Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Drustvene mreze (social networks)

elitemadzone.org :: MadZone :: Drustvene mreze (social networks)

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 11854 | Odgovora: 50 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Blablabla

Član broj: 21277
Poruke: 395
*.static.sbb.rs.



+23 Profil

icon Drustvene mreze (social networks)04.08.2010. u 23:53 - pre 167 meseci
Kakva su misljenja?
žvrlj, žvrlj.
 
Odgovor na temu

Onaj

Član broj: 260000
Poruke: 131
*.adsl.eunet.rs.



+196 Profil

icon Re: Drustvene mreze (social networks)04.08.2010. u 23:58 - pre 167 meseci
Pa dobro ide u grad, ima sve...
Slobodan i otvoren internet = elementarno ljudsko pravo
 
Odgovor na temu

boolander
Marko Aleksov
Obrenovac

Član broj: 119421
Poruke: 60
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2 Profil

icon Re: Drustvene mreze (social networks)04.08.2010. u 23:59 - pre 167 meseci
ne možeš sa njima, a ne možeš bez njih...
boolander was here
 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Srđan Pavlović
Član broj: 139340
Poruke: 5571
*.static.isp.telekom.rs.

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: Drustvene mreze (social networks)05.08.2010. u 00:07 - pre 167 meseci
Koliko god da su dobre, lepse je uzivo.
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Drustvene mreze (social networks)05.08.2010. u 08:43 - pre 167 meseci
... su sve samo ne drustvene.
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

Marenović Slaviša

Član broj: 85917
Poruke: 1298



+264 Profil

icon Re: Drustvene mreze (social networks)05.08.2010. u 20:36 - pre 167 meseci
Citat:
mmix: ... su sve samo ne drustvene.


+ 1

PČELAR.

OTKUPLJUJEM STARI NOVAC, STRIPOVE, ITD
_______________________________________________________________________
 
Odgovor na temu

burex
46°05'N 19°39'E

Član broj: 24964
Poruke: 987
*.zajecar-web.net.



+679 Profil

icon Re: Drustvene mreze (social networks)05.08.2010. u 23:25 - pre 167 meseci
Pune potencijala, a opet pretrpane kičom i glupostima... ali ako je svima dobro, i meni je dobro.
A man is smart. People are stupid.
 
Odgovor na temu

Blablabla

Član broj: 21277
Poruke: 395
*.static.sbb.rs.



+23 Profil

icon Re: Drustvene mreze (social networks)06.08.2010. u 00:03 - pre 167 meseci
Citat:
Srđan Pavlović: Koliko god da su dobre, lepse je uzivo.


E - upravo nas to dovodi do problema

- koji je u svojoj sustini matematicki problem -

tj. konkretno problem 'verovatnoce'.

- Koje su realne sanse u ovom realnom svetu da jedinka pukom koincidencijom (na kojoj je realnost u celosti bazirana) eto znas tek tako nALeTi e - eto bas tacno na one druge pojedince koji su po svojoj zivotnoj prici slicni (iz cega dabome proizilazi sta nalazimo zanimljivim, a sta nam je dosadno, sta nam je podnosljivo, sta nam je nepodnosljivo, sta volimo, sta mrzimo, sta zelimo da postignemo u zivotu, sta ne zelimo u zivotu - i uopsteno sve one varijable koje nas cine onim sto jesmo - sto nas cini onim sto svako naziva svojim 'ja')?

Evo - pitam - koje su matematicke sanse u realnosti da bas tacno ono precizno nabasamo na iste sebi po tome kakve su osobe?

Sta sve imas tokom zivota gde se upoznajes sa drugima - hajdemo od pocetka: dakle, prvo imas zabaviste, onda imas osnovnu skolu, onda srednju skolu, onda fakultet, i onda "kud koji mili moji" - ne znam - posao ili sta god. Onda imas one koji su ti u susedstvu. Onda imas rodbinu i one koji su njima najblizi. I na posletku "otvoreno polje" - npr. grad u kojem zivis - i tu je sve nasumicno. I to je to - to ti je ceo zivot - sve u svemu to je u vrh vrhova vrha kape 350 ljudi... A SAMO U NPR. NS IMAS 300.000 LJUDI! (dobro de - nekih 100.000 ako racunamo samo blize generacije).

