Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

rasizam, homofobija i sovinizam u BG-u?

elitemadzone.org :: MadZone :: rasizam, homofobija i sovinizam u BG-u?
(Zaključana tema (lock), by acaradio)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 46068 | Odgovora: 280 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: rasizam, homofobija i sovinizam u BG-u?15.10.2010. u 13:04 - pre 164 meseci
Pitanje je - sta je poenta da je neko bio placen da bude statista u filmu koji se snimao tokom parade?

Sto se tice komunista i ostalih, to je vec vise za gastarbajtere sa duzim stazom kao sto je Izvoljski, koji usled manjka realnih problema i punog stomaka mora da cupa Broza kao svoj najveci problem.
 
0

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
87.250.40.*



+744 Profil

icon Re: rasizam, homofobija i sovinizam u BG-u?15.10.2010. u 13:09 - pre 164 meseci
Citat:
Pitanje je - sta je poenta da je neko bio placen da bude statista u filmu koji se snimao tokom parade...


...i to u filmu koji je sufinansiran od strane ove nashe banana drzavice... i cije su obezbedjivanje gradjani platili, kao sto ce platiti i stetu nastalu rushenjem grada.

Meni se licno fucka za pedere, ali ako ova zemlja otkazuje gomilu skupova koji pretstavljaju "bezbedonsni rizik", kao na primer totalno mirni skup u Novom Pazaru, onda treba da otkazu i ovakve "parade". Ili neko ima mozda veca prava?! Ili se nesto gura i nabija po svaku cenu?

Ma bitno je da ce se snimiti film... i da je Beograd konacno izgubio nevinost
 
0

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: rasizam, homofobija i sovinizam u BG-u?15.10.2010. u 13:13 - pre 164 meseci
To je lepo, raspodela novca iz budzeta za film.

Samo kakve veze ima snimanje filma i statisti istog sa paradom?
Da su gospoda koja su preuzela na sebe tapiju srpstva pohapsena jos kad su prekidali izlozbe pre par godina uz svoje kolege navijace sa par hiljada podnesenih prijava policije - ne bi ni bilo nasilja, jer je vecina gradjana koja je protiv parade bila na porodicnoj paradi koja nije lomila grad.

Tako da je to cista zamena teza.
 
0

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
87.250.40.*



+744 Profil

icon Re: rasizam, homofobija i sovinizam u BG-u?15.10.2010. u 13:29 - pre 164 meseci
Bas je lepo, al' zato nema za socijalno, za rad inspekcija, za bilo sta drugo... ma bogata je Srbija zemlja, i ima svoje prioritete - ocigledno.

Pitanje za tebe: Zasto je zabranjen skup u Novom Pazaru, a gay parada nije?
Pritom je za gay paradu izvesno da predstavlja bezbedonosni rizik?

Mozda zato sto je to politicko pitanje koje vlada nabija gradjanima Srbije na nos... i kao takvo, dobilo je reakciju odredjene grupe ljudi. Ja bih npr. isao na onu porodicnu setnju sa porodicom - al' na nesrecu, ona ni 1% nije bila propracena u medijima kao gay parada - pa nisam ni znao kad se organizuje, tj. saznao sam tek posle. Cudno?

Rec je o "prioritetima" i "nabijanju na nos" po svaku cenu, a ne o zameni teza - jer nije da drzava stoji iza svakog skupa gradjana koji hoce mirno da paradiraju, ili iza svakog snimanja filma, posebno kad oni predstavljaju bezbedonosni rizik koji moze nekog da kosta i zivota i imovine. Ali eto, dobro je da se zna sta su prioriteti, da 1000, sto pedera, sto statista za gay film(!?), mogu da zatvore centar dvomilionskog grada, i remete ljudima planove - samo zato sto imaju podrsku vlade, iako su bezbedonosni rizik. Bitno je i da je "Beograd konacno izgubio nevinost" - sve je lepo covek rekao, njegov motiv ucestvovanja je barem jasan, napokon mu se moze.

 
0

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: rasizam, homofobija i sovinizam u BG-u?15.10.2010. u 13:48 - pre 164 meseci
Sto se tice filma, to nema veze sa temom.
Mogao je da finansira bilo ko taj film i isto bi tu dosli da snimaju.

