Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vrhunac uspeha - najbogatiji u selu

elitemadzone.org :: MadZone :: Vrhunac uspeha - najbogatiji u selu

Strane: << < .. 8 9 10 11 12 13 14

[ Pregleda: 64170 | Odgovora: 265 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Izvoljski

Član broj: 254951
Poruke: 102
..5-r.retail.telecomitalia.it.



+43 Profil

icon Re: Vrhunac uspeha - najbogatiji u selu04.09.2010. u 01:50 - pre 166 meseci
Citat:
Upravo tako: npr. svajcarci proslavljaju 18. rodjendan svoje dece tako sto ih izbace iz kuce. Medjutim, ovi im se kasnije revansiraju tako sto ih posalju u staracki dom...


ovo je veoma velika istina. Nisu Zapadnjaci bas uvek i u svemu pametni, a nisu bas ni racionalni. Evo vam sledeca prica.

Jedna moja dobra prijateljica Italijanka, udala se za Francuza i otisla da zivi sa njim u Pariz. On je, mada rodjen Parizan, jedno vreme ziveo u Italiji i sad se vraca u svoj rodni grad gde je nasao posao i sebi i njoj. Tamo ima roditelje, ali nema ni govora da ga oni prime bar za pocetak dok se ne snadju... I tako njih dvoje su na jedvite jade nasli stan u Parizu*, tu su ih odrali za kiriju i kauciju, morali su da predaju CV ! i tako su se bezveze istrosili.

Kako je to nepametno ! Prvo to su rodjena deca i to cestita koja su resila da zasnuju porodicu. Drugo oboje rade i zasto im ne pomoci da pristede par hiljada evra koji im danas-sutra mogu biti dragoceni. Za ucesce, za stan, za bebu. Zar je bolje taj novac dati nekom tudjinu ili da on ostane u familiji ?

* cumez, kad su sledeci put dolazili u italiju bukvalno su mi rekli, nemoj dolaziti kod nas u Pariz i onda objasnili da im je stan kao kuhinja. Dakle manji od garsonjere.

 
Odgovor na temu

majstorjoe
كوسوفو هي قلب صربيا
Bagdad

majstorjoe
Član broj: 177076
Poruke: 8
84.114.51.*

ICQ: 7
Sajt: www.google.com


+140 Profil

icon Re: Vrhunac uspeha - najbogatiji u selu04.09.2010. u 16:18 - pre 166 meseci
Sta se bre raspravljate oko nebitnih stavri.Da vidite kakao se covek veseli!!!
http://www.youtube.com/watch?v...KQ&feature=player_embedded
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-78-30-138-125.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Vrhunac uspeha - najbogatiji u selu04.09.2010. u 19:39 - pre 166 meseci
beltrammi,to je stvarno zalostna prica
a upoznao si mu ikad roditelje?
 
Odgovor na temu

ArsenLupen
BG

Član broj: 57292
Poruke: 79
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



+198 Profil

icon Re: Vrhunac uspeha - najbogatiji u selu04.09.2010. u 19:54 - pre 166 meseci
Stoji ova tvoja priča beltrami skroz, ti ljudi su mogli privremeno da budu kod njegovih dok se ne snađu za novi stan, ali ta priča nema veze sa životom kod roditelja posle završene srednje škole/fakulteta. Meni je to odvajanje od roditelja mnogo manje zlo nego porodični život tri generacije u jednoj kući/stanu.
 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Srđan Pavlović
Član broj: 139340
Poruke: 5571
77.46.145.*

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: Vrhunac uspeha - najbogatiji u selu04.09.2010. u 19:57 - pre 166 meseci
Pa postoje ekstremi u oba smera, naravno ni jedan nije dobar.

Ne vidim razlog zasto roditelji da sutnu decu pod obavezno cim je to
zakonski moguce, a opet ne vidim zasto bi ih ucili da im celog zivota budu na grbaci.

Izmedju ta dva ekstrema je gomila "normalnih" slucajeva.
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Vrhunac uspeha - najbogatiji u selu04.09.2010. u 20:15 - pre 166 meseci
Citat:
Srđan Pavlović
Izmedju ta dva ekstrema je gomila "normalnih" slucajeva.


Ma da.
Pricali smo bas o tome juce prekjuce na nekoj drugoj temi.

Ljudi tamo ranije pocinju da rade jer ima vise posla, ranije se osamostaljuju i kad bi ista situacija bila u Srbiji - bilo bi prilicno manje dece od 30 godina kod roditelja.



A ovaj primer sto je Beltrammi naveo je ekstrem samo sto je za nas neobican jer kod nas ekstremi izgledaju da babe i dede ne mogu da danu dusom jer cuvaju unuke po ceo dan. Kakvi odmori, kakvi bakraci - dozidjivanje jos jednog sprata za sina i snajku.