Poenta price? -

- Zar ne bi socijalne mreze upravo trebale da nam budu to 'nesto' - te koje su tu kao neki vestacki nacin da izigramo zakone verovatnoce? (koji nam ostavljaju mizerno male sanse u zivotu - nemoguca misija - LJUDI BRE NEMAMO NIKAKVE SANSE U REALNOSTI - realnost nam ne ostavlja sanse - kao ribe na suvom samo mozemo da se batrgamo - e i sto je najgore ne kapiramo to - ne kontamo uopste - prolazi vreme - niko ne kapira, ako zamislimo slikovito - svi smo mi kao neki suludi komicni pljackasi banke - i cucimo tamo u mrklom mraku 'prst pred nosom' sa zavrnutom fantomkom i sa smesnom grimasom na licu prislonjeni uz sef groznicavi sa graskama znoja na celu, vrteci one kombinacije na sefu - i vrtimo ih i vrtimo... i vrtimo - mozes do sutra da vrtis ali nema sanse - naprosto brojevi su protiv tebe) - Zar ne bi drustvene mreze na internetu u svojoj SUSTINI trebale da imaju tu svrhu da nam pomognu da malo prevagnemo tu "vagu" brojevne veratnoce (gde smo mi 1 a na dugoj strani je 10000000000?!?) malo u nasu korist.

Dzabe su sve postojece drustvene mreze kad sluze samo za sprdnju kao da niko ne kapira njihove stvarne moci.

Koliko samo ima u blizini (hej moze neko biti na dva bloka od tebe, a nemas blage) onih sa kojima bi mogao da pokrenes neku firmu, ili tim, ili muzicki sastav ili STAGOD - nesto cime volis da se bavis - nesto cime bi mogli svi zajedno da se obogate dok jos nisu postali MATORE drtine - da imas sve sto zelis dok si jos mlad - dok jos ima smisla da to imas; da se mozda i neka slava stekne, neka avantura da se zapocne - da se unese nesto posebno u zivot.

Ovako - imas samo "drugove i drugarice" - po onom komunistickom - i po principu j*** ga daj sta das - i podsvest ti konta - ono vec je mirna sa sobom - da ti tu nemas sta - da sve moze poceti i zavrsiti se samo na sprdnji i baljezganju (nazovi to zabava - u trenucima nekakve dokolice valjda) i nista ozbiljno se ne moze zapoceti jer shvatas da niko nije zapravo ali ono zapravo PRIJATELJ - kontas ne mozes im zapravo verovati - svi su samo "drugovi i drugarice". I tako prolazi vreme - i svi smo samo sitni anonimusi koji se svi vrte u krug u krug u krug svako u svom malom lavirintu - i svi smo prosek, nista posebno. (Zamislmo tu situaciju kao na nekom radaru - na monitoru racunara i vidis sve GPS signale - e tako - i tako - idu neke tackice sto trepere i cuju se pi-pi-pi-pi na ekranu - k'o neki mravi samo idu tackice, i onda stoje (negde) dugo i onda opet kao nesto idu pa se vrate i tako u krug bez ikakvih znakova organizovanosti. (Pa valjda imamo malo vise inteligencije od onog mrava, malo vise pameti da kapiramo da su zakoni verovatnoce protiv nas - NEMAMO SANSE - sanse nema.))
A sto se tice svih nas koji se nismo napokon skrasili (ili cak seli na onaj "luDi kAmEn") - sta nam ostaje - ne bas neke sanse - jer koje su ti realne (matematicke) sanse u realnom svetu da ces bas naici bas na onu curu koja ima bas takav lik (i ostalo) da te naprosto obori s nogu - da kazes - u j**'* te to je ta - to je ta - e tacno. ( ***N.E.M.A. S.A.N.S.E.*** )

[Ovu poruku je menjao Blablabla dana 06.08.2010. u 01:16 GMT+1]
žvrlj, žvrlj.
 