I naravno da je to politicko pitanje.
To je pitanje postovanja Ustava kojim se garantuje pravo na slobodno izrazavanje misljenja, seksualne slobode i javno okupljanje.
Ako je nekom postovanje Ustava naturanje, onda taj ima problem sa vecim delom drustva.

A za skup u Pazaru koji je trebao da objasni ljudima da je to tamo Srbija, a ne Turska je verovatno procenjen da ce biti vece s*anje posto su na obe strane - i ucesnici i protivnici- istog kalibra kao i Obrazi i Guzovi, te ce padati glave verovatno.
Od njega se su ogradili svi predstavnici srpskih partija, ocenjujuci ga kao zlonameran.

Ja koliko znam, policija nije dozvolila ni da se prekine gradnja vrtica, pa zasto bi dozvolila nekom Panovicu iz organizacije "za srpski Novi Pazar" da troluje?


Mada, kakve veze ima politicko prepucavanje izmedju Zukorlica i Srbije sa drugim ljudima u Srbiji?
Trebaju svi da cekaju da se zadovolje svi apetiti - i verskih vodja u dzipovima i srBskih nacionalista i DSovski kalkulanata, pa da onda pocnu da se bave svojim zivotom?


Ko hoce neka ceka.
 
0

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
87.250.40.*



+744 Profil

icon Re: rasizam, homofobija i sovinizam u BG-u?15.10.2010. u 14:04 - pre 164 meseci
A, pa nije to jedina zabrana skupa... ali glupo je sad ulaziti u to. Cudno kako za jedne (politicki korektne) postoji ustav i zagarantovana prava, medijsko eksponiranje, sponzorstvo, a za druge ne.

Ali, kao sto sam rekao poenta cele price su politicki prioriteti koji se nabijaju na nos... a to je izazvalo reakciju koja nije samo reakcija protv gey populacije, nego i protiv takve politike. Nemam vishe sta da dodam...
 
0

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: rasizam, homofobija i sovinizam u BG-u?15.10.2010. u 14:27 - pre 164 meseci
Nije glupo.
Voleo bih da cujem koji su to skupovi jos zabranjeni.

A koji su to drugi koji trebaju da dobiju Ustavna prava? Ovi sto sami ne postuju Ustav?
Obraz? 1389? Ludaci Padinska Skela?
Pa njih treba zabraniti i pohapsiti, a ne da im se obezbedjuje skup.

Sta je to sto vam se nabija na nos?
Ja znam za jos par stvari koje vam direktno EU namece - Budzetskog Revizora, Zakon o fiskalnoj odgovornosti, ponovni izbor sudija, ukidanje monopola u svim oblastima, novi izborni zakon i slicne stvari za koje pouzdano znam da su protiv vecine u Srbiji i njihovog poimanja realnosti posto deceniju to niko ni ne trazi osim par placenika.


Sustina je sto se tice skupa sa strane drzave jeste - da li je sposobna i voljna da sprovede ono sto je sama sebi zacrtala Ustavom i zvanicnim istupanjem, kao i da se izbori sa jednom grupom ljudi koja daje sebi za pravo da svoju volju sprovodi silom i da istu volju namece drugima.

Jer jos nisam cuo da vecinska volja moze da bude nametanje.
Pre ce biti da je volja par navijackih i naci grupa nametanje.


 
+1

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
87.250.40.*



+744 Profil

icon Re: rasizam, homofobija i sovinizam u BG-u?15.10.2010. u 14:39 - pre 164 meseci
Npr.
Zabranjen protest protiv odluke da Vlada finansira gej paradu
http://www.pressonline.rs/sr/v...lada+finansira+gej+paradu.html

MUP je zabranio skup Islamske zajednice u Srbiji, koji je u Tutinu bio zakazan za 13.30 povodom dolaska reis ul uleme iz Sarajeva Mustafe Cerića.
http://www.sandzaknews.com/vij...7-zabranjen-skup-u-tutinu.html

Najavljeni skup SRS-a u Hrtkovcima ipak će biti održan i pored policijske odluke, a protiv organizatora koji je prekrši biće podnesene krivične prijave
http://www.politika.rs/rubrike...ati-policijsku-zabranu.lt.html

Zabranjen skup "Odgovor građana na nasilje"
http://pravniportal.rs/?cat=aktuelno&id=38

'fala bogu google radi pa mozes sam da trazis dalje... i svi su mahom, gle cuda, zabranjeni zbog procene da je bezbednosna situacija losha i da moze doci do ugrozavanja zivota i imovine.

