Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kancer u Srbiji povecan 300%

elitemadzone.org :: MadZone :: Kancer u Srbiji povecan 300%

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 8803 | Odgovora: 45 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Hadžihalef

Član broj: 255753
Poruke: 92
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+11 Profil

icon Re: Kancer u Srbiji povecan 300%28.06.2010. u 17:36 - pre 167 meseci
Pazi:
Citat:
Svakako je moguće odrediti da li zračenje uopšte postoji.

Citat:
Moguće je i danas tačno utvrditi tačno poreklo zračenja ako ono postoji.

Citat:
Nema potrebe za nagađanjima.

..i na kraju:
Citat:
Na karti se vide okolne zemlje i cezijum 137 kao što piše na slici ali nije urađeno istraživanje u Srbiji

I sad ja pitam tebe:A o čemu mi na temi, pored ostalog, uopšte raspravljamo?!
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Kancer u Srbiji povecan 300%28.06.2010. u 18:04 - pre 167 meseci
Poenta je da neki ljudi sve bolesti u Srbiji žele da pripišu bombardovanju bez da su uradili bilo kakvo istraživanje. Ne kažem da nije bombardovanje uzročnik bolesti samo kažem da je potrebno izvršiti ispitivanje kontaminacije teritorije Srbije da bi se bilo šta tvrdilo na ovu temu. Onaj ko ima ikakvo znanje iz fizike zna da je moguće tačno utvrditi poreklo zračenja i tako tačno utvrditi krivca. Nije potrebno da neki novinarčići po nalogu pišu bilo kakve tekstove. Toliko.

Više su počeli da smaraju.
 
Odgovor na temu

Hadžihalef

Član broj: 255753
Poruke: 92
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+11 Profil

icon Re: Kancer u Srbiji povecan 300%28.06.2010. u 18:23 - pre 167 meseci
Pa upravo je poenta tih novinskih članaka da ustalasaju javnost, ne bi li se država privela pameti i nastupila u punom suverenitetu u zaštiti svojih građana.

Međutim, to se iz nekog volšebnog razloga sa ovom državom ne dešava i to i jeste,pored ostalog, okosnica ove diskusije,jer se iz situacije ne mešanja države u sopstvene poslove, rađaju mnoga nezgodna pitanja, koja bi trebala da daju nekakvu ,nadam se pozitivnu, rezultantu na eventualnim izborima.

Što se mene tiče i iz ove vizure posmatrano, ti novinski članci uopšte ne deluju smarajuće, već naprotiv.
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Kancer u Srbiji povecan 300%28.06.2010. u 18:45 - pre 167 meseci
Ne u tim člancima ne piše ovo što sam ja ovde napisao. Poenta tih članaka je nešto sasvim drugo.
 
Odgovor na temu

Marko Enter
Smederevo-Hagen,Nemacka

Član broj: 155840
Poruke: 1453
*.dip.t-dialin.net.



+6 Profil

icon Re: Kancer u Srbiji povecan 300%29.06.2010. u 22:52 - pre 167 meseci
Nisu svi oboleli od tog uranijuma , ali od bombardovanja se povecali oboleli od raka itd , sto nije ni cudo pored osiromasenog uranijuma (osiromaseni uranijum je gori od uraniuma koji je sirov) a oni koji su bili u blizini gde su padale rakete pomrli su ubrzo nakon 2-3 god od raka , mislim da je na jugu srbije najgore

pozdrav
 
Odgovor na temu

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Kancer u Srbiji povecan 300%30.06.2010. u 16:59 - pre 167 meseci
Jednostavno, da jednostavnije ne moze...

http://shop.ebay.com/i.html?_n...=&_trksid=p3286.m270.l1313

odaberite sami pa `ajte izmjerite. Kontrola drzave, trice i kucine...

Procentualno povecanje oboljenja ima vise faktora:
1. Bolja dijagnostika - do prije 20 godina su isto ljudi umirali kao i sad, samo se tad to zvalo "nemam pojma sta mu bi, smrsavio za 3 mjeseca i umro"

2. Hrana i voda koju konzumiramo je, siguran sam, daleko opasnija od bilo kakvog osiromasenog uranijuma. Paradajz zaista crven i okrugao, ali nedaj Boze da ga zagrizes... Ja sam se prije 20 dana otrovao od tog "povrca" da mi na pamet ne pada vise da ga jedem. O vodi necu ni da pricam, olovne cijevi po gradovima stare po 50 godina, nedovoljna kontrola kvaliteta, zagadjenje rijeka i drugih voda od strane "velikih biznismena" kojima su filteri za "kojesta" - nepoznati i skupi. A ni ne moraju da ih kupuju, jer zaboga, koga briga za to.

3. Stil zivota - nacin na koji svi zivimo, trka za profitom, nerviranje, pusenje, alkoholisanje i sve druge gluposti koje radimo apsolutno uticu na razvoj bolestina svih mogucih vrsta. Oboljenje iz topica nastaje iz raznih razloga, a povecana radijacija je samo jedan od 1000 razloga zasto nastaje. Ljekari jos nisu nacisto zasto nesto nastaje... a pogotovo ne znaju kako to da lijece i/ili sprijece.

Teme ovakvog tipa stvarno nigdje ne vode...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Kancer u Srbiji povecan 300%

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 8803 | Odgovora: 45 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.