Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako od Pančeva do Niša

elitemadzone.org :: MadZone :: Kako od Pančeva do Niša

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7424 | Odgovora: 29 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kamicak

Član broj: 38051
Poruke: 630
*.ptt.rs.



+156 Profil

icon Kako od Pančeva do Niša12.05.2010. u 14:27 - pre 169 meseci
Molio bih da mi neko napiše kako je najbrže i najjednostavnije kolima (kojim ulicama), doći od Pančevačkog mosta do auto-puta za Niš,
Hvala unapred
Pozdrav
 
Odgovor na temu

Suns

Član broj: 240388
Poruke: 375
*.dynamic.sbb.rs.



+39 Profil

icon Re: Kako od Pančeva do Niša12.05.2010. u 14:28 - pre 169 meseci
Yahoo maps, Google Maps, GPS, autokarta, planplus...

Svaki od tih rešenja ti je brži od postavljanja pitanja na forumu
 
Odgovor na temu

Majstor_Pućko

Član broj: 176794
Poruke: 513
*.dynamic.sbb.rs.



+4 Profil

icon Re: Kako od Pančeva do Niša12.05.2010. u 14:30 - pre 169 meseci
Ako baš iz Pančeva ideš za Niš, najbolje ti je prema Kovinu, pa da pređeš Dunav kod Smedereva, tu se uključiš na Autoput i pravac Niš, izbegao si gužvu u BG a i uštedeo si na putarini ;)

Citat:
Yahoo maps, Google Maps, GPS, autokarta, planplus...

To isti onaj Google Maps koji mi kaže da je najbliži i najbolji put od BG do Beča preko Temišvara? Ili do Soluna preko Sofije? :D

bolje je biti malo lud nego malo pametan
 
Odgovor na temu

barakuda111

Član broj: 122532
Poruke: 180
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+32 Profil

icon Re: Kako od Pančeva do Niša12.05.2010. u 14:33 - pre 169 meseci
Google Maps link

Klikni u gornjem desnom uglu na Satellite da vidis sliku sa satelita. Lakse je za orijentisanje.
Ljubav, mir & sir
 
Odgovor na temu

Suns

Član broj: 240388
Poruke: 375
*.dynamic.sbb.rs.



+39 Profil

icon Re: Kako od Pančeva do Niša12.05.2010. u 14:37 - pre 169 meseci
Citat:
Majstor_Pućko: To isti onaj Google Maps koji mi kaže da je najbliži i najbolji put od BG do Beča preko Temišvara? Ili do Soluna preko Sofije?


Ja takvih "Bug-ova" nikada nisam imao, ne znam šta si ti tražio i ukucavao, možda si ukucao razgledanje balkana i Evrope do Beča
 
Odgovor na temu

madamov
Milan Adamov
vlasnik
Adamov Konsultacije d.o.o.
Beograd, Srbija

SuperModerator
Član broj: 21939
Poruke: 4414
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.adamov.rs


+138 Profil

icon Re: Kako od Pančeva do Niša12.05.2010. u 14:41 - pre 169 meseci
Bolje idi na Kovin, dok prođeš kroz Beograd već si izašao iz Smedereva.

Ako baš moraš za Beograd, s obzirom da je Bulevar prekopan umesto na Bogosloviju i Ruzveltovu, pa Dimitrija Tucovića i Batutovu, idi sa mosta desno u 29. novembra, pa od Cvijićeve i u nju levo, onda odmah desno u Takovsku i samo pravo do Mostara na autoput. To je i lakše za objasniti.
 Certified Trainer Mojave 101 macOS Support Essentials 10.14
http://www.adamov.co.rs http://milan.adamov.rs http://www.infinitum.rs
 
Odgovor na temu

Majstor_Pućko

Član broj: 176794
Poruke: 513
*.dynamic.sbb.rs.



+4 Profil

icon Re: Kako od Pančeva do Niša12.05.2010. u 14:43 - pre 169 meseci
Citat:
Suns: Ja takvih "Bug-ova" nikada nisam imao, ne znam šta si ti tražio i ukucavao, možda si ukucao razgledanje balkana i Evrope do Beča :D

http://img249.imageshack.us/img249/9650/43466931.jpg

A uputstva za Beč su popravili.....ali jeste bilo jedno vreme....
bolje je biti malo lud nego malo pametan
 
Odgovor na temu

Suns

Član broj: 240388
Poruke: 375
*.dynamic.sbb.rs.



+39 Profil

icon Re: Kako od Pančeva do Niša12.05.2010. u 14:49 - pre 169 meseci
I šta sada nije jasno tu za Grčku?
 
Odgovor na temu

Majstor_Pućko

Član broj: 176794
Poruke: 513
*.dynamic.sbb.rs.



+4 Profil

icon Re: Kako od Pančeva do Niša12.05.2010. u 14:52 - pre 169 meseci
Citat:
Suns: I šta sada nije jasno tu za Grčku?

