Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Poginula trideset i jedna osoba u eksploziji na Moskovskom aerodromu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Poginula trideset i jedna osoba u eksploziji na Moskovskom aerodromu

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 6815 | Odgovora: 42 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
87.250.40.*



+744 Profil

icon Re: Poginula trideset i jedna osoba u eksploziji na Moskovskom aerodromu25.01.2011. u 00:12 - pre 161 meseci
@Ivan

Nemoj da podcenjujes ljudske osobine kao sto su pohlepa i sebicnost :). Od 20 "vernika" naci ce se 1 koji ce da gleda da izvuce porodicu iz bede i vukoj*bine u kojoj zivi... 1 koji ce mozda da shvati da mu neki tamo abudabi servira svoju verziju iskrivljenog "islama", zarad licne koristi. Taj jedan ce odrukati ovh ostalih 19. A oni ce opet na "ispitivanju" odrukati preostalih 100... i tako fino, polako, komad po komad :)

Cak je i Isus bio izdan od strane svog bliskog prijatelja Jude, s' kojim je delio 'leb :)

Bre u Beogradu je gestapo morao da zamoli ljude da ne drukaju svoje komsije, jer jednostavno nije bilo vishe kapaciteta da se sva ta drukanja i prijave obrade. Dakle jedan getapo nije mogao da izadje na kraj sa odredjenim % Beogradjana kojima je u genima da drugoga prijave. Siguran sam da taj % postoji i medju ovim zatucanim fundamentalistima - nisu bas svi tu zbog devica, neki mozda nisu imali izbora, a neki mozda imaju druge motive (licno bogacenje).
 
Odgovor na temu

janko.84

Član broj: 210960
Poruke: 285



+22 Profil

icon Re: Poginula trideset i jedna osoba u eksploziji na Moskovskom aerodromu25.01.2011. u 00:29 - pre 161 meseci
@a1200
Bez ljutnje ali brkas babe i zabe.
Nikako se ne mogu porediti jajare koje su drukale komsije iz zadocoljstva i neke sitne koristi i fanaticni islamisti.
Mislis li da bombasu samoubici,koji za "veru",bez razmisljanja daje zivot, nesto predtavlja 100 ili 500 hiljada USD?
Mislis li da Rusi vec nisu ucenili glave vodja cecenskih terorista?Jesi ali im bas i ne ide.
I postoji jos jedan faktor koji ovoj prici nikako ne ide u prilog.
A to je strah.Sta mislis sta se desava sa drukarom ako ga ikad nadju?Njega ili nekog od njegove porodice.
Ne mogu se svi sakriti i nestati.Ovi manijaci se ne sale a i ne prodaju lako.
I u tom svetu,ma koliko da je zaostao OMERTA postoji

 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
87.250.40.*



+744 Profil

icon Re: Poginula trideset i jedna osoba u eksploziji na Moskovskom aerodromu25.01.2011. u 00:37 - pre 161 meseci
Pa nisu svi muslimani 100% zaludjenici i isprani mozgovi. Ako nista drugo fundamentalisti se krecu u selima, i siromasnim sredinama, gde zivi i onaj normalniji deo islamske populacije. Dakle, dovoljno je da neko od tih normalnih gradjana da smernicu ko od seljaka iz sela odnosi hranu ili ko ima kontakta sa njima, gde spavaju.

Ja verujem da je to (sa nagradjivanjem) loshe organizovano, jer kosta, kad bi se malo vishe para potrosilo na realokaciju celokupne familije i njihovo obezbedjivanje - a Rusija je velika zemlja - onda ne bi bilo problema sa otkrivanjem cinjenica. Poenta je da Rusi to nisu dobro organizovali, nisu dobro izreklamirali... jedno je kad ti neko da par miliona za dojavu, a totalno drugo kad ti da manje para, ali zato sredi da svi koje ti znas i do kojih ti je stalo budu prebaceni zajedno sa tobom i budu bezbedni, uz dovoljno love da zivite neuporedivo bolje od onoga kako ste ziveli - tj. da totalno nestanes iz tog sveta.

Ne znam, meni se to cini kao dobro reshenje. Mislim da se ne ulaze dovoljna kolicina novca i sredstava u tom pravcu - sto je velika steta.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Poginula trideset i jedna osoba u eksploziji na Moskovskom aerodromu

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 6815 | Odgovora: 42 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.