Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Beogradski akva park čeka bolje vreme - pa ako Beograđani hoće da se zabave moraju u Jagodinu :-(

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Beogradski akva park čeka bolje vreme - pa ako Beograđani hoće da se zabave moraju u Jagodinu :-(

Strane: 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 29750 | Odgovora: 107 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pri3rak
Beograd

Član broj: 43563
Poruke: 701
*.cpe.vektor.net.

Jabber: pri3rak@elitesecurity.org


+300 Profil

icon Re: Beogradski akva park čeka bolje vreme - pa ako Beograđani hoće da se zabave moraju u Jagodinu :-(22.08.2010. u 23:39 - pre 166 meseci
Ne kapiram zasto se bunite oko tzv subvencionisanog koriscenja akva parka u Jagodini.Iskreno to je veoma slaba naknada za zivot u onom beznadeznom svinjcu.Ja sam jedan mozda i meni najlepsi deo zivota proveo u Jagodini, tamo mi je reda 50% familije, kuca zemlja i itd, ali zivot u BG spram one shitine dole ne bih menjao ni da mi stave pistolj na celo BTW aqva park u JA je akva park koliko i morsko prase to sto mu je ime
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Beogradski akva park čeka bolje vreme - pa ako Beograđani hoće da se zabave moraju u Jagodinu :-(23.08.2010. u 00:01 - pre 166 meseci
Citat:
3way: Da.

Normalno da mora.

E nema.
 
Odgovor na temu

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: Beogradski akva park čeka bolje vreme - pa ako Beograđani hoće da se zabave moraju u Jagodinu :-(23.08.2010. u 01:36 - pre 166 meseci
Jedan dan mi je bilo dosadno i zapucao sam do jagodine da bih malo uživao u blagodetima akva parka i iako mi očekivanja nisu bila bogznašta, tamo sam samo video par bazena sa par tobogana gde se čeka veliki red i to je to. Nisam bio razočaran jagodinskim akva parkom jer ga tamo zapravo i nema... a muzej voštanih figura je zanimljiv celih 3 minuta.

jedino mi je žao što nisam taj zoološki vrt video.

što se tiče Jagodine, grad je veoma jadan kao i svi gradovi na jugu Srbije, jedino što Jagodinu vadi veliki broj gastosa.
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Beogradski akva park čeka bolje vreme - pa ako Beograđani hoće da se zabave moraju u Jagodinu :-(23.08.2010. u 09:34 - pre 166 meseci
Ma kakav akva park u Jagodini bre, sta se zanosite. Ovde to uopste ne postoji. Doduse, nikoga nije ni briga sto to ovde ne postoji. I sta ce im. A sta ce i u BG. Ako i naprave u BG nesto sto moze da se nazove akva parkom, prertpostavljam da ce tu da ima i neka basta, kao kafic sta li, i onda ubrzo ima to da postane zmijarnik za qrve i kriminalce, gologuze opajdare, celave bakije, pomodare i skorojevice. Prema tome, nikome to ne treba. Lopate u sake.
 
Odgovor na temu

ArsenLupen
BG

Član broj: 57292
Poruke: 79
*.adsl-3.sezampro.yu.



+198 Profil

icon Re: Beogradski akva park čeka bolje vreme - pa ako Beograđani hoće da se zabave moraju u Jagodinu :-(23.08.2010. u 09:53 - pre 166 meseci
Da je to neka isplativa rabota, mislite da se Miskec i ekipa ne bi latili (bar) jednog parka?
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Beogradski akva park čeka bolje vreme - pa ako Beograđani hoće da se zabave moraju u Jagodinu :-(23.08.2010. u 10:40 - pre 166 meseci
Pa miskec se latio soping parkova, a i to mu zapada u krizu. Lagano prodaje trice, pakuje kofere pa u Ekoligiju

Beogradu treba akva park taman koliko i prasetu masna. Pored kejova, splavova, kucica na vodi, Ade, Lida i sedam reka...bas mu treba tobogan u zatvorenom prostoru koji se naplacuje?

To jeste urbana struktura posebne namene, ali kako zatvoriti finansijsku situaciju, kada postoje besplatne zone?
A nije nesto pogodan ni za donacije, dotacije, pranje novca...cak ni pri izgradnji ne moze nesto ekstra da se klepi..

