Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Conexant nema zvuka

[es] :: Windows drajveri :: Conexant nema zvuka

[ Pregleda: 1428 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Esprit
Srbija

Član broj: 172358
Poruke: 79
*.sbb.rs.

Sajt: www.nakeddivorce.com


+3 Profil

icon Conexant nema zvuka08.08.2010. u 17:38 - pre 167 meseci
Imam sledeci problem.
Povremeno mi nestaje zvuk na laptopu (ne funkcionise ni mikrofon), HP Pavillion dv9700 - Windows Vista.
Primetila sam da u System device nestane sa liste i Conexant Audio... (kakoseveczove).. kada se on pojavi na listi onda je sve uredu, ali ne znam od cega to zavisi, nekad upalim komp i sve je ok, nekad upalim i ne radi.


Takodje na tabli, sad cu malo laicki objasniti ali iznad tastature gde se nalazi Touch screen za Quick play ne reaguje dugme za zvuk, tj ne pocrveni kada hocu da kliknem Mute i tada znam da nista nije uredu.

Pokusala sam da nadjem resenje i na stranim forumima, ali izgleda da ga niko nema.

Ima li ovde pomoci?

 
Odgovor na temu

mentor x
Goran Lazarevic
kulinarski tehnicar
Beograd,Srbija

Član broj: 272714
Poruke: 9
93.93.198.*



Profil

icon Re: Conexant nema zvuka11.11.2010. u 22:40 - pre 163 meseci
Prvo lepo izinstaliraj drajver taj stari sto imas u kompjuteru pa onda pomocu linka http://h20000.www2.hp.com/bizs...p;taskId=135&swEnvOID=2105 kojisam ti dao za vistu 64bit skines ovaj ( HP Update and HP Software Update - Critical Security Update ) savetuju na sajtu cak i apdejt biosa.I ma vise vrsta drajvera pa ako neinstaliras pravi ima problema.Evo spisak problema neki od tih koraka je resenje treba probati sve evo link http://h20000.www2.hp.com/bizs...ocument.jsp?objectID=c01763067 a evo link za drajvere sve pa vidi koji ti treba koja je vista 32 ili 64 bita itd.Ako se slabije razumes nadji nekog obucenijeg nije to nista komplikovano sigurno su sitnice u pitanju.
Albatros
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows drajveri :: Conexant nema zvuka

[ Pregleda: 1428 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.