Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

mikrotalasni unistivac korova i insekata u poljoprivredi

elitemadzone.org :: MadZone :: mikrotalasni unistivac korova i insekata u poljoprivredi

Strane: 1 2

[ Pregleda: 9428 | Odgovora: 26 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

shadow88
shadow88
Tehnicar automatike i elektronike Dizel
elektro agregata
Energoglobal d.o.o
Novi Sad

Član broj: 217056
Poruke: 3065
*.adsl-a-1.sezampro.yu.

Jabber: ljubicicrobert@yahoo.com


+66 Profil

icon Re: mikrotalasni unistivac korova i insekata u poljoprivredi12.01.2011. u 13:12 - pre 161 meseci
ma ima u bluetooth :D
 
Odgovor na temu

radarac66
elektronski tehnicar, taze peMzioner
beograd

Član broj: 225948
Poruke: 1365
95.180.91.*



+52 Profil

icon Re: mikrotalasni unistivac korova i insekata u poljoprivredi12.01.2011. u 16:48 - pre 161 meseci
Citat:
marko37: P-15, P-12 i ostala ruska gvožđurija snop formira refleksijom o zemlju neposredno u okruženju radara. J..o ih sistem, mora da se krči prostor i poravnavaju brdašca. Posebno kad P-15 teraju u onaj visinski režim kad mu radi samo gornja antena. 605 ima ofset parabolični cilindar, zrači direktno. TPS70 ima panel antenu sa faznim skeniranjem, plus omni antenu gore.
PRV, 613 su klasični visinci sa uskim snopom i paraboličnim reflektorom. Mrzi me da crtam zonu zračenja osmatračkih, to ti je dobro poznato, mrtva kupa vertikalno nagore oko radara, ravan deo, talasanje pri kraju. Mrtva visinska zona što si dalje od osmatrača, s tim da je veće zakrivljenje radarskog snopa ka zemlji što je radni opseg manji.
Aj daj neko teže pitanje... :)



E pa gos'n marko37, onda ti je verovatno poznat snop cosecans2, koji i nije mnogo opasan,,,

ali zato tackasti snop od S-613 ili PRV-11 mogu velka cuda da naprave ako se "nanisane" na pogresno mesto...

zato: pamet u glavu i mani se udruzivanja u zlocinacke organizacije za zracenje stetnog bilja a i korisnog kao kolateralna steta,,,, plus, ako zracenje i nije bas usmereno, nego malko curi ka traktoristi,,hm,hm, ne smem ni da razmisljam o posledicama.
 
Odgovor na temu

1OXB
Čačak

Član broj: 40356
Poruke: 2616

Sajt: bas.elitesecurity.org


+206 Profil

icon Re: mikrotalasni unistivac korova i insekata u poljoprivredi12.01.2011. u 19:26 - pre 161 meseci
Koliko vidim imenjace, ti si sasvim "nevesto" zapoceo temu u formi pitanja-raspitivanja-trazenje misljenja, a onda se ispostavilo da hoces da izreklamiras svoj patent i valjda proizvod! Za takve namene postoje posebne teme-odeljci za komercijalno reklamiranje. Zato je ova tema premestena u Cekaonicu jer joj nije mesto u Elektronici.
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: mikrotalasni unistivac korova i insekata u poljoprivredi12.01.2011. u 19:59 - pre 161 meseci
Vec nekoliko godina koristim wireless na 2.4ghz pa opet korovi rastu
imam jos bolju opciju za korov! UZMES MOTIKU PA POTAMANIS to je cistije i efikasnije od hemije i tih ispiraca mozga. puno srece sa tim izumom
 
Odgovor na temu

Bora Radar

Član broj: 276752
Poruke: 16
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+6 Profil

icon Re: mikrotalasni unistivac korova i insekata u poljoprivredi12.01.2011. u 20:58 - pre 161 meseci
POŠTOVANI,

MARKO37, je predočio časopis i članak o mikrotalasnom uništavanju korova u inostranstvu,što sam tek juče saznao.

Moj MIKROTALASNI UNIŠTIVAČ KOROVA I INSEKATA je registrovan pod
brojem P -274-98 kod Zavoda za intelektualnu svojinu.

U Institutu za fiziku u Zemunu, sam se dogovorio sa dr.Slobodanom Manola,direktorom za mikrotalase da ga pravimo,ali su nastali problemi druge prirode,dao mi je potrebnu elektroniku da ga pravim.

Kao od pativeka neki nemogu da prihvate novinu-Uništivač iako je korisniji od hemije koja se koristi nestručno i prekomerno.Voda će uskoro biti zagađena pa neće moći da se upotrebljava za biljke i ljude.Primećeno je da nema na njivama šarenih leptira,zečeva-manje,
i t d,.otrovala ih hemija.Da bi se koristila hemija protiv korova i insekata potreno je da je vreme bez vetra,kiše,sa malom toplotom i dr.što je skoro nemoguće imati.Seljaci koji zaprašuju hemijom rade
bez zaštitne opreme,pa im otrov ulazi u odeću.Uistom odelu ležu sa ženom i decom pa ih truje,a oni su dobili oštećenja a neki se i ozbiljno razboleli.

Ukoliko želite da doprinesete napretku i boljitku,a da bi raspravljali
objektivno i stručno o Mikrotalasnom uništivaču korova iinsekata,potrebno je da se detaljno upoznate sa funkcijama.Tako što ćete u Google ukucati moje prezima i ime tj.krajčinović borisav i tamo je opis sa slikom.Nakon upoznavanja sa detaljima vrlo rado odgovoriću na pitanja.Budite uvereni da se o Mikrotalasnom unuštivaču stručno
raspravljalo i da nije idealan,ali mnogo više korisniji.

Možete mi se javiti i na [email protected] što mi bilo lakše.
S poštovanjem,
Bora Radar




 
Odgovor na temu

shadow88
shadow88
Tehnicar automatike i elektronike Dizel
elektro agregata
Energoglobal d.o.o
Novi Sad

Član broj: 217056
Poruke: 3065
*.adsl-a-7.sezampro.rs.

Jabber: ljubicicrobert@yahoo.com


+66 Profil

icon Re: mikrotalasni unistivac korova i insekata u poljoprivredi12.01.2011. u 23:36 - pre 161 meseci
a sta mislite da li bi bolje bilo ovaj patent primeniti na zemlji na kojoj nista nije zasadjeno ? tj pre nego sto se zasadi nesto ? ovako bi bez bojazni da cemo ostetiti korisno bilje mogli potpuno precistiti zemlju, i posle na nju posaditi bilje...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: mikrotalasni unistivac korova i insekata u poljoprivredi

Strane: 1 2

[ Pregleda: 9428 | Odgovora: 26 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.