Citat:
Pa njih treba zabraniti i pohapsiti, a ne da im se obezbedjuje skup.

A u stvari, ko je vlada pa da moze da odlucuje koja organizacija moze da se zabrani a koja ne. Valjda svako ima pravo da iznese svoje misljenje - dokle god ga iznosi na miran nacin, i dokle god ne ugrozava druge. Uprotivnom ti koji su vrsili nasilje idu u zatvor - po zakonu - a ne zabranjuje se cela organizacija koja verovatno broji hiljade clanova, ili njihovi pokusaji da iznesu svoje vidjenje situacije u drustvu organizovanjem mirnog skupa. Tj. u Srbiji se mahom zabranjuju skupovi koji politicki ne odgovaraju vladi - dok se oni drugi finansiraju drzavnim parama, i promovishu. Mozda je i to tekovina EU? Selektivna sloboda govora - i da, nisam protiv EU, tj. protiv vecine institucija koje treba da poboljsaju zivot i kontrolu novca, smanje korupciju - kamo srece da funkcionishu u Srbijici...


Citat:
Sustina je sto se tice skupa sa strane drzave jeste - da li je sposobna i voljna da sprovede ono sto je sama sebi zacrtala Ustavom i zvanicnim istupanjem, kao i da se izbori sa jednom grupom ljudi koja daje sebi za pravo da svoju volju sprovodi silom i da istu volju namece drugima.

Na zalost, ocigledno je da drzava ta ustavna prava selektivno sprovodi - tj. onako kako joj politicki odgovara. A to izaziva revolt. Jedni mogu da se zabrane zbog bezbednosnog rizika, dok eto, u gay slucaju treba po svaku cenu "progurati" zamisljeno...





[Ovu poruku je menjao a1200 dana 15.10.2010. u 16:44 GMT+1]
 
0

ArtCool

Član broj: 227913
Poruke: 639
*.dynamic.sbb.rs.



+9 Profil

icon Re: rasizam, homofobija i sovinizam u BG-u?15.10.2010. u 14:47 - pre 164 meseci
Ja ne znam sto se dize tolika buka i prica.

Nek radi ko sta hoce na svoju odgovornost.
Kome ne odgovara finansiska situacija u ovoj drzavi neka zivi u drugoj, kome su zabranjena pederska prava neka se za njih izbori ( ratom ocigledno mora) ili neka ide tamo gde mu se ta prava ne ugrozavaju.
Ne zelim previse da se mesam ali znam sledece, protiv skupova bilo kakvih (sem rusilackih nemam nista) ali da se poremecenim omogucava crkveno-opstinsko vencanje i usvajanje dece to ne dolazi u obzir.
Jel parada je samo uvod, posle ce se traziti vencanje i na kraju usvajanje dece. To ne.
Bioloski gay populacija ne postoji, samo tehnicki, u zivotinjskom svetu samo bi i ako dodje do poremecaja pozivela jedna generacija...

I nije mi jasno kako toliko ima poremecaja u ljudskoj rasi a ne u zivotinjskoj?
 
0

Marko83
bez

Član broj: 264513
Poruke: 122



+767 Profil

icon Re: rasizam, homofobija i sovinizam u BG-u?15.10.2010. u 14:56 - pre 164 meseci
Citat:
Isak666: jer je vecina gradjana koja je protiv parade bila na porodicnoj paradi koja nije lomila grad.

Koliko je ovo pausalna ocena.....
Zato što, kada uporediš VW i BMW koji koštaju isto, shvatićeš da za svaki taj evro koji čini cenu ta dva auta, kod VW dobijaš više nego kod BMW-a. Isto važi i MB.
 
