Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Umro Ricard Holbruk. Koga briga?

elitemadzone.org :: MadZone :: Umro Ricard Holbruk. Koga briga?
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 13657 | Odgovora: 62 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Umro Ricard Holbruk. Koga briga?20.12.2010. u 10:01 - pre 162 meseci
Po tom pravilu Hajzenbergove neodređenosti iz kvantne fizike, mozemo da tvrdimo da si u pravu, te da je vrijeme puno coskova. Svi zivimo u jednom trenutku, a trenutno stvari stoje kako stoje.

Po toj istoj logici, mogu sad da tvrdim da se vrijeme moze pokrenuti u pravcu da Srbi kolektivno predju na katolicanstvo ili islam, pa ce Srbija postati mozda AP "Velike Albanije..." jer niko ne zna sta se nalazi iza coska vremena, samo je pitanje kolika je vjerovatnoca da ce se nesto tako desiti. Blesavo zvuci isto kao da si 1977 godine rekao da ce umjesto djecijeg obdanista u Sarajevu biti dzamija kralja Fahda... Apstrakcija znaci totalna. A argumenti i opipljivi dokazi nigdje.

I kao sto vjerovatno znas, teorija neodredjenosti upravo se zasniva na statistici kolika je mogucnost da se nesto nadje u odredjenom trenutku na odredjenom mjestu. Krajnje je nevjerovatno da Srbi kolektivno predju u katolicanstvo ili islam, ali je sigurno veca mogucnost da pravoslavlje zamjenimo katolicanstvom nego da predjemo u islam. Isto tako je krajnje nemoguce da hram Svetog Save pretvorimo u novu Aja Sofiju... ali ista tvoja teorija dozvoljava i tu mogucnost, astronomski malu ali ipak moguc ishod nekog prevrata u nasim glavama.
Da si Teodosiju II rekao dok je gradio Svetu Sofiju, da ce njegova crkva postati dzamija Aja Sofija, ne bi te blijedo gledali vec bi te vjerovatno ubili. Ali eto - i to se desilo. Ne nekom nebeskom pravdom, vec cistom silom. Postojala je mogucnost da se to desi i desilo se...
Ista neka mogucnost je postojala da se u Sarajevu izgradi dzamija kralja Fahda, ali skoro da ne postoji mogucnost da se tako nesto desi u Moskvi. Nadam se da uvidjas logiku moguceg i skoro nemoguceg...

[Ovu poruku je menjao yolja624 dana 20.12.2010. u 11:30 GMT+1]
 
0

freeworld
Srbija

Član broj: 250794
Poruke: 1333
212.200.65.*



+115 Profil

icon Re: Umro Ricard Holbruk. Koga briga?20.12.2010. u 23:26 - pre 162 meseci
@Arsen Lupen Da zamenimo malo uloge neka Kurdi budu nekadasnji turci a neka Turci budu nekadasnji Srbi p nek se nauzivaju danasnji Turci pod Kurdima narednih 500 godina.@Yolja624*ebe mi se za Ruse i Kineze,ali Amerika ta mocna svetska sila,ekonomski i vojno sa samo 15000 milijardi dolara duga svojoj centralnoj banci,tj. tamo nekim ljudima iza nje je najacai ona tako najaca vodi ceo svat u propast,jednog dana zapitaj se ako nemas sta da jedes,trazi uzrok,ja ga ne trazim,ja ga znam.
 
0

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Umro Ricard Holbruk. Koga briga?22.12.2010. u 11:21 - pre 162 meseci
@freeworld
Mene ne hrani Amerika niti bilo ko drugi, vec sam sebe. Opusteno posmatram cijelu situaciju i umrijeti od gladi sigurno necu. To sto su duzni, ne znam samo ko ce im naplatiti dug! tako da ko i da nisu
Oni koji zive od amerike nek se misle... :P
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Umro Ricard Holbruk. Koga briga?
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 13657 | Odgovora: 62 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.