukom
Korak 2: crtajte
Korak 3: novac mozete uplatiti na moj racun
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

ratak
Trader
Betfair

Član broj: 177751
Poruke: 7
*.mbb.telenor.rs.



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!22.11.2013. u 18:28 - pre 125 meseci
Slazem se, Apsolutno! :-)
 
Odgovor na temu

antala
Hong Kong

Član broj: 64965
Poruke: 46
221.124.75.*



+2 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!02.03.2018. u 07:36 - pre 73 meseci
Ma kakvi, zatvorili ga jos 2008.

Sunce mu jos u 2018. Covek zivi.

http://pretraga2.apr.gov.rs/En...4382352E09EC431A65F11EB489675E
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!
(HARDTOP topic)
Strane: << < .. 85 86 87 88 89 90

[ Pregleda: 968299 | Odgovora: 1797 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.