Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zimske olimpijske igre na TV-u?

elitemadzone.org :: MadZone :: Zimske olimpijske igre na TV-u?

[ Pregleda: 3255 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bttp
Vračar

Član broj: 48840
Poruke: 1539
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 8285806


+155 Profil

icon Zimske olimpijske igre na TV-u?23.02.2010. u 01:24 - pre 171 meseci
Postoji li ijedan kanal na kablovskoj gde se mogu pratiti prenosi sa zimskih olimpijskih igara koje su u toku? Na RTS, koji je kao otkupio prava nema ništa, osim nekog bednog rezimea na kraju dana, pa na primer danas nisam mogao da gledam hokej Canada - USA ili Rusija - Češka. Umesto toga su puštali neke debilne emisije, ili su juče puštali utakmice Premijer lige i Partizan košarku.

Ali su zato zatamnili na kablovskoj HRT2 koji sigurno redovno i uživo prenosi događaje sa olimpijade.

Ako nisu imali nameru da prenose uživo zanimljive stvari kao što su olimpijski hokejaški turnir ili alpsko skijanje, umetničko klizanje itd. zašto su uopšte otkupkljivali prava i time nas uskratili da gledamo to na nekom drugom kanalu?

Stvarno jadno! Od 70ak kanala na SBB kablovskoj, ja ne mogu da nađem nijedan na kojem mogu da pratim uživo olimpijske igre, posebno ono što me jako interesuje kao npr. hokejaški turnir! Na SportKlubu puštaju Đokovića neki Š turnir kakvih ima milion u toku godine, a olimpijski hokejaški turnir koji je jednom u 4 godine ne možeš NIGDE da vidiš. Užas! A još su kao otkupili prava.

Pa da ponovim pitanje, ima li u ovoj zemlji na kablovskoj ijedan kanal na kojem se mogu pratiti olimpijske igre?

P.S. Na www.rts.rs sportskoj stranici trenutno nema ni spomena o olimpijadi! Naslovi su: "Pobede Viktora i Novaka", "Zagrevanje za Južnu Afriku", "Orlovi protiv Japana", "Ginatard uz Anu", "Bojana pobedila prvi put (ko?)", "Dobrodošlica za Miličića". Zamislite koji bedni naslovi dok je u toku sportski događaj poput Olimpijskih igara! Sramota!
Sell 'crazy' some place else. We're all stocked up here.
 
Odgovor na temu

srlexic
Srdjan Jankovic
Product & Marketing Manager
Zrenjanin

Član broj: 4798
Poruke: 446
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.economy.rs


+1 Profil

icon Re: Zimske olimpijske igre na TV-u?23.02.2010. u 01:37 - pre 171 meseci
Generalno, RTS je totalno ''pukao'' što se tiče sportskog programa. Npr. nisu prenosili ni četvrtfinala Kupa Srbije u košarci, što je velika sramota, da ne govorim o šturim prenosima najvećih teniskih turnira, ali zato (da se ne naljute ljubitelji fudbala i kladioničari), svakog vikenda gledamo dva, tri pa nekad i četiri prenosa Engleske lige???

Što se tiče ZOI, nisam ništa više ni očekivao, jedini koji nešto zna o zimskim sportovima je Korać, a i on je dosta ''izbačen'' iz programa posle čuvenog Nađinog finala
Economy.rs poslovni portal
*************************************************
http://www.economy.rs/

Biznis Centar
*************************************************
Web hosting - http://www.economy.rs/bizniscentar/web-hosting/
Registracija domena - http://www.economy.rs/bizniscentar/registracija-domena/
Izrada web sajta - http://www.economy.rs/bizniscentar/web-dizajn/
 
Odgovor na temu

bttp
Vračar

Član broj: 48840
Poruke: 1539
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 8285806


+155 Profil

icon Re: Zimske olimpijske igre na TV-u?23.02.2010. u 01:46 - pre 171 meseci
Važno je da su zatamnili HRT2, koji s obzirom da je zatamnjen skoro celog dana, prenosi sve što stigne tj. što je zanimljivo. Sigurno prenose alpsko skijanje i hokej. A mi kao imamo Partizan u hokejaškoj ligi a ne prenosimo olimpijski hokejaški turnir koji je najjači na svetu, uz svetsko prvenstvo u hokeju na ledu. Obaška to što obožavam hokej, posebno kad igraju najjače svetske reprezentacije. NHL me nešto ne zanima, ali utakmice između reprezentacija obožavam. I šta dobijam od RTS-a? Šturi izveštaj kako je USA nadigrala i pobedila Kanadu na njihovom terenu i kako ulaze kao prvi u četvrtfinale?