Poz
 
Odgovor na temu

djoka_l
Beograd

Član broj: 56075
Poruke: 3453

Jabber: djoka_l


+1462 Profil

icon Re: Beogradski akva park čeka bolje vreme - pa ako Beograđani hoće da se zabave moraju u Jagodinu :-(23.08.2010. u 11:09 - pre 166 meseci
Akva park može da bude vrlo isplativ, pitajte sve one koji su otišli u Terme Čatež. Naravno, za ovo naše područje otvoreni akva park, kao onaj u Solunu nije isplativ, zbog kratke sezone. Međutim kombinacija zatvorenih bazena sa toboganima i otvorenog akva parka, pa još ako ima izvor tople vode da se ne troše pare na zagrevanje bazena van letnje sezone moglo bi da donese lepe pare.

Recimo ja sam išao u Mađarsku u banju Đulu, iako sam te godine rešio da odem u neku srpsku banju. U kojoj god agenciji sam bio, ili su nudili samo prevoz do banje ili samo smeštaj, a za prevoz da se sam snalazim. Da postoji neki akva park (a ne kao onaj u Jagodini) na 50-100km od Beograda, ja bih svoju ćerkiu vodio nekoliko puta godišnje...
 
Odgovor na temu

superbaka

Član broj: 5290
Poruke: 2924



+1298 Profil

icon Re: Beogradski akva park čeka bolje vreme - pa ako Beograđani hoće da se zabave moraju u Jagodinu :-(23.08.2010. u 15:20 - pre 166 meseci
mislim, gradite u Beogradu koliko hocete akva parkova, who fuckin' cares... ali zaje*ite me prica koliko to treba drugima da se naplacuje ulaznica, i da li treba Jagodina da ima akva park kad ga nema Miskovic ili Beograd, i ko je gradio Jagodinu, Beograd, Kursumliju i slicno... kakve sad veze ima lik i delo Palme i zirafe sa ovim? da li bi se nesto razlikovalo da je ap u recimo, Negotinu? da li je isplativ i nije na teretu budzeta? - jeste... sta vam sad ovde smeta?
 
Odgovor na temu

Pirossi

Član broj: 7692
Poruke: 234
*.dynamic.sbb.rs.



+968 Profil

icon Re: Beogradski akva park čeka bolje vreme - pa ako Beograđani hoće da se zabave moraju u Jagodinu :-(23.08.2010. u 16:22 - pre 166 meseci
mene samo kopka kako utvrđuju ko je domaći a ko tuđin?
je l' se svi znaju, ko što Palma zna sve građane, koji btw nisu pederi, ili ima neka legitimacija na ulazu?
 
Odgovor na temu

neca
ERP Consultant
Smederevo

Član broj: 1460
Poruke: 1283

ICQ: 129255214


+92 Profil

icon Re: Beogradski akva park čeka bolje vreme - pa ako Beograđani hoće da se zabave moraju u Jagodinu :-(23.08.2010. u 17:20 - pre 166 meseci
Kao sto rekose na pocetku diskusije. Popust vazi samo za osobe sa prebivalistem na teritoriji Jagodine. Neophodna je licna karta ili neki drugi dokaz o prebivalistu.
 
Odgovor na temu

Pirossi

Član broj: 7692
Poruke: 234
*.dynamic.sbb.rs.



+968 Profil

icon Re: Beogradski akva park čeka bolje vreme - pa ako Beograđani hoće da se zabave moraju u Jagodinu :-(23.08.2010. u 17:31 - pre 166 meseci
potvrda iz katastra?
 
Odgovor na temu

New Village DC
Projektant hardvera
Srbija

Član broj: 65539
Poruke: 438
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.itnetwork.rs


+222 Profil

icon Re: Beogradski akva park čeka bolje vreme - pa ako Beograđani hoće da se zabave moraju u Jagodinu :-(23.08.2010. u 20:22 - pre 166 meseci
Da, iz katastra.
Ovi se prepanuše, a Marko, onako srdit iza sna, uze jednog po jednog darivati: kog
sabljom, kog buzdovanom. Nije se ni triput okrenuo, a već svih sedam s dušom rastavi.

