Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Hrvatska dokumenta izdata u Srbiji

elitemadzone.org :: MadZone :: Hrvatska dokumenta izdata u Srbiji

[ Pregleda: 2692 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

naca86

Član broj: 277242
*.adsl-a-11.sezampro.rs.



Profil

icon Hrvatska dokumenta izdata u Srbiji15.01.2011. u 22:04 - pre 161 meseci
Potrebna mi je pomoc oko hrvaskog pasosa koji je izdat u srbiji? imam sledecu situaciju, u pitanju je cekiranje putem interneta. potrebno je da popunim polje gde traze da se upise zemlja izdavaoc putnog dokumenta, meni u pasosu pise da je dokument izdat od vel/beograd, pitanje je sledece: sta treba upisati u polju: zemlja izdavaoc dokumenta je Republika Srbija ili zemlja izdavaoc dokumenta je Hrvatska???
 
Odgovor na temu

marko37
Nera Networks
Novi Beograd

Član broj: 6545
Poruke: 714
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+104 Profil

icon Re: Hrvatska dokumenta izdata u Srbiji16.01.2011. u 02:16 - pre 161 meseci
Ne gleda se to geografski, dokument je izdala Republika Hrvatska. A ako ćemo već da nižemo mak na konac, teritorija ambasade se tretira kao teritorija zemlje čija je ambasada.
 
Odgovor na temu

naca86

Član broj: 277242
*.adsl-a-8.sezampro.rs.



Profil

icon Re: Hrvatska dokumenta izdata u Srbiji16.01.2011. u 18:53 - pre 161 meseci
Hvala puno za info. U svakom slucaju, dobila sam informaciju od kompanije da to i nema neki veliki znacaj prilikom cekiranja :)
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Hrvatska dokumenta izdata u Srbiji17.01.2011. u 07:51 - pre 161 meseci
Cisto radi tacnosti, negde se gleda geografski. Tamo gde se trazi MESTO izdavanja, ne DRZAVA izdavaoc. Ja sam imao identican problem ali mnogo ozbiljniji nego cekiranje na kompanijskom sajtu. Moj sin (posto je rodjen u inostranstvu) je prvi pasos na 6 meseci dobio od Embajade Srbije u Londonu i kad smo se prijavljivali Britancima za tranzitnu vizu da bi ga doveli u Srbiju morali smo da prijavimo tacno mesto izdavanja a to je London, UK. Navodjenje bilo cega drugog je laganje na prijavi za vizu i ta informacija je proverena telefonom sa UK Border Agency.
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Hrvatska dokumenta izdata u Srbiji

[ Pregleda: 2692 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.