Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Bivsi major ubio dvojicu i jos dvojicu ranio zbog "flase o glavu"

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Bivsi major ubio dvojicu i jos dvojicu ranio zbog "flase o glavu"

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 20861 | Odgovora: 119 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.static.isp.telekom.rs.



+6455 Profil

icon Re: Bivsi major ubio dvojicu i jos dvojicu ranio zbog "flase o glavu"18.12.2010. u 14:09 - pre 162 meseci
Citat:
StORM48:
Zanimljivo je kako neki povlače paralele između ovog slučaja i slučaja Đorđa Zarića, koga je pandur upucao bez da su razmenili ijednu reč.

Dakle, ja nisam čuo čak i da je policija tvrdila da je Đorđe Zarić pokušao da premlati na smrt tog policajca, pa se ovaj branio, a u slučaju majora je baš to slučaj!

Naravno da može da se povuče paralela jer su slučajevi identični.

Što se tiče 'razmene reči' između policajca i Zarića, Zarić i njegov kolega su mnogo lepo iskomunicirali sa policijom neverbalnom metodom... Time što su bežali, prolazili kroz crveno, i time se opirali hapšenju su govorili policiji da su u pitanju opasni begunci koji ugrožavaju tuđe živote, da postoji smrtna opasnost po policiju prilikom privođenja, kao i da se pretnja treba eliminisati što pre.

Neko kad uperi pištolj u tebe, ne treba da te obavesti "e sad ću da te upucam", pre nego što povuče obarač.. Dovoljno je to što je uperio pištolj u tebe da ti saznaš kakve su njegove namere.
 
Odgovor na temu

StORM48

Član broj: 22809
Poruke: 7536



+401 Profil

icon Re: Bivsi major ubio dvojicu i jos dvojicu ranio zbog "flase o glavu"18.12.2010. u 15:17 - pre 162 meseci
^Idući tom logikom, možemo reći da je major zaebo stvar što ih nije odme upucao, bez da čeka da mu obiju štanglu i flašu o glavu?
Prvu naznaku njihovog siledžijstva je mogao da primeti nakon što su odbili da plate račun.

Zanimljiva paralela, ali mogu samo reći da se vrlo ne slažem.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: Bivsi major ubio dvojicu i jos dvojicu ranio zbog "flase o glavu"18.12.2010. u 15:24 - pre 162 meseci
Kada se ovako nešto desi u USA, obično žale samo članovi porodice i eventualno prijatelji ubijenog, dok ostalima givafuckometar probija gornju graničnu vrednost. Ovde svi imaju neko mišljenje koje obično ide u jednu od dve krajnosti, kao i u slučaju pokojnog Zarića. Jedni veličaju majora kao heroja, a drugi opravdavaju nastradale pričom "igrala se deca", a opet je istina negde na sredini. Ako je istina da je major ove upucao dok su bežali, onda se to ne može smatrati samoodbranom i naravno da major treba da odgovara. U suprotnom se šalje slika da svako može da sudi i presuđuje na licu mesta, a to bi trebao da bude posao države. Pa sad, da li ta država radi dobro svoj posao ili ne, to je skroz druga tema.

Sa druge strane, nastradali su dobili ono što su zaslužili. Sami su birali svoj put i taj njihov izbor ih je doveo dokle ih je doveo, jer trebali su da budu svesni da koliko god da su ludi, opasni, jaki... postoji neko ko je luđi, opasniiji i jači i samo je bilo pitanje vremena kada će naleteti na takvog. Mislim, znate li ijednog kriminalca koji je dočekao mirnu i udobnu starost ? Ako ih i ima, oni se mere u promilima. Tako da, ovo je klasičan slučaj toga i to je cela priča. Major će verovatno dobiti neku kaznu, uz eventualno smanjenje iste ako se pozove na neuračunljivost, strah i afekat zbog flaše u glavu (ili šipke ili šta je već bilo), pa to prihvate kao olakšavajuću okolnost. Ovi drugi su već dobili svoju kaznu koja je možda prestroga, ali sad je gotovo i to je to.
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