 
Odgovor na temu

Jagnjeca brigada

Član broj: 52969
Poruke: 311



+298 Profil

icon Re: Beogradski akva park čeka bolje vreme - pa ako Beograđani hoće da se zabave moraju u Jagodinu :-(23.08.2010. u 20:54 - pre 166 meseci
Citat:
Pirossi:koji btw nisu pederi, ili ima neka legitimacija na ulazu?


Palma razmisljao da na ulaz u akva park stavi i tablu, "zabranjen ulaz pederima" ali onda je odlucio da svim drugima ("posto pedera nema u Jagodini") naplati 5x skuplju kartu, jer je ocigledno iz njegove izjave da su Pederi u Beogradu i okolini a ne moze da ih prepozna pa je onda rekao neka pederima karta bude 5x skuplja.
"Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo ce da te spusti na svoj nivo, a onda ce da te
dobije na iskustvo!"
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Beogradski akva park čeka bolje vreme - pa ako Beograđani hoće da se zabave moraju u Jagodinu :-(23.08.2010. u 21:02 - pre 166 meseci
@Brigada,

To sto doticni ima neku svoju licnu averziju prema homoseksualcima ne cini opstinsku subvenciju za sopstvene stanovnike nista manje legalnom, niti te stvari blage veze imaju jedna sa drugom.

Njihova stvar, njihova opstina, njihov "akva park" - pa i njihova cenovna politika.

Zasto ljudi vole da brinu tudju brigu? Ako vam se ne svidja cenovna politika - nemojte ici tamo, svasta.

Najbolje glasanje je glasanje novcanikom.

I taj Palma... IMHO, i ja mislim da je lik ljaser doduse ne nesto specijalno bolji ili gori od kvazi-emancipovanih toboz. "alternativnih" dripaca - ali on nije predsednik moje opstine i ako zitelji Jagodine njemu daju glas i smatraju da je on najbolja opcija za njih... pa ko smo mi da se mesamo u to, njihova je opstina - i njihovo pravo da izaberu koga god zele.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Jagnjeca brigada

Član broj: 52969
Poruke: 311



+298 Profil

icon Re: Beogradski akva park čeka bolje vreme - pa ako Beograđani hoće da se zabave moraju u Jagodinu :-(23.08.2010. u 21:11 - pre 166 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic
Zasto ljudi vole da brinu tudju brigu? Ako vam se ne svidja cenovna politika - nemojte ici tamo, svasta.


Ma takvo ponasanje je za osudu, akva-park nije neki tajni privatni klub i sl.!!!

Sta ce ti npr. svom detetu da ogovoris kada te pita, npr. "sto nam cika Palma naplacuje 5x skuplju ulaznicu"??? Nema on prava da sprovodi bilo kakvu diskriminacuju, svakom gradjaninu ove zemlje su ustavom zagarantovana ista prava, nema on prava da ponizava bilo koje dete ili bilo kog gradjanina i ove zemlje i da trazi licnu kartu na uvid i sl.!

Ko po zakonu ima pravo da te legitimise, jel Palma Dimkovicu?
"Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo ce da te spusti na svoj nivo, a onda ce da te
dobije na iskustvo!"
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Beogradski akva park čeka bolje vreme - pa ako Beograđani hoće da se zabave moraju u Jagodinu :-(23.08.2010. u 21:19 - pre 166 meseci
Ti ocigledno pojma nemas ni sta je legitimisanje.

Legitimisanje je kada ti sluzbeno lice NAREDI da pokazes identifikacioni dokument uz pretnju KAZNOM (pritvorom), i to ne mozes da izbegnes (osim ako ne zelis da spavas u stanici).

Trazenje licne karte za ostvarivanje nekog popusta ili prodaje NIJE legitimisanje, jer ti imas sva prava na ovom svetu da osobu koja ti trazi ID oteras u materinu ako zelis - tj., prevedeno na civilizovan jezik, mozes da odbijes davanje na uvid svog ID dokumenta bez ikakvih posledica.

Naravno, neces dobiti popust - ali ni popust nije nikakvo pravo, vec privilegija za one koji daju svoj ID na uvid (i kojima se mesto boravka podudara).

