Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

slike na facebook-u

elitemadzone.org :: MadZone :: slike na facebook-u

[ Pregleda: 5806 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

milicat989
student

Član broj: 277159
Poruke: 2
*.adsl-a-5.sezampro.rs.



Profil

icon slike na facebook-u14.01.2011. u 19:12 - pre 161 meseci
molim vas ako mi mozete pomoci.. kad ubacim slike na fb, i kad se ljudi taguju na njima, njihovi prijatelji koji nisu moji prijatelji ne mogu da vide tagovane slike, jer je meni privatnost samo prijatelji.. nije u pitanju privatnost, jer vidim da su moji prijatelji tagovani na slikama od njihovih prijatelja i iako se ne moze viditi cijeli album, ipak se vide te slike.. nije problem ni u mozili ni u guglu.. pokusavala sam preko svih pretrazivaca ubaciti ali nije u njijma problem.. problem mi je u kompu.. ali ja ne znam gdje.. ako je neko uspio rijesiti isti problem nek pomogne
 
Odgovor na temu

Aleksandar Maletic
System administrator

Član broj: 235887
Poruke: 1138
*.opera-mini.net.



+89 Profil

icon Re: slike na facebook-u15.01.2011. u 10:16 - pre 161 meseci
Komplikovana enigma... Facebook je pun bug-ova, dugo ga koristim i imao sam dosta tih problema...servis je preopterecen, korisnika ima vise od pola milijarde, pa mora nekad nesto da pukne! Cisto sumnjam da je problem u tvom kompjuteru osim ako nisi dodavala neke plugin-ove koji su ti ponudjeni na Facebook-u (oni su uglavnom izvor zaraze, znam iz licnog iskustva)...
A wolf is weaker than a lion and a tiger, but doesn't play in the circus.
 
Odgovor na temu

milicat989
student

Član broj: 277159
Poruke: 2
*.adsl-a-5.sezampro.rs.



Profil

icon Re: slike na facebook-u15.01.2011. u 12:58 - pre 161 meseci
pa kud bas meni da se desi ... nisam nista dodavala... inace za sve sto se nudi na fb ne prikljucujem se.. jbg.. u svakom slucaju hvala na odg
 
Odgovor na temu

Milan Kragujevic
Software Engineer

Član broj: 231903
Poruke: 2220
212.200.65.*

Sajt: https://milankragujevic.c..


+201 Profil

icon Re: slike na facebook-u16.01.2011. u 08:37 - pre 161 meseci
E,ništa nije u tvom kompjuteruveć treba da podesiš privatnost na svom nalogu (ne znam,ne koristim ga) ili jednostavno te prijatelje koji ti nisu prijatelji pozovi da ti budu prijatelji...
PLUS - offtopic: Izbegavaj da instaliraš one grdne dodatke i programe,jer to donosi viruse,viruse, i samo viruse (100% virus,0% koristno)
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: slike na facebook-u

[ Pregleda: 5806 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.