Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

BBC did it again

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: BBC did it again

Strane: 1 2

[ Pregleda: 9108 | Odgovora: 34 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

staticInt

Član broj: 66101
Poruke: 485
*.dynamic.sbb.rs.



+43 Profil

icon BBC did it again26.04.2010. u 18:02 - pre 169 meseci
http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/8643362.stm

Kad deca pokusavaju da se bave politikom :)
 
Odgovor na temu

burex
Software developer
Iterro
46°05'N 19°39'E

Član broj: 24964
Poruke: 987
*.adsl.eunet.rs.



+679 Profil

icon Re: BBC did it again26.04.2010. u 18:48 - pre 169 meseci
Obe strane su u suštini prenapaljeni klinci, samo što je ovaj drugi (iz Obraza) punoletan i spreman je da bije neistomišljenike... zbog toga nekako više podržavam geeka sa naočarima i gej frizurom. Kada malo bolje razmislim, samo bi retard bio u stanju da preti klincu od 12 godina smrću...
A man is smart. People are stupid.
 
Odgovor na temu

vidan kv
Pavlovic Vidosav
Autoservis Srbo,vlasnik
Kraljevo

Član broj: 59792
Poruke: 1632
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+115 Profil

icon Re: BBC did it again26.04.2010. u 19:17 - pre 169 meseci
.........po meni su tu najveći retardi roditelji tog klinca......klinac od 12 godina se bori za ljudska prava.....koliko god to imponovalao roditeljima ipak mi se čini normalnije da dete tog uzrasta pika fuzbal,tera bajk,druži se sa svojim vršnjacima........priča na BBC je kao i uvek veoma pretenciozno urađena i ima prizvuk na 90-te...što je to još uvek tako većim delom smo i sami krivi........a Obraz?.....paaaaaa......pozzz!
....ο τολμών νικα!
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
*.dip.t-dialin.net.



+7169 Profil

icon Re: BBC did it again26.04.2010. u 19:28 - pre 169 meseci
Ja ne vidim ama bas nikakav problem u BBC prici.

Fakat da je jedno dete dobilo policijsku zastitu je i te kako "newsworthy" - ne vidja se to svaki dan bogme ni na nivou cele zemaljske kugle, a kamo li Evrope. A i cela ta prica je dovoljno uvrnuta - mislim cime se to dete bavi, i samo zbog toga bi privuklo medije i dobilo svojih 5 minuta. Tesko da je neko tu pricu radio zato sto je iz Srbije, vec zato sto je bizarna i sto je ucesnik te price dete od 12 godina.

Ova vest bi bila objavljena bez obzira na zemlju u kojoj se to desilo. Takodje, gomila zemalja ima probleme sa ekstremistima.

Ne vidim ni nesto sto nije tacno u celoj reportazi. Jedini deo gde se pominje Srbija "uopsteno" je kada se konstatuje da u Srbiji potoji jak anti-zapadni sentiment i da tinja sukob izmedju 2 prilicno razlicite opcije (pro-zapadne i anti-zapadne). Da nije mozda laz da u Srbiji vlada jak anti-zapadni sentiment? Boga mi vlada i te kako i to nije nikakva novost ili stvar zbog koje bi se trebalo praviti zacudjenim. Ista stvar i za sukob izmedju 2 prilicno razlicite opcije... nista netacno.

Koliko vidim ama bas sve je tacno i niko nije "predstavio Srbiju u losem svetlu" ili nesto tako.

Sasvim realna reportaza - e sad, to sto nekima sve sto nisu cvetici i nasmejana lica predstavlja "blacenje Srbije" je sasvim druga stvar.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
87.250.50.*



+744 Profil

icon Re: BBC did it again26.04.2010. u 19:34 - pre 169 meseci
Ma naravno da nije... postavlja se pitanje u izboru tema koje se BBC-ju nalaze zanimljivim a sa ovog podrucja. Cudo, ali retko kad je neka pozitivna prica u pitanju... cudo...
(kao sto i cenzura na ES izgleda radi kako treba, pa kad nekome smetaju komentari on ih lepo obrishe, pufff :), valjda mu to jaca ego)

Ukucaj Serb u njihov search na site-u pa pogledaj koliko je kakvih vesti preneto iz ovih krajeva, na koji nacin.
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: BBC did it again26.04.2010. u 19:35 - pre 169 meseci
Meni je super da se klinja time bavi.
Ima klinaca koji su jednostavno talenti za nesto i ne mora svako da "pika loptu" - ima i taj mizeran broj vanzemaljaca na nivou statisticke greske koji ide ispred onog sto se od njega ocekuje.