milivoje t

Član broj: 230055
Poruke: 270
95.180.78.*



+726 Profil

icon Re: Bivsi major ubio dvojicu i jos dvojicu ranio zbog "flase o glavu"18.12.2010. u 16:54 - pre 162 meseci
Meni je najjaci utisak reakcija ljudi na komentarima na novinskim sajtovima. Svi su se prepoznali, prepoznali su siledzije, preoznali su one trenutke kada su podvili rep pred siledzijstvom, ljudima se precesto desava da skrecu pogled, beze ili budu maltretirani od pojava kao sto su ovi iz price. I to se skuplja i skuplja i skuplja... I onda svi imamo komentare nek ih je pobio i slavimo majora. Kao oni pavijani u 'opstanku' kada ubiju najveceg protivnika leoparda, skacu po njegovom mrtvom telu, unakazavaju ga i izivljavaju se. Nagomilane emocije straha i ponizenja su prevelike.

Ja sam davno imao slucaj u restoranu da me neki narko dileri koje sam prvi put video u zivotu napadnu zbog 'pogleda'. Iz obesti mi pucaju pored glave pred zenom. Od policije nije bilo vajde jer sam pricao sa prijateljima iz policije. Da sam imao oruzje sve bi ih pobio. Hteo sam da ih pobijem i mesecima posle, smisljao kako, organizovao, izvagao sam da nije vredno mogucih posledica po moju porodicu.
 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Bivsi major ubio dvojicu i jos dvojicu ranio zbog "flase o glavu"18.12.2010. u 17:04 - pre 162 meseci
Citat:
milivoje t: Meni je najjaci utisak reakcija ljudi na komentarima na novinskim sajtovima. Svi su se prepoznali, prepoznali su siledzije, preoznali su one trenutke kada su podvili rep pred siledzijstvom, ljudima se precesto desava da skrecu pogled, beze ili budu maltretirani od pojava kao sto su ovi iz price. I to se skuplja i skuplja i skuplja... I onda svi imamo komentare nek ih je pobio i slavimo majora. Kao oni pavijani u 'opstanku' kada ubiju najveceg protivnika leoparda, skacu po njegovom mrtvom telu, unakazavaju ga i izivljavaju se. Nagomilane emocije straha i ponizenja su prevelike.

Ja sam davno imao slucaj u restoranu da me neki narko dileri koje sam prvi put video u zivotu napadnu zbog 'pogleda'. Iz obesti mi pucaju pored glave pred zenom. Od policije nije bilo vajde jer sam pricao sa prijateljima iz policije. Da sam imao oruzje sve bi ih pobio. Hteo sam da ih pobijem i mesecima posle, smisljao kako, organizovao, izvagao sam da nije vredno mogucih posledica po moju porodicu.


Pa ti si lepo prosao, zamisli samo da je stucnuo dok je pucao pored tvoje glave...

No nastavak siledzijstva, ali ovaj put fino na prvi pogled, na oko slabijeg pola, kasnije horor :
Šest godina živim u paklu zbog bivšeg dečka

 
Odgovor na temu

geniuxx
Po ugovoru
Nis

Član broj: 90041
Poruke: 226
..106.109.adsl.dyn.beotel.net.



+68 Profil

icon Re: Bivsi major ubio dvojicu i jos dvojicu ranio zbog "flase o glavu"18.12.2010. u 17:21 - pre 162 meseci
Citat:
Marko_L: ...givafuckometar...

Dozvolićeš mi da ubuduće koristim ovaj divan termin?

S moje strane potpuna i bezrezervna podrška gospodinu majoru. Bilo bi mi drago da bude oslobođen, i da ovakvi postupci budu zakonski legalni, znači da po zakonu napadnuti ima pravo na efikasnu samoodbranu.
Citat:
abitbp6: Idiot upucao PET ljudi

Obrnuto, čovek upucao pet idiota.
Citat:
llux: A ima li ovde komentatora koji brane majora a u slucaju onog policajca djordja se pozivaju na zakone i tvrde da niko nema pravo da presudjuje, "sleduje ti smrtna kazna" i slicne izjave?

