Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Familija Đoković nastavlja borbu sa TSS-om

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Familija Đoković nastavlja borbu sa TSS-om

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 9097 | Odgovora: 51 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

elmagico

Član broj: 201244
Poruke: 1052



+240 Profil

icon Familija Đoković nastavlja borbu sa TSS-om27.01.2011. u 09:09 - pre 161 meseci
Naslov teme sve govori.

TSS (Boba Zivojinovic) VS Srdjan Djokovic 1:0
 
Odgovor na temu

X Files
Vladimir Stefanovic
Pozarevac

X Files
SuperModerator
Član broj: 15100
Poruke: 4902
212.200.65.*

Jabber: xfiles@elitesecurity.org


+638 Profil

icon Re: Familija Đoković nastavlja borbu sa TSS-om27.01.2011. u 09:16 - pre 161 meseci
Ukratko... Po meni, u konkretnom slucaju nije velika razlika da li ce u fotelju sesti osaba A ili osoba B, vec sto nisu sazreli povoljni uslovi da se pojavi i osoba C.
 
Odgovor na temu

rfe

Član broj: 131188
Poruke: 76
..9-r.retail.telecomitalia.it.



+11 Profil

icon Re: Familija Đoković nastavlja borbu sa TSS-om27.01.2011. u 09:26 - pre 161 meseci
Djokovic senior se pali ko hepo kocka, a i Boba maneken je bas zaseo. Komedija.
 
Odgovor na temu

X Files
Vladimir Stefanovic
Pozarevac

X Files
SuperModerator
Član broj: 15100
Poruke: 4902
212.200.65.*

Jabber: xfiles@elitesecurity.org


+638 Profil

icon Re: Familija Đoković nastavlja borbu sa TSS-om27.01.2011. u 09:28 - pre 161 meseci
^
Pretpostavljam da je trenutni vođa u međuvremenu postavio svoje poslušnike koji lepo žive od nerada i naravno glasaju za njega. Isto bi bilo i sa ovim drugim.
 
Odgovor na temu

elmagico

Član broj: 201244
Poruke: 1052



+240 Profil

icon Re: Familija Đoković nastavlja borbu sa TSS-om27.01.2011. u 09:48 - pre 161 meseci
Sve mi je jedno ko ce da vodi TSS, ali ove Djokovice nemogu da smislim, cak sam poceo i protiv Novaka da navijam zbog ove njegove porodice.
 
Odgovor na temu

rfe

Član broj: 131188
Poruke: 76
..9-r.retail.telecomitalia.it.



+11 Profil

icon Re: Familija Đoković nastavlja borbu sa TSS-om27.01.2011. u 09:52 - pre 161 meseci
ni ja ne mogu da se otmem utisku da je senior navalentan i ono baš iz aviona se vidi da je materijalista. Ipak, on je stvorio Novak pošto se zna da dete u tenisu bez porodice ne može ništa. Mislim da ima zato prava da traži svoje...

Samo da ovo ne ometa Novaku sad u Australiji kad igra.
 
Odgovor na temu

X Files
Vladimir Stefanovic
Pozarevac

X Files
SuperModerator
Član broj: 15100
Poruke: 4902
212.200.65.*

Jabber: xfiles@elitesecurity.org


+638 Profil

icon Re: Familija Đoković nastavlja borbu sa TSS-om27.01.2011. u 09:52 - pre 161 meseci
Poenta je da "ko glasnije riče, dobje i lavovski deo", a ne znači da je lav.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9506
89.216.32.*



+10254 Profil

icon Re: Familija Đoković nastavlja borbu sa TSS-om27.01.2011. u 10:02 - pre 161 meseci
Citat:
rfe: ni ja ne mogu da se otmem utisku da je senior navalentan i ono baš iz aviona se vidi da je materijalista. Ipak, on je stvorio Novak pošto se zna da dete u tenisu bez porodice ne može ništa. Mislim da ima zato prava da traži svoje...


Nepodeljena su mišljenja da je senior sirovina, samo takva. Jedino, daj da vidimo šta je to "njegovo" i šta on to traži u TSS i od TSS ? OK, sin mu je u vrhu svetskog tenisa. Svaka čast !!! I sad ? Šta ? Juče prekjuče je bio jedini delegat na skupštini TSS bez akreditacije ? Šta će onda tamo ? Zauzeo mikrofon i govornicu na pola sata, umesto 5 minuta koliko su svi imali. Jako me podseća na matorog agresivnog Dokića. Zamisli, kad bi sad na primer otac Nemanje Vidića došao i palamudio u FSS ?

Naravno i debeli Živojinović je sirovina svoje vrste. Kako neko reče, zauzeo fotelju na neodređeno vreme, i uživa.

Sve je to, rodžaci, arčenje Alajbegove slame. Ima se, može se, slatko je kad se troši tuđe, a ne polažu se računi nikome.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

elmagico

Član broj: 201244
Poruke: 1052



+240 Profil

icon Re: Familija Đoković nastavlja borbu sa TSS-om27.01.2011. u 10:07 - pre 161 meseci
@rfe "Mislim da ima zato prava da traži svoje."