Odgovor na temu

anakin14

Član broj: 73683
Poruke: 862
*.dynamic.sbb.rs.



+137 Profil

icon Re: Drustvene mreze (social networks)06.08.2010. u 11:28 - pre 167 meseci
a da ti koknes nesto za promenu? bice ti bolje...
 
Odgovor na temu

Fedya
Fedor Hajdu
Solution Architect
Emaratech
Dubai, UAE

Član broj: 28246
Poruke: 790
82.117.202.*

Jabber: fedya@elitesecurity.org
Sajt: devtechgroup.com


+34 Profil

icon Re: Drustvene mreze (social networks)06.08.2010. u 12:27 - pre 167 meseci
Citat:
boolander: ne možeš sa njima, a ne možeš bez njih...


Mogu bez njih sasvim dobro
Every hamster has his day.
 
Odgovor na temu

bachi
Vladimir Vučićević
System administrator
Beograd, Srbija

Član broj: 17912
Poruke: 5318

Sajt: www.bachi.in.rs


+2827 Profil

icon Re: Drustvene mreze (social networks)06.08.2010. u 12:46 - pre 167 meseci
Šta znam... Ok je biti član facebooka i ok je imati prijatelje i realne i virtuelne, ali došao sam do zaključka da što je moj broj prijatelja na fejsu veći, to manje komuniciram sa ljudima, jer ne stižem. :D Tako da te matematičke verovatnoće nisu za džabe, jer vremenski ne možeš da handluješ 1000 realnih prijatelja. Možeš ako si profesionalni blejač, ali uz posao, dodatni posao, devojku/ženu, decu stvarno nema šanse.

Druga je stvar što ljudi koriste facebook pa spamuju sa rezultatima igara, farmama, baba vangama, debilnim statusima, ali sve to može lepo da se isfiltrira uz http://www.fbpurity.com/

Takođe, ranije sam držao otvoren profil i nudio informacije o sebi ko na dlanu, ali sam shvatio da je to bzvz i da je draž upoznati nekog kroz razgovor, a ne čitajući njegove wallove i blogove, tako da je moj profil zatvoren, bili na listi prijatelja ili ne.