E sad, nisam ispratio kvalitet toga sta je uradio, pa ni ne znam je l' i on jedan od tih vanzemaljaca, ali ako jeste i nadje se neki dziber da mu preti - pa taj nije normalan.
Ali ako je to bio to seljace iz Obraza, onda se ne cudim.

I naslov mi nema neku negativnu crtu o Srbima.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
*.dip.t-dialin.net.



+7169 Profil

icon Re: BBC did it again26.04.2010. u 19:38 - pre 169 meseci
Pa ako se uzme u obzir koliko sr*nja ima nije ni cudo - ni domaci mediji (svi) nisu mnogo bolji, generalno su vesti negativne i stalno nekakvi problemi i tenzije.

Ne vidim kako ocekivati od nekog medija koji jos nije ni iz te zemlje da prenosi nesto bolje, kada je "digest" vesti generalno vrlo depresivan.

Citat:

I naslov mi nema neku negativnu crtu o Srbima.


Ma da, svi smo mi "Serb boy"... znaci kada vesti kazu nesto o "Osoba XYZ nacionalnosti... (nesto negativno)" to je "negativna crta" o celoj naciji...

Ja to nekako ne dozivljavam tako.

Kako si ti pronasao "negativnu crtu o Srbima" iz naslova "Serb boy's pro-American blog leads to threats" ?

U naslovu nema ama bas nikakve kvalifikacije tog tipa, a u reportazi se kaze da su mu pretili EKSTREMISTI a ne "Srbija". Pa dalje kazu i da postoji sukob izmedju pro-zapadne i anti-zapadne opcije u Srbiji - opet, to implicira da je apsolutno nemoguce da ga je "Srbija" napala.


DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

maliradojca

Član broj: 55393
Poruke: 242
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+132 Profil

icon Re: BBC did it again26.04.2010. u 20:10 - pre 169 meseci
Klinja je pravi Hari Proter, a i keva mi deluje malo cudno.
Verujem da klinja radio ono sto misle roditelji, jer sta moze on sa 12 godina da zna o politici.
Ovo mi lici na zlostavljanje deteta, kao oni sto su doveli decu pored groba na rahmetli Milosevica sahranu.
 
Odgovor na temu

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6275

Sajt: pedja.supurovic.net


+1570 Profil

icon Re: BBC did it again26.04.2010. u 21:50 - pre 169 meseci
Gledao sam njegov blog i jedini utisak je da mi je zao tog deteta, sta od njega napravise roditelji.
 
Odgovor na temu

staticInt

Član broj: 66101
Poruke: 485
*.dynamic.sbb.rs.



+43 Profil

icon Re: BBC did it again26.04.2010. u 23:15 - pre 169 meseci
Ivane uopste nije problem u reportazi problem je u roditeljima ovog deteta koga su bez ikakve zastite gurnuli da zastupa odredjene stavove do kojih dete uopste samo nije doslo vec su mu usadjeni, ja sam inace imao priliku da procitam sta je (pre)pisao u knjizi i ta knjiga je vise istorijska citanka nego ozbiljna politicka knjiga.
Neozbiljno je da se deca bave politikom, za pisanje ozbiljnih politickih tekstova potrebno je mnogo iskustva i mnogo rada na toj temi, ja koji pratim politiku i kome je fakultet usko vezan za politiku ne bih mogao da se drznem da pisem neke visoko-politicke tekstove iako zasigurno imam vise znanja i iskustva u toj oblasti. Svakako jako je lepo da se dete interesuje za nesto pa jos da izdaje za to i knjige ali je svakako neozbiljno da se ovako karakterise, inace taj mali se zalaze za nezavisnost KiM, nebitno kakav je to stav bitno je da se time krsi ustav ove zemlje, mislim da je to izazvalo najvise negodovanja ljudi oko njega...

