Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika

[es] :: Vodič za emigraciju :: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika

Strane: << < .. 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 3904193 | Odgovora: 13727 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

jedy023
Zrenjanin

Član broj: 79183
Poruke: 651
178-221-191-194.dynamic.isp.telekom.rs.



+304 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika16.03.2014. u 19:41 - pre 123 meseci
nije,moze na jedy023"gmail.com
Ima jedna istina za koju sam nedavno cuo,a ona glasi"UCITE SKOLU DA NE RADITE,I STVARNO
TOLIKO LJUDI SA FAKULTETSKOM DIPLOM U ZEMLJI SRBIJI NE RADE"
 
Odgovor na temu

NZ2014
skola
skola
Novi Sad

Član broj: 322010
Poruke: 10
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika16.03.2014. u 19:51 - pre 123 meseci
ljubomir.kula I jedy023 poslala sam vam mail.
 
Odgovor na temu

Jorgovan88
Jorgovan88

Član broj: 190307
Poruke: 480



+13 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika16.03.2014. u 20:38 - pre 123 meseci
Jel moze neko meni da odgovori??? Please
 
Odgovor na temu

MISKO IT

Član broj: 183926
Poruke: 23
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+3 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika16.03.2014. u 21:52 - pre 123 meseci
Citat:
NZ2014:
Obavezno proveri mail ili ih kontaktiraj mozda su te onda i pozvali na zakletvu a ti nisi dobio mail. Posto niko nije ni zvao ni slao nista na adresu samo nam je mail stigao pre dve nedelje. Jel bilo jos nekih ljudi kada ste vi predavali , mi kad smo bili smo bili jedini , dosli smo pred kraj radnog vremena i slucajno smo otisli u Szentes , tamo su taj dan primali zahteve a nije moralo da se zakaze.


Na koji nacin da ih kontaktiramo i gde? Jer smo predali u jednom mestu,a zakletvu upisali na drugom ?Hvala
 
Odgovor na temu

NZ2014
skola
skola
Novi Sad

Član broj: 322010
Poruke: 10
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika16.03.2014. u 22:02 - pre 123 meseci
Iskreno da vam kazem ne znam tacno kako moze da se kontaktira i u kom ste vi uopste gradu predali. Ovaj odgovor je bio namenjen coveku koji je pisao da je isao tamo gde i mi a videla sam da taj grad ima sajt pa kontam da se tamo mogu naci informacije o broju telefona opstine pa da se pozove posto covek nije siguran da li mu mail radi kako treba. To je razlog sto sam napisala da pokusa da ih kontaktira cisto da proveri da li su mu slali mail. Mi nismo nikoga zvali samo nam je stigao mail kao sto sam vec i rekla.
 
Odgovor na temu

Milorad85
Milorad Radic
nigde
nikako
Novi sad srbija

Član broj: 322056
Poruke: 6
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika16.03.2014. u 22:43 - pre 123 meseci
milorad8505 dodaj me na nalog za skyp ucenje pozzz
 
Odgovor na temu

Milorad85
Milorad Radic
nigde
nikako
Novi sad srbija

Član broj: 322056
Poruke: 6
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika16.03.2014. u 22:48 - pre 123 meseci
I ja sam predao pocetkom juna u Mohachu,u novembru sam dobio poziv da se javim u konzulat na proveru znanja,ja sam se pojavio tamo 2 decembra i naravno nisam prosao,i dalje cekam odbijenicu da bih mogao ponovo da odem na proveru.Ne znam zasto ti nisi dobio do sada ali kontam da ih ovi tamo stezu tako da se nemoj iznenaditi ukoliko te posalju kao i mene na zakletvu.Pozz
 
Odgovor na temu

ivy_br

Član broj: 322047
Poruke: 59
*.dynamic.sbb.rs.



+19 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika16.03.2014. u 23:31 - pre 123 meseci
Citat:
ivy_br:
Citat:
jovancemitic:
Citat:
georgekg:
da li je neko imao iskustva sa skolom "centar za edukaciju i kreativni razvoj" ? vidim da na sve strane navodno upisuju polaznike i daju sertifikate koji ce navodno od ove jeseni biti neophodni da bi se predao zahtev za drzavljanstvo. ako je neko pohadjao kurseve kod njih, bilo bi lepo da podeli iskustvo i sa ostalima da znamo vredi li davati novac. hvala!

javi mi se na mail pa cu ti ispricati svoje iskustvo...






Postovani,

ne mogu da saljem privatne poruke i mailove (moram da budem registrovana najmanje 7 dana) pa vas molim za hitan odgovor, za vase iskustvo sa centrom. Ako mozete vi meni posaljite privatnu poruku ili mail.

Hvala unapred!





IZVINJAVAM SE, NISAM NAVELA CEO NAZIV CENTRA, MISLILA SAM NARAVNO NA CENTAR ZA EDUKACIJU I KREATIVNI RAZVOJ! AKO JE NEKO IMAO ISKUSTVA ILI JE ISAO KOD NJIH NA PRIPREMU ZA INTERVJU DA LI MOZE DA NAPISE SVOJA ISKUSTVA?
 
