Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Brijač za telo (muški) -- preporuka? (sa slikama)

elitemadzone.org :: MadZone :: Brijač za telo (muški) -- preporuka? (sa slikama)

[ Pregleda: 7082 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

owim
BG centar

Član broj: 30480
Poruke: 3567
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: owim1.wordpress.com


+106 Profil

icon Brijač za telo (muški) -- preporuka? (sa slikama)29.01.2011. u 16:53 - pre 159 meseci

Da li za brijanje/skracivanje malja (ispod glave) ima smila kupiti specijalizovani brijac (koje predstavljam), ili moze i neki "normalni" brojac i koji to da uradi? Ni malo se ne razumem i nikad nisam koristio elektricni brijac.
Dodatno, hteo bih da kupim i trimer za nos i usi.

Ima li neko (od muskaraca) iskustva sa nekim od ovih brojaca za celo telo (za sve ispod glave, u nacelu)? Predstavicu dva glavna modela koja sam nasao kod nas, Ardes i Philips, ali i jedan Braun. Nasao sam puno komentara za Philips na stranim sajtovima i bas ni jedan za Ardes.

Ardes brijač za telo


Cena: 2.300 din.

Dolazi i u setu sa trimerom za nos i usi:


Cena: 2.900 din

Philips brijac za telo, model TT 2020 (moj favorit na slepo):




Cena: 4.100 din.

Braun BodyCruzer B 35:



Pogledajte dobar video kako radi ovde: http://www.braun.com/us/bodygr...illette-fusion-technology.html
Cena: 4.900

* * *

Philips trimer (kojem ne pise da je za telo) -- moze li on da se koristi?


Cena: 6.150 din


Hvala unapred svima! :)
 
Odgovor na temu

scrip

Član broj: 30012
Poruke: 96
*.cpe.vektor.net.



+3 Profil

icon Re: Brijač za telo (muški) -- preporuka? (sa slikama)30.01.2011. u 14:05 - pre 159 meseci
Mozes naravno to da obavis i bilo kojim brijacem, mada zavisi sta ces sve da brijes. Ja koristim vec dve godine taj filipsov model, mogu ti reci da sam zadovoljan, moze da radi i na suvo, ali ipak radi najbolje u kombinaciji gel/pena i voda.



 
Odgovor na temu

owim
BG centar

Član broj: 30480
Poruke: 3567
*.rs
Via: [es] mailing liste

Sajt: owim1.wordpress.com


+106 Profil

icon Re: Brijač za telo (muški) -- preporuka? (sa slikama)06.02.2011. u 03:08 - pre 159 meseci
^ Hvala! Kupio sam Philips TT2020 i ok je. Zapravo, nemam s cime da
uporedim ;-). Brijem grudi.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Brijač za telo (muški) -- preporuka? (sa slikama)

[ Pregleda: 7082 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.