Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

"Normalan" wireless u beogradu?

[es] :: ISP :: "Normalan" wireless u beogradu?

[ Pregleda: 4100 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon "Normalan" wireless u beogradu?21.01.2004. u 09:49 - pre 246 meseci
Elem, trebao bih da se na neko vreme maknem u Beograd, pa me interesuje koji provajder nudi sledeće:

1. Wireless link 64 ili 128kbits
2. Flat rate (ali stvarno FLAT rate, ne flat rate od 300Mb ili flat rate od 80 sati )
3. Public IP adresu (ne mora da bude uvek ista, neću dizati servere, ali mora da bude public, NAT ne dolazi u obzir)
4. Bez firewall i/ili passthrough proxy-a (moram imati pun port-by-port pristup do servera na kojem mi je projekat, uključujući i cachable protokole kao što je http)

Ima li takvog i pošto košta (oprema, pokrivenost, pretplata)

Već imam wireless ovde u Pančevu preko MadNet-a i zadovoljan sam, ali ne bih da demontiram opremu odavde, pošto i ostali ukućani troše isti i hoću i da povežem gajbe preko VPNa , tako da tražim neki solution. Znam da ima dosta ponude u Beogradu, ali iza svih tih ponuda se kriju neke munje koje niko ne nalazi za shodno da pomene u ponudi, te NAT, te firewall, te štekanje preko passthrough proxy-a (mada kome link služi samo za gledanje XXX fajlova, njemu proxy dođe super , ali meni ovo treba za šljaku i moji klijenti ne dele taj entuzijazam, prošli put kad su našli HTTP_VIA u logu zamalo nisam ostao bez projekta ), ili te prekine usred meseca jer si potrošio FLAT rate... (molim nemojte ovo shvatiti kao poziv na raspravu o tome šta je zapravo flat rate, za potrebe ove teme uzmimo moju definiciju koja glasi: mesec dana bez ograničenja, 24x7 tj. kad god mi je uključen komp)

Pozdrav.

Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

UroS
uros.net inc. Head manager
yu/sr/bgd

Član broj: 3
Poruke: 1953
*.verat.net

ICQ: 44960289
Sajt: www.uros.net


+1 Profil

icon Re: "Normalan" wireless u beogradu?21.01.2004. u 18:36 - pre 246 meseci
http://vline.verat.net/srp/vline_usluge/73/
one-thousand, three-hundred and thirty-seven.
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: "Normalan" wireless u beogradu?22.01.2004. u 09:21 - pre 246 meseci


Jel zna neko koja je zona pokrivenosti...


Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

spajder
Slobodan Gacesa
sysadmin @ itg.com
BG

Član broj: 1421
Poruke: 109
217.26.79.*

Jabber: spider@bgwireless.net
ICQ: 22155694
Sajt: www.bgwireless.net


Profil

icon Re: "Normalan" wireless u beogradu?22.01.2004. u 10:11 - pre 246 meseci
http://vline.verat.net/srp/vline_mreza/mapa.php
--
me spider u not!
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
*.vdial.verat.net

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: "Normalan" wireless u beogradu?22.01.2004. u 12:30 - pre 246 meseci
Citat:
mmix:
Elem, trebao bih da se na neko vreme maknem u Beograd, pa me interesuje koji provajder nudi sledeće:...
Pogledaj i ovo, za svaki slucaj: http://www.tehnicom.net/poslov...4475570876375b1a4381c62caad958

Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: "Normalan" wireless u beogradu?

[ Pregleda: 4100 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.