Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

uputstvo na srpskom za iwdc6125

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: uputstvo na srpskom za iwdc6125

[ Pregleda: 4166 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kafedžija
Miroslav Đorđević
vozač,GSBeograd
beograd

Član broj: 259871
Poruke: 1
212.200.65.*



Profil

icon uputstvo na srpskom za iwdc612517.05.2010. u 09:58 - pre 168 meseci
da li neko ima uputstvo na srpskom za indesit iwdc6125 (pranje i sušenje), imam ga engleskom ali džabe kada mi ništa nije jasno (neverujem da neće biti ni na srpskom al` da probam)
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
212.200.241.*

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: uputstvo na srpskom za iwdc612517.05.2010. u 10:25 - pre 168 meseci
Ne verujem da ti bas nista nije jasno. Recimo, na prvoj strani je sadrzaj samog uputstva.
Na 2,3 i 4 je vadjenje iz ambalaze i postavljanje odnosno prikljucivanje na vodu, struju i odvod vode. Ne znam kakvo je tvoje uputstvo, ja sam nasao na engleskom ali za englesko trziste, pa je tamo nacrtan i raspored zica u utikacu, sto je kod njih obavezno a nama nije bitno. Na 5 su tehnicki podaci.

Na sestoj strani pocinju vazne stvari i idu do desete. Tu je opis komandi i njihovo koriscenje, dakle sustina koriscenja masine.

Pokusaj bar nesto da otkrijes pa se eventualno javi za pomoc, ako se u medjuvremenu ne javi neko sa srpskim Upustvom.

Zanimljiva stvar koju ovom prilikom po prvi put upoznajem - kod klasicnih masina se prvo sve odradi pa tek onda masina ukljuci dugmetom start, jer su komande mehanicke a ovde je pod broj 1 receno

"Ukljuci masinu, pritiskom na taster ON/OFF. Sve signalne lampice ce svetleti nekoliko sekundi a zatim ce se ugasiti a potom ce se indikator START/PAUSE stalno paliti i gasiti." To mu valjda dodje kao znak da je masina spremna za pocetak rada. Prirodno je, da posto su komande elektronske masina mora prvo da se ukljuci ali mi to do sada nije palo na pamet.
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: uputstvo na srpskom za iwdc6125

[ Pregleda: 4166 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.