Da li se može bez fejsa, može se, ali da li ga treba kategorički odbijati - naravno da ne.
... Vladimir Vučićević aka. Bachi
~~~ www.bachi.in.rs <<<<>>>> [email protected]
>>> It's nice to be important, but it's more important to be nice...
 
Odgovor na temu

Suns

Član broj: 240388
Poruke: 375
*.dynamic.sbb.rs.



+39 Profil

icon Re: Drustvene mreze (social networks)06.08.2010. u 13:50 - pre 167 meseci
Svet interneta i masovnih medija uzima danak!
Na kraju će se sve (ako već i nije tako) vrteti oko društvenih mreža...

Na fejsu mi je ok, igram neki put igrice, čestitam par rođendan, i što je najbtinije to je jedan od najboljih načina skupiti brzo ekipu za vrlo kratko vreme otići negde u uroljati se kao indijanac, testirano više puta Nekom telefon isključen, neko ne pročita mejl, neko izbrisao broj, a svi smo prijatelji na fesju samo se objavi status i svi su na okupu, barem što se mene tiče, tako da fejsbuk smatram vrstom telekomunikacije koje mi pomogne da se bolje upoznam sa lljudima UŽIVO.

Recimo par lljudi koji su dosta popularni bili 90-ih iz sveta muzike sam posle godinu i nešto dana "druženja" na fejsu upoznao i uživo i sada idemo svaki put negde na pivo, tako da ljude koji u životu nisam ni imao načina da upoznam niti sam mogao, sam upoznao i redovno se družim sa njima. To je recimo jedna od meni bitnijih odlika imanja Fejsbuk naloga...
 
Odgovor na temu

Blablabla

Član broj: 21277
Poruke: 395
*.static.sbb.rs.



+23 Profil

icon Re: Drustvene mreze (social networks)06.08.2010. u 23:42 - pre 167 meseci
Facebook u sustini omogucava samo pretrage osoba po vezi sa JEDNOM grupom/stranicom (ono kad vidis ko su (pored tebe) jos clanovi/'fan'-ovi te stranice) - sto je mizerno.
Pretrazivanje po neogranicenom broju stranica bi vec bilo nesto.
(do vraga - Facebook ne dozvoljava ni pretragu po bazicnim kriterijumima kao sto su godine i mesta gde zivis...)

Druga stvar koja bi bila od koristi je napraviti internet drustvenu mrezu uspesnu bar koliko Facebook (citaj: sa lako dokucivom svrhom toga tj. lako uocivom koristi koju mozes imati od toga i s toga entuzijazmom za to + da je lako i zabavno, ali niposto da se stvori utisak da je to seksualno - nego naprosto da je za svu populaciju) ali sa drugacijom koncepcijom od Facebook-a: da je zvanicno pravilo da si anoniman - tj. za svoj naziv na takvoj drustvenoj mrezi da imas npr. nasumicna slova koja ti sistem dodeli (a ulogujes se e-mailom naravno - ne moras da pamtis svoj naziv - nebitan je, cak i fotografiju mozes da izostavis, a za broj godina da budu grupe npr. 20-25 ili cak 20-30 itd.) - i onda (koja je poenta): sve svoje karakteristike navedes - kakav si kao osoba - pa onda imas pristup pretrazi onih koji se najbolje podudaraju onom kakve osobe ti zelis da poznajes!
E to je nacin za izigravanje tog pravila da u realnom svetu nemamo nikakve (matematicke) sanse nizasta posebno u zivotu.

PS: @bachi
Kada sam govorio o 'matematickim verovatnocama' nije to bilo u smislu kvantiteta nego kvaliteta (kako u moru ljudi pronaci one sa kojima mozes nesto veliko da postignes u zivotu a ne shalabajzere sa kojima mozes samo da tracis zivot (kao ovaj anakin14 koji je uprostio svrhu svog postojanja do krajnosti)).

[Ovu poruku je menjao Blablabla dana 08.08.2010. u 00:15 GMT+1]
žvrlj, žvrlj.
 
Odgovor na temu

bachi
Vladimir Vučićević
System administrator
Beograd, Srbija

Član broj: 17912
Poruke: 5318

Sajt: www.bachi.in.rs


+2827 Profil

icon Re: Drustvene mreze (social networks)08.08.2010. u 12:50 - pre 167 meseci
Facebook je ranije imao pretragu u smislu da izabereš raspon godina, pol, da li je single, i slično, ali su to kasnije ukinuli. Verovatno zato što dating sajtova ima mnogo. Ranije si mogao da klikneš u svom profilu recimo na veroispovest i da vidiš sve ljude koji su iste veroispovesti poput tvoje ili recimo na ljude koji traže relationship i tako da ih lakše nađeš i stupiš u kontakt sa njima. Ranije je i bilo da ako si član mreže Serbia, da si imao posebno mesto gde si mogao da komuniciraš sa ostalim članovima te mreže, ali su i to ukinuli.

Po meni je facebook ranije bio bolje mesto za druženje i upoznavanje od ovog sada. Ovaj sada se pretvorio u online igraonicu i beskrajan broj aplikacija na koje ljudi klikću i publishuju na wallu...

Da dodam... One grupe, i pages su krajnje neupotrebljivi... Niti igde imaš obaveštenje da je postavljen novi topic na diskusionoj grupi, niti da li je neko dodao nešto, napisao, već moraš stalno ručno da proveravaš da li ima nešto novo, a to je bljak.

Tako da ako napraviš grupu gde su članovi tvoje društvo sa kojima ideš na pivo, :) i pošalješ poruku, e ajmo na pivo tada i tada, niko živi je neće videti. :D

U suštini, sve su otežali po pitanju grupnih kontakata, grupe su skršili, nema više komunikacije sa članovima iste mreže, nema grupnog chata, tako da ja ne zna gde su tu social networking, ali ajde.

[Ovu poruku je menjao bachi dana 08.08.2010. u 14:05 GMT+1]
... Vladimir Vučićević aka. Bachi
~~~ www.bachi.in.rs <<<<>>>> [email protected]
>>> It's nice to be important, but it's more important to be nice...
 