Citat:
ventura: Naravno :)
a1200 i StORM48 podržavaju ovog majora i protive se njegovom kažnjavaju, ali zato bi policajca iz slučaja Đorđa Zarića u samicu na neodređeno vreme...
A u suštini slučaj je isti... I jedan i drugi su sklonili potencijalne ubice sa ulica.

Citat:
ventura: Neko kad uperi pištolj u tebe, ne treba da te obavesti "e sad ću da te upucam", pre nego što povuče obarač.. Dovoljno je to što je uperio pištolj u tebe da ti saznaš kakve su njegove namere.

Đorđe Zarić nije nikoga napao, niti je bio naoružan. Ubijen je bez razloga i potrebe.
Ova šestorica krembila su fizički napali čoveka i dobili su ono što i treba da dobiju.
Još jednom, podržavam svaku upotrebu svake vrste sile u cilju samoodbrane i odbrane lične svojine.
Ništa ja ne potpisujem...!
 
Odgovor na temu

Kovacevic Vladimir

Član broj: 131509
Poruke: 1237
*.dynamic.sbb.rs.



+346 Profil

icon Re: Bivsi major ubio dvojicu i jos dvojicu ranio zbog "flase o glavu"18.12.2010. u 17:45 - pre 162 meseci
Citat:
Marko_L: Tako da, ovo je klasičan slučaj toga i to je cela priča. Major će verovatno dobiti neku kaznu, uz eventualno smanjenje iste ako se pozove na neuračunljivost, strah i afekat zbog flaše u glavu (ili šipke ili šta je već bilo), pa to prihvate kao olakšavajuću okolnost. Ovi drugi su već dobili svoju kaznu koja je možda prestroga, ali sad je gotovo i to je to.


Ovako zaključuje svaki razuman čovek o događaju u kome nije opredeljen navijački, nije ostrašćen, niti želi suditi.

To je sve, naizgled, OK. i takvih ima mnogo.
I baš u tome i jeste problem.
Znači, indiferentno idemo svaki dalje, svojim putem..."nije se meni desilo."

To, što u čoveku "čuči" skriveno - agresija, zna psihologija otkada "je gavran pocrneo", pa se u mnoge oblasti vaspitavanja ugrađuje mehanizam za sprečavanje te agresije.
Nije vaspitanje samo deo procesa u obdaništu i školi i, eventualno, u kući.

Neće vam biti teško da zaključite: gde i kada je nastao prekid vaspitanja ili prevencija zla, šta je to dalo "vetar u leđa" pojavi zvanoj siledžijstvo, agresija... masovna i organizovana, desktruktivna masa ludaka, zbog kojih se u normalnom čoveku pojavljuje osećaj straha.

Major je imao "sredstvo za rešavanje", a šta biva sa onima, koji nemaju ni sredstva ni snage...ima da ćute i trpe, pa kako bude?

Pozdrav
Vladimir
It´s easy to play any musical instrument:
all you have to do is touch the right key at the right time and the instrument
will play itself.
Johann Sebastian Bach
(1685 - 1750)
 
Odgovor na temu

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Bivsi major ubio dvojicu i jos dvojicu ranio zbog "flase o glavu"18.12.2010. u 18:00 - pre 162 meseci
@Kovacevic Vladimir

Nemoj molim te ponovo o "starim dobrim" vremenima...


Moj primer, rodjen i odrastao u "opasnom" kraju. I u svojoj mladosti, krajem sedamdesetih, pocetkom osamdesetih, sam doziveo bezbroj tuca. Po restoranima pogotovo. Skoro svakodnevne tuce, Mars na Drinu, Park, Brod Split narocito. Mlatili se svim i svacime, case, flase, piksle...i nikada nikom nije palo na pamet da ubije nekoga, ili da se sveti ako dobije batine.

Ovo sto se danas desava nije normalno. A takodje i komentari koji podrzavaju ubicu.

Zbog batina ubiti nekoga...mora da se robija. I to debelo.

