Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

South Park censorship

elitemadzone.org :: MadZone :: South Park censorship

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8

[ Pregleda: 35028 | Odgovora: 145 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

jericho1405
Programer
Istocno Sarajevo

Član broj: 178952
Poruke: 45



+683 Profil

icon Re: South Park censorship26.04.2010. u 09:30 - pre 170 meseci
Citat:
vilil1: Ne znam ima li u nekoj zemlji tako teskih zlocina, a tako cestih, kao u ovoj nasoj, "naprednoj".

U svakoj konzervativnoj i religijski fundamentalistickoj sredini toga ima.
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with
experience.
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: South Park censorship26.04.2010. u 09:52 - pre 170 meseci
Citat:
vilil1: Uh, nasilje u porodici. He, pa to nije nesto strano u Srbiji. Svako malo citamo "zaklao zenu", "ubila muza na spavanju sekirom"...

Ne znam ima li u nekoj zemlji tako teskih zlocina, a tako cestih, kao u ovoj nasoj, "naprednoj".

Eto @Isak666, ukoliko imas neke podatke o tim porodicnim zlocinima u Srbiji i drugim zemljama, mozda bi mogao da napises koju o tome.


Takvih zlocina ima svuda i imaju razlicite pozadine. Neki su posledica zlostavljanja od strane supruznika, a neki su i zlocini iz strasti. U nekim tradicionalnijim zemljama postoji i ubistvo zbog casti - poznat je slucaj od pre par meseci u kurdskom delu Turske, gde je otac zakopao cerku zivu, jer je oskrnavila porodicnu cast. Pa i kod nas - "Lepota poroka" i lepinja na glavu, sta ces vise. Ima svasta, koliko znam.
Ali to su retki slucajevi, bar redji naspram fizickog i psihickog zlostavljanja koje nemaju tako fatalan zavrsetak, ali su jbne jer traju nekad i tokom celog braka.
Tacne podatke nemam, ne znam ni da li postoje -mozda evidencija pojedinih organizacija- ali mogao bih nekog zamoliti da mi prosledi, ako postoji i ako nekog bas to interesuje.

Samo, ne verujem da bi npr program prekvalifikacije zena koje su bile zrtve nasilja i kasnije zapocinjanje samostalnog posla ostavio pozitivan utisak u nekoj serijatskoj zemlji i da bi dobio finansijsku podrsku drzave.

Mada, to je njihov problem.
Stvar je da ne pokusava nekog u Evropi da ubedjuje da je normalno to raditi, samo jer je u njegovoj maticnoj zemlji to normalno.
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: South Park censorship27.04.2010. u 20:14 - pre 170 meseci
Nego...

Citat:
U uvodnoj špici poslednje epizode “Simpsonovih“, Bart Simpson za kaznu na tabli ispisuje rečenicu: “Saut Park, stali bismo iza vas da se toliko ne bojimo“ (South Park - We'd Stand Beside You If We Weren't So Scared).

Iako se podrška vidi tek na par trenutaka to je vrlo jasan znak međusobne solidarnosti između dve velike crtane institucije, ocenjuje “Jutarnji list“.

Prošle nedelje na stranu autora “Saut parka” stao je i čuveni TV komičar Džon Stjuart koji je “Muslimanskoj revoluciji”, grupi koja je pretila Parkeru i Stounu, kroz pesmu poručio: “Je**** se!“.


http://www.b92.net/info/vesti/..._category=78&nav_id=427403


:)
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-78-30-132-230.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: South Park censorship27.04.2010. u 21:27 - pre 170 meseci
hmmm... u poslednjoj epki na tabli pise "ne pricam francuski" (na francuskom,naravno)

edit: izgleda ima 2 verzije
Citat:
Chalkboard "South Park—we'd stand beside you if we weren't so scared"
or "Je ne suis pas français"


[Ovu poruku je menjao Horvat dana 27.04.2010. u 22:44 GMT+1]
 
Odgovor na temu

AMD guy
Miroslav
.NET developer

AMD guy
Član broj: 128930
Poruke: 1007

Sajt: www.its.edu.rs


+38 Profil

icon Re: South Park censorship28.04.2010. u 15:01 - pre 170 meseci


Original je uklonjen.



Everybody draw mohammed day


[Ovu poruku je menjao AMD guy dana 28.04.2010. u 16:16 GMT+1]
http://i.imgur.com/V3feW.jpg
http://on.wsj.com/H9yjz6 -- India Graduates Millions, but Too Few Are Fit to Hire
 
Odgovor na temu

Pljuc na vladu i partije

Član broj: 252723
Poruke: 2
*.adsl-a-7.sezampro.rs.



