Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

BG: Zapalili kiosk sa radnikom unutra!

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: BG: Zapalili kiosk sa radnikom unutra!

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 13028 | Odgovora: 61 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Exodusbgd
Founder
Sourcing Wizards
Beograd

Član broj: 44862
Poruke: 167
*.adsl-4.sezampro.rs.

Sajt: www.sourcing-wizards.com


+98 Profil

icon Re: BG: Zapalili kiosk sa radnikom unutra!29.03.2011. u 03:30 - pre 158 meseci
Auuu.... sa da citiram mrtvaka Velju Ilića: "Zar je greh ovakvog "huligana" lišiti života?"

S' tim što, naravno, ovde nije reč o huliganu, već verovatno o psihički labilnoj osobi koju treba zatvoriti u odgovarajuću ustanovu doveka.
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.bvcom.net.



+744 Profil

icon Re: BG: Zapalili kiosk sa radnikom unutra!29.03.2011. u 04:42 - pre 158 meseci
Citat:
Za­ni­mlji­vo je da je Dra­gan Si­vić bio pri­ve­den i pro­šlog utor­ka, zbog sum­nje da je pod­met­nuo po­žar u sta­nu Mi­ro­sla­ve P. (69), u Mi­ri­jev­skom bu­le­va­ru 54, ina­če svo­je biv­še pri­ja­te­lji­ce i ku­me Gor­da­ne Ri­stić, po­sle če­ga se sam pri­ja­vio po­li­ci­ji, ko­ja ga je ho­spi­ta­li­zo­va­la u bol­ni­ci „La­za La­za­re­vić“. Me­đu­tim, Dra­gan je iz ove usta­no­ve, po­sle sa­mo dva sa­ta, bio ot­pu­šten, a čim se na­šao slo­bo­di oti­šao je do „De­poa“, gde se ver­bal­no su­ko­bio sa Gor­da­nom, ko­ju je tri da­na ka­sni­je na­pao no­žem.

Ne znam stvarno sta covek da misli... niko nije bezbedan kad u ovom drustvu dokazani ludaci mogu da budu tek tako pusteni na slobodu (posle expertske procene od 2 sata), pa onda odmah zatim rane zenu nozem (znaci da nisu pusteni ni propisno nadrogirani, da se smire malo) - i da pritom niko ne snosi nikakvu odgovornost ako takav uradi nesto. Sutra nekom takvom moze da dune da iz cista mira ubije nekog ko ga podseca na "druga iz osnovne skole" - a da to bude recimo tvoje dete ili clan porodice... sta reci. Iako je takva osoba zavedena kao neuracunjiva i direktna pretnja za drustvo - zasto onda nije u ludnici? Ocigledno da nije tamo zato sto neko nije odradio svoj posao - taj je po meni gori od ovog ludaka. Epilog je poznat, nikom nista, niko nije odgovoran, niti ce ko odgovarati... sistemska greska se ne ispravlja, pa ce posle svi da se iscudjavaju ponovo...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: BG: Zapalili kiosk sa radnikom unutra!

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 13028 | Odgovora: 61 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.