Odgovor na temu

Vole Domu
Beograd

Član broj: 54957
Poruke: 478
*.yubc.net.



+67 Profil

icon Re: Drustvene mreze (social networks)08.08.2010. u 13:03 - pre 167 meseci
ja sam nekoliko poslova nasao preko fejsa,
a ranije i preko majspejsa...


evo sad cu raditi spot za jedan od svojih omiljenih bendova tako sto gitarista ima fejs pa smo se nesto skontali...
to mi je strava.
da ima puno bolestine, ima.
al trudim se da izbegnem to.
tipa ne igram igrice, ne radim testove...

jedna od gotivnih strana mi je linkovanje stvari na jutjubu, gomilu dobre muzike i zanimljivih klipova sam tako otkrio...
 
Odgovor na temu

Blablabla

Član broj: 21277
Poruke: 395
*.static.sbb.rs.



+23 Profil

icon Re: Drustvene mreze (social networks)08.08.2010. u 22:24 - pre 167 meseci
Ovde sam trazio ono o cemu sam govorio:
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_social_networking_websites
ali ne mogu da pronadjem nista slicno -

a to bi bilo:
- korisnicki naziv je skup nasumicnih slova koje dodeli sistem
- nema potrebe da unosis svoje 'osnovne karakteristike' (ime, prezime, godiste (sve mozes ali ne moras), fotografiju, gde zivis, koje jezike govoris, razne dimenzije (visina, tezina, sirina, debljina (moglo bi tu potanko da se sve definise)), onda - ne znam - boja koze, kose, ociju itd... )
- biras postojece / definises nove 'karakteristike licnosti' (kako bi definisao listu svojih licnih karakteristika - sebe kao osobe - na osnovu cega drugi traze tebe (a i ti trazis druge kojima se najvise stavki podudara tvojim ili sa onim kakve osobe (sa kakvim karakteristikama) ti trazis))

Evo - ako neko zna takvu drustvenu mrezu nek kaze.

[Ovu poruku je menjao Blablabla dana 08.08.2010. u 23:36 GMT+1]
žvrlj, žvrlj.
 
Odgovor na temu

bachi
Vladimir Vučićević
System administrator
Beograd, Srbija

Član broj: 17912
Poruke: 5318

Sajt: www.bachi.in.rs


+2827 Profil

icon Re: Drustvene mreze (social networks)08.08.2010. u 23:05 - pre 167 meseci
To onda nije društvena mreža.