Citat:
milivoje t: Meni je najjaci utisak reakcija ljudi na komentarima na novinskim sajtovima. Svi su se prepoznali, prepoznali su siledzije, preoznali su one trenutke kada su podvili rep pred siledzijstvom, ljudima se precesto desava da skrecu pogled, beze ili budu maltretirani od pojava kao sto su ovi iz price. I to se skuplja i skuplja i skuplja... I onda svi imamo komentare nek ih je pobio i slavimo majora. Kao oni pavijani u 'opstanku' kada ubiju najveceg protivnika leoparda, skacu po njegovom mrtvom telu, unakazavaju ga i izivljavaju se. Nagomilane emocije straha i ponizenja su prevelike.

Mislim da je ovde sustina.
 
Odgovor na temu

StORM48

Član broj: 22809
Poruke: 7536



+401 Profil

icon Re: Bivsi major ubio dvojicu i jos dvojicu ranio zbog "flase o glavu"18.12.2010. u 18:15 - pre 162 meseci
Suština je da bi major bio ubijen da nije potegao pištolj.
Nemam uopšte sumnji u to.

Znam za slučajeve gde su klinci rezali vrat ljudima zbog ebenog mobilnog telefona od 100 evra (Kalenić pijaca, autobuska stanica), gde su pucali za daleko gluplje stvari. Niko ne može da me ubedi da bi oni nakon sr**ja koje su napravili, mirno otišli dalje.

"Ubica"... hmm... kada je situacija "oni ili on", rekao bih da se samoodbrana ne može podvesti pod klasično ubistvo. Uostalom, ubistva zbog toga i jesu graduisana, a kod nas je institucija prava na samoodbranu bukvalno ruganje dostojanstvu. Zbog toga se i dešava da razbojnici provale u stan, premlate ili pobiju porodicu i nikom ništa. U USA, nakon što čovek upuca provalnika, mrtvozornik dođe, konstatuje smrt, pokupi leševe, a vlasnik stana samo da izjavu, uz odgovarajuće forenzičke dokaze.

Kod nas to ide toliko daleko da, ako ti neko upadne u stan i saplete se o ogoljenu žicu pod naponom, koju si namerno ostavio, odgovaraš za ubistvo kao najgori hohštapler, a ubica došao tebe da rokne. E ken*am se u takav zakon!

Pozdrav
 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Bivsi major ubio dvojicu i jos dvojicu ranio zbog "flase o glavu"18.12.2010. u 18:19 - pre 162 meseci
@vilil1

Nije normalno sto ste se vi mlatili i sto vas nije neko poslao da taj visak energije odradite drustveno korisnim radom, recimo neki rudnici bi trebalo
da se osiguraju i tako neka rizicna mesta, posto kroz svoje delo ste pokazali da ne cenite svoj zivot, eto dobrovoljaca.

Drugo, kad vam upadne 'murja' ona od pre '90, jeste li se tukli sa njima?

Trece, i ja pamtim te frajere ali bila ono ferka, ali nije bilo jajarenje da se ne plati i maltretira ceo kraj, nego
su vise trazili sebi slicne, koliko god bilo smesno - imao neki kodeks, daleko bilo da su upadali na benzineske pumpe
i mlatili sekirom radnike , vlasnika restorana flasama, metalnim sipkama, itd... nego bilo ono, zakace se
pa se izdevetaju...
 
Odgovor na temu

Kovacevic Vladimir

Član broj: 131509
Poruke: 1237
*.dynamic.sbb.rs.



+346 Profil

icon Re: Bivsi major ubio dvojicu i jos dvojicu ranio zbog "flase o glavu"18.12.2010. u 19:26 - pre 162 meseci
@vilil1

Porediš obične "banalne" tuče..
Citat:
...i nikada nikom nije palo na pamet da ubije nekoga, ili da se sveti ako dobije batine.


Citat:
Ovo sto se danas desava nije normalno. A takodje i komentari koji podrzavaju ubicu.

Zbog batina ubiti nekoga...mora da se robija. I to debelo.


Nije normalno, jer to je već društveni cancer!

I onda napuštaš svoju misao i svrstavaš ovo ludovanje u banalno batinjanje i presuđuješ ubici.
Malo je kontradiktorno, konfuzno.

