Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pink raskida saradnju sa Grandom

elitemadzone.org :: MadZone :: Pink raskida saradnju sa Grandom
(Zaključana tema (lock), by Tyler Durden)
Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 23885 | Odgovora: 133 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Pink raskida saradnju sa Grandom03.08.2010. u 19:34 - pre 167 meseci
Heh, Mitrovic shvatio koliki je to biznis... znao je on to od samog pocetka :-)

Samo je sada, kao sto Ventura rece, prerastao Grand i vise mu ne trebaju. I naravno da ce pasti u zaborav zato sto Pink ima nemerljivo vecu mrezu.

A to oko gledanja "Dare i Seke"... pa ono, to je vrlo verovatno muzika izbora bar 50% stanovnistva. Sa tolikom popularnoscu, zurle su totalno zagarantovan biznis jos dugo vremena :)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

Izvoljski

Član broj: 254951
Poruke: 102
..5-r.retail.telecomitalia.it.



+43 Profil

icon Re: Pink raskida saradnju sa Grandom03.08.2010. u 19:34 - pre 167 meseci
Citat:
Cenim da će Grand gde god da pređe jednostavno pasti u zaborav i da će ga pojesti neki novi Pink Show, jer niko na ovim prostorima nema mrežu i mogućnosti za promociju kao Mitrović, i to on jako dobro zna...


umalo da zaboravim. Nadam se da ce mu Zeljko pokupiti igracice, da mozemo i preko satelita da ga bacamo u nesves' !
 
0

žutokljunac

Član broj: 153760
Poruke: 374
*.sa.hs-hkb.ba.



+471 Profil

icon Re: Pink raskida saradnju sa Grandom03.08.2010. u 19:35 - pre 167 meseci
Upravo tako Danko. Primetio sam da imamo skoro istu logiku ( kao i mnoge druge stvari ). Čak smo se privatno bavili skoro istim stvarima.
Da, da, naravno da je on davno shvatio da tu leži lova, ali jednostavno mu nije bilo stalo do tog dela kolača, a pošto je sada ekonomska kriza, posao stao, onda ode tuđi Grand pod led, da bi napravio svoj.

edit: bolje rečeno, bavili smo se identičnim stvarima ;)
 
0

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Pink raskida saradnju sa Grandom03.08.2010. u 20:11 - pre 167 meseci
Citat:
žutokljunac: Upravo tako Danko. Primetio sam da imamo skoro istu logiku ( kao i mnoge druge stvari ). Čak smo se privatno bavili skoro istim stvarima.

edit: bolje rečeno, bavili smo se identičnim stvarima


Uuuu, ovo vec postaje ozbiljno. He, he, neka, neka, samo napred.

Nekada se ovako nesto nazivalo PLP, na 202ci cini mi se.
 
0

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: Pink raskida saradnju sa Grandom03.08.2010. u 20:21 - pre 167 meseci
Ne bih se baš složio da će grand nestati. Jedan od najvećih asseta nekog kvalitetnog privrednog drustva su njegovi zaposleni. Žeks će sad morati da traži nove ljude ispočetka i da vrbuje stare što nije nimalo lak posao i pitanje je hoće li uspeti tek tako da uguši scenu koja je kreirana prethodnih 15 godina i koju predvodi "čovek iz naroda" koji je realno najidealniji za mesto vođe te grupacije.
 
0

žutokljunac

Član broj: 153760
Poruke: 374
*.sa.hs-hkb.ba.



+471 Profil

icon Re: Pink raskida saradnju sa Grandom03.08.2010. u 20:30 - pre 167 meseci
Citat:
vilil1: Uuuu, ovo vec postaje ozbiljno. He, he, neka, neka, samo napred. :D

Nekada se ovako nesto nazivalo PLP, na 202ci cini mi se. :)


Ne znam šta je PLP ali ako je šlihtanje, ma jok, nije to.
Nego stvarno jeste tako. Radili smo nekoliko identičnih poslova u životu, trgovali smo identičnim stvarima ( a složićeš se da postoji mali milion roba sa kojima može da se trguje ), i vidim da ima sličnu logiku, i da radi mnoge stvari baš onako kako bih i sam uradio.
 
0

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: Pink raskida saradnju sa Grandom03.08.2010. u 20:32 - pre 167 meseci
I ti si prodavao kradeni hosting? :)
 
0

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Srđan Pavlović
Član broj: 139340
Poruke: 5571
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: Pink raskida saradnju sa Grandom03.08.2010. u 20:34 - pre 167 meseci
Ako vec idete u off-topic, bar nemojte u maligni off-topic ;)
 
0

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Pink raskida saradnju sa Grandom03.08.2010. u 20:35 - pre 167 meseci
Ma ima da bude sad i na Foxu i na Pink trash, anonimusa za pretvaranje u srpske selebritije ima ko pleve. Mislim da ce se Skandal "magazin" najvise obradovati, sa toliko selebritija moci ce da dupliraju broj strana.
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
0

sasa022

Član broj: 15151
Poruke: 4501



+361 Profil

icon Re: Pink raskida saradnju sa Grandom03.08.2010. u 20:48 - pre 167 meseci
........ jos i PALMU da vrate na staro - gde bi bio kraj
 
0

combuster
Ivan Bulatovic
Kraljevo

Član broj: 151351
Poruke: 4563
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.linuxsrbija.org


+104 Profil

icon Re: Pink raskida saradnju sa Grandom03.08.2010. u 21:08 - pre 167 meseci
Za mene postoji Eurosport i Arenasport i RTS (kada prenosi sport). Toliko o tome :)