+1 Profil

icon Re: South Park censorship29.04.2010. u 21:40 - pre 170 meseci
Citat:
Horvat: hmmm... u poslednjoj epki na tabli pise "ne pricam francuski" (na francuskom,naravno)]


Nije. "Je ne suis pas français" znači "Nisam francuz". (A "Je ne parle pas français" znači "Ne pričam francuski")
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-78-30-132-230.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: South Park censorship29.04.2010. u 21:43 - pre 170 meseci
hvala na ispravci
 
Odgovor na temu

barakuda111

Član broj: 122532
Poruke: 180
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+32 Profil

icon Re: South Park censorship01.05.2010. u 07:32 - pre 170 meseci
http://www.youtube.com/watch?v...os=WxEwEIGyurk&feature=sub

South Park vs Islam II (Viacom's Revenge)
Ljubav, mir & sir
 
Odgovor na temu

MilojkoPetrovic

Član broj: 244137
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+7 Profil

icon Re: South Park censorship02.05.2010. u 19:27 - pre 170 meseci
Sve se plasim da su Muslimani krivi za sve, da, da.
Amerika stalno fura tu pricu sa multikulturalnom drustvu, kako svi imaju ista prava i sl, a onda ovamo ih vredjaju javno. Sorry, ali to ne moze tako. Znali su da su Muslimani malo zatucani pa su ih opet primili, i sad im djavo kriv.
Kaze neko, "Mala deca veruju u deda mraza". Da, da! A velika deca veruju u demokratiju! :D
Samo sto maloj deci roditelji u 7-8oj godini kazu da deda mraz ne postoji, a ovi liberali veruju dok su zivi!

South Park je ok serija, i lepo je sve to, "sloboda govora", ali je ne bi voleo da vidim da ismevaju Svetog Savu!
Ili zamisli sad epizodu, kao Srbi se pojavljuju, prikazani kao stoka najgora, ne bi nam bilo svejedno.
Verski fundamentalizam je samo reakcija na liberalizam, koji je mnogima samo izgovor da se neodgovorno ponasaju i onda kao, "sloboda govora", "demokratija"....
Deda Mraz zvani demokratija je odavno riknuo!
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: South Park censorship02.05.2010. u 19:57 - pre 170 meseci
To je ona priča - što se više ljutiš više te zezaju :D
 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Srđan Pavlović
Član broj: 139340
Poruke: 5571
77.46.145.*

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: South Park censorship02.05.2010. u 20:18 - pre 170 meseci
@Milojko, poenta je da niko ne bi smeo da bude nasilan prema nekome ko zbija sale, na bilo koji racun.

Evo recimo, ja bih mogao da kazem da su meni sve te price oko svih religija uvredljive, ja sam ateista,
te price vredjaju moj zdrav razum i naucni pogled na svet, imam i ja pravo da budem uvredjen, i zato
svako ko pominje bilo kakvu religiju, vredja mene i ja zahtevam da se prekinu te price o religiji jer cu
da postanem nasilan i pretim tamo nekom smrcu.

Kakva gomila gluposti. Neko ce meni da zabrani cemu cu da se smejem. Ma @*$%_)(@#$...
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: South Park censorship02.05.2010. u 20:34 - pre 170 meseci
Sta bi tek Bono i Fil Kolins trebali reci :D
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7173 Profil

icon Re: South Park censorship02.05.2010. u 20:38 - pre 170 meseci
Citat:
MilojkoPetrovic
Kaze neko, "Mala deca veruju u deda mraza". Da, da! A velika deca veruju u demokratiju! :D
Samo sto maloj deci roditelji u 7-8oj godini kazu da deda mraz ne postoji, a ovi liberali veruju dok su zivi!


Demokratije ima u drustvima koja su se izborila za nju. To sto je za neke druge drzave to samo pusti "deda mraz" san je samo njihov problem.

I zato treba ovakve stvari pustati - cisto kako se ne bi zaboravilo o cemu se tacno radi. A one sto bi da prete i ubijaju na robiju, gde im je i mesto - ili na robiju, ili poslati nazad u pustinju gde ubijaju devojke "zbog casti familije" ako slucajno slede svoje osnovne prirodne nagone.

Citat:

a onda ovamo ih vredjaju javno.


Koje bre vredjanje? Nactati nekog lika i nazvati ga Muhamed je vredjanje?

BUUUU HUUU... nek idu kolektivno kod psihijatra da im objasni da se zbog toga nije normalno vredjati.

Citat:

South Park je ok serija, i lepo je sve to, "sloboda govora", ali je ne bi voleo da vidim da ismevaju Svetog Savu!
Ili zamisli sad epizodu, kao Srbi se pojavljuju, prikazani kao stoka najgora, ne bi nam bilo svejedno.


Pa sta ako neko ismeva Svetog Savu?

OK, mozda nekome to nije lepo - ali boze moj, to je fakat zivota, nece sve biti lepo svima.

Jedno je biti ljud, ne voleti to sto neko drugi radi - a pretiti ubistvom je sasvim druga stvar.

Sta sad, treba ko zivotinje da skacemo i da ubijamo za sve sto nam se ne svidja. Ili da se oblacimo u carsave i spaljujemo ambasade svaki put kada se nesto pojavi na TV-u sto nam smeta?