Pa nek trazi svoje od Novaka, a ne od Srbije. Sta ce traziti posle TSS da bude predsednik Srbije.
 
Odgovor na temu

rfe

Član broj: 131188
Poruke: 76
..9-r.retail.telecomitalia.it.



+11 Profil

icon Re: Familija Đoković nastavlja borbu sa TSS-om27.01.2011. u 10:46 - pre 161 meseci
Vidicev tata ne treba da dodje u FSS kao sto nije dolazio ni u klub gde je Nemanja trenirao.

Sa tenisom to ide malo drugacije. Pomoc porodice je neizbezna pogotovu znate kako to ide u Srbiji, dok ne uspes niko ti ne pomaze, a posle te svi svojataju.

Kad vam dete krene na fudbal, kosarku ili kakav kolektivni sport to je kao da ste ga dali na vojnu akademiju i vise nista ne mislite. Ako uspe - uspe, ako ne - nikom nista.

Ali tenis, to vam je kao da saljete dete da vam studira na Oxfordu ili Harvardu.

Mi nikad ne bi uzeli Devis kup kojim mase Lepa Boba bez Novaka, a Novaka ne bi bi bilo bez tate. Saberite.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9506
89.216.32.*



+10254 Profil

icon Re: Familija Đoković nastavlja borbu sa TSS-om27.01.2011. u 11:02 - pre 161 meseci
Citat:
rfe: Mi nikad ne bi uzeli Devis kup kojim mase Lepa Boba bez Novaka, a Novaka ne bi bi bilo bez tate. Saberite.

Sabrali. Sve je tačno. I sad ? Šta ? Đokovića Seniora za predsednika ? OK. Pustili su ga i na skupštinu. Preko reda. I - nije dobio većinu. To je to. Doviđenja.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

X Files
Vladimir Stefanovic
Pozarevac

X Files
SuperModerator
Član broj: 15100
Poruke: 4902
212.200.65.*

Jabber: xfiles@elitesecurity.org


+638 Profil

icon Re: Familija Đoković nastavlja borbu sa TSS-om27.01.2011. u 11:08 - pre 161 meseci
Smirite se ljudi ;)

Trenutno:
NOVAK : FEDERER = 2 : 0
... + 2:1 na Novakov servis.

Pošto je nedvosmisleno utvrdjeno da pola ES-a ima ali ne koristi TV, evo LIVE rezultata ovde:
http://www.australianopen.com/en_AU/scores/index.html



EDIT:
3:1
 
Odgovor na temu

rfe

Član broj: 131188
Poruke: 76
..9-r.retail.telecomitalia.it.



+11 Profil

icon Re: Familija Đoković nastavlja borbu sa TSS-om27.01.2011. u 11:20 - pre 161 meseci
Citat:
To je to. Doviđenja.


pa naravno da su ga pustili kad je Boba pripremio da izgubi inače cvrc bi bilo glasanje. Boba je zaseo tamo i pustio korenje kao stoletni hrast. Naravno da nisam ni pomislio da će se on tek tako skloniti i prepusti sve bilo kome pa i senioru.

Ko je Srđan ? A izvinite ko je Boba ? 1/4 finale Rolan Garosa i iznervirao Mekinroa (big deal). Totalno nepoznato ime u svetskom tenisu.

Mogu da se kladim da kad bi i Federer uzeo srpsko državljanstvo Boba i njegova klika bi mu maks. ponudili da skuplja loptice...
 
Odgovor na temu

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Familija Đoković nastavlja borbu sa TSS-om27.01.2011. u 11:30 - pre 161 meseci
Zna li neko kako su Djokovici dosli u posed terena na Dorcolu? Tamo je sada Teniski centar Novak, a oni su vlasnici.

Takodje, kako su dobili zemljiste na N. Beogradu za izgradnju TCDjokovic?

Da li su postojali neki tenderi, ili im je neko, opstina, grad, jednostavno na osnovu neke odluke dodelio to?
 
Odgovor na temu

elmagico

Član broj: 201244
Poruke: 1052



+240 Profil

icon Re: Familija Đoković nastavlja borbu sa TSS-om27.01.2011. u 12:08 - pre 161 meseci
@fre

http://en.wikipedia.org/wiki/Slobodan_%C5%BDivojinovi%C4%87

Nisam ni da on treba da bude dozivotno predsednik TSS ali ko je bre taj Srdjan Djokovic uopste, tata od Novaka Djokovica, velika stvar, to sto je on ulagao u Novaka to je bio njegov problem (kockao se) i na kraju dobio da mu je sin super teniser (i da je uspeo da vrati pare koje su u njega ulozene xxxx), i treba sa tim da bude ponosan, ali to mu nikako ne daje pravo da se on mesa u nesto sto nema pojma a to je vodjenje TSS, niti je igrao niti je trenirao tenis, to sto je vozio dete na treninge to mu nije nikakva preporuka.