Edit: inace nije tacno da je dobio policijsku zastitu ja proverio, policija ce samo da proveri pretnje :)
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: BBC did it again26.04.2010. u 23:19 - pre 169 meseci
Treba se na vreme pozicionirati i zauzeti mesto u stranci... nikad nije prerano.
 
Odgovor na temu

staticInt

Član broj: 66101
Poruke: 485
*.dynamic.sbb.rs.



+43 Profil

icon Re: BBC did it again26.04.2010. u 23:33 - pre 169 meseci
Istina verovatno su roditelji provalili da je jedini nacin da se iskobeljaju iz teske materijalne situacije politika pa ako su vec oni propustili voz daj da dete ne ostane da kuburi :) svakako mi je zao kad dete postane lutka roditeljskih ambicija.
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.dynamic.sbb.rs.



+6455 Profil

icon Re: BBC did it again26.04.2010. u 23:43 - pre 169 meseci
Jadno dete...
 
Odgovor na temu

HeYoo

Član broj: 72595
Poruke: 491



+1017 Profil

icon Re: BBC did it again27.04.2010. u 01:48 - pre 169 meseci
Taj video je najcrnja propaganda i zloupotreba tog klinca. Jasno je da te stvari prevazilaze kapacitete dvanaestogodisnjeg deteta i da neko stoji iza njega. U svakom slucaju lose za njega.
Nemam nista protiv da bilo ko iznosi politicke stavove ali koristiti decu za to je jako jadno. Sto se tice etike BBC... uopste ne iznenadjuje. Poznato je kako su aktivno ucestvovali u uterivanju straha kad je trebalo napasti Irak ili opravdati bilo koji konflikt u koji je Britanija direktno ili indirektno ucestvovala. Mozda im je izvestavanje realnije sto se tice unutrasnjih pitanja(zbog kritike javnosti) ali sto se tice spoljne politike verno prate odluke vrhuske cak i za relativno beznacajne regione (ovo npr). Sloboda medija je uostalom kao i demokratija prazna fraza. Staljin je to radio batinom, a ovi sargarepom.
Za onog idiota iz obraza ne vredi trositi reci.
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: BBC did it again27.04.2010. u 14:17 - pre 169 meseci
Jao sad sam izguglao malog, pa ja mislio on nesto se interesuje za istoriju - kad on kao da je ispao iz laboratorije Saci i Sacija za politicku korektnost.

U njegovom slucaju, bolje da je pikao fucu.
 
Odgovor na temu

Izvoljski

Član broj: 254951
Poruke: 102
..5-r.retail.telecomitalia.it.



+43 Profil

icon Re: BBC did it again27.04.2010. u 16:16 - pre 169 meseci
Citat:
Ja ne vidim ama bas nikakav problem u BBC prici.


Ni ja. BBC je moja omiljena TV, uvek pazljivo ih slusajuci, uspevam da otkrijem sta je istina. Plus, to je pravi nacin da vidite pravo lice Engleza.
 
Odgovor na temu

anakin14

Član broj: 73683
Poruke: 862
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+133 Profil

icon Re: BBC did it again05.05.2010. u 21:19 - pre 169 meseci
Citat:
MilojkoPetrovicSvaka cast klincu. 12 godina, prva knjiga.
Samo sto je to zasta se bori bajka. Ne mogu da verujem da je toliko brainwashed da podrzava Amere, mora da su mu roditelji neka ideoloski podobna gamad, cime oni truju decka.
Al ul je on, skontace sta je realnost kad malo izadje iz sobe.
Cita Obamu, jao... Keva i cale su mu neki liberali-mekusci to je taj fazon. Pametan decko, al bolesni roditelji.


proguglaj malo pre nego sto lupis takvu glupost. Koji bre klinac, koje bre knjige...

evo recimo ovo je ON napisao...