Odgovor na temu

bobi63
vojvodina

Član broj: 307043
Poruke: 21
*.static.sbb.rs.



+2 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika17.03.2014. u 05:07 - pre 123 meseci
ne razumem te jedno ,dali su ti rekli da cekas odbijenicu ili ti rekli da mozes da dodjes ponovo kad bolje spremis jezik.meni su tako rekli .isao sam novembra na proveru jezika,pa nisam prosao.zvao sam pre neki dan ambasadu i rekli da mogu da dodjem ako smatrate da poznajete dovoljno jezik
 
Odgovor na temu

veegun

Član broj: 315689
Poruke: 113
*.dynamic.sbb.rs.



+80 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika17.03.2014. u 09:11 - pre 123 meseci
Citat:
Milorad85:
I ja sam predao pocetkom juna u Mohachu,u novembru sam dobio poziv da se javim u konzulat na proveru znanja,ja sam se pojavio tamo 2 decembra i naravno nisam prosao,i dalje cekam odbijenicu da bih mogao ponovo da odem na proveru.Ne znam zasto ti nisi dobio do sada ali kontam da ih ovi tamo stezu tako da se nemoj iznenaditi ukoliko te posalju kao i mene na zakletvu.Pozz


Kod kog konzula si bio i kakvo ti je znanje madjarskog?
 
Odgovor na temu

slakins

Član broj: 321296
Poruke: 19
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+20 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika17.03.2014. u 10:07 - pre 123 meseci
Da li neko zna da li se zakletve u Kisteleku obavljaju jednom ili dvaput mesecno???
 
Odgovor na temu

ljubomir.kula
Ljubomir
Serviser
Kula , Srbija

Član broj: 322014
Poruke: 6
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika17.03.2014. u 10:25 - pre 123 meseci
Citat:
NZ2014:
ljubomir.kula I jedy023 poslala sam vam mail.



[email protected] na taj me mozete kontaktirati onaj prvi je taj sto me zeza :)
 
Odgovor na temu

BperaB
Pera Peric
student
slobodna
Srbija

Član broj: 319940
Poruke: 25
109.94.224.*



+7 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika17.03.2014. u 13:20 - pre 123 meseci
Citat:
NZ2014:
ljubomir.kula

Mi smo predali 21. novembra, ali imamo poznanike koji su bili 16. decembra i isto su pozvani na zakletvu sa nama sada u sredu. Mi smo bili jako iznenadjeni da su nas tako brzo zvali a kad smo culi da su i njih pozvali tek nam onda nista nije bilo jasno :-) Nadam se da ce biti sve kako treba i da nas nece nesto puno propitivati. Svakako cu vam javiti kako je prosla zakletva u sredu uvece kad se vratimo. Kako je izgledalo vase iskustvo na intervju jeste li se snasli sa pitanjima i jeste li dobili na kraju papir o predatim dokumentima . Cudno mi je da vas nisu zvali a ove jesu , mada koliko ja vidim tu nema nekih pravila . Vas ce sigurno pozvati na sledecu zakletvu, jedino sto ne znam koliko cesto organizuju tamo zakletve. Da li vi poznajete jos nekoga ko je isao u Szentes i da li znate nekoga ko je bio na zakletvi i kako je prosao ?



Ja sam predao u Tordi mesto 20 km od Zrenjanina 05.12.2013 i još ništa nisam dobio, interesuje me gde ste Vi predali da ste već dobili i vas pozvanik je predao posle mene, gde je on predao izgleda je bitno gde se predaje de idete na zakletvu


bb
 
Odgovor na temu

ivy_br

Član broj: 322047
Poruke: 59
91.207.62.*



+19 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika17.03.2014. u 13:43 - pre 123 meseci
Citat:
georgekg:
Citat:
jovancemitic:
Citat:
georgekg:
da li je neko imao iskustva sa skolom "centar za edukaciju i kreativni razvoj" ? vidim da na sve strane navodno upisuju polaznike i daju sertifikate koji ce navodno od ove jeseni biti neophodni da bi se predao zahtev za drzavljanstvo. ako je neko pohadjao kurseve kod njih, bilo bi lepo da podeli iskustvo i sa ostalima da znamo vredi li davati novac. hvala!

javi mi se na mail pa cu ti ispricati svoje iskustvo...



jovancemitic,poslao sam ti PM jer ne mogu da ti posaljem mail,posto imam manje od 20 postova





georgekg, da li vam je jovancemitic odogovorio na pitanje u vezi sa centrom za edukaciju i kreativni razvoj u subotici? da li ste isli na kraju preko njih na obuku i da li ste preko njih podnosili zahtev za drzavljanstvo?
 
Odgovor na temu

hui7

Član broj: 12278
Poruke: 43
..106.109.adsl.dyn.beotel.net.



+46 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika17.03.2014. u 13:52 - pre 123 meseci
ivy,

ja sam išao u septembru-oktobru. Možeš naći detaljan opis ako pregledaš moje prethodne postove (odeš na moj username, profil).