Sve u svemu, bolje da se ostalo na onom "folklornom" pražnjenju viška energije.

Pozdrav

[Ovu poruku je menjao Kovacevic Vladimir dana 18.12.2010. u 21:22 GMT+1]
Vladimir
It´s easy to play any musical instrument:
all you have to do is touch the right key at the right time and the instrument
will play itself.
Johann Sebastian Bach
(1685 - 1750)
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.dynamic.sbb.rs.



+6455 Profil

icon Re: Bivsi major ubio dvojicu i jos dvojicu ranio zbog "flase o glavu"18.12.2010. u 19:34 - pre 162 meseci
Citat:
geniuxx: Đorđe Zarić nije nikoga napao, niti je bio naoružan. Ubijen je bez razloga i potrebe.

Divljačka vožnja kroz grad sa 100+ kmh, prolazak kroz TRI crvena svetla uopšte nije ugrozilo ničiji život...
 
Odgovor na temu

Wi-Fi

Član broj: 260194
Poruke: 195
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+208 Profil

icon Re: Bivsi major ubio dvojicu i jos dvojicu ranio zbog "flase o glavu"18.12.2010. u 19:38 - pre 162 meseci
Citat:
StORM48: Suština je da bi major bio ubijen da nije potegao pištolj.
Nemam uopšte sumnji u to.

Znam za slučajeve gde su klinci rezali vrat ljudima zbog ebenog mobilnog telefona od 100 evra (Kalenić pijaca, autobuska stanica), gde su pucali za daleko gluplje stvari. Niko ne može da me ubedi da bi oni nakon sr**ja koje su napravili, mirno otišli dalje.

"Ubica"... hmm... kada je situacija "oni ili on", rekao bih da se samoodbrana ne može podvesti pod klasično ubistvo. Uostalom, ubistva zbog toga i jesu graduisana, a kod nas je institucija prava na samoodbranu bukvalno ruganje dostojanstvu. Zbog toga se i dešava da razbojnici provale u stan, premlate ili pobiju porodicu i nikom ništa. U USA, nakon što čovek upuca provalnika, mrtvozornik dođe, konstatuje smrt, pokupi leševe, a vlasnik stana samo da izjavu, uz odgovarajuće forenzičke dokaze.

Ja uopste nemam sumnji da bi. Kao i da ne bi ni tih par udaraca dobio da ih nije (fizicki) sprecavao da izadju. Ti klinci (pretpostavljam teski narkomani) su izuzeci, ono, jedan u milion...
Nego sta je nego ubica, nema te samoodbrane u kojoj ubijes/ranis 4-5 ljudi, sta kao, on izvukao pistolj i pucao a ovi ga napadali i dalje. Jeste. Jos i isli unatraske pa ga napadali ledjima...

U USA je samo u par drzava situacija takva da bez problema mozes da ubijes provalnika, u vecini nije. Mada nebitno, ovo nije ni slicna situacija...
Citat:
StORM48: Kod nas to ide toliko daleko da, ako ti neko upadne u stan i saplete se o ogoljenu žicu pod naponom, koju si namerno ostavio, odgovaraš za ubistvo kao najgori hohštapler, a ubica došao tebe da rokne. E ken*am se u takav zakon!

Ubica krenuo da te rokne - namera, bez ubistva, cak bez i pokusaja ubistva
Namerno ostavio zicu - namera + ubistvo
Bas cudno sto odgovaras za ubistvo, hehe

[Ovu poruku je menjao Wi-Fi dana 18.12.2010. u 20:48 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Bivsi major ubio dvojicu i jos dvojicu ranio zbog "flase o glavu"18.12.2010. u 19:39 - pre 162 meseci
@ventura
Ajde da ne spajamo te dve teme bez potrebe. Glupo je.


Inace, u ovoj zemlji kao da kriminalci lobiraju nedonosenje adekvatnog zakona o samoodbrani. Totalno je idiotski da ako tebe neko napadne, tj. atakuje direktno na tvoj zivot, ti nemas apsolutno nikakvo pravo da se odbranis. Ali koliko nam je drzava u kanalu, nije ovo toliko cudno.