Inace kada vidim Seku, Saleta, Eru, Macu, JK i ostalu kompaniju, u toj maloj sekundi koliko mi je refleksno potrebno da prebacim kanal - zeludac vec krene da reaguje i obavezno naleti jedan mali "burp" - onako Barnijevski iz Simpsona :)

Inace neka se pinguju do mile volje sa tim trash-om medjusobno, uglavnom ja im vracam - destination not reachable :)
make love - !war
 
0

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Pink raskida saradnju sa Grandom03.08.2010. u 21:53 - pre 167 meseci
jbt, ti im znas imena upecao si se, priznaj, garant krisom citas skandal da vidis kako su umocili doope u more u budvi
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
0

X Files
Vladimir Stefanovic
Pozarevac

X Files
SuperModerator
Član broj: 15100
Poruke: 4902
212.200.65.*

Jabber: xfiles@elitesecurity.org


+638 Profil

icon Re: Pink raskida saradnju sa Grandom03.08.2010. u 22:08 - pre 167 meseci
Ne znam da li ste videli ovo u OSTALIM vestima sa prvog linka u temi:

Citat:
Čelni ljudi „Grand produkcije“ Saša Popović, Lepa Brena i Boba Živojinović dobili su, prema još nepotvrđenim informacijama, fantastičnih petnaest miliona evra za trogodišnji ugovor sa novim „Foksom“ koji će se na jesen zvati PST (prva srpska televizija).

 
0

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Pink raskida saradnju sa Grandom03.08.2010. u 22:27 - pre 167 meseci
Citat:
Heh, Mitrovic shvatio koliki je to biznis... znao je on to od samog pocetka

Samo je sada, kao sto Ventura rece, prerastao Grand i vise mu ne trebaju. I naravno da ce pasti u zaborav zato sto Pink ima nemerljivo vecu mrezu.

A to oko gledanja "Dare i Seke"... pa ono, to je vrlo verovatno muzika izbora bar 50% stanovnistva. Sa tolikom popularnoscu, zurle su totalno zagarantovan biznis jos dugo vremena


Pa sad, slušala se i ranije narodna muzika, ali je bila u sasvim drugoj "ligi" u poređenju s Grandom koji je "beton" Cune, Tozovac, Toma Zdravković, Miroslav Ilić itd. Tako da bi sigurno mogao da i dalje fura narodnjake, ali da to liči na nešto, tj. kad bi hteo
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Pink raskida saradnju sa Grandom03.08.2010. u 22:28 - pre 167 meseci
A pa to ti je rafinisanje ukusa kroz napredak u tehnici :)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

combuster
Ivan Bulatovic
Kraljevo

Član broj: 151351
Poruke: 4563
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.linuxsrbija.org


+104 Profil

icon Re: Pink raskida saradnju sa Grandom03.08.2010. u 23:09 - pre 167 meseci
Citat:
mmix: jbt, ti im znas imena :) upecao si se, priznaj, garant krisom citas skandal da vidis kako su umocili doope u more u budvi :D


Ahahahaha, jbg, pa ono - kako da ne cujes :) Sto je najgore, radio sam kao DJ u mladjim danima pa sam u nekim situacijama bio PRIMORAN da pustam JK - jos se i naziva secam, guma, gili gili, zene vole dijamante i te fore :)

Inace sto se FOX-a tice - sada znam zasto se u svim serijama (cak i onima koje je fox lansirao) FOX izgovara sa gadjenjem :) Kakva bre PST - oni nisu normalni...
make love - !war
 
0

Nocni
Banicevic
Autocentar
[email protected]
MNE - NK

Član broj: 4631
Poruke: 3740
*.crnagora.net.



+1232 Profil

icon Re: Pink raskida saradnju sa Grandom04.08.2010. u 00:17 - pre 167 meseci
Mitrović mi se smučio kad je napravio emisiju o tome kako je poveo djecu bez roditelja na more... čak su ga snimali kako lično dočekuje autobuse u Budvi...
Da je to uradio od srca nebi niko za to znao osim ta djeca... ali, što bi to radio uopšte ako niko za to ne sazna ... nebitno je koliko čega imaju ili nemaju, meni je iskreno žao takve likove...
 
0

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Srđan Pavlović
Član broj: 139340
Poruke: 5571
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: Pink raskida saradnju sa Grandom04.08.2010. u 00:32 - pre 167 meseci
Citat:
radio sam kao DJ u mladjim danima pa sam u nekim situacijama bio PRIMORAN da pustam JK

Au... sorry man... but don't worry.. everything will be OK...


 
0

bttp
Vračar

Član broj: 48840
Poruke: 1539
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 8285806


+155 Profil

icon Re: Pink raskida saradnju sa Grandom04.08.2010. u 00:47 - pre 167 meseci
Ma Pink će uvek ostati Pink, sa ili bez Granda, mada su Pink i Grand u poslednjih 10 godina postali praktično sinonimi.

Nisam znao da je FOX prodat. Čitao sam da je na prodaju, ali nisam znao da je to završeno. No mogao sam i da pretpostavim kada sam video da "Šeherezada" ide na Foksu. Šteta, Foks je bio još i kolko tolko kulturan po našim TV standardima. Sad će biti još jedno smeće, Pink wannabe.
Sell 'crazy' some place else. We're all stocked up here.
 
0

combuster
Ivan Bulatovic
Kraljevo

Član broj: 151351
Poruke: 4563
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.linuxsrbija.org


+104 Profil

icon Re: Pink raskida saradnju sa Grandom04.08.2010. u 01:00 - pre 167 meseci
Citat:

Au... sorry man... but don't worry.. everything will be OK...


U can't even imagine the pain... Money healed it though :)
make love - !war
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Pink raskida saradnju sa Grandom
(Zaključana tema (lock), by Tyler Durden)
Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 23885 | Odgovora: 133 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.