Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

MTS naplacuje greska sa njihovog sajta

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: MTS naplacuje greska sa njihovog sajta

[ Pregleda: 3116 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

instructionSet
Beograd

Član broj: 256147
Poruke: 13
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon MTS naplacuje greska sa njihovog sajta31.03.2010. u 10:21 - pre 171 meseci
Samo da podelim sa vama jedan problem koji sam imao sam MTSom. Imao sam postpaid extra dodatak za internet na broju. Kada sam hteo da ga deaktiviram, pratio sam uputstvo na sajtu, i polovinom meseca sam poslao poruku sa tekstom DATA STOP na broj sa sajta. Kada sam poslednjeg dana u mesecu zvao da potvrdim da mi je usluga deaktivirana, obavestili su me da se to ne radi preko poruka, i da procedura sa sajta ne valja?! Moze da se deaktivira samo preko korisnickog servisa, za koji naplacuju 10 dinara za poziv, i to samo do PRETposlednjeg dana u mesecu... Dobio sam kilavo izvinjenje i nista vise.

Naravno, ja pokusam da budem pametan, pa napisem prituzbu na njihov mail. Niko mi vec 2 meseca nije odgovorio, a racun mi je stigao sa uredno zaracunatom uslugom za mesec za koju sam je odjavio procedurom sa sajta.

Zakljucak: ne verujte MTS sajtu, i jedva cekajte da stigne zakon po kojem cemo moci da prenosimo brojeve sa operatera na operatera, jer su postali bezobrazni van svake mere.
 
Odgovor na temu

bttp
Vračar

Član broj: 48840
Poruke: 1539
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 8285806


+155 Profil

icon Re: MTS naplacuje greska sa njihovog sajta25.04.2010. u 22:33 - pre 170 meseci
Ja sam upravo zbog toga prekinuo 10-godišnju (od toga 5 god. postpaid) "saradnju" sa MTS-om i prešao na Telenor. Reklamacije koje sam podneo zbog toga pre godinu dana, ni dan danas nisu potpuno razrešene. Broj mi je trenutno isključen jer nisam hteo da platim jedan od tri neispravna računa dok mi ne reše reklamacije, i dan danas čekam na to :)

U međuvremenu me baš briga, prešao sam na drugog operatera a MTS karticu sam zadržao iz čistog kurioziteta da vidim kako će se na kraju to završiti, i kada.
Sell 'crazy' some place else. We're all stocked up here.
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: MTS naplacuje greska sa njihovog sajta

[ Pregleda: 3116 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.