U suštini "centar" je ok da te spremi ono najosnovnije u smislu pitanja koja se postavljaju, da možeš da razumeš bitne stvari. Ali, to sada često nije dovoljno. Što se tiče njihove "agencije" koja radi dokumenta i odvodi do mađarske, za to baš ni nisam siguran da se isplati, već mislim da je bolje uraditi to sam. Inače, sem osnovnih lekcija , dobro je to i što ti opišu trenutno stanje i daju odgovore na pitanja. Možda se i isplati ići sa njima, ako ti se žuri pa hoćeš malo i na sreću, ali ja bih pre preporučio detaljno učenje jezika od više meseci. Poz!

PS.
Da, takođe ovi iz centra prestanu da se javljaju na telefon kada završe sa tobom tako da, to je bzvz...

[Ovu poruku je menjao hui7 dana 17.03.2014. u 16:06 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Milorad85
Milorad Radic
nigde
nikako
Novi sad srbija

Član broj: 322056
Poruke: 6
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika17.03.2014. u 13:59 - pre 123 meseci
Rekli su mi da sacekam misljenje iz Budimpeste,posto su oni naveli da ne razumem madjarski pa ce to poslati u Budimpestu.Iz Budimpeste ce stici odgovor u konzulat pa ce oni meni proslediti,tek sa tim odgovorom,ukoliko,je negativan,idem ponovo ukoliko je pozitivan nastavlja se procedura,ali 99posto je negativan tako su mi rekli.
 
Odgovor na temu

Milorad85
Milorad Radic
nigde
nikako
Novi sad srbija

Član broj: 322056
Poruke: 6
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika17.03.2014. u 14:01 - pre 123 meseci

Kod kog konzula si bio i kakvo ti je znanje madjarskog?


Ne znam kako se zove,iskreno ja nisam znao da beknem,pa sam pricao uglavnom sa njegovim saradnikom koji je prevodio.
 
Odgovor na temu

NZ2014
skola
skola
Novi Sad

Član broj: 322010
Poruke: 10
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5 Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika17.03.2014. u 14:03 - pre 123 meseci
BperaB

Napisala sam vec mi smo bili u Szentesu i iznenadjeni smo kako su nas tako brzo pozvali citajuci iskustva ovde na forumu. Mislim da nema nikakvih pravila kako i kada pozivaju i da li vrse promene, deluje mi da pored znanja treba imati i srece dosta.
 
Odgovor na temu

Milorad85
Milorad Radic
nigde
nikako
Novi sad srbija

Član broj: 322056
Poruke: 6
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika17.03.2014. u 14:06 - pre 123 meseci
Citat:
bobi63:
ne razumem te jedno ,dali su ti rekli da cekas odbijenicu ili ti rekli da mozes da dodjes ponovo kad bolje spremis jezik.meni su tako rekli .isao sam novembra na proveru jezika,pa nisam prosao.zvao sam pre neki dan ambasadu i rekli da mogu da dodjem ako smatrate da poznajete dovoljno jezik


Kazi mi molim te da li si potpisao onaj dokument gde je on podvukao da ne razumes madjarski i koji ce slati u Budimpestu?
Kakvo je tvoje znaje madjarskog?
 
Odgovor na temu

Milorad85
Milorad Radic
nigde
nikako
Novi sad srbija

Član broj: 322056
Poruke: 6
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika17.03.2014. u 14:13 - pre 123 meseci
[quote]ivy_br:
Citat:
ivy_br:
Citat:
jovancemitic:
Citat:
georgekg:
da li je neko imao iskustva sa skolom "centar za edukaciju i kreativni razvoj" ? vidim da na sve strane navodno upisuju polaznike i daju sertifikate koji ce navodno od ove jeseni biti neophodni da bi se predao zahtev za drzavljanstvo. ako je neko pohadjao kurseve kod njih, bilo bi lepo da podeli iskustvo i sa ostalima da znamo vredi li davati novac. hvala!

javi mi se na mail pa cu ti ispricati svoje iskustvo...









IZVINJAVAM SE, NISAM NAVELA CEO NAZIV CENTRA, MISLILA SAM NARAVNO NA CENTAR ZA EDUKACIJU I KREATIVNI RAZVOJ! AKO JE NEKO IMAO ISKUSTVA ILI JE ISAO KOD NJIH NA PRIPREMU ZA INTERVJU DA LI MOZE DA NAPISE SVOJA ISKUSTVA?


Ja sam isao preko Centra za edukaciju i kreativni razvoj tj.sa Tomislavom,prosao sam u 6 juna u Mohachu sa njim bez problema,e sad on nije kriv sto se dokumenta vracaju iz Budimpeste posto je bilo svvega po opstinama u Madjarskoj,jedino sada ne mogu da ga dobijem nikako da se raspitam kakva je situacija sa ovim sto se vraca u konzulat kakve su sanse koliko njih je proslo i sta se desava dalje sa postupkom ukoliko prodjes u konzulatu da li cekas pola godine opet ili se samo nastavlja proces gde je stao.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Madjarski pasos - znanje madjarskog jezika

Strane: << < .. 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 3904193 | Odgovora: 13727 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.