Ništa, sve si već rekao, nema potrebe za daljom diskusijom :D
bolje je biti malo lud nego malo pametan
 
Odgovor na temu

kamicak

Član broj: 38051
Poruke: 630
*.ptt.rs.



+156 Profil

icon Re: Kako od Pančeva do Niša12.05.2010. u 15:20 - pre 169 meseci
Hvala na brzim odgovorima, zapravo ja putujem iz Zrenjanina za Niš, i pošto nikad nisam tuda prolazio mislio sam samo za pomoć oko Beograda tj od mosta do auto-puta, međutim ako mi predlažete da ne idem tuda nego nekim drugim putem vrlo rado ću poslušati Vaša iskustva,
a karte i google ne koristim jer tamo ne piše koja je ulica jednosmerna ili raskopana, bitnije mi je nečije konkretno iskustvo a mislim da toga ima dosta na ovom forumu.
pozdrav
 
Odgovor na temu

Suns

Član broj: 240388
Poruke: 375
*.dynamic.sbb.rs.



+39 Profil

icon Re: Kako od Pančeva do Niša12.05.2010. u 15:22 - pre 169 meseci
To što može i drugim putem ne znači da bi brže stigao

Možda su neki radovi u pitanju!
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Kako od Pančeva do Niša12.05.2010. u 15:24 - pre 169 meseci
Citat:
madamov: Ako baš moraš za Beograd, s obzirom da je Bulevar prekopan umesto na Bogosloviju i Ruzveltovu, pa Dimitrija Tucovića i Batutovu, idi sa mosta desno u 29. novembra, pa od Cvijićeve i u nju levo, onda odmah desno u Takovsku i samo pravo do Mostara na autoput. To je i lakše za objasniti.

+1 za preko kovina, jeste da je to regionalni put sa teskim kamionima ali je mnogo lakse nego rizikovati beograd. Sto se tice puta kroz beograd, najjednostavnije jeste kroz takovsku ali je dolazak do takovske problematican, skretanje levo u cvijicevu i van spiac ide sporo zbog propustanja saobracaja. Ja recimo uvek idem gornjim putem, dakle na kraju mosta desno, pa nizbrdo pored komnenovica, pa levo oko hale pionir (mitropolita petra valjda) i onda ima uslovno desno u jase prodanovica i pravo do takovske. Ima jedno levo skretanje ali se brzo prodje. Bez obzira na sve medjutim prica pada u vodu kad je spic, onda murija zatvori takovsku i preusmerava na druge ulice i onda mozes da se slikas, zaglavis se negde u 29.og ili slicno, dok se izvuces iz beograda preko kovina bi vec uveliko bio na autoputu negde kod batocine.
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Kako od Pančeva do Niša12.05.2010. u 15:28 - pre 169 meseci
Citat:
kamicak: Hvala na brzim odgovorima, zapravo ja putujem iz Zrenjanina za Niš,

Iz zrenjanina? Nemoj uopste da ides na Beograd, pravo na jug, negde kod ecke se odvoji za tomasevac i preko kovacice dodji u pancevo, cim sidjes sa nadvoznjaka u pancevu, uhvati put levo (to je magistralni put 24) i prati ga oko panceva dok ne naidjes na tablu za skretanje za kovin, posle toga pravac kovin i u kovinu na autoput.

PS: mozes i ispod ecke kod perleza da se odvojis levo pa da stignes u kovacicu preko farkazdina. Lpsi je malo put, al ja vise volem tomasevac, pravo jedno selo :)
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

madamov
Milan Adamov
vlasnik
Adamov Konsultacije d.o.o.
Beograd, Srbija

SuperModerator
Član broj: 21939
Poruke: 4414
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.adamov.rs


+138 Profil

icon Re: Kako od Pančeva do Niša12.05.2010. u 15:33 - pre 169 meseci
Citat:
kamicak: Hvala na brzim odgovorima, zapravo ja putujem iz Zrenjanina za Niš, i pošto nikad nisam tuda prolazio mislio sam samo za pomoć oko Beograda tj od mosta do auto-puta, međutim ako mi predlažete da ne idem tuda nego nekim drugim putem vrlo rado ću poslušati Vaša iskustva


