Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ravan krov, kako sanirati

elitemadzone.org :: TechZone :: Ravan krov, kako sanirati

[ Pregleda: 3119 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Postanska marka
Ivana Trajkovic
Nezaposlena

Član broj: 274207
Poruke: 1
*.opera-mini.net.



Profil

icon Ravan krov, kako sanirati02.12.2010. u 15:27 - pre 162 meseci
Ravan krov je stavljen pre 10 godina, manje-vise, i hidroizolacija. Problema nije bilo do pre 3 godine, kad je komsija uradio plocice. Od tada nam je plafon vlazan, curi na sve strane, otpada... Sta sad raditi? Postoji li, neki premaz, nesto...? I ako ima, koliko je to efikasno? Da ne obijamo "dobrom komsiji" plocice!
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Moderator
Član broj: 11890
Poruke: 9506
*.teletrader.com.



+10254 Profil

icon Re: Ravan krov, kako sanirati02.12.2010. u 15:35 - pre 162 meseci
Ivana, jako si konfuzna. Ono šta je možda tebi jasno, nama si prenela sa nekoliko nepovezanih fakata. Da te mi ne bismo zapitkivali gde, kad, ko i tako dalje, potrudi se da lepo i smisleno predstaviš problem.

Sudeći po tvojim rečima moglo bi se pomisliti da je komšija namestio pločice na krov. Ili da ste vi u potkrovlju a komšija u prizemlju, pa je nameštao pločice u kuhinji.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

kana

Član broj: 111284
Poruke: 617



+28 Profil

icon Re: Ravan krov, kako sanirati02.12.2010. u 18:12 - pre 162 meseci
Citat:
Java Beograd: Ivana, jako si konfuzna. Ono šta je možda tebi jasno, nama si prenela sa nekoliko nepovezanih fakata. Da te mi ne bismo zapitkivali gde, kad, ko i tako dalje, potrudi se da lepo i smisleno predstaviš problem.

Sudeći po tvojim rečima moglo bi se pomisliti da je komšija namestio pločice na krov. Ili da ste vi u potkrovlju a komšija u prizemlju, pa je nameštao pločice u kuhinji.


:)


Kada sam pre 8 godina radio garazu koja je naslonjena uz kucu planirao sam da plocu izolujem,
da je prekrijem plocicama, ili teracom i tako dobijem veliku terasu.
Poznanik, gradjevinski inzenjer mi je objasnio da voda i sunce u kombinaciji znaju da budu veoma
neprijatni prema plocama i ravnim krovima i posavetovao me je da ipak stavim kosi krov i da necu
zalaliti. Rekao je da kakvu god izolaciju da uradim moze godinama biti u redu ali ce kad tad pod
uticajem ta dva faktora popustiti.
Poslusao sam ga i ne kajem se ni najmanje.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Ravan krov, kako sanirati

[ Pregleda: 3119 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.