Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Jeftina tarifa struje i indikator na tabli sa osiguracima

elitemadzone.org :: TechZone :: Jeftina tarifa struje i indikator na tabli sa osiguracima

Strane: 1 2

[ Pregleda: 52580 | Odgovora: 20 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

forestpk

Član broj: 205373
Poruke: 107
..252.195.adsl.dyn.beotel.net.



+2 Profil

icon Re: Jeftina tarifa struje i indikator na tabli sa osiguracima18.11.2011. u 16:23 - pre 151 meseci
U mojoj zgradi su ugradili pre dve godine digitalne strujomere "Mačkatica". Očitavanje se vrši daljinski. Međutim već nekoliko dana strujomer ne prebacuje na jeftinu struju. Na displeju se osim vremena i datuma menjaju i neke četri vrednosti od kojih su prva i druga stanje brojila niže i više tarife pri poslednjem očitavanju, a ostale dve vrednosti su potrosnja skupe i jeftine struje od tog prvog u mesecu pa do danas.
Jeftina struja danima stoji na istoj vrednosti. Kod mene na 79kw. Prvo ...dok sam komsije ubedio da je kvar u pitanju... Zanimljivo je to da od kada su nam uveli digitalne strujomere indikatori u stanovima ili ne rade ili pokazuju jeftinu struju onda kad ona nije. Konkretno kod mene u stanu od kada su ugrađeni digitalni strujomeri lampica uopšte ne svetli.

Iako živim u manjem gradu već danima ne uspevamo da rešimo problem, prebacuju nas na neki broj na kome se niko ne javlja. Za to vreme strujomer smo "vrti" na skupu. Užas!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Jeftina tarifa struje i indikator na tabli sa osiguracima

Strane: 1 2

[ Pregleda: 52580 | Odgovora: 20 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.