Vecina zivi izmedju ova dva ekstrema.

 
Odgovor na temu

Izvoljski

Član broj: 254951
Poruke: 102
..5-r.retail.telecomitalia.it.



+43 Profil

icon Re: Vrhunac uspeha - najbogatiji u selu05.09.2010. u 14:59 - pre 166 meseci
roditelje sam mu video na svadbi posto su svadbu pravili u Italiji. Sasvim normalni ljudi, Francuzi-Francuzi (hehe), sredovecni srednji sloj, nista narocito, imaju jos jednog sina...

Medjutim nisam rekao sve. Taj cumez u Parizu oni su placali 1000EUR mesecno, a morali su da poloze kauciju od 3000EUR u visini od tri kirije. Pri tom platili su i treansport namestaja za Francusku 1000EUR, zatim stan nisu dobili tek tako vec su pisali CV i pri tom je jos gazdarica mrmljala sto mu je zena strankinja (Italijanka pa ne zna Francuski), a on je pri tom rodjen u Parizu. I anravno dok su sve to trazili bili su u hostelu, a kod rodjusa su dobili jedan srdacan ruckic...

Medjutim ovo nije sve. Ona je radila dve godine u Parizu (skoro 2000EUR/mes, on oko 1500) i kako nije obnovila ugovor nisu vise mogli da ostanu u ovom preskupom gradu sa samo njegovom platom, a o zasnivanju porodice nisu smeli ni da pomisle. Sada zive u Monpeljeu, naravno i dalje kao podstanari.

Sta reci. Pit i to je Amerika...
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Vrhunac uspeha - najbogatiji u selu05.09.2010. u 22:55 - pre 166 meseci
Citat:
Izvoljski: Ona je radila dve godine u Parizu (skoro 2000EUR/mes, on oko 1500) i kako nije obnovila ugovor nisu vise mogli da ostanu u ovom preskupom gradu sa samo njegovom platom, a o zasnivanju porodice nisu smeli ni da pomisle. Sada zive u Monpeljeu, naravno i dalje kao podstanari.

Sta reci. Pit i to je Amerika...

Pa ebiga mnogi bi da zive u Parizu ali ne ide to lako kad je grad skup a primanja mala. Pricamo o najskupljem gradu na svetu sto se tice nekretnina, sta reci.
Mislim otkrili su Ameriku. Mada je i Monpelje odlican, ne bih se zalio.
 
Odgovor na temu

ArsenLupen
BG

Član broj: 57292
Poruke: 79
*.adsl-3.sezampro.yu.



+198 Profil

icon Re: Vrhunac uspeha - najbogatiji u selu15.09.2010. u 16:28 - pre 165 meseci
Indijo, zemljo digitrona.....


"SVIM NEUDATIM KOJE ZELE DA ZIVOT PROVEDU PORED MENE U SVIM LEPOTAMA MOG DOMA U NASTAVKU MOGU VIDETI SVE CARI MOG DOMA KOJI SAM SA UKUSOM SREDJIVAO MOZDA BAS ZA TEBE.



DON -MILISAV- HUAN -GONZALEZ -BRZI.


http://www.natabanu.com/smesne...11-mladozenja-don-milisav.html


Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Nocni
Banicevic
Autocentar
[email protected]
MNE - NK

Član broj: 4631
Poruke: 3740
*.crnagora.net.



+1232 Profil

icon Re: Vrhunac uspeha - najbogatiji u selu15.09.2010. u 18:47 - pre 165 meseci
Kakav je ovaj posro posrani... zlatne vitrine, zidovi... versace plocice... bunde... rijecju - uzas
Pasuje idealno u ovu temu...
 
Odgovor na temu

morihei ueshiba

Član broj: 174125
Poruke: 294
*.cust.dsl.vodafone.it.



+435 Profil

icon Re: Vrhunac uspeha - najbogatiji u selu24.08.2011. u 16:41 - pre 154 meseci
Amerika vs Evropa? Moj izbor je Dusanovac:
http://www.vesti-online.com/Di...7/BMW-kabriolet-za-18-rodendan




Mio papa' dice che ogni uomo ha tre misure:
altezza, larghezza e lunghezza
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

žutokljunac

Član broj: 153760
Poruke: 374
80.80.41.*



+471 Profil

icon Re: Vrhunac uspeha - najbogatiji u selu24.08.2011. u 16:47 - pre 154 meseci
Citat:
ArsenLupen: Indijo, zemljo digitrona.....



