Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

problem sa odjavom skutera

elitemadzone.org :: MotoZone :: problem sa odjavom skutera

[ Pregleda: 2348 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

radojko2
Bivsi TV serviser
Pancevo

Član broj: 107079
Poruke: 180
*.dynamic.sbb.rs.



+40 Profil

icon problem sa odjavom skutera26.10.2010. u 18:50 - pre 163 meseci
Naime prodao sam skuter piaggio free znaci bicikl sa pomocnim motorom i kada sam otisao da ga odjavim posto kupac nije iz mog mesta -Panceva gospodja na salteru mi pored tablice ,dozvole i uplate trazi i da uplatim i osiguranje za motor tj da ga osiguram a odjavljujem ga .Na moje pitanje koja je svrha jer ja ga odjavljujem vracam tablice a jer sam ga prodao a kupac verovatno i nece odmah da ga registruje(a mozda i oce- -njegovo pravo) i imam i kupoprodajni ugovor ona kaze da mora po novom zakonu od januara i da nece da ga odjavi bez tog papira.Stvarno ne zelim da ga osiguram jer sam ga prodao a motor ne moze da se vozi bez tablice i bez registracije,i bezveze mi je da placam osiguranje na moje ime.Kaze da po novom zakonu mora svaki moped tj. bicikl sa pom. motorom da ima osiguranje prilikom registracije-odlicno kada novi kupac dodje da ga registruje u njegovom mestu plati takse kupi osiguranje i registruje ga po zakonu.Valjda je tako logicno.Sutra idem kod nacelnika da mi i on objasni logiku svega ako ima logike i pameti...
Da li ima koga strucnog da pomogne-od kada vazi novi zakon i ima li ko iskustva??Inace ovi u Pancevu su mislim najgori u zemlji -ceka se po 2-3 sata na salteru i ja nisam normalno zavrsio ni jednu registraciju bez nervoze... I da da li je skoro neko registrovao skuter-da li je morao da plati osigura skuter -d0 49m3??

[Ovu poruku je menjao radojko2 dana 26.10.2010. u 20:37 GMT+1]
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MotoZone :: problem sa odjavom skutera

[ Pregleda: 2348 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.