@Wi-fi
Covek je pre par meseci ubio provalnika nekoliko blokova od svoje kuce (ovaj nije znao da je vlasnik kuci, vlasnik ga pojurio i stigao posle nekoliko blokova) i oslobodjen je na sudu. Imas tekst negde na netu.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

Wi-Fi

Član broj: 260194
Poruke: 195
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+208 Profil

icon Re: Bivsi major ubio dvojicu i jos dvojicu ranio zbog "flase o glavu"18.12.2010. u 19:41 - pre 162 meseci
Gde to?
 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Bivsi major ubio dvojicu i jos dvojicu ranio zbog "flase o glavu"18.12.2010. u 19:56 - pre 162 meseci
@ventura

Ubijen suvozac, i ubio ga jedan od drugara mojih drugara koji ga na sav glas brane, ja zvanicno nemam stav...
Tako da ovaj pokojnik nema veze sa jurnjavom, osim ako nije nekako vozaca primoravao na to...
 
Odgovor na temu

StORM48

Član broj: 22809
Poruke: 7536



+401 Profil

icon Re: Bivsi major ubio dvojicu i jos dvojicu ranio zbog "flase o glavu"18.12.2010. u 19:59 - pre 162 meseci
Ma kako nema - sedeo je pored i nevaspitano očekivao da vozač prođe kroz ta tri crvena, sa 100+ km/h?
Jbt, ovo k'o da čitam Svet ili Treće oko, a ne ES. Koncentracija na pročitano - 0.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

Wi-Fi

Član broj: 260194
Poruke: 195
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+208 Profil

icon Re: Bivsi major ubio dvojicu i jos dvojicu ranio zbog "flase o glavu"18.12.2010. u 20:01 - pre 162 meseci
Ne bi bilo bitno ni da ga je primoravao... Predstavljali su opasnost dok su vozili (delimicnu, ipak je bilo 4h), nakon zaustavljanja su predstavljali eventualnu opasnost samo za ekipu interventne. A njima je posao da budu u opasnosti i procene situaciju. S obzirom da su kolege bez ikakvog incidenta resile pretnju od strane vozaca, automatski znaci da je genijalac kriv za ubistvo (da li namerno ili slucajno). Uz to, jos je i menjao iskaze, tako da apsolutno zasluzuje kaznu (vecu od one koja je proglasena presudom).
 
Odgovor na temu

cyofee
Filip Ađić
Novi Sad

Član broj: 207700
Poruke: 115

Sajt: filip.adjic.net


+52 Profil

icon Re: Bivsi major ubio dvojicu i jos dvojicu ranio zbog "flase o glavu"18.12.2010. u 20:01 - pre 162 meseci
Citat:
ventura: Divljačka vožnja kroz grad sa 100+ kmh, prolazak kroz TRI crvena svetla uopšte nije ugrozilo ničiji život...


Ubijeni čovek nije vozio ta kola. Za razliku od aviona, kopilot u jednom putničkom automobilu nema ulogu u vožnji niti za nju snosi pravnu odgovornost (sem naravno ako ometa vozača).
 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Bivsi major ubio dvojicu i jos dvojicu ranio zbog "flase o glavu"18.12.2010. u 20:04 - pre 162 meseci
Citat:
StORM48: Ma kako nema - sedeo je pored i nevaspitano očekivao da vozač prođe kroz ta tri crvena, sa 100+ km/h?
Jbt, ovo k'o da čitam Svet ili Treće oko, a ne ES. Koncentracija na pročitano - 0.

Pozdrav


Nasao sam se u rebusu... :)
Ma, licno kad sednem slucajem sa takvima, trudim se 'autoritetom'* i ozbiljnoscu da skrenem na paznju da mi takva voznja
ne odgovara, obicno poslusaju... ali nisu svi kao ja, ljudi obicno cute i trpe...

*obicno obracanje - konju jedan uspori!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Bivsi major ubio dvojicu i jos dvojicu ranio zbog "flase o glavu"

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 20861 | Odgovora: 119 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.