Citat:
Šta se to nalazi istočno od raja?

Decenijama unazad Rusija je pokušavala da instalira svoju šovinističku, okupacionu vlast. Prvenstveno u Kraljevini Srbiji, zatim u Kraljevini Srba, Hrvata i Slovenaca, Kraljevini Jugoslaviji, Demokratskoj Federativnoj Jugoslaviji, Federativnoj narodnoj Republici Jugoslaviji, Socijalisitčkoj Federativnoj Republici Jugoslaviji, Saveznoj Republici Jugoslaviji, Srbiji i Crnoj Gori, i najzad – u Republici Srbiji. U skorije vreme takve persone su poznate pod imenima Slobodan Milošević, Vojislav Šešelj i Vojislav Koštunica. S jedne strane imamo “baćuške” iz Moskve, a sa druge NATO “zločince”.
Hajde, da sagledamo, objektivno, ko je zločinac, a ko “baćuška”. Obavezni vojni rok u Rusiji traje dve godine, odnosno 24 meseca i pritom čak i prvi čin iznad tebe ima puno pravo da te tuče i maltretira, bez ikakvih sankcija od strane nadležnih. Rusija je danas, navodno, “demorkatska zemlja”. Sagledajmo i tu famoznu “rusku demokratiju”. Kako je moguće da čak i u regijama gde rusku vlast apsolutna većina prezire, mrzi i ne podnosi, te je više puta organizovala bezuspešne ustanke i revolucije protiv totalitarne vlasti sa sedištem u Moskvi, kao što je npr. bilo u Čečeniji, kako je moguće da Putin i njegova “Jedinstvena Rusija” osvoje više od 90% glasača? Mislim da je i suvišno pominjati razne pretnje opozicionim snagama (sem naravno onoj opoziciji sagrađenoj od strane režima), i prisećati se onih modrica koje je Gari Kasparov dobio od policijskog pendreka.
To je “ruska demokratija”. A sada sa “ruske demokratije” prelazimo na to famozno “vekovno bratstvo” i “prijateljstvo” koje imamo sa ruskim narodom. Nagradno pitanje: šta su nam Rusi dobro doneli? Objektivno, u celokupnoj istoriji srpskog naroda – ništa. Apsolutno ništa.
A šta nam je Evropa dobro donela? – Nabrajanje bi potrajalo, ali hajde, potrudiću se.
Počinjemo 1217. godine, kada je rimski papa miropomazovao kralja Stefana prvovenačnog i kada je tim činom srpska država dobila međunarodno priznanje i visoku reputaciju među svim evropskim kraljevinama. Bio je to prvi put kada nam je Evropa pomogla, ali to se nastavlja 1878, kada smo na Berlinskom kongresu, upravo uz pomoć evropskih monarhija, dobili nezavisnost i samostalnost, te slobodu od turskog okupatora.
Ko je prvi stao na našu stranu da nas zaštiti od austro–ugarskog terora 1914. godine? – Pa Ujedinjeno Kraljevstvo, Francuska i sve te moćne evropske države, koje su branile pravdu, slobodu i mir. Ko je odbio nemački ultimatum 1914. do Belgije, koja nije želela da pruži utočište koljačima koji će harati po Srbiji, ubijajući nedužne. I ako su tokom celog Prvog svetskog rata glumili prijatelje i zaštitnike, Rusi se srpskoj granici nisu ni približili tokom sve četiri godine rata, od juna 1914. do novembra 1918. godine.
Kada je knez Pavle potpisivao ugovor sa Hitlerom, Sovjetski savez je bio na strani nacista, i dve godine ranije, 1939, sovjetski vojnici su rame uz rame sa nacistima, klali, mučili, harali i ubijali po Poljskoj i u ime vlasti u Moskvi terorisali celu Evropu. Hitler je tada pronicljivo shvatio da od njegovog osvajanja sveta neće biti ništa ako se drži Sovjetskog saveza, predvođenog tradicionalnom, ruskom iredentističkom politikom, koju vode od kada je njihova zemlja nastala, samo u svrhu teritorijalnog eksapnzionizma.
Oktobar 1944. – o kakvom oslobođenju mi govorimo? O silovanju nevinih Beograđanki, o teroru nad čitavom Srbijom, o pljačkama i masakrima, jednakim nacističkim. Naredne godine Drugi svetski rat se završava zahvaljujući spremnoj savezničkoj intervenicji nad japanskim fašistima, koji su neumorno potapali američke i australijske brodove i rušili avione pod istim tim barjacima. Čim se Japan predao, SAD su prestale bitku i povukle svoje vojnike nazad u rodnu Ameriku.