Super je Brzi, super je naziv sajta -"na tabanu" i i super ti je ova fora - "zemljo digitrona".
 
Odgovor na temu

DrJekyll

Član broj: 26330
Poruke: 852



+152 Profil

icon Re: Vrhunac uspeha - najbogatiji u selu24.08.2011. u 16:49 - pre 154 meseci

Nisu ukrali, zaradili posteno, u cemu je problem?

 
Odgovor na temu

morihei ueshiba

Član broj: 174125
Poruke: 294
*.cust.dsl.vodafone.it.



+435 Profil

icon Re: Vrhunac uspeha - najbogatiji u selu24.08.2011. u 16:57 - pre 154 meseci
Ko je pominjao bilo kakav problem?
Mio papa' dice che ogni uomo ha tre misure:
altezza, larghezza e lunghezza
 
Odgovor na temu

the_tosic

Član broj: 37314
Poruke: 381
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+128 Profil

icon Re: Vrhunac uspeha - najbogatiji u selu24.08.2011. u 17:06 - pre 154 meseci
Citat:
.....s kojom sem Meronike ima i godinu dana starijeg sina Sejana.
- Mada ima tek 19 godina, već je postao dispečer u jednoj od najvećih austrijskih prevozničkih kompanija.
Naravno, nismo ni sumnjali da li će uspeti, jer i ja i moj otac smo dugogodišnji vozači autobusa na međunarodnim linijama - veli Meronikin otac Dejan Kolčić.
 
Odgovor na temu

DrJekyll

Član broj: 26330
Poruke: 852



+152 Profil

icon Re: Vrhunac uspeha - najbogatiji u selu24.08.2011. u 17:08 - pre 154 meseci

Dobro, ako nema problema koja je onda poenta clanaka gde obicni ljudi trose svoju ustedjevinu kako oni zele?

 
Odgovor na temu

the_tosic

Član broj: 37314
Poruke: 381
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+128 Profil

icon Re: Vrhunac uspeha - najbogatiji u selu24.08.2011. u 17:13 - pre 154 meseci
Ista kao i da se objavi u novinama. Da vide ljudi. Evo meni je bas drago, ako nista u budzet je otislo par hiljada evra na porez :).
 
Odgovor na temu

DrJekyll

Član broj: 26330
Poruke: 852



+152 Profil

icon Re: Vrhunac uspeha - najbogatiji u selu24.08.2011. u 17:22 - pre 154 meseci

Ja sam juce kupio televizor, i majcu na pruge horizontalne.

Ako ima jos neko ko je trosio novac na nesto ovih dana nek se javi.

 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7176 Profil

icon Re: Vrhunac uspeha - najbogatiji u selu24.08.2011. u 18:55 - pre 154 meseci
Citat:
DrJekyll: Dobro, ako nema problema koja je onda poenta clanaka gde obicni ljudi trose svoju ustedjevinu kako oni zele?


Poenta je u tome da su potrosili na nesto sto je ocigledno vredno pomena u novinama. Novine objavljuju stvari koje smatraju da ce biti zanimljive njihovim citaocima.

Nema nikakvih problema u tome sto su oni napravili zurku za celo selo - stavise, verovatno je ta zurka bila dobra i za lokalnu ekonomiju.

Sa druge strane, ni novinama ne moze niko da zabrani da pisu o tome.

Citat:

Ja sam juce kupio televizor, i majcu na pruge horizontalne.

Ako ima jos neko ko je trosio novac na nesto ovih dana nek se javi.


Super za tebe. Cestitamo na novoj majici i TV-u.

Doduse, nisam siguran da je ta tvoja kupovina dovoljno senzacionalna pa da se i mediji zainteresuju za nju :-)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Vrhunac uspeha - najbogatiji u selu24.08.2011. u 19:17 - pre 154 meseci
meni je bas ekstra ovaj topic, a trolova ce uvek biti.
Neki topic je bio gde je lik snimio izradu svih zadataka za prijemni i okacio na youtube, pa se opet naslo gomila ljutih protivnika tome... a kamoli ovde.

Nego DON -MILISAV- HUAN -GONZALEZ -BRZI je pobedio hahahahah


bila je jednom neka emisija na pinku valjda, gde je neki od nasih poznatih pevaca turbo folka priznao sta sve mora da radi na veseljima za novac... nasi gastarbajteri placaju gomile 1000Eura, da nasi "poznati pevaci" pevaju iz svinjca, da se penju na drvo i da pevaju naopako okrenuti... i jos gomila urnebesbnih poza.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Vrhunac uspeha - najbogatiji u selu

Strane: << < .. 8 9 10 11 12 13 14

[ Pregleda: 64170 | Odgovora: 265 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.