Ako ideš iz Zrenjanina, onda idi pravo na Vršac, u stvari Alibunar, pa Kovin, možda je bolje nego na Pančevo.
 Certified Trainer Mojave 101 macOS Support Essentials 10.14
http://www.adamov.co.rs http://milan.adamov.rs http://www.infinitum.rs
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Kako od Pančeva do Niša12.05.2010. u 15:45 - pre 169 meseci
A google maps je bagovit itekako . Ej, pa ja sam mora da crtam magistralne puteve i ulice po pancevu sa jos par ortaka jer je celo pancevo bilo samo balon oko E70 Mogao sam komotno da prekinem E70 u jednoj tacki i da vizuelno nastavim nepovezan put i rutiranje bilo gde iz srbije za rumuniju bi bilo blokirano u pancevu i terao bi te navigator u neke obilaznice. Da ne pominjem da je mapmaker toolkit vise predvidjen americkom poimanju ulica i da em klasifikacija ne valjaa, em numerologija ne valja, em je veoma tesko napraviti putnu mapu da bude tacna jer google uopste ne voli kad jedna ulica ima dvadeset coskova i zove se drugacije izmedju svaka dva susedna coska jer to po njima nije jedan put vec dvadeset puteva. Koncept moderacije je isto smesan, nakon sto sam napravio 20ak km puteva i obavio dvadesetak brisanja korektivnih puteva mogao sam komotno da obrisem i pola autoputeva u srbiji bez ikakve blokade. Jednostavno google maps u srbiji je community work koji se od netacnosti "brani" dobrom voljom mapera, ne postoji GIS autoritet koji stoji iza toga a odgovornost "mapera" je nikakva.
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Kako od Pančeva do Niša12.05.2010. u 15:48 - pre 169 meseci
Citat:
mmix: +1 za preko kovina, jeste da je to regionalni put sa teskim kamionima ali je mnogo lakse nego rizikovati beograd. Sto se tice puta kroz beograd, najjednostavnije jeste kroz takovsku ali je dolazak do takovske problematican, skretanje levo u cvijicevu i van spiac ide sporo zbog propustanja saobracaja. Ja recimo uvek idem gornjim putem, dakle na kraju mosta desno, pa nizbrdo pored komnenovica, pa levo oko hale pionir (mitropolita petra valjda) i onda ima uslovno desno u jase prodanovica i pravo do takovske. Ima jedno levo skretanje ali se brzo prodje. Bez obzira na sve medjutim prica pada u vodu kad je spic, onda murija zatvori takovsku i preusmerava na druge ulice i onda mozes da se slikas, zaglavis se negde u 29.og ili slicno, dok se izvuces iz beograda preko kovina bi vec uveliko bio na autoputu negde kod batocine.


Hm, ako je Bulevar zatvoren, zar nije od svega toga jednostavnije kroz Mije Kovacevica i Ruzveltove do 27. marta i onda kroz nju do Takovske. Ujedno bi izbegao veliki deo Takovske gde je inace guzva. Ili do Beogradske, do Slavije i Bul. Oslobodjenja do auto puta (pod uslovom da moze da presece bar Bulevar).
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Kako od Pančeva do Niša12.05.2010. u 15:49 - pre 169 meseci
Citat:
madamov: Ako ideš iz Zrenjanina, onda idi pravo na Vršac, u stvari Alibunar, pa Kovin, možda je bolje nego na Pančevo.

Ne bi preporucio. Iz alibunara na dole moze samo na tiri nacina, preko bele crkve (gde je vec stigo do rumunije), nazad u pancevo ili na dole preko izbista i deliblata kroz deliblatsku pescaru, taj put medjutim je uzasan (tj bar je bio do pre neku godinu, iskreno sumnjam da su pravili novi). Generalno je putna mreza po juznom banatu ocajna.

@Shadowed, tajna prolaska kroz beograd je u izbegavanju skretanja na levo Dobra stvar sa jase prodanovic je da nema poduzetak iza takovske tako da kad ti otvori zeleno svetlo skreces direktno levo bez propustanja. 27. mart isto ume da bude zakrcen iako ima 4 trake zbog savesnih vozaca koji parkiraju sa sva 4 (a i bez njih)
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

kamicak

Član broj: 38051
Poruke: 630
*.ptt.rs.



+156 Profil

icon Re: Kako od Pančeva do Niša12.05.2010. u 16:07 - pre 169 meseci
Krećem uveče oko 22 iz Zrenjanina, znači da sam u Beogradu ili Pančevu pre ponoći,
da li to menja nešto, tj da li mi i dalje preporučujete da idem preko Kovina?
Koliko se uštedi na putarini od Smedereva do Niša u odnosu na Bubanj potok?
Pozdrav
 
Odgovor na temu

Emil Ranc
Hannover, DE

Član broj: 20995
Poruke: 1150
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+294 Profil

icon Re: Kako od Pančeva do Niša12.05.2010. u 16:17 - pre 169 meseci
Bez razmišljanja preko Kovačice i Pančeva, kao što je opisao mmix; nema potrebe da se spuštaš do Krnjače. Definitivno zaboravi i na put kroz Peščaru, užas živi.
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Kako od Pančeva do Niša12.05.2010. u 16:19 - pre 169 meseci
Hm, to menja stvar, ne zbog tebe vec zbog drugih. Ako nikad ranije nisi isao preko kovina u kovinu i smederevu mozes lako da promasis skretanja nocu ako promasis znak ili ako nemas navigaciju, mozda je onda ipak bolje da odes na autoput kroz beograd, neces nesto puno ustedeti na putarini a izbecices zamracene traktore i slicne nocne radosti banatskih puteva.
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Kako od Pančeva do Niša

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7424 | Odgovora: 29 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.