0

ArtCool

Član broj: 227913
Poruke: 639
*.dynamic.sbb.rs.



+9 Profil

icon Re: rasizam, homofobija i sovinizam u BG-u?15.10.2010. u 14:57 - pre 164 meseci
Citat:
a1200

A u stvari, ko je vlada pa da moze da odlucuje koja organizacija moze da se zabrani a koja ne. Valjda svako ima pravo da iznese svoje misljenje ...



Hahaha, ko je vlada???

Pa sve ono sto ti i svi mi ne bi zeleli da bude.
Interesna grupa pojedinaca koja iskljucivo radi u svom interesu i bas kad mora da nesto i narodu.
Demokratija nije bitno sta je po definiciji, vec sta je u realnosti, a to je teska represalija i diktatura.

Evo imam resenje da odmah recimo za 1 mesec svim gradjanima poboljsam standard za recimo 30%.
Sve ali bas sve tajkune popisati ( a znaju se) i dokazati njihovo poreklo imovine a ako se kriju iza zakona utvrditi da li su lobirali za njega, pohapsiti oduzeti sredstva i smanjiti marze u svim trgovinsko usluznim sistemima za gore pominjanih 30% sto je najmanje njihov cist profit i eto resenja.Ocas posla...
I sad pitanje, ko to moze ili sme da uradi ovde kod nas? Niko....

O cemu mi dalje pricamo, kakva prava, kakva buranija, zakon, ustav...
 
0

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: rasizam, homofobija i sovinizam u BG-u?15.10.2010. u 15:01 - pre 164 meseci
Za ove prve je stvarno dupli standard i nema ni jedan razlog za zabranu.
Za ove druge i cele te price oko Zukorlica i Raske, tu je vec kurvarluk i zakuvavanje sa svih strana.

Samo to je problem drzave i sto bi sad neko odlagao gej paradu zbog necije tudje greske prema nekom trecem?

Citat:
A u stvari, ko je vlada pa da moze da odlucuje koja organizacija moze da se zabrani a koja ne. Valjda svako ima pravo da iznese svoje misljenje - dokle god ga iznosi na miran nacin, i dokle god ne ugrozava druge.


Pa to ja i pricam.
Drzava treba da stiti Ustavni poredak.
To rade sve normalne drzave.


Cini mi se da se ovde vise zali sto i gej parada nije zabranjena, nego sto su ovi drugi zabranjeni jer se briga za skup SRSa u Hrtkovcima (!?) pojavljuje kad to koristi zelji da se parada neodrzi, pa su od jednom i oni vazni.

I na kraju, kakve veze ima nezadovoljstvo ljudi Vladom sa gej paradom?
To treba da budu glineni golubovi jer ni jedna partija i organizacija ne moze da preuzme vlast?
 
0

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
87.250.40.*



+744 Profil

icon Re: rasizam, homofobija i sovinizam u BG-u?15.10.2010. u 15:08 - pre 164 meseci
Isak666: kljucna rec je selektivno - tj. selektivno, politcki motivisano, se primenjuju prava i postuje ustav.

Dakle:
1) ili bi svi mirni skupovi bili dozvoljeni, iako predstavljaju bezbedonosni rizik - a zbog postovanja ustava bi bili obezbedjeni sa policjom, i na zahtev bi im npr. bila dozvoljena ista marshuta kao i gay paradi (zatvaranje centra grada + snimanje filma npr.)
2) ili bi svi mirni skupovi, koji predstavljaju bezbednosni rizik, bili po defaultu zabranjeni (sto je savim ok)

Sve ostalo je selektivna primena zakona, odnosno politika sile, i politicko promovisanje odredjenih stavova.
 
0

Bubnjar2
Bubnjar

Član broj: 268988
Poruke: 4
*.adsl.eunet.rs.



+5 Profil

icon Re: rasizam, homofobija i sovinizam u BG-u?15.10.2010. u 15:35 - pre 164 meseci
@a1200
Da, najgora je selektivna "pravda". Time se kod priprostog naroda, osim mazanja ociju, jos i sakupljaju vredni politicki poeni.
Ja sam bubnjar, ne zamerite mi ako nekad lupam.
 