Pa zar od 70ak kanala ne postoji nijedan koji prenosi te stvari? Mislim stvarno je dosta teniskih turnira Đokovića, barem bi mogli da nas odmore za vreme OI kada ima daleko zanimljivijih stvari, i to jednom u 4 godine.

Neverovatno koji su to bednici, za šta su otkupljivali prava na prenos sa našim novcem kada nam ne daju da gledamo?!?
Sell 'crazy' some place else. We're all stocked up here.
 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Srđan Pavlović
Član broj: 139340
Poruke: 5571
77.46.145.*

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: Zimske olimpijske igre na TV-u?23.02.2010. u 01:48 - pre 171 meseci
Zato nas sto zivimo pored HR granice, bas briga - ako ne daju na kablovskoj HRT, uvatimo ga antenom od komsija :)

A kvalitet HRT-a se ne moze porediti sa RTS-om, na zalost. RTS je katastrofa, u svakom pogledu.
 
Odgovor na temu

madamov
Milan Adamov
vlasnik
Adamov Konsultacije d.o.o.
Beograd, Srbija

SuperModerator
Član broj: 21939
Poruke: 4413
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.adamov.rs


+138 Profil

icon Re: Zimske olimpijske igre na TV-u?23.02.2010. u 07:33 - pre 171 meseci
Ja gledam na Eurosportu, juče su čak u jednom trenutku na oba programa imali prenos sa ZOI.
 Certified Trainer Mojave 101 macOS Support Essentials 10.14
http://www.adamov.co.rs http://milan.adamov.rs http://www.infinitum.rs
 
Odgovor na temu

New Village DC
Projektant hardvera
Srbija

Član broj: 65539
Poruke: 438
*.adsl.verat.net.

Sajt: www.itnetwork.rs


+222 Profil

icon Re: Zimske olimpijske igre na TV-u?23.02.2010. u 09:05 - pre 171 meseci
Ja sam bio ubedjen da mnogo propustam ne ostajuci nocu da gledam TV! Hocete da kazete da nocu i nema prenosa?! Ja sam gledao hokej Slovacka-Rusija, juce malo ski skokove i to je to.
Ovi se prepanuše, a Marko, onako srdit iza sna, uze jednog po jednog darivati: kog
sabljom, kog buzdovanom. Nije se ni triput okrenuo, a već svih sedam s dušom rastavi.

 
Odgovor na temu

deerbeer
Beograd

Član broj: 174418
Poruke: 1189
*.adsl-1.sezampro.yu.



+395 Profil

icon Re: Zimske olimpijske igre na TV-u?23.02.2010. u 09:22 - pre 171 meseci
Ima na eurosport-u preko sbb-a.
Pre par dana sam gledao i program je uspunjen sa ZOI .
Viva lollapalooza
 
Odgovor na temu

l4m3r
Student pod "stare" dane
VISER
Beograd

Član broj: 6349
Poruke: 209
*.dynamic.sbb.rs.



+8 Profil

icon Re: Zimske olimpijske igre na TV-u?23.02.2010. u 13:31 - pre 171 meseci
Da.. kao sto su ljudi gore rekli.. Eurosport na SBBu! Od samog otvaranja ZOI (kojeg cini mi se, nije bilo ni na jednom domacem kanalu), pa preko raznih sportova.. Sve pratim iskljucivo na eurosportu.
Dosta takmicenja ide live.

P.S. Naravno, sve je to moguce pratiti u HD-u.. :)
 
Odgovor na temu

IonX
SCG, Beograd

Član broj: 70793
Poruke: 77
94.230.185.*



+1 Profil

icon Re: Zimske olimpijske igre na TV-u?02.03.2010. u 14:52 - pre 171 meseci
A zbog čega SBB zatamnjuje HRT?
Na osnovu kakvog prava/zakona?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Zimske olimpijske igre na TV-u?

[ Pregleda: 3255 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.