Evo ti ovo: http://www.hatebook.org/ :)
... Vladimir Vučićević aka. Bachi
~~~ www.bachi.in.rs <<<<>>>> [email protected]
>>> It's nice to be important, but it's more important to be nice...
 
Odgovor na temu

Blablabla

Član broj: 21277
Poruke: 395
*.static.sbb.rs.



+23 Profil

icon Re: Drustvene mreze (social networks)09.08.2010. u 23:55 - pre 167 meseci
Ne; to jeste (ili: bice) 'drustvena mreza' ali onih koji hoce druzenje (sa onima koji imaju slicne ambicije) upravo da bi nesto postigli u zivotu, a ne samo da bi se razonodili - mada bi i to svakako moglo.

Bila bi to najbolja 'drustvena mreza' na internetu.
žvrlj, žvrlj.
 
Odgovor na temu

Dejan Bizinger

Dejan Bizinger
Član broj: 10102
Poruke: 291
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/bizin..


+10 Profil

icon Re: Drustvene mreze (social networks)11.08.2010. u 20:55 - pre 166 meseci
Kako sam aktivno u social media vodama u poslednjih nekoliko godina u toku kojih vodim jednu drustvenu mrezu koja je prilicno popularna kod nas i u regiji i kako puno pratim kretanja na polju social media i Interneta uopste, bicu slobodan da iznesem moje misljenje - social media je isto toliko vazan za Internet i covecanstvo u celini kao sto je vazan tocak za civilizaciju. Mozda to mnogima trenutno deluje kao nerealno poredjenje ali vreme ce pokazati.

Mozda mnogima to trenutno nije jasno ali koliko za par godina ce biti jasno da ce prakticno ceo consumer Internet biti baziran na social aspektu, na ovaj ili onaj nacin. Ljudi su drustvena bica i kao takva teze da budu upucena jedna na druge, na ovaj ili onaj nacin. Internet pa tako ni drustvene mreze u principu ne otudjuju ljude vec ih cine samo vise informisanim. U vecini slucajeva niko od nas ne bi bio toliko upucen u aktivnosti svojih prijatelja i poznanika da nema drustvenih mreza. Isto tako - mnogi nikad ne bi bili u prilici da upoznaju toliko novih priajtelja i poznanika da nije drustvenih mreza. Cesto su to labave veze ali isto tako cesto nista manje labave od drugih veza u offline svetu.

Mnogi su samo "lurkeri" i samo prate stream, bez neke vece interakcije ili nikakve ali su barem informisani ako to zele, a ti isti u offline svetu vrlo verovatno isto tako ne bi nazvali te ljude i tek tada ne bi bili informisani o njima. Ne znaci i ne moze da se sa 100+ "prijatelja" odrzava redovan kontakt, najcesce korisnici odrzavaju na soc net sajtovima redovan kontakt sa manje od 10 ljudi ali su zato informisani o mnogim drugima koje imaju u listi prijatelja.

Nije tacno da su drustvene mreze sprdnja. Itekako mogu da se nadju ljudi slicnih interesovanja npr. po tagovima, po onome sta kupuje, koja mesta posecuju, koje sadrzaje - sve u zavisnosti od tipa drustvene mreze.

Ne treba nikoga da cudi sto se tolika prasina dize oko FB, cak je i do nedavno neprikosnoveni Google kada je rec o Internetu postao ugrozen zbog FB i oni to itekako dobro znaju i u poslednje vreme sve vise preduzimaju konkretnih koraka u tom smeru iako do sada nisu imali vecih uspeha u social sferi jer su verovatno smatrali da je social vise za zabavu, plitak sadrzaj i prolazan trend, na slican nacin kao sto je nekad MS smatrao da je Internet prolazna stvar i tek se kasnije ukljucio u online.

Svako vreme ima svoje glavne igrace - nekada je to bio IBM, pa onda Microsoft/Apple, pa onda Google, a sada Facebook i kompanije koje koriste FB platformu i/ili druge social aspekte. To uopste ne znaci da su prethodne kompanije izgubile na znacaju, pogotovo ne u onome po cemu su odavno bile poznate, Google je i dalje broj 1 Internet kompanija ali ako se nalazimo u eri social media sajtova onda se moze reci da se trenutno nalazimo u eri FB, sto ne znaci da Google i druge kompanije nece u skorije vreme uspeti da bude dostojan pandan sa svojim social projektima kao sto je najavljeni Google Me. Isto tako, FB ima veliku sansu da u skorijoj buducnosti bude najveca Internet kompanija po prihodu i profitu.

Ali ne treba se zavaravati da je social prolazna stvar, da je to sprdnja i da se tamo samo "gubi vreme", kako na poslu tako i kuci. To jednostavno nije tacno.
Karike.com - povezuje korisnike sa Balkana i
dijaspore od 2007.
Automatika.rs - najveći inženjerski portal na
Balkanu
 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Srđan Pavlović
Član broj: 139340
Poruke: 5571
*.static.isp.telekom.rs.

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: Drustvene mreze (social networks)11.08.2010. u 21:02 - pre 166 meseci
Citat:
Ali ne treba se zavaravati da je social prolazna stvar, da je to sprdnja i da se tamo samo "gubi vreme", kako na poslu tako i kuci. To jednostavno nije tacno.


Ali kako ti (ili bilo ko drugi) mozes da odredis sta je za koga "gubljenje vremena"?

"Gubiti vreme" ili ga "ispunjeno trositi" samo je subjekitvno osecanje svakog pojedinca.
Nekom je igranje saha gubljenje vremena, a nekom smisao zivota, recimo :)
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Drustvene mreze (social networks)

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 11854 | Odgovora: 50 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.