0

Bubnjar2
Bubnjar

Član broj: 268988
Poruke: 4
*.adsl.eunet.rs.



+5 Profil

icon Re: rasizam, homofobija i sovinizam u BG-u?15.10.2010. u 15:37 - pre 164 meseci
Citat:
a1200
1) ili bi svi mirni skupovi bili dozvoljeni, iako predstavljaju bezbedonosni rizik - a zbog postovanja ustava bi bili obezbedjeni sa policjom, i na zahtev bi im npr. bila dozvoljena ista marshuta kao i gay paradi (zatvaranje centra grada + snimanje filma npr.)


Ja sam pre za ovu varijantu pod br. 1).

Zasto ne dozvoliti svakome da iskaze svoje stavove pod istim uslovima?
Ja sam bubnjar, ne zamerite mi ako nekad lupam.
 
0

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
87.250.40.*



+744 Profil

icon Re: rasizam, homofobija i sovinizam u BG-u?15.10.2010. u 15:41 - pre 164 meseci
Zato sto budzet ima konacnu vrednost, i te pare mogu mnogo boje da se iskoriste :)
Tj. koliko bi kostalo da se svako malo zatvara grad i salje 5000 ljudi da budu obezbedjenje.

Za takve rizicne skupove, drzava da je pametna, bi odredila neku ledinu van Beograda. Pa nek mitinguje tamo ko hoce, tj. na miran nacin iznosi svoje misljenje/protestvuje/paradira...
 
+1

Bubnjar2
Bubnjar

Član broj: 268988
Poruke: 4
*.adsl.eunet.rs.



+5 Profil

icon Re: rasizam, homofobija i sovinizam u BG-u?15.10.2010. u 16:23 - pre 164 meseci
Citat:
a1200: Zato sto budzet ima konacnu vrednost, i te pare mogu mnogo boje da se iskoriste :)
Tj. koliko bi kostalo da se svako malo zatvara grad i salje 5000 ljudi da budu obezbedjenje.


Pa ne mora drzava da finansira skupove vec samo da ih ne zabranjuje, neka organizatori okupljanja sami plate potrebne troskove. Medjutim, mnogima nije ni to dozvoljeno.

Citat:
a1200:
Za takve rizicne skupove, drzava da je pametna, bi odredila neku ledinu van Beograda. Pa nek mitinguje tamo ko hoce, tj. na miran nacin iznosi svoje misljenje/protestvuje/paradira...


U tom slucaju bi se izgubio svaki smisao protesta, nekog drugog okupljanja ili parade. Pa ljudi se okupljaju tamo gde ce da ih vide jer se i okupljaju iz razloga da bi bili vidjeni, primeceni i svaceni.

Mislis da drzavi ne bi odgovaro primer sa ledinom tj livadom koji si naveo? Odgovara vlasti da ljudi slobodno strajkuju negde daleko od naseljenih mesta i neka nose transparente koje ce da citaju leptirici na livadi umesto onih koji treba da ih vide...
Ja sam bubnjar, ne zamerite mi ako nekad lupam.
 
0

dejande
dejan dejanovic
beogrd

Član broj: 36677
Poruke: 250
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.gay-serbia.rs


+16 Profil

icon Re: rasizam, homofobija i sovinizam u BG-u?15.10.2010. u 16:39 - pre 164 meseci
@ArtCool
.... ali da se poremecenim omogucava crkveno-opstinsko vencanje i usvajanje dece to ne dolazi u obzir.
Jel parada je samo uvod, posle ce se traziti vencanje i na kraju usvajanje dece. To ne.



ajde ovako ako nije problem da mi odgovoris na jedno pitanje?