MOZE - ali u pustinji. Gde treba poslati sve ove sto bi da prete.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

anakin14

Član broj: 73683
Poruke: 862
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+136 Profil

icon Re: South Park censorship02.05.2010. u 20:54 - pre 170 meseci
Citat:
Sve se plasim da su Muslimani krivi za sve, da, da.
Amerika stalno fura tu pricu sa multikulturalnom drustvu, kako svi imaju ista prava i sl, a onda ovamo ih vredjaju javno. Sorry, ali to ne moze tako. Znali su da su Muslimani malo zatucani pa su ih opet primili, i sad im djavo kriv.
Kaze neko, "Mala deca veruju u deda mraza". Da, da! A velika deca veruju u demokratiju! :D
Samo sto maloj deci roditelji u 7-8oj godini kazu da deda mraz ne postoji, a ovi liberali veruju dok su zivi!

South Park je ok serija, i lepo je sve to, "sloboda govora", ali je ne bi voleo da vidim da ismevaju Svetog Savu!
Ili zamisli sad epizodu, kao Srbi se pojavljuju, prikazani kao stoka najgora, ne bi nam bilo svejedno.
Verski fundamentalizam je samo reakcija na liberalizam, koji je mnogima samo izgovor da se neodgovorno ponasaju i onda kao, "sloboda govora", "demokratija"....
Deda Mraz zvani demokratija je odavno riknuo!


koja gomila gluposti jbt. Kakve veze ima demokratija bre???? Pa i imaju svi prava, ko krsi prava muslimana vredjanjem muhameda>
Jer ja krsim prava vernika ako ima kazem jebbbbbbo vas i patrijarh i papa i sveti sava i isus i muhamed i buda i svi ostali degenerci iz verskog pozorista... CIJA SAM JA PRAVA UGROZIO? mogu se ugroziti samo moja prava ako mi neko kaze DA NE SMEM DA VREDJAM. moje pravo da vredjam koga hocu, ako mu se nesvidja nek se zali upravi vodovoda.

demokratija dalje NEMA VEZE SA SLOBODOM GOVORA. u americi i nije niti je ikada postojala DEMOKRATIJA vec OLIGARHIJA. ali lemminzi neznaju nista i mesaju babe i zabe i onda im je sve sto nevalja nedemokratski. Verski fundametalizam je reakcija na LOW IQ ljudi a ne na liberalizam.
 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Srđan Pavlović
Član broj: 139340
Poruke: 5571
77.46.145.*

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: South Park censorship02.05.2010. u 21:38 - pre 170 meseci
@Dimkovicu, ta tvoja slika sa profila sa isturenim
prstom napred i sa plavom majicom na crvene strafte
(uzasno uvredljiva kombinacija) vredja moja verska
osecanja i moj sistem vrednosti.

Pripremi se za gorku smrt!
 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Srđan Pavlović
Član broj: 139340
Poruke: 5571
77.46.145.*

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: South Park censorship02.05.2010. u 21:51 - pre 170 meseci
http://www.youtube.com/watch?v=WSVU-8X8T7U&feature=related
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

barakuda111

Član broj: 122532
Poruke: 180
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+32 Profil

icon Re: South Park censorship03.05.2010. u 07:30 - pre 170 meseci
http://www.youtube.com/watch?v...os=at1zn6q2q8o&feature=sub

http://www.youtube.com/watch?v...os=zPOEb3YdCAE&feature=sub
Ljubav, mir & sir
 
Odgovor na temu

MilojkoPetrovic

Član broj: 244137
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+7 Profil

icon Re: South Park censorship03.05.2010. u 12:57 - pre 170 meseci
Ma naravno da ne opravdavam pretnje i ubijanje, ali alo.... to su ludaci, monstrumi, ne mos ti njemu "Pa ovaj znate, demokratija, civilizacija"
Jok, bole njega uvo, on ce rokne nekoga bez problema. Ne mozes ti njih da civilizujes, mozda za par generacija zivljenja u USA bice bolji ali ovo sad....
Oni zive na teritoriji SAD, ima ih dosta, mnogo su ludi i opasni, i Ameri su svesni toga. Zato je dobro sto su ovo cenzurisali. Sta, treba neka budala da aktivira bombu u metrou, zato sto neko nije hteo da skloni Muhameda iz crtaca.
Lepo je sve to, demokratija, sloboda govora, ali treba biti realan, i pre svega odgovoran.
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: South Park censorship03.05.2010. u 13:04 - pre 170 meseci
Nista cenzura.
Napraviti jos dve epizode.

Te sto prete poslati na robiju i tamo objasnjavati da su se zaleteli.
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-78-30-132-230.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: South Park censorship03.05.2010. u 13:16 - pre 170 meseci
@milojko, a ovaj,sta treba da im urade?
da ih puste tako da budu "ludi"?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: South Park censorship

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8

[ Pregleda: 35028 | Odgovora: 145 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.