U Evropi se dešavao mnogo gori, krvaviji i brutalniji horor, kada su razjarene ruske zveri upale u Nemačku. Zemlja je razorena i uništena do temelja, a njeni građani su podeljeni. S jedne strane Zapadna Nemačka, zemlja koja se i ekonomski i društveno razvijala, primer demokratske države u kojoj se ljudska prava maksimalno poštuju i štite, te ih garantuju i zakon i vlast. S druge strane, Istočna Nemačka je bila pakao u kom je volja miliona nezadovoljnih građana bila zanemarivana, dok je sve što kaže jedan čovek, veliki lider, bilo odmah izvršavano bez ikakvog spora ili primedbe. Strahote ruskog totalitarizma širile su se svuda po Evropi, a kada je trebalo da dopru do Jugoslavije i kada je Staljin želeo da okupira našu teritoriju, te od nje napravi još jednu tiraniju potčinjenu Sovjetima, ovdašnja vlast, predvođena Josipom Brozom Titom, odlučno je rekla NE kolonijalizaciji jugoslovenske države. Tada, ’48. na ’49, Srbija je počela da se približava Americi.
Tako je potrajalo do tog kobnog 4. maja 1980, kada je umrla jugoslovenska država, kada je umrla poslednja nada za slogom, bratstvom i jedinstvom. Naredne, 1981, vlast u Beogradu počela je represiju nad albanskim stanovništvom na Kosovu, a 1986. vlasti se domogao najveći tiranin u istoriji Srbije, te najveći izdajnik i neprijatelj kog je srpski narod ikada imao, Slobodan Milošević. Milošević će novembra 1988, na Ušću, objaviti da je za rat spreman, a u jednom danu, 25. juna 1991, objaviće rat dveju državama, Hrvatskoj i Sloveniji. Odmah je bilo jasno da je njegova SPS napravljena po modelu Žjuganovovog KPRF–a. 1992.
Srbija će upasti u rat sa Bosnom i Hercegovinom, i za vreme njega počiniti najmorbidniji i najkrvaviji masakr u Evropi još od Drugog svetskog rata. A ko je počinio taj strašni masakr u Drugom svetskom ratu? – Pa, naravno, “baćuške” u Poljskoj u toj famoznoj kostinskoj šumi, gde su ovi “plemeniti”, “hrabri” i “časni” borci uništili oko 22.000 života, skoro tri puta više nego broj srebreničkih žrtava. Strašno krvoproliće među južnoslovenskom braćom završiće upravo Sjedinjene Američke Države, uz podršku evropskih zemalja, prvo u Dejtonu 21. novembra 1995, a zatim i svečano u Parizu 14. decembra iste godine. Hrvatska je nastavila sa svojim razvojem, počevši da gradi sopstveni, nacionalni suverenitet. Slovenija je postala ekonomski najstabilnija od bivših jugoslovenskih zemalja i 2004. ona će postati član EU i NATO. Bosna i Hercegovina nastaviće da postoji na teritoriji Balkana, u miru i sigurnosti. A Savezna republika Jugoslavija 1996. upašće u novi konflikt, na Kosovu, protiv apsolutno većinskog stanovništva u tadašnjoj južnoj pokrajini. Dve godine kasnije, konflikt će prerasti u morbidno krvoproliće i žrtve će naglo početi da rastu. 1999. Srbija će postati prva zemlja u istoriji koju je NATO bio prinuđen da bombarduje, nakon što je po ko zna koji put odbila da potpiše mirovni sporazum, koji joj je garantovao pun i nesporivi suverenitet i integritet.
SRJ je u inat međunarodnoj zajednici progon i represiju nad albanskim stanovništvom na Kosovu činila još krvavijom i brutalnijom, te je 24. marta 1999. godine NATO počeo interveniciju nad Jugoslavijom, koja će se završiti 9. juna iste godine, potpisivanjem Kumanovskog sporazuma. 5. oktobra 2000, Srbija će krenuti ka Zapadu i Evropi, doduše sa čitavom decenijom zakašnjenja. Ipak, vrlo brzo i taj novi “demokratski” režim u Srbiji biće razotkriven. Nakon što je dr Zoran Đinđić, poslednja nada srpskog naroda i srpske države, ubijen u atentatu na naciju i demokratiju, rusofil Koštunica je ruku pod ruku sa šovinistima iz raznih stranaka formirao razne koalicije i manipulisao kosovskom krizom, kako bi stekao izborne poene, a Srbiju udaljio od prosperiteta i napretka, te je približio “ruskoj demokratiji”. 2006. Crna Gora je proglasila nezavisnost, a 2008. isto je učinilo i Kosovo. Samo je pitanje vremena kada će svaka pokrajina ove zemlje da je napusti i krene putem sigurnosti, ekonomskog i društvenog razvoja, te se odalji od bede i tiranije.