imamo situaciju dvoje ljudi koji su u nekim odnosima ( veza brak vanbracn zajednica ) i 20 godina zajedno zive i stvaraju nesto imaju zajednicki biznis i imovinu kupili su stan i kola na primer , sada jedno od to dvoje umre i posto nihov status nije zakonski bilo moguce regulisati ( zabranjen je brak izmedju babe i zabe kao i vanbracna zajednica ili bilo kog oblika partnerstva) i recimo stan koji su kupili od zajednickih para je suvlasnicki pola pola.
pokojna osoba iz te veze je testamentom ostavila svoju polovinu stana i automobila toj drugoj osobi , ali testament mogu da obore rodjaci pokojnika i da zahtevaju nuzni deo sto u ovom slucaju iznosi pola stana i pola automobila.
a recimo pri tome ta osoba koja je umrla je od rodbine bila odbacena fizicki napadana vredjana i recimo u momentima kada je bila bolesna nije imala pomoc rodbine vec iskljucivo pomoc te druge osobe iz te zajednice koja zakonom nije dozvoljena.

znam da ces pomisliti sto nije za zivota poklonila drugoj osobi .... ali sta da je ta druga osoba umrla pre prve?

za mene je to jedan od razloga zasto bi trebalo dozvoliti zakonom neku vrstu braka - zajednice pa neka se zove i zajednica miki maus partnerstva.


sto se tice usvajanja dece nisam za usvajanje.

takodje se zalazem za oduzimanje dece kada ih roditelji fizicki kaznjavaju.

a verujem da nikome nije ni namera niti zelja da obavi crkveno vencanje jer je vencanje u crkvi jedna ceremonija za uveseljavanje pozvane mase ili ti svatova , prakticnu primenu nema nikako .
 
0

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: rasizam, homofobija i sovinizam u BG-u?15.10.2010. u 16:41 - pre 164 meseci
Pa ne moze svaki skup biti dozvoljen samo zato sto se organizator deklarise kao organizator mirnog skupa.
Primer je bas taj Panovic koji posle prilicnog dzumbusa u raskoj zeli da organizuje skup koji sigurno bi dobio gadan odgovor.
I taj odgovor ne bi bio kao na gej paradi, nego jos gori.

Takodje, kad se vec sagledava situacija u celini - ovaj broj otadzbinskih organizacija i navijackih grupa se vec deset godina (neki malo krace) ponasaju po istoj matrici.
A to je - sto nije kako mi mislimo da treba, onda napadamo fizicki.
I gej populacija je samo jedan od napadnutih nedovoljno srpskih momenata.

I da nema tog protivzakonitog delovanja, ne bi ni troskovi bili toliko visoki.
Ako je nesto za prigovoriti drzavi, onda je to nesuzbijanje ovih grupa, a ne podrska onima koje ova grupa napada.


Ja se slazem da postoje dupli standardi, ali ne prihvatam da je resenje da svima se ukine pravo na okupljanje.
Takodje, ova drzava je stavila sebi za cilj ulazak u EU.
To podrazumeva i postovanje odredjenih prava, pa sa tim je sasvim logicno da stane iza jednog ovakvog skupa.
Da li treba finansijski da stane ili ne ili koliko - i o tome se moze pricati.
Ali da li treba da angazuje policiju ili ne - o tome ne treba.

A ako iskreno brinete za potrosnju drzavnih para, a ne samo da se time sluzite da bi nasli nesto cime bi opravdali neodrzavanje parade, onda se zapitajte i o pola milijarde dinara koje je dobila SPC od drzave ili o uplatam fiktivnih plata za drzavne sluzbenike sa Kosova koji zive u Beogradu.
 
0

geniuxx
Po ugovoru
Nis

Član broj: 90041
Poruke: 226
212.178.226.*



+68 Profil

icon Re: rasizam, homofobija i sovinizam u BG-u?15.10.2010. u 16:42 - pre 164 meseci
Citat:
a1200: Za takve rizicne skupove, drzava da je pametna, bi odredila neku ledinu van Beograda. Pa nek mitinguje tamo ko hoce, tj. na miran nacin iznosi svoje misljenje/protestvuje/paradira...

Zapravo bi bilo najbolje da to vazi za sve skupove, ukljucujuci i predizborne. Koga interesuje - doci ce, a ostali ce biti postedjeni smaranja3.

Ništa ja ne potpisujem...!
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: rasizam, homofobija i sovinizam u BG-u?
(Zaključana tema (lock), by acaradio)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 46068 | Odgovora: 280 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.