Ovo sto je vilil1 napisao o tome necu ni da pricam, gde je tu Kragujevac gde su im uzeli dozvolu (nece da uloze svoje pare) nego hoce da grad sve izgradi a oni da samo nakace ime na terene i da uzimaju profit. Oni otvaraju firmu (udruzenje) ATPS i hoce da uzmu organizaciju Davis Cup-a i ostalih turnira i takmicenja a da se TSS samo bavi razvojem mladih, ma super su to zamislili.

Kad su tolike patriote i kad znaju da je tesko uspeti u Tenisu bez para sto ne naprave jedan teren besplatno za mlade.

Otvorili firmu i zaposlili celu familiju i sad hoce da vladaju Srbijom, mozda ce i mama da trazi neku funkciju, ministarka sporta (posto je ona rodila Novaka), a za koju godinu mogu i braca da traze nesto, npr. ministarstvo finansija ili olimpijski komitet.

Sta treba da traze porodice od Nadala i Federera?
 
Odgovor na temu

ArsenLupen
BG

Član broj: 57292
Poruke: 79
*.adsl-a-12.sezampro.rs.



+198 Profil

icon Re: Familija Đoković nastavlja borbu sa TSS-om27.01.2011. u 12:20 - pre 161 meseci
Nek ide u TSMK da arlauce, ima ih i bez njega koji ce ovde.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9506
89.216.32.*



+10254 Profil

icon Re: Familija Đoković nastavlja borbu sa TSS-om27.01.2011. u 12:22 - pre 161 meseci
Uostalom, Đokovići ionako žive u Monaku, a ne u Srbiji.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

rfe

Član broj: 131188
Poruke: 76
..9-r.retail.telecomitalia.it.



+11 Profil

icon Re: Familija Đoković nastavlja borbu sa TSS-om27.01.2011. u 12:35 - pre 161 meseci
Citat:
Nisam ni da on treba da bude dozivotno predsednik TSS ali ko je bre taj Srdjan Djokovic uopste, tata od Novaka Djokovica, velika stvar, to sto je on ulagao u Novaka to je bio njegov problem (kockao se) i na kraju dobio da mu je sin super teniser (i da je uspeo da vrati pare koje su u njega ulozene xxxx), i treba sa tim da bude ponosan, ali to mu nikako ne daje pravo da se on mesa u nesto sto nema pojma a to je vodjenje TSS, niti je igrao niti je trenirao tenis, to sto je vozio dete na treninge to mu nije nikakva preporuka.


jasno je da je za Djokovice tenis porodicni biznis. Ti se pitas ko je Srdjan tata, a tamo je i Djokovicev stric Goran bitan faktor, pa mama, strine i ostala rodbina. Zasto to ne rade roditelji Nadala, ne znam, to je verovatno stvar karaktera, temperament, afiniteta.

Iz ovoga se vidi da Srdjan nikako nije neko ko nije upucen u tenis, stavise, tvorac je AS-a i trenutno najboljeg naseg tenisera Srbije ikad.

Novak je fenomenalan lik, ali ja ipak nisam siguran koliko cemo moci racunati na njega ako se TSS bude prepucavao sa klanom Djokovic.

Ovo elmagico nije pitanje Srdjan ili Boba, vec Novak ili Boba !
 
Odgovor na temu

elmagico

Član broj: 201244
Poruke: 1052



+240 Profil

icon Re: Familija Đoković nastavlja borbu sa TSS-om27.01.2011. u 13:03 - pre 161 meseci
@rfe

nije pitanje Novak ili Boba, jer Novak ne igra za Bobu nego za Srbiju. Znas li ti koliko Federera ili Nadala zabole ko je na celu njihovih saveza, oni igraju ili ne igraju za zemlju a ne za TS.

Ako Novak postavi uslov da se Boba smeni da bi on igrao za Srbiju, sutra moze da postavi uslov da se smeni XXX da bi igrao sa Srbiju, a onda moze i Vidic ili bilo koji drugi uticajni sportista.

Ako nece da igra za Srbiju-OK, nije htela ni Monika Seles pa sta, htela je Jelena Dokic pa se posle predomislila, ne moze Srbija da zavisi od individualaca i tacka.

Nemoj pogresno da me shvatis, nisam ja ni za Bobu ni za Slobu, Peru, Miku, nego za princip.

Sto taj Srdjan nije dosao i rekao hocu da vladam TSS i za to ulazem to, to i to, a cilj mi je to to i to, ako ne postignem to to i to onda cu da odgovaram tako i tako. Ovo treba da bude princip za sve ne samo za TSS.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9506
89.216.32.*



+10254 Profil

icon Re: Familija Đoković nastavlja borbu sa TSS-om27.01.2011. u 13:13 - pre 161 meseci
@rfe
Odkad to postoji titula "zalsužan otac vrhunskog sportiste" ?
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Familija Đoković nastavlja borbu sa TSS-om

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 9097 | Odgovora: 51 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.