Srbijo – vreme je da izabereš!




a procitajte i njegove komentare (ili nekoga ko se potpisao kao on) : http://www.parapsihopatologija...2&showtopic=11175&st=0


a evo ga verovatno i glavni krivac cele ove gluposti...


Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Igor Gajic

Član broj: 93194
Poruke: 747
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+987 Profil

icon Re: BBC did it again05.05.2010. u 21:25 - pre 169 meseci
Decko je jako nacitan, a njegova elokvencija daleko prevazilazi okvire njegovog obrazovanja. Poznavanje istorije mu samo sluzi na cast. Svoje slobodno vreme koristi da cita knjige o svetskim liderima i da kontemplira o buducnosti nase drzave.

Nije nego.
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: BBC did it again05.05.2010. u 21:29 - pre 169 meseci
Ovaj deo je najjaci -
Citat:
Oktobar 1944. – o kakvom oslobođenju mi govorimo? O silovanju nevinih Beograđanki, o teroru nad čitavom Srbijom, o pljačkama i masakrima, jednakim nacističkim. Naredne godine Drugi svetski rat se završava zahvaljujući spremnoj savezničkoj intervenicji nad japanskim fašistima, koji su neumorno potapali američke i australijske brodove i rušili avione pod istim tim barjacima. Čim se Japan predao, SAD su prestale bitku i povukle svoje vojnike nazad u rodnu Ameriku.


Ovamo Rusi satrli Beograd kao nacisti, a onamo Ameri su otisli cim se Japan predao.
Izmedju je samo zaboravio da spomene 40 kilotona TNTa.
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
87.250.50.*



+744 Profil

icon Re: BBC did it again05.05.2010. u 22:37 - pre 169 meseci
Meni je samo cudno sto ima onih koji ove brabonjke tkz. "progrsivne misli" smatraju pravim biserima i apsolutnom istinom... ovo je zalosno i toliko usko i prizemno, da se se ustvari radi o istim idijotima protiv kojih su ovakvi likovi skoro uvek, tj. extremizam i zatupljenost samo otisla u drugu krajnost. Istorija i rezon, kao i mogucnost prihvatanja argumentacije koja ide u suprot tvom licnom stavu, je za njih nemoguca. Najbolje je sto sami za sebe misle da su jako "pametni i napredni"... smehoteka.

Sto bi rekao Clint Eastwood:
Citat:
Extremism is so easy. You`ve got your position, and that`s it. It doesn`t take much thought. And when you go far enough to the right you meet the same idiots coming around from the left.


 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: BBC did it again

Strane: 1 2

[ Pregleda: 9108 | Odgovora: 34 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.