Po toj tvojoj naopakoj logici niko ne bi smeo da ti trazi identifikacioni dokument osim ako nije "sluzbeno lice" sto je notorna besmislica - probaj kod prve prodavnice da kupis nesto skuplje kreditnom karticom, pa im objasni da oni "ne smeju da te legitimisu, BRE!"

Smesno.

Citat:

Ma takvo ponasanje je za osudu, akva-park nije neki tajni privatni klub i sl.!!!


Nije, nego je imovina opstine Jagodina, i opstina Jagodina subvencionise svoje stanovnike zato sto je ulozila NJIHOV novac u izgradnju.

Na sta ima sva prava na ovom svetu - koliko god se neke "jagnjece brigade" bunile i nazivale to njihovo pravo nekakvom "nepravdom" :)


DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

vlada131
Niš

Član broj: 222787
Poruke: 14
*.dynamic.sbb.rs.



+168 Profil

icon Re: Beogradski akva park čeka bolje vreme - pa ako Beograđani hoće da se zabave moraju u Jagodinu :-(23.08.2010. u 21:21 - pre 166 meseci
Citat:
Jagnjeca brigada: Ma takvo ponasanje je za osudu, akva-park nije neki tajni privatni klub i sl.!!!

Sta ce ti npr. svom detetu da ogovoris kada te pita, npr. "sto nam cika Palma naplacuje 5x skuplju ulaznicu"??? Nema on prava da sprovodi bilo kakvu diskriminacuju, svakom gradjaninu ove zemlje su ustavom zagarantovana ista prava, nema on prava da ponizava bilo koje dete ili bilo kog gradjanina i ove zemlje i da trazi licnu kartu na uvid i sl.!

Ko po zakonu ima pravo da te legitimise, jel Palma Dimkovicu?


Zagarantovana ista prava pred kim? Pred Palmom? Znači ako Palma pusti svoje rođake i prijatelje, npr, da dođu kod njega kući na kafu, mora da pusti i bilo kog ko hoće da svrne na kaficu kod njega, jer ako ne pusti nekog u kuću to je onda 'ugrožavanje ustavom zagarantovanih prava'?
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Beogradski akva park čeka bolje vreme - pa ako Beograđani hoće da se zabave moraju u Jagodinu :-(23.08.2010. u 21:23 - pre 166 meseci
Citat:
Jagnjeca brigada
svakom gradjaninu ove zemlje su ustavom zagarantovana ista prava


Jeste, zagarantovana su im ista prava... PRED ZAKONOM, a ne prava na akva park u Jagodini ili novi Ferrari :)

Mislim da vrle nove "demokrate" imaju velikih problema sa kapiranjem pojma "istih prava" :)

Jeftine ulaznice za akva park su PRIVILEGIJA za stanovnike Jagodine, zato sto je vlasnik odlucio da njih subvencionise posto je koristio njihov novac za izgradnju samog parka.

I ta privilegija je savrseno legalna i savrseno se ne tice nikog drugog osim stanovnika Jagodine ciji je akva park, i ciji su glasovi i novac.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Count Zero

Član broj: 32400
Poruke: 203



+406 Profil

icon Re: Beogradski akva park čeka bolje vreme - pa ako Beograđani hoće da se zabave moraju u Jagodinu :-(23.08.2010. u 21:27 - pre 166 meseci
Citat:
"sto nam cika Palma naplacuje 5x skuplju ulaznicu"



Ti imaš ista, Ustavom zagarantovana prava, da se naseliš u Jagodini, uzmeš ličnu kartu u MUP JA i onda dete za ruku i pravac aqua park sa popustom.
simple as that
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Beogradski akva park čeka bolje vreme - pa ako Beograđani hoće da se zabave moraju u Jagodinu :-(23.08.2010. u 21:29 - pre 166 meseci
Uravnilovka, bato.
Svim drugovima i drugaricama da se omoguci popust na koristenje Aqua Parka na osnovu borackog staza.
Necemo valjda da delimo samodoprinose na njihove i nase.

Everything for Everyone, Nothing For Ourselves.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Beogradski akva park čeka bolje vreme - pa ako Beograđani hoće da se zabave moraju u Jagodinu :-(

Strane: 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 29750 | Odgovora: 107 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.